UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5889
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa wingo »

Ako ten samohybný 240mm mínomet zničili:
https://en.defence-ua.com/news/bait_and ... -3023.html
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

mam pocit ze hudbu dali zo zaklinaca :D :D :D len do nich
hry- ps5
doma-HP probook
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa lezgy »

1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.


hupsik : https://twitter.com/francis_scarr/statu ... 7317689345


.
.
yebe vam, podte k nam
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 770
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Anubis »

Toto keď im domáce publikum žerie tak sa už ničomu nečudujem
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

neverim tomu, proste neverim - to nie je mozne aby im taketo papali. Akoze mozno budu tlieskat a tak, ja ked sa budem bat nejakeho lokalneho vodcu tak tiez budem mavat vlajockou a tlieskat, ale vnutri ne. Proste nemozne. A mozem byt mongoloid kolko len chcem, jednoducho niektore veci su uz len absolutne obycajna človečina. Zakladny princip zivota, fungovania.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5889
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa wingo »

Ako sa hovorí, 100x opakovaná lož sa stane pravdou. https://en.wikipedia.org/wiki/Big_lie
Zlý zlý "západ" môže za všetko, Rusko je v tom nevinne, obeť šikany, iba sa bráni. Samozrejme to vytunili, každý deň vypustia 3 "pravdy" a časom sa aspoň v jednej z nich väčšina nájde a Rusku je jedno ktorej z nich ľudia veria, spoločný znakom je práve tá jedna správa, tá veľká lož, "zlý zlý západ" a to je tá skutočná správa pre publikum ktorú chcú šíriť. V podstate cielená propaganda ako cielená reklama, pre každý skupinku niečo na mieru ušité :D
Mne osobne to nejde do hlavy ale očividne absolútne nevadí že si navzájom protirečia, očividne je to bežným ľuďom totálne jedno a upriamia sa len na tú "svoju" s ktorou sa vedia stotožniť a ostatné ignorujú (klasické selektívne vnímanie reality) či dokonca to aj tým ostatným šialenejším dodá čiastočnú legitimitu, lebo však toto mi dáva zmysel tak asi aj na hentom bude niečo pravdy... Rusi to majú dobre premyslené a masy sú sprosté. Bohužiaľ.

Potom je tu vraj špeciálna kategória, čo som tak čítal a neviem čo je na tom pravdy, ľudia čo im doslova imponuje očividná lož. Pre nich je to znak sily, "mám takú moc že môžem klamať do očí a nik mi nič nemôže", to je ten správny silný vodca ktorého treba nasledovať. Asi na tom bude niečo keď sledujeme tie klamstvá typu Lavrov "My sme nezaútočili na Ukrajinu". Alebo to bude len klasika: https://en.wikipedia.org/wiki/Gaslighting

Ale zase nezabúdajme že je aj veľká skupina ľudí čo len držia hubu a krok, ako sa to robilo aj za komunistov. Ako sa hovorí, vieme že nám klamú, a aj oni vedia že vieme že nám klamú, ale aj tak klamú. Režimu aj toto vyhovuje, títo ľudia na verejnosti navonok papagájujú propagandu aby mali pokoj, či tomu skutočne veria je režimu jedno, hlavne že držia hubu a krok a nerobia problémy (nekazia ilúziu pre tých sprostejších čo tým sračkám skutočne veria).
https://theconversation.com/ukraine-war ... are-181100
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ano, ano a ano. Vsetko spravne. K tej svojej dlhodobo vypestovanej agende a nezvratnemu presvedceniu "bolšój naród" tazko nieco dodat.

Dovtedy sa budeme sami seba klamat az nam prcne atomovka (1986, to bol este Sovietsky Zvaz). Nikde nikomu atomka nebafla takymto sposobom z tychto pricin - nevadi, s nejakymi drobnymi stratami sa pocita. Cernobyl buchol len a vyhradne len preto lebo rusi klamali a zatajovali sami sebe.

Ty wole a ked si zoberem ze vyvazaju skoro tolko ropy ako arabi, a ako to vyzera v Arabsku a ako to vyzera v Rusku... jezisi...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5702
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Arabi su ale zlata klietka, tam je obrovska chudoba za tym, len ju nevidno na instagrame.

S rusmi tazko, su tazka natura, ale stale si myslim ze na otazku, ci suhlasia s vojnou, by bol bola vacsinova odpoved nie.

