Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa galen »

faugusztin napísal:To ano, ale ani policajna kolona sa nedefinuje ako "riaditel PZ SR vo svojom aute bez sveteleneho/zvukoveho oznacenia". :D
tak ale zase ...
co viem tak pod velenim nasho vsemohuceho sa stalo:
policajna kontrola na dialnici zastavila slecnu, co si to uhanala 250, sucastou kontroly bol aj prezident policajneho zboru
On na nu pozera, ze slecna, papiere...

Ona, ze pockajte, ja mam znamosti, ja si zavolam.
On na nu: tak to som zvedavy, komu chcete volat...

A prisla o papiere, aj napriek tomu, ze to bola Muftyho vnucka, ci co ... (sice iba na 3 mesiace, ale prisla)
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

PETERPANs napísal:uved krajinu co neda pozicku ...
Ja nemusím uvádzať nič. Za to, že sa všetci správajú ako stádo? To je ich problém. A nefunguje to len v politike...ja viem, pre niekoho je ťažké byť individuálom, radšej bude len "rádová sardinka" v celom hejne. Pôžičku nikto dať nemusí.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa galen »

ostatne, proti pozicke sa uz vyjadrilo UK, cesi

ale nikto z nich nieje v euro, su iba clenmi EU...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

A? Neexistuje ziadny právny predpis, ktorý by nás nútil požičiavať nezodpovedným darmožráčom, čo si prežrali aj to, čo nebolo ich.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Podla najnovsich sprav Sulik objavil zaskolactvo.

Jedna mamicka nato napisala:

aj bezny ziak moze raz z recesie, puberty, alebo ineho takeho mladeznickeho dovodu mat nejaku hodinu neospravedlnenu, ak teda rodic o nej nevie, poriadne pracuje a jeho dieta vymeska hodku, dve....neuhliadne ich,. pretoze je v praci a siahnu mu na pridavky, ktore rodine potom chybaju, teda ak chcu nasich romskych a inych neprisposobivych obcanov donutit, aby nevymeskavali skolu, je toto riesenie nestastne. Ta hranica by sa mala trosku posunut, nie hned brat rodicom peniaze, ak ich dieta z recesie vymeska hromadne poslednu hodinu v skole....nezastavam sa pubertakov, deti vseobecne, ale je rodiel ak niekto vymeska den a druhy stvrtroka
Naposledy upravil/-a PETERPANs v Ut 11. Máj, 2010, 14:31, upravené celkom 1 krát.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Shatterhand napísal:A? Neexistuje ziadny právny predpis, ktorý by nás nútil požičiavať nezodpovedným darmožráčom, čo si prežrali aj to, čo nebolo ich.
A Sulik by ti siel protestovat do Brusselu co? Aj z tou jeho pokladnickou co zlepil o vykende. :hysterical:

Chytil ta na lacne vlakno, vlakno plne falosnych gest ... aspon je vidiet co je to za cloveka, karieristu schopneho povedat kdejaku sprostost len aby on vyzeral dobre. Ak by sedel teraz vo vlade a eurozona by zacala skladat peniaze na pozicku, chcel by som vidiet ci by Sulik povedal celej eurozone chodte sa bodnut ja vas nepotrebujem, zachranujte si euro sami. :arrow: :bye:

Je to klamar, uz teraz klame ludi za pouzitia masovej histerie. Uz vyzera ako boh, vsetko co povie musi byt asi spravne... :red:
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Počuj, si v pohode?! Žiadneho Sulíka som ja nespomínal, tak mi láskavo nedávaj do úst(alebo do mojich myšlienok) to, čo som nepovedal. Je to jasné? A vyprávaj si ďalej čo chceš, za to že ti vadí, že Fico sa vyhýba tej pôžičke kvôli voľbám a Sulík mu povedal pravdu do očí, tak sa z toho teraz ideš po ... . Mňa vôbec nezaujíma, či by nejaký Sulík spravil to isté, čo Fico, alebo by sa tiež zľakol a požičal by. Zaujíma ma to, čo je teraz, konšpirácie a špekulácie si rozvíjaj inde(napr. v krčme). Aj tak ešte nikomu nič nepomohli. A aj keby bol teraz Sulík na Ficovom mieste - a čoo-o? Ani jeden, ani druhý prispieť nemusia. Stačí to pochopiť, a nemontovať do toho niekoho, koho máš ty až priveľmi v zuboch.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Snake »

PETERPANs napísal:...
A čo je správne? Predražené mýto ktoré ani nefunguje? Polícia čo robí holý k***t len šikanuje občanov/vodičov? Vkladať bombu do lietadla? PPP projekty drahé jak fras? Sociálne podniky a plytvanie eurofondami? Mám pokračovať? To je fajn? To je k***a fajn že CZ testuje DVBT2 a u nás sa rozbehne posraté DVB-T s MPEG2? To je OK? Poviem ti to takto, mám u riti celé Grécko, mám na háku že sú tam rozbroje, mám na háku že X krajín dá, mám na háku celú eurozónu (nech grécko z nej vyhodia keď oslabuje € a robí škody). Ja si jako grék nežijem, som rád že keď si večer lahnem že sa vyspím aspoň 5 hodín.

