Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

Nie nie sme na tom zle...len sme zopar ludi ktorych nepohltil marketing takym sposobom aby sme ku krabicovke klakali kazdy vecer pred spanim a vzdavali hold. Treba si dat ruzove okuliare dole, logicky si to zrhnut vo svojej makovici a kto aspon trochu rozmysla tak mu z toho vyjde ze ciele nastavene dvojkou EA + DICE su za sucasneho stave takmer nesplnitelne. Hovorim takmer pretoze tak za rok dva z trochou stastia to bude ok. A robim v IT firme a celkom dobre funguje prioritizovanie problemov. Lenze tu DICE, EA riesi veci ktore absolutne nepotrebuju taky urgetny zasah a ked si das do vzorca...patch 1 + patch2 + "Dont touch running system" , tak ti z toho vyjde celkom pekna zachodova misa., ale bojim ze ti to tu zbytocne pisem lebo to asi nepochopis a budes si tvrdit svoje. Good luck in game. Neprajem ti ale zazi to co povacsine zazivame mi pocas hrania a mozno ti svitne.
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

heh nemyslim si ze sa ani po roku nieco zmeni .. tento zakladny vzorec podlamna ostane naveky .. :) a teda arkada
Používateľov profilový obrázok
P3PoX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 668
Dátum registrácie: Ne 31. Aug, 2008, 12:58
Bydlisko: Prešov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa P3PoX »

H4wk napísal:Absorudne je, ze si myslite ze tam maju 1000 ludi ktori cakaju len na vas report a idu hned danych ludi riesit... nie nemaju to na haku ale chce to cas...
Neviem ci vy pracujete v nejakej IT firme ale ak niekedy budete tak pochopite ze nejde vsetko hned rychlo...

@Klaboor, ty vies o mne a mojom hrani absolutne h*vno, pozri si moje stats a potom tu pustaj h*vna o mcomoch atd... mimochodom rush ani nehravam, radsej pravy BF conquest.

A ak sa smejete zo mna, ked ja si viem svoje argumenty obhajit a neplacem po forach tak to ste na tom teda zle chlapci.

Uplakane deti

P€PoX napísal:Hahaha ze skill, kde je v tejto hre skill? Kto prvy zacne strielat ten vyhrava, o tom to je. Kto viac kempi ten vyhrava. Toto je skill? Pustis full auto, drziz a dufas, kde je tu skill? V infantry ziadny skill nepotrebujes, lebo tam ta da v pohode aj lvl1 ani nevie ako, napr. tak ze sa spawne za teba ked beries vlajku, ako toto ovplyvnis svojim skillom? :D
By ma zaujimalo kde je battlerecorder? Kde je ta ich obrovska podpora pre e sports? O*ebali nas marketignovymi sra*kami.
Co si ty predstavujes pod slovom skill ? Ty vobec netusis co tu melies pre boha.. samozrejme ze ta niekto da ked zacne strielat skor a ty si slepy, mas mierit na hlavu a sundat ho, aspon ja to takto robim, vacsina tych lam striela do tela alebo do noh...
Kemperov lahucko obijdes alebo vydrbes z ukrytu pouzitim M320, ak sa teda vies trafit na velke vzdialenosti..
Staci niekedy rozmyslat, ano tato hra je o skille, ak na nu nemas tak nehraj a neplac
Zaklady ako nezdrziavat sa na jednom mieste, nepobehovat po ceste nekryty a pod. snad netreba spominat to je zaklad.. ak nieco take clovek neovlada tak potom jasne ze ho kazdy dava ze ?...
lol ty si posledny od koho potrebujem nejake rady ako hrat tuto hru :laugh: S hracom co ma 1555 killov s M320 sa ani nemam o com bavit :D Neboj sa, mna nedava kazdy. Ak by som bol na tom az tak zle, tak to nehravam :)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel® Core™ i5-4690K /OC 4.6Ghz, 1.26V/ CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+, MB: MSI Z97-G43 GPU: MSI R5850 Twin Frozr II /OC 840/5000Mhz/ , RAM: Kingston 4GB DDR3 1866Mhz HyperX Fury Black Series/OC 2200Mhz, 1.62V/, PSU: Seasonic S12II 520W, HDD: Samsung SpinPointF1 320GB, Sound card: Asus Xonar D1, Headset: Roccat Kave 5.1, LCD: Dell U2312HM 23" Mouse: Logitech G9X+Razer Goliathus Control Edition, Keyboard: OCZ Alchemy Elixir
See you on the battlefield!
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sky »

