Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa SurrendeR »

ved presne toto... to co je okolo neho je totalna hanba
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3679
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Chlapci, vy čo beriete vážne ? Okolo neho je čvarga a on sám je svätec. Tých ľudí mu tam pridelili, chudák, nemal na výber. Neostalo mu nič iné, len prijať speváka Juden Mord a dať ho na 44. miesto a ďalšieho na 88. miesto :D A sám sa s tým vôbec nestotožňuje, nemá s tým nič spoločné, vadia mu len Cigáni :facepalm: Toľkokrát som povedal, že už budem ticho, no nedá mi to nereagovať na takéto kravoviny na n tú. Ste OK ? Nejde o neho ale o čvargu okolo ? Veď to je jeho strana, jeho ľudia, ktorých si sám vybral preboha. :facepalm: :facepalm: :facepalm: Čo myslíte, prečo si ich vybral ?
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

@dendroid: Toto uz je v stave, ked si je clovek vedomy svojej chyby, ale aj nadalej ju bude obhajovat, len aby nevyzeral ako hlupak, ked si prizna chybu. Je to vedecky potvrdene, rovnake spravanie maju aj vsetci konspiratori. Ak ich aj presvedcis o omyle, kvoli zachovaniu "hrdosti" budu stale hajit svoju "pravdu". :wallbash:

Skoda reci, na dlhsiu dobu, moj posledny prispevok tuna.
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3321
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Chalani beriete to príliš vážne :rep:

Počkáme si na predčasné voľby a potom sa uvidí, či Maroško bude premiér, alebo bude na smetisku dejín. :cool:
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.
Work: Lenovo E14 G5 AMD + Dell U2724DE + Dell U2724D.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1579
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dargy »

Pri takych nazoroch a pri takom prehliadani skutocnosti, je dost mozne ze ich aj vyhra, ak to tu po vas citam. :wallbash: Normalny clovek, ani nechce aby sa tento clovek co i len mal moznost vyjadrit. Lebo potom je tu riziko, ze pridu ludia ako vy co ho obhajuju za kazdu cenu. Potom vas ta sranda prejde. A ked ukaze ze nebude kradnut potom si povies co? Rozumiete? Pri tom co je to za cloveka a koho podporuje, su mi u prdele vysledky lebo taky ako on, nemaju co behat po vonku a verbovat ludi. Patri za styri steny. Plytke rozmyslanie. Je to chory clovek a koniec. A teraz tu nezacnite zase ako papagaje opakovat a co ty nevidis co sa tu deje, ako nas okradaju cigani, politici atp. Tento clovek po zruseni strany pospolitost mal by aj odsudeny a posadeny za mreze.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

navrhujem nehat Kotlebu Kotlebom. Uvidime co sa bude diat. Viac ako Kotleba (ktory aj tak moc vody nenamuti) ma zuajma ako to bude dalej. Kollar sa dohodol so Sulokm na koalicnej spolupraci. Takze maju vacsinu. ale zlepenec 5-6 stran je podla mna zly.
Vcera som cestoval s clovekom co je podnikatel a velmi dobre sa snim rozpravalo. Povedal, ze toto co chysta takzvana opozicia za koaliciu, bude horsie ako za Fica, z politickeho hladiska. Ze pocas Fica boli asopn iste pravidla (ktore boli sice zle, ale boli), teraz predpoveda teroiu chaosu. :red:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1579
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dargy »

Vsak prave ze to je praca volicov Kotlebu. Presne drzi tie kresla ktore by dali tu stabilitu.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
FREE555
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 501
Dátum registrácie: So 06. Dec, 2008, 10:54
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa FREE555 »

HellAngel neviem či si stretol pána širokého alebo maséra Kostku, ale drvivá väčšina podnikateľov, ktorí neryžujú na na kšeftoch so štátom, ti povie, že to tu ide rok od roka viac a viac do riti....