Akurat tie polopravdy a zdovodnenia preco je potrebna, stunica blbosti...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

arabia je len pozlatko. Ako pise Jednouska v pozadi vsetkeho je obrovska chudoba. bratranec tam bol cca 5-6 rokou dozadu zo zachranky na nejakom vymennom neviem co a videl aj to pozadie. Chudoba, bieda, sracky. A to doslova sracky. Stacilo ze zacalo prsat a ulice sa zmenili na jednu fekalnu zonu. Pekne je iba to pozlatko v predu, Dubaj, Abu Dabi...
K rusom len telko. Ked ta cely zivot krmia klamstvami a od destva ti vsugeruvavaju nenavist voci istemu narodu, tak sa necudujem, ze vacsina tam funguje ako funguje. Vyplach mozgu v tej krajine funguje dlhe desatrocia. Ale zase neidilizujme tu zapad. Sice nemaju STB ako vychodne, ale spehovacie organizacie funguju velmi dobre.
Na ukrajine je problem v tom, ze je to moc blizko hranic "civilizovanejsich" krajin. Ak sa nieco take udeje niekde v Afrike, Syrii je nam to sumak. Venujeme tej srpave nejaky cas, ale neriesime to. Lebo je to daleko. No toto je blizko, ukrutne blizko. Aj ked som nazoru, ze Rusko nevstupi na uzemie NATO, obozretny treba byt.
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mas dojem ze ked Balšój Naród zautocil na Cecensko, Afganistan, Syriu, cokolvek, ze sa prezident V PRVOM PREJAVE HNED V PRVEJ MINUTE VYHRAZAL CELEMU SVETU ZE KTO SA POKUSI IM POMOCT, ZAZIJE CO VO SVOJEJ HISTORII ESTE NEPOZNAL a popritom nenapadne hladka jaďernoje arúžje v pozadi ??
Mas dojem ze nejaky zly zapad donutil Vladka Vladkoviča v kazdom prejave zdoraznit ako Ukrajina nie je ziadna krajina, ze to nie je ani narod, ze nema historiu a pravo existovat ? Hovoril nieco taketo pri Cecensku ?

Nebude nahodou toto trosicku rozdiel ? Nebude nahodou rozdiel v tom ze ked sa Izrael 100.000 rokov s niekym tlčkuje lebo tvoj dedo ošťal svätú zem ktora patrila mojmu pradedovi, tak oni sa tam este tlckovat budu dalsich 100.000 rokov a nikto sa nikomu nevyhraza atomovkami ? Nebude nahodou rozdiel v tom, ako prebieha ukrajinsky konflikt ze osloboditel - zachranca svojich utlacanych obcanov ktorym ta zla ukrajina robi zle... zrovna so zemou VSETKY mesta v ktorych ti jeho obcania (o zachranu ktorych samozrejme ide v prvom rade) ziju ? Nevadi ze ti "ruski obcania" maju ukrajinske obcianske preukazy uz 30 rokov, nevadi ze im nikto nebranil zobrat batoztek a utekat do tej velkej Rusi kde sa vsetci maju tak nadherne ?

Lebo jasne, na Ukrajine v kazdom podzemi priviazane deti o radiator a skusaju na nich nove DNA a biologicke oné.


Arabia pozlatko : ano, tam tiez nie je vsetko len mramor a zlato a platina.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale ked sa vratim k hentej sprostej Oľinke ze treba deNATOvať uplne cele NATO... tak by ma zaujimalo ako by to chcela dosiahnut. Povedz moja krasna.

Jaďerňim arúžjem ? No tak potom uz nebudes trepat pitchoviny, laska, pretoze bude aj po tebe. Alebo vymyslela nejaky sposob ako 150 milionov mužíkov dokaze vytrepat 750 milionov z Europy ktora je prakticky cela v aliancii, plus dalsich 330 milionov z tej hnusnej Ameriky ? Jaaaj ze pride Cina na pomoc ? A preco by to asi tak robila... aby zahlusili celu Europu a Ameriku, cize dvoch odberatelov svojich vyrobkov, ze ?

Ozaj, komu by asi tak Sovjetsky Sajuz predaval svoju naftu a plynček keby Europa nebola ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

zapad vs vychod tu mame desatrocia, uz hadam aj nejake to storocie padlo. Predtym to bol zas rim vs germani, turci vs tatari .... ono furt to bude niekto vs niekto. Neobahujem ani jedneho ani druheho. Kazdy ma za usami. Vieme viacej o Rusku, hlavne toho zleho, lebo tu ich mame za rohom. Ich rozhodnutia nam ovplyvnovali desatrocia zivot a stale ovplyvnuju. My vieme houno o zapadnom zivote. No idilka to nie je. Nepadaju tam pecene holoby do ust
Sme alergicky na vychodnu propagandu. Desatrocia sme tu mali absurdistan a par filmov pekne vystihuje tu dobu.
A ku nafte, plynu ... kde by bol super sajuz bez americkych penazi pocas 2SV vojny. O tom sa tiez moc nehovoroi a nepise ako bolo rusko dotovane zapadom, aby odolali a potlacili nemecko
A tie vyhrazky atomovkami? Zivenie propagandy. Tak ako to robi aj Kim
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa beardie »

mp3turbo napísal: Ut 31. Máj, 2022, 14:01Ozaj, komu by asi tak Sovjetsky Sajuz predaval svoju naftu a plynček keby Europa nebola ?
to uvidime uz o rok :)

Návrat na "Debata o všetkom"