Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

pozrite hoši, to, že niečo nie je odladené, ale hlavne dokončená, na to sme si už u EA zvykli.
na čo sa to tu potom teraz hráte? že to DICE spackalo? áno, spackalo, no kto súril s uvedením a podobne?
proste bad company 2 bola parádna hra, vyladená, vychytané bugy a podobne ... a ani nie dva roky po vydaní
prišiel nástupca, ktorý podľa môjho názoru ani nejako nebol potrebný. v skratke: bad company 2 rules!

vy si ani neuvedomujete, ako to serie nás adminov, ktorí sa starajú o server, konfigurujú ho a podobne.
vy tu len drbete na tie akoby koncové bugy, ktoré vydíte vy. vôbec neviete o tom, že možnosti konfigurácie
serveru sa rapídne znížili, nemožno napríklad zakázať RPG verzus pechota, lebo je to deklarované rovnako
ako zabitie mortarom, tankom či frag ammom z brokovníc. proste je to okresané hádam aj o polovicu oproti
starému dobrému bad company. občas mám chuťky vysrať sa na ten BF3 server a kúpiť server pre BC2 ...

idea: existujú aj horšie veci od toho, o čom sa tu vy hádate. dovolím si tvrdiť, že admini to majú 10x horšie ako bežní hráči

tak sa už ukľudnite. koniec-koncov, je to len hra, tak sa radšej choďte von prejsť, akoby vás opäť mala nasrať.
Používateľov profilový obrázok
P3PoX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 668
Dátum registrácie: Ne 31. Aug, 2008, 12:58
Bydlisko: Prešov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa P3PoX »

H4wk napísal:my ?! lol.
myslel som to vseobecne pre vsetkych, ktori tu whinuju, stazuju sa a tych druhych ktori tuto hru ospevuju :rolleyes:
neviem co natom nevies pochopit.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel® Core™ i5-4690K /OC 4.6Ghz, 1.26V/ CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+, MB: MSI Z97-G43 GPU: MSI R5850 Twin Frozr II /OC 840/5000Mhz/ , RAM: Kingston 4GB DDR3 1866Mhz HyperX Fury Black Series/OC 2200Mhz, 1.62V/, PSU: Seasonic S12II 520W, HDD: Samsung SpinPointF1 320GB, Sound card: Asus Xonar D1, Headset: Roccat Kave 5.1, LCD: Dell U2312HM 23" Mouse: Logitech G9X+Razer Goliathus Control Edition, Keyboard: OCZ Alchemy Elixir
See you on the battlefield!
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

:D heh .. sorac ze nedocenujeme pracu Vas asminov ale prepac no podlamna je uplne zbytocna .. :) to usilei konfiguracie je podla mna zbytocne ked hra samotna disponuje neskutocnym poctom chyb ktore konkretne robia tu hru zlou .. a to co robite uz Vy admini je bohuzial az niekde na chvoste celeho rebricku dolezitosti :) tot moj pohlad / nazor
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

insomniac napísal:proste bad company 2 bola parádna hra, vyladená, vychytané bugy a podobne ... a ani nie dva roky po vydaní
prišiel nástupca, ktorý podľa môjho názoru ani nejako nebol potrebný. v skratke: bad company 2 rules!
Ty si zjavne nehral BC2 prvych par mesiacov po uvedeni, vsakze ? BC2 bola viac zabugovanejsia, nez bolo BF3.
insomniac napísal:vôbec neviete o tom, že možnosti konfigurácie serveru sa rapídne znížili, nemožno napríklad zakázať RPG verzus pechota, lebo je to deklarované rovnako ako zabitie mortarom, tankom či frag ammom z brokovníc. proste je to okresané hádam aj o polovicu oproti starému dobrému bad company. občas mám chuťky vysrať sa na ten BF3 server a kúpiť server pre BC2 ...
Chvalabohu ze to je okresane. Nic nenavidim viac nez servery kde mas pravidiel na pol stranku - "je zakazane zabit pechotu RPG, aj ked ste tym RPG prave odstrelili stenu domu za ktorym sa pechota skryvala", "je zakazany M2 Carl Gustav lebo",... Akykolvek zakaz okrem zakazu utocenia na uncap base je z principu zly.
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa kramer »