P€PoX napísal:Hahaha ze skill, kde je v tejto hre skill? Kto prvy zacne strielat ten vyhrava......
no v podstate ani to nie je pravda :D Sijem donho 30 nabojov on sa otoci a da ma na jednu-dve rany, no nepotesi to? :)
H4wk napísal:Absorudne je, ze si myslite ze tam maju 1000 ludi ktori cakaju len na vas report a idu hned danych ludi riesit... nie nemaju to na haku ale chce to cas...
sure? Jedneho cheatera som reportoval 3x (ano 3x!!!) v rozpeti niekolko dni (8-10) pripajal som aj link na video kde cheatuje a nic mu nespravili :)

Proti M320 nemam nic ak je pouzivana s rozumom, ako zalozna zbran (na odpalenie hracov za ukrytom), nie ako primarna, ale stale to na$ere ked nou dostanem :D

Taktiez nechapem co za fail je toto hlasovanie, ak to skyrim nevyhra tak to bol riadny brainwash :D
Trailery 10/10, realita 6-7/10

//btw, neda sa niekde vypnut aby mi to same nenahadzovalo na zbran najnovsi unlock? Lebo ma to uz vytaca ked mi tam po spawnuti zrazu trci nejaky scope a svieti laser, nedajboze tlmic ked ho tam uz vobec nechcem v danom okamihu
Naposledy upravil/-a Sky v So 17. Dec, 2011, 17:13, upravené celkom 4 krát.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

k tym banom... si myslite za na steame a ich slavny VAC funguje inac? presne tak isto... ban dostanu za xy mesiacov... vy si myslite ze do niekolko hodin dostane ban? :laugh:
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

ja si to nemyslim .. podla mna tam bude furt :)
Používateľov profilový obrázok
P3PoX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 668
Dátum registrácie: Ne 31. Aug, 2008, 12:58
Bydlisko: Prešov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa P3PoX »

H4wk napísal:Sky, konecne niekto kto chape principo M320.. taktiez neobhajujem ludi co hraju LEN s M320 tzn, na 2m dava len s tym.. ale kto to pouziva normalne ako zalohu tak preco niekto ide pisat sprostosti..

Ja osobne som reportoval len jedneho, ban a wipe dostal po mesiaci, to mne osobne staci, mesiac pri tolkom pocte hracov a urcite na to nemaju dost ludi sa mi zda tak akurat. Na kazdeho dojde.. len to chce cas.
s m320 mas najviac killov :laugh: Tomu sa hovori sekundarna zbran :) Ale ok, sak kazdy si hraje podla seba.

Co mi najviac vadi ked ma daju?
M320(ak niekto s nou v kuse dava a nic ine nepouziva), rpg medzi oci, usas+frag ammo/ pred tym patchom mi to vadilo/. No a potom mi vadia hraci ktori len lezia v tme, cakaju, nehybu sa. Ja si idem zobrat vlajku, bum a som dole. A stale dokola. Potom uz ma ani nebavi behat po vlajkach, ale stale to robim lebo ja jednoducho kempit nedokazem, neviem, na jednom mieste vydrzim tak 30s. A co ma neskutocne vytaca je, ked beriem vlajku a za ritou sa mi spawne niekto :)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel® Core™ i5-4690K /OC 4.6Ghz, 1.26V/ CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+, MB: MSI Z97-G43 GPU: MSI R5850 Twin Frozr II /OC 840/5000Mhz/ , RAM: Kingston 4GB DDR3 1866Mhz HyperX Fury Black Series/OC 2200Mhz, 1.62V/, PSU: Seasonic S12II 520W, HDD: Samsung SpinPointF1 320GB, Sound card: Asus Xonar D1, Headset: Roccat Kave 5.1, LCD: Dell U2312HM 23" Mouse: Logitech G9X+Razer Goliathus Control Edition, Keyboard: OCZ Alchemy Elixir
See you on the battlefield!
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sky »

