Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Preco ho vlasne zrusil? Je pisame ze pre expresivne vyrazy, ale nic viac.

edit: tak som trocu hladal, vraj tam nadavali, behali nahy, predstavenie obsahovalo obcsene sceny a dostali zo statu na toto 10 000e. Co citam komentare ludi co to videli, tak sa ani necudujem ze to zrusil
Naposledy upravil/-a HellAngel v Ut 15. Mar, 2016, 22:06, upravené celkom 1 krát.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

To, co robi Kotleba, mi niekedy pripada, ze je to fakt len zaplatena babka, ktora ma za ulohu byt akymsi prostriedkom vyhovoriek /preco most siet a sns so smerom? lebo kotleba, preco toto a hento? lebo kotleba zupan.../.

Proste, mnohe jeho kroky su totalne mimo,a znechucuje si tym mnoho ludi. Proste, sa sprava totalne ZLE. Vzhladom na to, kolko ma percent, mohol mat aj viac, lenze mam pocit, ze ON NECHCE, ze jemu staci to co ma, mutit polievocku medzi 5-8%. riadit stat ee, to nebude, na to nema ludi.

neviem, ci je to len moj pocit. ja som mu fandil, ked v BB bojoval o zupana, aj ked som mu hlas nemohol dat. ale vzdy som vravel - aaa, az ked ho zvolia, sa ukaze, co je zac, a ukazalo sa. netvrdim, ze vsetko co robi je zle, ale mnohe veci su veci, ktore treba nechat tak, a nestarat sa do nich. je demokracia, a on sa sprava uplne inak. fakt mi to dakedy pride jak hitler, toto urobite, co ja poviem. lenze na slovensku tolko "hitlerakov" nenajde. takze asi nikdy neziska viac ako 10% a s tym, co stvara, by to ani nebolo dobre.

a pritom ho vobec nechapem, lebo keby sa jeho strana otvorila aj inym skupinam, ziskal by viac, a kludne by mohol miesat polievocku. ale jak pisem, s tym co robi, mam pocit, ze niekoho za sebou mal, co ho podporil, a teraz ma volnu ruku, a robi to VELMI ZLE....

pozrite si takeho kollara. ano, jeho strana sa vola sme rodina, avsak on toto spojenie velmi nepouziva, ved sam logicky vie preco, kedze jeho zivot a slovo rodina je trosku vzdialene - ALE, vobec mi to nevadi. nech si vo svojom sukromnom zivote robi co len chce.

a teraz LSNS - kotleba pomaly pri kazdom prejave pouziva slova ako krestanske rodiny, krestania, a podobne s prepacenim sr...y, ktore so zvyskom nazorov v jeho strane NEMAJU CO HLADAT. sak sa spytajte papeza, co hovori na niekoho, kto ide proti utecencom, romom /sice len istej skupine/ a vkuse pouziva slovo krestanske a pod. ved to je totalne demagogia. dristy.
nehovorim, ze s nim nesuhlasim, a niesom ani veriaci (teda, ani nechapem preco mi to vadi, ale proste mi to vadi...), ale slovo krestania v akejkolvek forme v tejto strane NEMA CO hladat. s mnohym co tvrdi suhlasim, ale na co to slovo tam pcha??
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1579
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dargy »

Vidim, ze Kokotlebku nepoznate. Ja som mu nefandil nikdy a dufam ze skomci za mrezami jedneho dna za nejaku blbost. Tam mu morgosi ukazu co je nenavist. Ak len trochu mate 5 pokope nedate hlas cloveku co ma len nenavist v sebe. Toto ho zivi nic ine, raz su to cigani, potom teplosi, potom nejaka excesia v divadle potom co? Ked poprata co chce, pojde dalej vsak niekoho si najdeme. Je smutne ze tym nakazil kopec ludi. Jediny politik co mi ako tak nevadi je Sulik, ak ten to posere kaslem na politiku a nevolim uz. Nikdy. On si jediny drzi tvar a stoji za svojim. Teraz sa pekne ukazalo kto sa zacim zenie. Ak Sulikovi nukali zo zderu 6 ministerstiev a aj tak nakladol na to. Co by za taku ponuku dali ostatní.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa lezgy »

nukali mu len tolko kolko mal percent
nic co bz nedostali ini
ozaj aky ej kotleba, prezrad nam....
Prochazkovi odislo 5 poslancov, traja oddisli urcite a 2 su na pochybach cize piati uz teraz siet nemozme brat ako poslanecky klub kedze minimum je 7 co uz nesplnaju 
no tuna v okoli kadehak tvrde jadro skocil do siete lebo nevzdalo na poziciu
teraz lepsi ako papez sa vyskiera a ide so smerom

takze asi o tom to c ele je
smutne je ze ludia na to seru a dalsie volby ich zvolia zas

sak nas sli zachranit od akejsi ne-stability a utecencov a pod

lebo papier znesie vela...aj akesi programovve vyhlasenie a preiniky
ked ich nasiel lipsic s buznami, preco by mali mat problem zledeji?