A akými počtami si prišiel na to, že majú väčšinu? 21(SaS)+19(OLANO)+11(Most)+11(Kolár)+10(Sieť) = 72
Spoiler: ukázať
Desktop: CPU: Intel Core i7-12700K + Noctua NH-D15 Black MB: MSI MAG Z690 Tomahawk WIFI DDR4 HDD: WD Red Plus 4TB SSD1: Samsung 860 Evo 1TB SSD2: Samsung 980 PRO 1TB NVMe RAM: 2x16GB DDR4 Kingston 3600MHz GPU: MSI Suprim RTX3080 12G CASE: Fractal Design Meshify 2 Black Windowed PSU: Corsair RM1000x OS: Windows 10 Pro 64bit Display: 1x Asus PG279Q + 2x Asus MG279Q 144Hz IPS
NB: Lenovo Thinkpad T440s: 14" FullHD, Intel Core i7 4600 Haswell, 12GB DDRAM3, 256GB SSD, Windows 10 Pro
Phone1: Samsung Galaxy S22; Phone: Samsung Galaxy Note 9; Storage1: Synology DS220Plus + 2xWD Red Pro 16TB in RAID1; Storage2: Synology DS215j + 2xWD Red 6TB in RAID1;Keyboard: Corsair K95 RGB Mx Brown, Mouse: Logitech MX Vertical Wireless; Sound: Mackie CR4, RHA T20, Sony WH-1000XM3, Koss SB45
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

dargy: ale kto je ta stabilita? Ja som volil SAS, ale nie som presvedceny ze je to cesta stability. Moj hlas maju koli dobre nastavene programu pre maly a stredny podnik. Ja vidim ako zdvihnut uroven sSlovenska prave v malych podnikateloch, tak ako je to dajme tomu v rakusku. Lenze XY ludi to vidi a nemozem sa na nich hnevat, za to ze nesuhlasia s mojim nazorom.

free: no tychto panov som nestretol :laugh: nie je to dlhorocny podnikatel, uz ma co to preskakane. neobhajoval nijak Ficov rezim, ono tazko to tu napisat. Cestovali sme spolu cca 5 hodin , to sa neda zhrnut do jednej vety. V skratke povedal, ze nestabilita koli rozporom v koalicii neprinesu vytuzenu zmenu, bude to horsie ako za Fica, a ano narazal aj na statne zakazky, ale nie tie miliardove :laugh:

Ja dufam ze ta pravica to nejako da a dokazu sa dohodnut, budu spolupracovat na vylepseni systemu

Free este SNS, ale to je zatial otvorene
NB: Asus ROG Strix G16
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1832
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

Za mna SNS zradí SaS na 70%, preto povedal Danko že sa vyjadrí až v sobotu. Volačo bolo slúbené a teraz špekulujú koho hlasy by sa dali kúpiť.
Lebo inak sa to vysvetliť nedá. Ved to viem hned či chcem ísť so Smerom alebo nechcem, nepotrebujem rozmýšlať dva dni
So Smerom by šiel do vlády po takých kauzách len taký istý zlodej
A ten hoho kúpia bude Procházka, lebo to je další zlodej čo nevie povedať z čoho finacoval prezidentskú kampan.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2337
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Xeigen »

Fascinuje ma drbnutosť ľudí čo si myslí, že po vystúpení z NATO a EU tu bude lepšie :-D
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

ved ked odide kia, vw a podobne mega zavody, tak sa tam budu vyrabat zbrane a trolejbusy, rydzo slovenske, necital si program vzdoru? :D
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

preto je treba podporvat zivnost, maly a stredny podnik na Slovensku. Pretoze ak raz tieto velke zavody odidu, tak Slovensko bude krajinou 3tieho sveta. Zatial sa u nas drzia, lebo aju rozne ulavy na daniach a podobne. Hlavne + je ze udrzuju zamestnanost
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1579
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dargy »