Ľudia kľud už tu bol LOCK tak načo zase zaripávať do adminov aj mna štve keď na pripojenia na server čakám skoro 2min ale kafrem na to lebo nič nieje dokonalé a ešte som nemal hru ktorá by bola úplne bez problémov. K tej RPG prečo by sa ňou nemohla zabiať pechota keď RPG 7 bola určená aj nato preto sme ju my slovácy museli vyradiť z armády lebo pre USA bola nehumánna keď tu tak vznášate kritiku na zbrane tak si potom preštudujte aj jej takticko technické údaje a potom sa tu bavte o tom čo ako a prečo. Nieje to dokonalé čakal som lepšiu grafiku aj som sklamaný že nastavenie citlivosti miši nieje podelené ako na Battlefield P4F pre každu situáciu zvlášť.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ja mat bf3 doma tak to tu ani necitam radsej :D
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

faugusztin napísal:
insomniac napísal:proste bad company 2 bola parádna hra, vyladená, vychytané bugy a podobne ... a ani nie dva roky po vydaní
prišiel nástupca, ktorý podľa môjho názoru ani nejako nebol potrebný. v skratke: bad company 2 rules!
Ty si zjavne nehral BC2 prvych par mesiacov po uvedeni, vsakze ? BC2 bola viac zabugovanejsia, nez bolo BF3.
insomniac napísal:vôbec neviete o tom, že možnosti konfigurácie serveru sa rapídne znížili, nemožno napríklad zakázať RPG verzus pechota, lebo je to deklarované rovnako ako zabitie mortarom, tankom či frag ammom z brokovníc. proste je to okresané hádam aj o polovicu oproti starému dobrému bad company. občas mám chuťky vysrať sa na ten BF3 server a kúpiť server pre BC2 ...
Chvalabohu ze to je okresane. Nic nenavidim viac nez servery kde mas pravidiel na pol stranku - "je zakazane zabit pechotu RPG, aj ked ste tym RPG prave odstrelili stenu domu za ktorym sa pechota skryvala", "je zakazany M2 Carl Gustav lebo",... Akykolvek zakaz okrem zakazu utocenia na uncap base je z principu zly.
tak by som si pozrel tvoj výraz na tvári pri hraní conquestu large metro full 64-slot hardcore s povoleným AT vs. INF.
to, čo si uvideol, že zabiješ niekoho s RPG, keď je niekto za stenou. to je OK, ale ak na niekoho surovo namieriš s tou
bazukou a vypáliš z 5-ich metrov. to naserie, chápeš? preto so takmer všetci nemajú radi.

jasné, že vytvárať takéto pravidlá nie je najpríťažlivejšie pre hráčov. je problém EA/DICE, že to nejako neporiešili.
a keďže to neporiešili musíme to riešiť my. bohužiaľ.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

Problem na mape Metro nie je M320/RPG, ale mapa a mentalita hracov.
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

hlavne tá mentalita. defekty mapy sa s tímom, ktorý používa hlavu a nemá klapky na očiach, prekusnúť dajú

// ja osobne upozorňujem a potom kickujem netímových jedincov. ale zatiaľ netrebalo kickovať. taktiež kemperov,
nakoľko je to conquest a tie vlajky sa samy neprevezmú ...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Mučo Mačo napísal:ja mat bf3 doma tak to tu ani necitam radsej :D
uz to konecne kup :D
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Pini
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 623
Dátum registrácie: St 17. Aug, 2011, 20:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Pini »

nejde niekto zahrat cez TS ? chcem si odomknut posledne perky v heline :) , sa neda sam ..
Spoiler: ukázať
MB:ASROCK B450m Pro4 ,CPU: Ryzen 5600X VGA:Asus Dual 2080Super , RAM:Patriot 2x8gb 3000Mhz , ZDROJ: Seasonic G-550 CASE: NZXT h500 HDD : Seagate 2TB, SSD:Samsung 960 evo 250 gb SSD2:Kingston a400 480gb Mys: Logitech g305 , steelseries Quick Klavesnica: Logitech G11 Monitor: Dell S2721DGFA
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Blackhawk napísal:
Mučo Mačo napísal:ja mat bf3 doma tak to tu ani necitam radsej :D
uz to konecne kup :D
cosi,net mam na chuja,skusky teraz a fear to uplne dorazil :D
ANONYM_a2

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

poznate nejaku fajn stranku, kde by sa dali kupit cisto len cd-kluce za par supov k BF3? (nechce sa mi davat tolko euracov v obchode za krabicovku) MP ma zatial nelaka, no single by som si kvôli D3D11 ficuram zahral :)
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa mirjak »

kvoli SP by som to teda nekupoval (a SP po poslednom patchi pada, mne sa ani neda dohrat)
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

http://www.g2play.net/store/Battlefield ... n-Key.html ...lacnejšie to už asi nebude nikde a nikdy

Návrat na "Hry a problémy s nimi"