Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

ked mas na tanku navadzacie a cloveka v tom tretom slote na tanku tak ste neznicitelny. vcera som tak hrali s Brandom. nemali na nas sancu... a s tymto spojenim vies davat aj heliny, co bez tretieho slotu v tanku s navadzacou strelou z tanku nevies... :cool:
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sky »

javelin funguje aj bez soflamu, ale s nim mozes strielat aj ked ciel nevidis, staci ti zamerat na laserom oznacene vozidlo a udeluje väcsie poskodenie potom (plus to moze byt pouzite potom aj na vzduch).

Inak metro si chodte zahrat na 16 alebo 24 tam nenajdete rpg, usas, saiga a podobne (no blbci co kepia sa tam najdu obcas tiez). Na niektorych serveroch to je aj filtrovane rcon-om a pri pouziti zakazanej zbrane dostane kill/kick
Ja hravam len take metro. Ak lozite na 64ku tak pravdaze ze si tam dobre nezahrate.
64ky su vcelku takmer vsetky mapy nehratelne.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

metro je krasne hratelne 8vs8. vcera som hral tak 1000 tiket a dobre som sa bavil...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

faugusztin napísal:To ja riesim inak. Vidim mortaristov, tak si pekne pri dalsom respawne hodim mortar tiez, a pekne zabijam mortaristov. Polozim mortar, najdem si blazna na mape, bum, zbalim mortar, postavim sa o par metrov dalej, bum, dalsi mortarista zabity, a toto dookola kym si idiot neuvedomi ze ich likvidujem zamerne. Minule som takto spravil seriu 9 zabiti v jednom zivote - vsetko mortar+obsluha znicena na jednu mortar strelu :D .
no ja som to tak do casu riesil .. ale casom to omrzi stale kvoli niekomu upravovat svoju hru ... ale to je moda v tejto hre pre lamky co najdalej od supera a killovat lebo je .... aby ho niekto niekde nedal .. tak cez pol mapu dava .. :) taktiez sa v poslednej dobe rozbehly clay ... zacinaju castejsie lietat te.... mav-ka a zrazaju .. :) to je uz len skiler lamacky .... na baze a lieta .. neviem ako toto mohlo napadnut tych .... v DICE .. kludne to mohli uz dat aj na toho robota ... a dal by som cokolvek za to ze dnes by tu na ceste uz bolo vojaka tazko stretnut uz by chodili len roboti a nestihal by si to nicit .. no lamky skilerske .. (....) ale oni za to nemozu tieto nastroje im dal do ruk niekto iny a tam je koren problemu .. DICE im dalo baterky ktore nemaju ine vyuzitie ako oslepit ( najviac sa mi paci ked si to zavesi 50level a je to skilla) .. ako nenormalna vec .. laser - oslepit, USAS - vecsia hrozba ako bradly alebo akekolvek ine ozbrojene vozidlo .. DAO ... clay .. .. mortar ... to vsetko je pre te najveksie 0-ly :)
Používateľov profilový obrázok
Amhro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: So 27. Aug, 2011, 17:23
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Amhro »

FEAR napísal:
faugusztin napísal:To ja riesim inak. Vidim mortaristov, tak si pekne pri dalsom respawne hodim mortar tiez, a pekne zabijam mortaristov. Polozim mortar, najdem si blazna na mape, bum, zbalim mortar, postavim sa o par metrov dalej, bum, dalsi mortarista zabity, a toto dookola kym si idiot neuvedomi ze ich likvidujem zamerne. Minule som takto spravil seriu 9 zabiti v jednom zivote - vsetko mortar+obsluha znicena na jednu mortar strelu :D .
no ja som to tak do casu riesil .. ale casom to omrzi stale kvoli niekomu upravovat svoju hru ... ale to je moda v tejto hre pre lamky co najdalej od supera a killovat lebo je .... aby ho niekto niekde nedal .. tak cez pol mapu dava .. :) taktiez sa v poslednej dobe rozbehly clay ... zacinaju castejsie lietat te.... mav-ka a zrazaju .. :) to je uz len skiler lamacky .... na baze a lieta .. neviem ako toto mohlo napadnut tych .... v DICE .. kludne to mohli uz dat aj na toho robota ... a dal by som cokolvek za to ze dnes by tu na ceste uz bolo vojaka tazko stretnut uz by chodili len roboti a nestihal by si to nicit .. no lamky skilerske .. (....) ale oni za to nemozu tieto nastroje im dal do ruk niekto iny a tam je koren problemu .. DICE im dalo baterky ktore nemaju ine vyuzitie ako oslepit ( najviac sa mi paci ked si to zavesi 50level a je to skilla) .. ako nenormalna vec .. laser - oslepit, USAS - vecsia hrozba ako bradly alebo akekolvek ine ozbrojene vozidlo .. DAO ... clay .. .. mortar ... to vsetko je pre te najveksie 0-ly :)
vsetko toto je pre najvacsie nuly, este ze ty nic z toho nepouzivas, vsak

k tym baterkam, nemaju ine vyuzitie ako oslepit? a co by si s nimi este chcel robit? svietit si pod nohy aby si videl kam ides?
ja som rank 51 a pouzivam baterku ;)
k mav- to musis byt riadna lama ked sa tym nechas zrazit, na minimape je ta ikona stale, dost velka takze si ju urcite vsimnes a nic ti nebrani k tomu aby si to zostrelil.. teda pokial vies mierit
a usas je celkom luck zbran, a po zajtrajsom patchi to uz nebude taka "over-used"
CPU: AMD RYZEN 7 5800X w/ ASUS ROG STRIX LC 360 MOBO: ASUS CROSSHAIR VII HERO RAM: G.SKILL TRIDENT Z 16GB 3200MHz CL14 GPU: ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC WHITE SSD: SAMSUNG 970 EVO 500GB & 860 EVO 1TB PSU: CORSAIR RM850x WHITE CASE: LIAN LI O11 DYNAMIC WHITE AUDIO: HYPERX CLOUD MOUSE: LOGITECH G502 HERO MONITOR: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD & Lenovo T27p-10 27" 4K
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

