Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa GABO »

Jop presne to som myslel :) v mojom predchádzajúcom príspevku. Ja by som sa vôbec nečudoval keby mali pomocníka aj na vytretie zadku po sraní...presne tak ako píšem. Na každu <>inu potrebujú pomoc a 10 členný personál.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

sak presne ako nasi politici
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
obcanx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Pi 12. Jún, 2015, 22:02

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa obcanx »

a toto je definicia europy - byrokracia aj na utrietie zadocku od kakibaky..

inak vela projektov su akesi 'startup" tj vymyslel to laik, co mal viziu/napad a nie 6 nasobny inzinier od stola.. cize ja by som vsetky tie komisie zakazal.

ohladom tych zbrani, nedame peticiu, aby ochranka politikov a nacistov z bruszelu tiez sa odzbrojili? ved coho sa boja? tito kreteni vino chlascu ale piesok kazu, vsakze.. skoda ze ti teroristi si nikdy nevezmu na musku prave tieto haraburdy co im z gebuli leitaju totalne (kde je smajlik/emoticon hovna?)

mozno nakup kuse nebude az taky zly napad, plus nejaky agresivny koncentrat kyanidu.. alebo sa budeme musiet naucit hadzat ostep s presnosou 20x20cm na aspon 30 metrov..

niekde som cital, ze noz narobi vasciu paseku ako zbran

aj ked pochybujem ze by lobisti a vyrobcovia zbrani toto povolili, ved europa ma 500-700 milionov ludi, to je kopec zakaznikov.. a kopec biznisu nie? to sa len tak lahko vzdaju ?

edit:

http://strana-smer.sk/r-fico-v-zrychlen ... egislativu


co si o tom myslite ?
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa GABO »

Sulík dobre dáva na Europarlament...dnes, že hlasovanie v Europarlamente https://www.facebook.com/video.php?v=936254919787570

V komenároch že:

O: ako sa to vôbec sčíta? Pozerám, že všetkých to silno zaujíma čo sa tam deje.. čučia do mobilu, vykecávajú..
ODPOVED SULIKA: To sa neščítava, to sa odhaduje. Fakt, nekecám

O:Richard Sulik akoze ako odhaduje?? pri takom pocte a podobnosti poctu ruk sa ako da toto odhadnut a rychlo zapisat?
SUlik: Odhaduje to predsedajúci a keď ma niekto pochybnosti, zakrici CHECK a vtedy nastupuje elektronické hlasovanie smile emoticon

Nejako takto ...
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mirjak »

tak to video je masaker :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

ohladom slovenskych zakonov, cele je to viac menej fraska. na kazdy paragraf existuje dalsi "antiparagraf".
napr v BA sa stal ohladom zbrani pripad, ze chlap nedovolene ozbrojovanie za ktore mu hrozilo 12 rokov uhral na pokutu 40E, lebo v tom vedel chodit

co sa tyka EU je najvyssi cas sa osamostatnit. bude to menej bolestive ako celkovy rozpad ktory pride za 2-3 roky

ohladom zbrani, z historie vzdy pred vojnami sa z civilneho sektoru odstranovali zbrane, ci uz amnestiami, alebo skonfiskovanim. pred druhou vojnou sa to dialo v celom svete s vynimkou usa a nemecka. teraz sa to deje cielene uz 3-4 roky v europe, zacina byt problem kupit strelivo a vsetky armady europy nakupuju municiu, vybavenie, prezbrojuju, presuvaju vojska, ale vsetci sa tvaria ze nic sa nedeje. pred rokom sa dal zohnat samopal v civilnom prevedeni za 250E a nebol s tym problem, v ub ich mali plne sklady, dnes v skladoch nie je ani prt a civilny samopal je uz len sen...

obcanx: ked po tebe bude niekto rachat z kalacha na 100 metrov, tak s nozikom si mozes tak akurat otvorit konzervu
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

a tie legislativne upravy nemam ani slov... nestaci,ze uz teraz ma napichnuty mobil snad kazdy? policajny stat je toto uz davno.
Naposledy upravil/-a quicky v Št 26. Nov, 2015, 12:56, upravené celkom 1 krát.
obcanx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Pi 12. Jún, 2015, 22:02

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa obcanx »

http://www.topky.sk/cl/10/1512299/Stat- ... Ficovi-byt


Ten Fico dava ludom do vody nejaku omavnu latku ?

BRATISLAVA – Slováci môžu opäť zaplakať. To, že sa zo svojich daní zložia na záchranu Váhostavu, a teda aj vyplatenie podnikateľov, ktorým dlžil, rozhodla vláda Roberta Fica ešte v apríli. Práve v týchto dňoch však štát začal odkupovať tieto pohľadávky. A pozrime ho. Okrem živnostníkov a malých podnikateľov dostal medzi prvými peniaze aj milionár. A to nie hocijaký. Rovno muž, ktorý je majiteľom luxusného bytu v Bratislave, v ktorom býva premiér Robert Fico. A dostal maximálnu možnú sumu.

Podľa zmluvy, ktorú podpísala Slovenská reštrukturalizačná vo štvrtok 19.11 a zverejnila na portáli crz v pondelok 23.11., dostane firma Ladislava Bašternáka 35 537 eur. Muž, ktorého môžu Bratislavčania vídať na najdrahšom sériovo vyrábanom automobile Bugatti Veyron za 1,1 milióna eur, sa môže poďakovať za sociálne opatrenie Roberta Fica.

