Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

fear vcera urcite nie, ale predvcerom som bol tusim na serveri kde aj ty
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Jo som si pozrel stranu dozadu .. to bol Peterka :)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

dnes som si chcel zahrat,po piatich servoroch kde mi vyhodilo totoObrázok
som to vypol

nepotrebujem zvysovat nejakym cheaterom sebavedomie a ani 10 minut hladat ten spravny server.. :rolleyes:
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

To co vidis je problem tvojej instalacie, pretoze to ma pisat on/off alebo 0/1. Ak ti to hodi prazdnu tabulku, tak to nedokazalo zo servra nacitat informacie - mozno to blokuje napr. nejaky firewall co mas nainstalvoany. Toto je chyba klienta, nie servra. Robi to aj ked spustas hru pod admin pravami ?
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

:D ... no nevem ja mam vzdy tu tabulku vyplnenu .. :) ale ked dam odskrtnut pri filtrovani PB vecsinou je tam OFF .. ale tam kde je ON je to hned vidiet ... 2x za hru niektory letia za gamehack .. :rolleyes: ach hlupucke to ... si ani nechcem predstavit skym vecsinou hrajem kedze je to skoro vsade off
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

faugusztin napísal:To co vidis je problem tvojej instalacie, pretoze to ma pisat on/off alebo 0/1. Ak ti to hodi prazdnu tabulku, tak to nedokazalo zo servra nacitat informacie - mozno to blokuje napr. nejaky firewall co mas nainstalvoany. Toto je chyba klienta, nie servra. Robi to aj ked spustas hru pod admin pravami ?
ale toto sa nestava len mne.. ;)FW mam len by windows,neviem preco by to mal blokovat ,ked obcas sa mi tam ON/OFF objavi..a hru tiez neblokuje ako celok
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Chapes ale, ze neexistuje treti stav medzi ON a OFF ? To znamena, ze chyba je pri zobrazeni informacie.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

hmm..to ze to tebe ukazuje neznamena ,ze ak mne nie,tak je chyba u mna..
ved ta hra je otrasne naprogramovana..staci kuknut ea forum..
a aj crux pisal ze mu to vzdy neukazuje..zavisi to od servra..
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa M1ch4l »

ci na serveri PB bezi alebo nie, by mala hra vediet detekovat bez problemov, ak nie ,tak vas lutujem

ale takto...hra pracuje s istymi portami a pokial firewall neblokuje hru, nemal by blokovat ani tuto informaciu

moze to byt server-side problem, ze server jednoducho informaciu neposkytuje alebo ak na nom PB nebezi, tak hra informaciu zistit nevie, alebo moze ist o problem s roznymi verziami PB...celkovo PB je bordel sam o sebe a potrebuje este jedneho, aby ho dobre nastavil a kazdy den kontroloval...
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

presne toto mi chybalo k stastiu aby ma niekto lutoval :D
vsimol som si toto..vytipolval som si jeden sever na ktroy som cez browser vstupil..info tam nebolo..ten isty server som dal vyhladat pomocou mena a uz tam info mal..asi uz neriesim :rolleyes:
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Som teraz dohral na jednom servri .. kazdu chvilu niekto letel ... hack , uz aj aimbot si niekto skusal .. :rolleyes:

BTW snazim sa uz dlhsiu chvilu prekonvertovat nejake moje videa z frapsu z multaka ale zjavne je ten fraps taky skvely ze nic mi tie jehjo obludne zaznamy nechce prekonvertovat :furious2: ma niekto nejaky typ ?
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

r.b.class napísal:vsimol som si toto..vytipolval som si jeden sever na ktroy som cez browser vstupil..info tam nebolo..ten isty server som dal vyhladat pomocou mena a uz tam info mal..asi uz neriesim :rolleyes:
A presne toto hovorim - to ze info nie je zobrazene znamena iba to, ze info nie je zobrazene. Uvedene parametre musi mat vsetky v stave on alebo off.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa M1ch4l »

FEAR napísal:BTW snazim sa uz dlhsiu chvilu prekonvertovat nejake moje videa z frapsu z multaka ale zjavne je ten fraps taky skvely ze nic mi tie jehjo obludne zaznamy nechce prekonvertovat :furious2: ma niekto nejaky tip ?
sony vegas?
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Dik vyskusam ..


edit ... nic .. ako ten vegas som nakoniec "nespojazdnil" ... skusam kopec inych vysledok rovnaky ..akykolvek vystupny format .. mam len zvuk aj to poskodeny a bez obrazu .. pripadne chybova hlaska ... teda poradte mi nieco DOBRE nie somarinu v podobe frapsu z unikatnym formatom ..nieco co bezi aj na 64bit OS.. dobry bol wegame len ten mi nenahraval neviem ci od vtedy sa poriesila funkcnost na 64bit OS ... diky

edit2 no zda sa ze wegame uz funguje .. :) komnecne nieco normalne
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

Planujem kupit BBC 2 a pozeram tak medzi normalnou a limitovanou ediciou a v limitovanej pisu tieto vymozenosti - vylepšený pancier, vynikajúca palebná sila, senzor pohybu, stopovací projektil
a uvazujem ci sa oplati priplacat za vyssie uvedene moznosti,alebo mi budu chybat a nebudem stacit v MP na tich co tu limitovanu ediciu maju ?
popripade sa mi neodomknu pocas hry ?
planujem kupit z pgs.sk myslim ,ze sa odtial oplati nie ?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"