pripadne sa spawnes a hodi ta to presne hracovi "na musku" :D
Tieto spawn killy som uz zazil vselijake, dokonca som v pol sekunde od spawnutia dostal aj tankom medzi oci :D
Keby tam bol este nejaky spoluhrac ze by strielal po nom pochopim ale nik tam nebol...
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

tak taký hack ako je na tom videu som teda ešte nevidel, to je už fakt príliš :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

Ferdie napísal:tak taký hack ako je na tom videu som teda ešte nevidel, to je už fakt príliš :facepalm:
nie je to skor bug? robia to tam dvaja naraza...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

si robis srandu ? :) mam ti tu dat 20 videi z pohladu samotneho citera ? :)
Naposledy upravil/-a FEAR v So 17. Dec, 2011, 18:59, upravené celkom 2 krát.
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

to hulo: nie, všimni si nick nad tým cheaterom a killy s nožom čo pribúdajú vpravo hore
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

P€PoX napísal:
H4wk napísal:Sky, konecne niekto kto chape principo M320.. taktiez neobhajujem ludi co hraju LEN s M320 tzn, na 2m dava len s tym.. ale kto to pouziva normalne ako zalohu tak preco niekto ide pisat sprostosti..

Ja osobne som reportoval len jedneho, ban a wipe dostal po mesiaci, to mne osobne staci, mesiac pri tolkom pocte hracov a urcite na to nemaju dost ludi sa mi zda tak akurat. Na kazdeho dojde.. len to chce cas.
s m320 mas najviac killov :laugh: Tomu sa hovori sekundarna zbran :) Ale ok, sak kazdy si hraje podla seba.

Co mi najviac vadi ked ma daju?
M320(ak niekto s nou v kuse dava a nic ine nepouziva), rpg medzi oci, usas+frag ammo/ pred tym patchom mi to vadilo/. No a potom mi vadia hraci ktori len lezia v tme, cakaju, nehybu sa. Ja si idem zobrat vlajku, bum a som dole. A stale dokola. Potom uz ma ani nebavi behat po vlajkach, ale stale to robim lebo ja jednoducho kempit nedokazem, neviem, na jednom mieste vydrzim tak 30s. A co ma neskutocne vytaca je, ked beriem vlajku a za ritou sa mi spawne niekto :)
vobec neviem preco sa snim este pustas do debaty :D

ved ked sa pozries lepsie tak je to bud zacucany sniper M98B 1526 Kills alebo sedi v technike :) za toho asaulta co spomina ma dvoma zbranami nastrielany zlomok toho co tu poniektory znas jednou ..ked necupi zo snipov v kriku tak sedi v tanku alebo v hely .. a ked ho to kus omrzi tak ide flusat m320 ..pak pride tu a zacne vipravat o skile ludom co maju nahrate infantry 10x viac ... ;) vzdaj to pepo .. net nadzeje ..
Používateľov profilový obrázok
P3PoX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 668
Dátum registrácie: Ne 31. Aug, 2008, 12:58
Bydlisko: Prešov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa P3PoX »

Ja uz nic neriesim, idem si radsej zahrat skyrim :)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel® Core™ i5-4690K /OC 4.6Ghz, 1.26V/ CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+, MB: MSI Z97-G43 GPU: MSI R5850 Twin Frozr II /OC 840/5000Mhz/ , RAM: Kingston 4GB DDR3 1866Mhz HyperX Fury Black Series/OC 2200Mhz, 1.62V/, PSU: Seasonic S12II 520W, HDD: Samsung SpinPointF1 320GB, Sound card: Asus Xonar D1, Headset: Roccat Kave 5.1, LCD: Dell U2312HM 23" Mouse: Logitech G9X+Razer Goliathus Control Edition, Keyboard: OCZ Alchemy Elixir
See you on the battlefield!
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

skyrim ? co to je ? :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"