Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

nejde len o to ze si nedaval pozor, ale nepoznal svoje auto. Uvazovat mal stylom ze z proti smeru moze vybhnut auto, ma moje auto na to aby som ten kamion predomnou predbehol aj v pripade ze vyleti zo zakruty auto? v podstate odpovedal neskor a to ze pri buducom aute bude pzerat aj na nejky ten vykon, ktory pri predbiehani je dost podstatny, nie len na masirovanie svojho ega, kde po meste ide srac 90km/h. Polemizovat o tom ze nemal vobec predbiehat ked videl ze ide do neprehladnej zakrute ani nemusime.

X_X_X_X: ano vsetci nemozeme mat skusenosti s roznymi znackami aut, ale verim tomu citam. Keby to bola len nahodna info ze WV ma sracky auta tak nepoviem ani pol slova. Ale bohuzial po nete je staznosti a o poruchocosti WV napisane uz hodne tak nieco na tom bude.
Vysmievas sa z SX4. Vies mi povedat na akom zaklade? mal si to auto? o suzuki zjavne toho moc nevies a o jednotlivych model uz toboz nic. zhrnul by som to tak ze kde Golf konci tam SX4 zacina.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Malakh
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 193
Dátum registrácie: Po 07. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Martin

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Malakh »

Snake napísal:
A nie, nemá za sebou 500 tisíc, ale 62tkm, 62 tisíc! Servisované v autorizákoch, krásne že? Úplne brutálna vec, och ako ma vzrušujú tie hydroštely, wait, však sú uplne na sračku, holt blbé, je to golf, mám v garáži golfa, sused s SX4 sa mi rehoce do tváre, ale to nevadí, ja mám predsa golfa...
V tom je ten vtip, ze clovek sa nemoze spolahnut na autorizak, bud mas dobreho znameho mechnaika, alebo robit co sa da sam...a potom je este par fakt spolahlivch ale to su asi vynimky potvrdzujuce pravidlo.
Mam Feliciu s VW AEE motorom, a ten motor ja na tom aute najlepsia vec, stary spolahlivy pracant.
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5201
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Fullesh »

Neodsudujem SX4, moze to byt dobre auto, mechanicky, vyzorovo sa mi nepaci ale zato h oneodsudzujem. Len pisem, ze kupovat nove auto, pokial nieste podnikatel/bankar je hlupost.

Ach, keby ty policajti pridu knam, tak za 1 den vyzbieraju tolko pokut, co za rok v celom okrese.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa LoPiO »

Keby predavali sx4 takto, tak by som nemal proti nic, aj ked to skladaju madari :D:

Obrázok
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa hawkeye »

mechanicky ho neodsudzujes ci mechanicky sa ti nepaci?

a wtf ze dokym si neni bankar tak nekupovat nove auto? zijete v mylnej predstave ze ludia v banke zarabaju milony :facepalm: manazeri urcite zarabaju dobre prachy asi tak jak v kazdej firme, ostatny ludia zarabaju normalne ako inde...
robim v banke 3r a moze si dovolit momentalne akurat tak sx4,fabiu,octaviu tour a pod..
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

malakh: jj stare dobre felicia motory, tie dokazali nabehat hodne kilometrov a udrzba jednoducha. Veloaked yrobil WV dobre motory, ale je krita a treba zarabat aj na servisoch. bohuzial

co sa tyka autorizakov tak bohuzial ak mas nove auto navstevovat ho musis ci chces alebo nie. teda ak si chces udrzat zaruku. V tom je ten cely vtip. Ak ti v autorizaku povedia ze musis vrazit do oprav 500€ a na opravovane diely sa nevztahuje zaruka, tak to musis nehat srpavit, alebo prides o zaruku. Je to kolotoc penazi. Vela ludi si mysli ze kupi nove auto a tym ma na 10 rokov pokoj, pravda je ale opacna. Ale mozu si za to ludia samy, lebo namesto toho aby presli internet (a nie len na nom pozerali pecko a citali kde sa kto s skym pobozkal) daju na reklamu a na suseda ktory si prave kupil noveho passata a vychvaluje ho do nebies.

Lopio: ak mas dostatok penazi nie je problem taketo auticko mat doma :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa LoPiO »

Jj len pockaj. Musim najprv zohnat nejake SUV a hura na nejaky bankomat pokial este su :D

My mame doma Peugeot 406 HDi 66KW r.v. 2000 a podla ocina s tym nie su problemy. Dalej ma vyhodu, ze to dava robit mechanikovi mimo servis, cize ho tam nezoderu na beznych veciach ako cloveka s novym autom v autorizovanom servise.

Raz mi suseda povedala, ze kupili akurat toho Hyundaia i30, ale ze po roku prestali chodit do servisu s nim, pretoze ich to vyslo dost, cize radsej prisli o zaruku. Nehovorim, ze huyndai je zly alebo ich servis.

Problem je, ze sa vsetko robi na spotrebu a na autach v EU to vidno. A najhorsie, ze tomutu trendu sa pridavaju aj znacky mimo EU.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Boli časy keď autá robili mechanici a nie účtovníci :rolleyes:





.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa landrower »

boli casy, ked sa robili auta.... nie tieto pseudovozitka
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa FEAR »

veru veru .../ fiatka ma 25r ci kolko a drzi :D stara podstiva robota ..
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa hawkeye »

takze moje dojmy z dnesnej jazdy na novej fabii combi 1.6tdi 77kw, prejdenych 200km cez mesta a dediny

na osobne auto sa mi zdalo ze sedim vysoko, sedacky odveci,volant celkom ok, palubovka plna plastu aj ked to nevyzeralo uplne zle ale aj tak..stredova konzola totalne zle rozmiestnena na moj vkus...
motor hlucnejsi jak 10r oktavka...na druhej strane na 3jke to taha perfektne na take auto, 4rka je tiez dobra...5tka je leniva a dokym som to dal na 130 :rolleyes:
strasne sa to na kazdom hrbole naklanalo a mal som pocit ze sa skorej hojdam jak idem rovno
citlive riadenie resp mozno az troska silny posilnovac, brzdy by si naopak zasluzili silnejsi posilnovac jak to ma
na tejto spojke som necitil ani raz kde je zaber,ale mozno 200km bolo malo aby som to zistil.

spotreba 5.2 a to som tomu nakladal a poriadne (3jka bola v kuse az po 4000 ot, 4rka vzdy ku 3000)
takze co sa tyka spotreby to je fakt dobre
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

takže rovnaké pocity jak ja čo? :D





.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

chod si skusit tu SX4, najlepsie by bolo keby ti dali skusit benzin aj dizel.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

hawkeye jazdil SX4





.
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa hawkeye »

benzin sx4 je lot of fun, snubenicini rodicia maju
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"