Predcasne volby budu zrejme nevyhnutne. A dufam, ze LSNS dovtedy rozpustia postavia tych magorov mimo zakon. Vsak co sa priemyslu tyka, my Slovaci sme uz davno iba montazne linky. Bohuzial. Este by sme mohli cestovny ruch nejako vylepsit lebo to bude asi jedina oblast kde Slovaci nebudu otroci. Komunizmus vychoval kvalitnych robotnikov a odbornikov ale nebudoval v ludoch to aby sa sme starali sami o seba cize oblast male a stredne podnikanie. Ano tiez myslim ze toto je cesta. Ja osobne som na tom rovnako. Hutnictvo som studoval a aj v nom pracujem. Uz cez desatrocie. Ak by som prisiel o pracu v tomto kolose neviem neviem co by som robil ak poviem ze mam prax s obsluhou vysokej pece. Asi nejakeho low IT poziciu kedze to je moje hobby a malinko by stacilo trosku postudovat. Ale easy by som to nemal. A tie dristy ked pocuvam v praci nadavanie na kapitalistovako ich ozobracuju a robia otrokov z nas. A pritom nikdy ta fabrika (USS) nebola lepsie na tom ako teraz. A videli sme ako to dopadlo ked to ma Slovak sudruh. A mnohi na to spominaju v praci ako na najlespie casy
No proste scyhza tych ludi. Na druhej strane je smutne ze neodvadzaju dane tak ako by sa malo. Toto serie aj mna ale bohuzial take mame eu pravidla. Vsak ked raz niekto podnika na SR a vyuziva nasu zem a ludi slusilo by sa zaplatit tu dan tu a nie spekulovat. Taka moznost by tu ani nemala byt, ze idliat vlatne ziska statu. To iste aj automobilovy priemysel. Sme europsky detroit. Ak mi tu nejaky makroekonom co ma viacposchodovou skolu vysvetli aky ma Slovensko potencial este? Ok vieme slusne polnohospodarstvo. Zem mame. Potom turizmus. Ale automobilky to je zahranicny kapital. It firmy tiez. Nerastne suroviny? Aha tiez nic nemame. No co vlastne mame my? Co sme si vytvorili sami? Ano su priklady uspesnych aj podnikatelov, clovek sa vie docitat. Ale sme odkazany na vacsich kamaratov. To je jedina cesta cize vystp z eu a nato nas dostane na kolena lebo ostaneme na pospas osudu. A bude tu eldorado typu ukraina. Ano takto by sme dopadli ak by sme v 98 nevolili Mikiho. Hoc jaky truk to bol zachranil Slovac pred podobnym scenarom ako UA. Uz teraz treba robit system tak aby malí podnikatelia pribudali. Ano aj preto som ja volil SaS ale este stale tu su ludia ci ziju z toho spomienkovebo optimizmu a nenavida vsetko co je spojene so slovom kapitalizmus. Ani im to nemozem zazlievat, lebo naozaj tym ludom bolo ukrivdene za Mikho vlady Miklosom. Chudaci dochodcovia co makali cely zivot a teraz nemaju ani na zakladne veci. Tychto ludi treba nejako zachranit. A vsetci seru na nich aj Sulik. Ale dochodok nemoze ist hore ak sa nedvihnu aj mzdy. Proste zacarovany kruh. Bude to tazke ked silne rocniky co teraz maju 50rokov a viac budu odchadzat do dochodku, a ze ich nie je malo. Ak sa zacne rutit dochodkovy a socialny aj napriek zamestnanosti to potom bude sranda. Uz teraz treba hladat riesenie na tuto situaciu. Lebo potom bude neskoro. Cize caka nas este dlha cesta ako malicky narod. A aj napriek tomu ze sme taki malicky sa tu hasterime ako puci, zavidime si nadavame. Vid situacia vychod zapad. Zazite stare dogmy ktorymi sa riadime. No nejde to tu spravnym smerom a niekedy mi beha mraz po chrbte ked si len predstavim co by sa dialo ak sa dostanu na riadiace funkcie tohto statu ludia ako fuhrera Kotlebu. Vzdy je nasa volba pri urnach volenie mensieho zla. Vzdy to tak aj bude. Neexistuje strana s ktorou sa zhodneme na 100% taky pokus tu uz bol.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

Hoci novozvolení poslanci sľub ešte nezložili, už teraz im patrí poslanecký plat. Jeho základná výška je 1961 eur. Poslancom patria okrem toho aj paušálne náhrady. Člen snemovne s trvalým pobytom v Bratislavskom kraji dostáva k platu 1385 eur a poslanec s trvalým pobytom mimo tohto kraja 1615 eur.

boha za tie peniaze tam este ani nechodia hlasovat, toto je vrchol a ked uz hlasuju bez zodpovednosti ---idealna robota!

Návrat na "Debata o všetkom"