Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3684
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

jergus napísal:diablo: kym bola moja mama este v statnej sprave, par krat sa s kotlebom stretla. obaja sa zhodli v nazore, ze vzdy mozes vyskakovat len do vysky svojich prijmov. kedze mesta a zupy maju obmedzene prijmi vdaka miklosovi (znizil ich tusim o 20% a vlady po nom ich uz nezdvihli) vacsina penazi sa spotrebuje len na bezne fungovanie a vsetky dodatocne peniaze na investicie musis tahat z grantov. kotleba ako nepriatel strany smer cislo jedna mohol o grantoch len snivat, vzdy sa to stoplo koli "chybam a nedostatkom". kedze uvery nechce brat (co je chvalihodne), nema vela moznosti odkial zobrat peniaze, jedine co usetri. viem ze porusil zbytocne oddelenia a vyhadzal ludi co si tam dlhe roky valali gule, vyhadzal smerakov co si dohadzovali zakazky pre rodiny, nedal peniaze na pofiderne podujatia a pseudoumelcov, takze jasne ze kopa ludi prisla o lahko zarobene peniaze zo statneho rozpoctu. co sa tyka nejakych obmedzeni z bezneho zivota nepocitujem nic. na druhej strane v kremnici a detve chceli zahranicne firmy rozbehnut tazbu zlata. dobrych 12 rokov na nas srali vsetci politici, len poslubovali ale otocili sa chrbtom. jedina kto sa obcanov zastala bola kramplova a podaril sa presadit zakon proti kyanidovej tazbe. to vsak neriesilo problem. nakoniec az kotleba ako zupan a nesmeracki poslanci bbsk prijali uzemny plan v ktorom sa definitivne akakolvek tazba zlata zastavila.

To je tak, kto chce, vyberie si to pozitivne. Ja som pocul aj dost vela nepeknych veci, tiez od cloveka z kraja ...
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

dendroid: ved kludne napis
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3684
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

dendroid: tieto linky co si postol su verejne zname, x krat prebrate, x krat mediami ponatahovane. napis to co si konkretne pocul od ludi z kraja.
v mediach bolo tiez velke halo aj okolo kremnickej strednej skoly a realita je niekde uplne inde ako sa to prezentovalo.
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3684
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

A co ze to bolo x krat prebrate ? Meni to nieco na tych skutkoch ? Je to podla teba OK ? Minimalne s tou kulturou je to teda ako ? Ked je to inac, ako sa to prezentuje ? Lebo presne toto konkretne som pocul ...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

quicky napísal:...kotleba zatial nic taketo svinske nespravil,nech sa hlasa aj k ahmedovi je mi to u riti, pokial sa zaujima o beznych ludi a ich problemy kazdodenne.
...
:facepalm:
Nestacim sa divit nad tymi nazormi co tu obhajuju Kotlebu. Vy nemate ziadneho znameho, ktory je inej rasy? On a ta jeho sebranka obhajuje nazory cloveka, ktory sposobil druhu svetovu vojnu a kvoli nemu prisli o zivot miliony nevinnych ludi. Toto vam pride normalne?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Leon »

Ja tiež sa nestačím ani čudovať, čo sú toto za názory. Je rozdiel povedať, že mi nevadí ku komu sa hlása,... lebo keby sa hlásil k budhizmu, hinduizmu alebo bez viery, tak je iná vec, než povedať, že mi nevadí, že sa hlása k fašizmu, ako to už čo je toto prosím pekne? Ani Hitler nič zlé nespravil, len vykrikoval v dole v krčme ako to chce robiť pre ľudí .... až keď sa dostal k moci tak .... tam smerujeme. Dargy to úplne presne pekne krásne napísal na v poslednom príspevku na predošlej strane.
.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3684
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Aj s tym banskobystrickym krajom to tiez nie je take jednoznacne, ci toho fakt tolko urobil a ci je vsetko tak v poriadku...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

takze kazdy kto sa hlasi ku krestanstvu moze za vsetky zverstva co viera napachala? chapem to spravne? zrejme podla toho co pisete ano.

mam aj znamych inej pleti,mam aj kamaratov co volili smer,poznam aj ludi bohatych aj chudobnych... s nikym nemam problem,kazdy hodnoti situaciu a svoje nazory z pozicie ktoru ma? ako to je?nehodnot moje kroky kym nemas obute moje topanky?