S MAV-om sa nedaju zrazat ini ako kemperi, lebo ked sa dotycny hybe tak ho velmi tazko trafis
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa jackhammer »

uz by bolo nacase prestat kydat na feara,jasne on tu poveadal mozno troska ostrejsie svoj nazor na par veci,ale nikoho nenapadal osobne,nestudoval jeho statistikyy aby mal argumnent,zatial co par jedincov tuto napada takmer kazdy jeho prispevok a nedoslo im ze uz si z vas pravdepodobne nimi robi prdel
fear je verny fanusik bataku dlhe roky a akurat vytyka chyby,ktore by nemali by v battlefield hre,ea sa to snazi spristupnit masam a to je zle,kedze takto na to doplacaju hraci ktory chcu hrat inac
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa jackhammer »

...a zase urazka
ze ty s prisposobis ok,niekto nie,proste napise svoj nazor ked sa mu nieco nepaci,ale ved na to kua diskusne forum je-aby sa diskutovalo,len s inym pristupom prispievajucich
Naposledy upravil/-a jackhammer v Po 05. Dec, 2011, 19:50, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
P3PoX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 668
Dátum registrácie: Ne 31. Aug, 2008, 12:58
Bydlisko: Prešov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa P3PoX »

ja tiez placem ked vidim tie lamky s flashlightami, irvn, usas 12+frag ammo. To su presne veci pre hracov ktorym im to az tak nejde, a preto to tam dali aby tie lamky mali aspon aku taku sancu niekoho dat. Hry sa robia pre masy ludia a musime sa s tym zmierit. Neviem sa dockat ked budu dostupne pluginy na obmedzenie zbrani a inych veci.. Alebo si pockam dozajtra na ten nerf flashlightu a irnv :)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel® Core™ i5-4690K /OC 4.6Ghz, 1.26V/ CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+, MB: MSI Z97-G43 GPU: MSI R5850 Twin Frozr II /OC 840/5000Mhz/ , RAM: Kingston 4GB DDR3 1866Mhz HyperX Fury Black Series/OC 2200Mhz, 1.62V/, PSU: Seasonic S12II 520W, HDD: Samsung SpinPointF1 320GB, Sound card: Asus Xonar D1, Headset: Roccat Kave 5.1, LCD: Dell U2312HM 23" Mouse: Logitech G9X+Razer Goliathus Control Edition, Keyboard: OCZ Alchemy Elixir
See you on the battlefield!
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa jackhammer »

flashlight je riadny fail,ako jasne ma za ulohu oslepit,ale kua na 10 metorv za bieleho dna nevidis pomaly 50% obrazovky?niekde som zazrel fotky ako to svetlo svieti v skutocnosti a bolo to podstatne menej

// tuto to je
http://www.battlefield-3.cz/takticka-sv ... i-pro-bf3/

ten link na tactical light patri k prvemu updatu,lenze vtedy sa na to vybodli,uvidime ci to teraz urobia takto alebo inac..
Naposledy upravil/-a jackhammer v Po 05. Dec, 2011, 20:14, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
david75sk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2011, 15:54
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa david75sk »

Ja sa teším na tej zajtrajší patch ako budú retarďáci s irnv vyplakávať, že prd vidia :D
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

v tej vete si si to vlastne aj sam potvrdil :D
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Super, tesim sa tym baterkam, ale najradsej by som bol, aby fixli tu hitdetekciu :facepalm: fakt ma nebavi strialat do vetra, aj dnes, historia sa opakuje. Plus cheater na punkbusteri, amore mio. Inak tiez si myslim ze by sme uz nemali nadavat na FEAR-a. Kazdy sme ini, niekedy nam nevyhovuje niekoho prispevok, no fakt mi pukli nervy a povedal som mu co si o jeho nazore myslim, no ako som pisal, naozaj nemam rad flame, takze uz take posty hadzat nebudem a bol by som rad keby ani vy nie :)
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
david75sk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2011, 15:54
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa david75sk »

:hysterical: sa teším. Strašne ma to trápi. Čo ja budem robiť. Niekto je s 120fps, monitorom ako vzducholoď a 10 násobkom stráveného času v hre, lepší ako ja.
Naposledy upravil/-a david75sk v Po 05. Dec, 2011, 20:15, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
drastyk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 424
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2011, 14:41
Bydlisko: Bratislava (32)

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa drastyk »

ja som teda asi to 1% co z IRNV nehrava... klasika HK416+ACOG x4+laser =win
Spoiler: ukázať
MB: Asus Z170 Pro Gaming CPU: i7 6700K@4,5Ghz VGA: Gainward GTX 1070 PSU: Seasonic s12 520 W RAM: Corsair 16GB@3000 Mhz CASE: Define R3 Black Pearl Monitor: Benq 2411z 144Hz" Repro: Focal Alpha 65 DAC: Audient iD14 & nuForce uDac 2 Sluchádlá: Sennheiser HD 598

Návrat na "Hry a problémy s nimi"