Bašternák patrí k slovenskej smotánke
Štát začal preplácať dlhy

Aj keď pri schvaľovaní Lex Váhostav sa hovorilo predovšetkým o pomoci živnostníkom, ktorí sa kvôli dlhom Váhostavu dostali do bezvýchodiskovej životnej situácie, zdá sa, že situácia je úplne iná. Ukazuje to nielen prípad Bašternáka, ktorý vlastní viacero nehnuteľností, patrí k významným developerom a postavil aj komplex Bonaparte.
Článok pokračuje pod reklamou

Luxusný komplex Bonaparte
Štát začal preplácať dlhy

Spoločnosť Balax, v ktorej je jediným majiteľom, podľa príloh v zmluve evidovala 18 pohľadávok. Všetky vznikli v roku 2009 a väčšina z nich je na sumu nižšiu ako 3 tisíc. Iba jedna, posledná zo 7.12. 2009, uvádza ako dlžnú sumu až 53 136 eur.

Zákon, ktorý schválila Ficova vláda, umožnil štátu vyplatiť dlh Váhostavu až do výšky 50 percent. Podľa zmluvy Bašternákovej firmy a Slovenskej reštrukturalizačnej sa Balaxu podarilo vyrokovať plnú výšku.

Štát začal preplácať dlhy

Firmu sme oslovili, ale do uzávierky nereagovala.

Na zlé riešenie kauzy Váhostav upozorňovala už rok aj Zuzana Wienk z Aliancie Fair-play, ktorá sa škandálu venovala od jej vzniku. „Tento prípad len ukazuje, aký nezmysel je, aby štát platil dlhy za Juraja Širokého. Okrem takýchto ľudí navyše platí aj schránkovým firmám, ktorých pozadie vôbec nepoznáme. Nehovoriac o tom, že vláda vie o riziku, že takúto pomoc môže Európska únia považovať na nedovolenú a rok môže skutočne postihnutých živnostníkov čakať šok a vracanie peňazí späť,“ uviedla pre Topky.sk
Obrázok

inak neviem ako vy, ale ja mam pocit ze iste strany si tie hlasy kupuju - dnes sa da aj tak kupit hocico, co si clovek zaumieni..


quicky, ciste teoreticky, ake mal ten dotycny dvere? zaujimalo by ma, kolko im trvalo sa dostat cez "Sherlock"-like dvere.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

neboli to sherlocky:) ale s tym baranidlom to nie je az taky velky problem..

no sak preco by ficov kamos nedostal full nahradu, ked ostatni dostanu v najlepsom polku, proste ten fico to je taky chrapun bez kozi na tvari,ze mi je z toho uz zle fakt akoze... (nejdem sa hrat na moralistu co by som ja robil byt na mieste balaxu, jasne,ze zobral) ,ale takto okato co predvadza fico je uz moc.
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

ak je tu na fore niekto drzitelom ZP a zaujima sa o zbrane, citat:
http://alianciazanedelu.sk/?p=8008
http://www.legistelum.sk/akcie-a-poduja ... mernice-eu
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

"Smerácka vláda sa chystá meniť ústavu, aby mohla bez súdu poslať do väzby každého, kto bude podozrivý z terorizmu. "

ak toto prejde tak sme vybaveni....uz teraz inzinieri polnych zariadeni aka vysetrovatelia vznesu obvinenia lebo sa im to paci a nemaju co robit, samozrejme splna to nalezitosti laxne nalezitosti vznesenia obvinenia a uz sa stretne stiha vo velkom. to ,ze beru do vazby na zaklade podobnych dôvodov je uz vysmech ludskych prav a este brat do vazby len na tom zaklade,ze je podozrivy???? to si robi srandu :) cize po novom uz len bude stacit ,ze som videl ako niekto (koho pravdepodobne nemam moc rad,sak hadma nebudem svojim robit zle) ma kufrik a v nom kabliky a spraval sa podozrivo...a huraaaaaaa podme na to uz je podozrivy,bereme ho. :OO= :facepalm: fakt nemam slov co sa tu deje...

treba zarobit peniaze a odist zit na bali alebo niekam do tepla ,tuto tato diera zacina smrdet :)

p.s. jergus : teraz uz evidentne budeme original ovecky a cakat kedy ta niekto cierny vykastruje.
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

quicky bojova otazka, aku zlavu poskytnes uzivatelom fora za pravnicke sluzby pri pripadnych problemoch? :D

edit: pozrite sa akeho bomboveho mame premiera a ako zachranuje slovensko: http://www.aktuality.sk/clanok/308871/k ... -opozicie/
teraz neviem ci sa mam smiat alebo plakat
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

ako ja hovorim, k spokojnosti klienta aj advokata :cool:
obcanx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Pi 12. Jún, 2015, 22:02

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa obcanx »

pokial bude pokuta za nelegalnu drzbu zbrane 40eur, tak ok :D

inak keby na mna idu kuklaci, asi polozim pred dvere nokiu 3310, zdrzi ich to :P
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

ked by prislo k najhorsiemu, tak moznost je rozhodne nechat vybrusit, nahlasit kradez vlamanim a cau...bohuzial ak bude zufala doba budu nutne zufale ciny, bez vahania ochrana rodiny predci hrozbu ulozenia zakonnych sankcii za taketo konanie = vylucne moj nazor.

Návrat na "Debata o všetkom"