uz som povedal,ze neobhajujem ziadne koncentraky ani zverstva na zidoch,ani krestanske zlociny minulosti,ani ma nezaujimaju ziadne povstania pochody palenie vlajky a podobne kktiny,nikdy som na takom nebol sni nebudem---co ma zaujima je rovnost kazdeho cloveka ktory zije na svk pred zakonom v kazdej sfere, aby nasa vlast nebola len miestom rozkradania vlady a zahranicnych firiem...konec (jergus uz davno pisal tuto ze napr v jeho odbore su kvoty na nejaku vyrobu xy a v nemecku x,pricom nemec dostane 3x taku vyplatu-vsetko so vsetkym suvisi)
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5603
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Odar »

Takze pride Kotleba, vsetci sa poseru a budeme mat nemecke platy? Tak?
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Leon »

quicky napísal:takze kazdy kto sa hlasi ku krestanstvu moze za vsetky zverstva co viera napachala? chapem to spravne? zrejme podla toho co pisete ano.
tu nejde o to, či si za niečo zodpovedný, tu ide o to koho ľudia volili. Proste človek ktorý sa verejne hlási k fašizmu a rasizmu. 90 percent volebného programu je natom postaveného a ľudia si povedia, že to je v pohode. Je toto vôbec normálne? Bez žiadných výčitiek a ničoho hlásiť sa k nim a súhlasíť s nimi. Je to proste trestné a ľudia jak keby nič :D Šak to je úplne choré na hlavu.
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

pride sulik matovic a potom sa vsetci poseru :good: to je taka ista blba otazka ako si polozil ty... to vobec nema nic spolocne s tym kto pride a vsetci sa ...

vies kde najviac clovek/stat zarobi? tam kde usetri :) a to je prvy krok k lepsiemu, ked sa prestane vo velkom kradnut ,rozkradat tento stat, dane, atd... co z toho ,ze od ludi vyberie miliardu, ked na druhej strane 1/3 z toho odide na schrankove firmy?

uz som povedal,nezastavam ziadne zlociny minulosti ci ich robili krestania alebo fasisti.... zaujima ci sa nieco zmeni ked tam pride/prisiel niekto kto im klepne po prstoch v tychto otazkach... kludne nech dalej sulik vladne ako chce ked kradnut nebude a bude naplnat svoj ekonomicky program, dvihnem mu palec! ale prvy krok kde najst peniaze je prestat rozkradat. :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa STENLY »

choré na hlavu je voliť furt tých istých zlodejov, ktorý tu kradnú dlhé roky a nič nerobia pre ludí ;)
Bugár poznamenal, že vo vláde nie je len 8 strán, ale je tam aj kdh, sdkú a iné

tu to pekne vidno

http://www.mojevideo.sk/video/26ad6/vol ... batov.html
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

http://www.naseslovensko.net/wp-content ... r-2016.pdf

tak tu je ten program povedz mi, ktore je chore a fasisticke, zrejme to bude bod 2... je podla teba normalne ,ze stat chrani cierne stavby a vlastnik pozemku je utlacany a nevie sa dostat k svojmu majetku, a tymto porusuju ustavu uplne bez okolkov? ak si niekedy ty staval dom a podobne,spomen si kolko byrokracie penazi casu ta to stalo aby si si postavil co i len pristresok a podobne:) je okej, ze pride cigan a postavi si to na cierno a stat ochranuje jeho? je to okej podla teba? ano mas tu instituty vyporiadania takehoto stavu sudom,ale chod na sud s ciganom,ktory nema 5korun,ako ti da nahradu za pouzivanie tvojho pozemku atd:) asi nemas moc realnych skusenosti zo sudnej praxe ako toto realne funguje. vies co ti poviem? ze mam nejake pozemky a doslova ma desi, ked si predstavim,ze by sa mi tam utaborila kopa ciganov, vies preco?? lebo viem,ze sucasna legislativa to nijako nevyriesi a ja sa mozem akurat postavit do kuta a plakat za pozemkom. takze to je spravodilost pre kazdeho? ved preco vlastne my pozemky kupujeme,sak pridem postavim dom a som v pohode nie ?:)

jedine co je pre mna dost razantne je bod 8, ale kedze na to nikdy silu mat nebude ma to ani nezaujima,aj ked zas by kopec ludi malo "pracu" vo vojsku.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

s minimalne 80% veci co ma v tom programe nesuhlasim, ale tak budis

domobrana vazne?
ochrana statnych hranic?
"Nedovolime registrovane partnerstva a adopcie deti uchylmi" :rofl:
"Presadime vystupenie Slovenska zo zlocineckeho paktu NATO"
a toto sa mi najviac paci: "Obnovime slovensku korunu"

Návrat na "Debata o všetkom"