Ja 150€ posratému grécku platit nebudem! Ty hej? Ak hej si riadny vol...

...a nech sa gréci aj pozabíjajú, mne to je jedno, jediná vec čo som odtial kupoval bolo korenie na gyros ( :D ), ale dôchodok taký jak oni nemám a ani nebudem mať (a môže hranol slubovať čo chce), a ani mi nikto nedáva príplatok za to, že vynesiem šanóny na poschodie, či prídem do práce na čas...





.
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Snake napísal:Poviem ti to takto, mám u riti celé Grécko, mám na háku že sú tam rozbroje, mám na háku že X krajín dá, mám na háku celú eurozónu (nech grécko z nej vyhodia keď oslabuje € a robí škody). Ja si jako grék nežijem, som rád že keď si večer lahnem že sa vyspím aspoň 5 hodín.
Ja 150€ posratému grécku platit nebudem! Ty hej? Ak hej si riadny vol......a nech sa gréci aj pozabíjajú, mne to je jedno, jediná vec čo som odtial kupoval bolo korenie na gyros ( :D ), ale dôchodok taký jak oni nemám a ani nebudem mať (a môže hranol slubovať čo chce), a ani mi nikto nedáva príplatok za to, že vynesiem šanóny na poschodie, či prídem do práce na čas...
Snake má úplnú pravdu(hoci mu dám málokedy zapravdu), tu s ním so všetkým súhlasím. Len neviem prečo tak málo spíš :D Už ti je to jasnejšie, PETERPANs? O tom to je, že všivavým leňochom, čo si zvykli, že nemusia takmer nič robiť, a žijú asi 3x lepšie ako my, sa odmietam skladať na predĺženie ich raja. A Sulík s tým nič nemá.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

Lebo studuje a maka a este raz maka, aby mal tento blby stat z coho vyplacat dochodky, grekov, romov, nezamestnanych, mamicky na materskej...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa lezgy »

sulik dopadne ako slintavy exmajitel jedneho media
za to ze ho zoberu do vlady zapre aj nos medzi ocami...sak je slovak
zle mi je z neho rovnako ako vtedy zo slintosa

problem je ten ze ak chce niekto na svk urobit...jedna sa uznania nedocka lebo komanc to po nom rozdrbe lebo..a to je zaklad...nahucka ludi na prazdne sluby o padani pecenych holubov do papule

lebo vlada ma k dispozicii rozdavanie a ma uplatenu statnu spravu dochodcov a domorodcov...a proti tomu sila na svk niet....
duplom ked sa tuna neoplati pracovat kvoli platu
furt vravim dopadneme na to ze sa ficiak bude drzo vyskierat z okna ako prezident a kritizovat toho co bude mat snahu tuna nieco spravit
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

Pozri, Sulik ide do volieb preto aby si mohol presadit svoju predstavu odvodoveho systemu. Vsetko okolo toho je omacka, ale kedze uz dokazal urobit pocas Dzurindovej vlady reformy, tak je to pre mna a aj pre kopec inych ludi doveryhodny clovek. Je celkom mozne, ze sa SaS o 4 ci 8 rokov rozpadne, ak sa Sulikovi podari presadit odvodovy bonus. To ale nevadi, ked v tom chaose zvanom odvody urobi poriadok, tak sa to oplatilo urobit.
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

[quote="faugusztin"][/quote]

Lenze on sa radsej zapreda takemu dristu ako je pozicka pre grecko. Ked je taky studovany a ma skusenosti podnikatela ako moze pustit z ust taku sprostost ked vie ze cela eurozona do toho ide. Kto siel do Bruselu tak ako to chcel on, kto z eurozony povadal pozicke nie? kto zastavil co i len jediny cent na pomoc grecku? Tu mozete pisat romanik za romanikom o tom jak je to nefer, ja sam to povazujem za nehoraznost ale co proti tomu zmozeme ak cela eurozona dava? Cely cas vie ze slovensko musi dat tiez peniaze a napriek tomu, ze to vie pasuje sa za rytiera ferovosti a pritom je to pokritec.

Svinstvo krachu grecka sa zneuziva na este horsie svinstvo v podobe plusiek vo volbach. Obcanom staci ak niekto zadarmo nieco kecne a uz ho povazuju za hrdinu. O to horsie je chovanie SDKU strany, ktora bola tak proeuropska, tiez vedia, ze slovensko musi tie peniaze dat ale tvaria sa ako keby to tak nebolo.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa MBG »

PETERPANs napísal: Obcanom staci ak niekto zadarmo nieco kecne a uz ho povazuju za hrdinu.
Práve si úplne krásne popísal Róberta Fica :good: .
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

Inak... keď všade vo svete vidieť, že ľavica je cesta do prdele a pravica je spravidla prijateľná, prečo na ňu niekto za každú cenu pindá?
Me like Pentium

Návrat na "Debata o všetkom"