slusnemu sa z nich dviha zaludok ale to sa dviha uz par rokov

ale koryta uz maju, 4roky zahojeni
akurat co porastie je statny aparat kedze tam treba novych stranikov
ale kapacita je neobmedzena
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1579
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dargy »

Vies co, ja som to uz vyslovil x-krat, mohol by si prosim napisat co je dobre na nom. Lebo mna nic nenapada. Ty obhajca. Je to narcis, ktory si necha hovorit vodca, klame a rozprava to co chcu ludia pocut. Este vacsi populista ako Ficiak. Je to clovek co s takymi nazormi nepatri do demokratickej a spolocnosti. Stacia mi tie jeho verejne prejavy a ludia okolo neho, ak zacnu vykrikovat. Ak toto su pre teba Slovaci co akoze maju pozdvihnut Slovensko, Boh s tebou a hlavne s nami.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

skor by som sa obaval mladeze.. ta ho volila teraz, bude aj potom, plus sa pridaju pomaly vsetci co budu moct prvykrat volit. kolko % ziska? mlady ani nevedia co volia, a volia. nejaky hitler, tiso, su veci, co beru len ako slova /sak aj kotleba, ked to nezazil../.

LSNS je extremisticka strana, ale nema volicov v sirokom spektre, ale skor medzi mladymi, a toho sa obavam najviac.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

HellAngel napísal:Preco ho vlasne zrusil? Je pisame ze pre expresivne vyrazy, ale nic viac.

edit: tak som trocu hladal, vraj tam nadavali, behali nahy, predstavenie obsahovalo obcsene sceny a dostali zo statu na toto 10 000e. Co citam komentare ludi co to videli, tak sa ani necudujem ze to zrusil
Kde si čítal takéto kvalitné vecičky na beo.sk alebo stránke slovenskej pospolitosti ? Vieš aj používať vlastný mozog, alebo ti vodca učaroval natoľko, že ho budeš obhajovať aj keby vlastnoručne niekoho popravil ?

Malé divadlo zobralo 10 000 za jedno predstavenie ? Keď normálne pýtajú vstupné okolo 5 eur a ak im príde na predstavenie 200 ľudí, tak to je veľa ... Plus mám pochybnosti, že tam niekto behal nahý, ale nemám čas sa v tom hrabať ďalej...

Tak ako sa ty nečuduješ, že to predstavenie zrušil sa ja už viac nečudujem, že ho obhajuješ :facepalm:

A aj keby toto všetko bola pravda, tak sa spamätaj. Znamená to, že kvôli tomu je to predstavenie nekvalitné, alebo čo ? Koľko si videl filmov, v ktorých boli vulgarizmy, ľudia behali nahí a boli tam obscénne scény ? Pokrytectvo na tretiu.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5704
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ako... Je to smutok ten Kotleba ano...

Ale to vam vazne vadi viac ako momentalna vlada smeru? priority preboha ludia... priority!
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

:facepalm:
Hej ucaroval mi, jeho fotku si dam nad postel. Zacni pouzivat mozog ty, jednak som sa pytal ci niekto vie toto potvrdit.
AK ak to teda aj takto bolo, tka mne osobne vadi, ze z rozpuctu sa vyhodi na takuto sracku 10 000e, namiesto podpory naozaj niecoho kulturnejsieho, ci to sme uz tak na tom zle, ze okrem holych koko*ov a nadavok nemame co v divadle ponuknut?
Ak to tebe nevadi, mne to vadi. Je to tvoj nazor, toto je moj. Nejde o Kotlebu, ale aspon sa dostalo von, na co vsetko sa davaju peniaze.
Ides tu nariekat ze stopol nejake posahane predstavenie, ale to ze mame skoro policajny stat to ti nevadi. :facepalm:
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

u mad?

to, ze tam nadavaju pripadne robia hocico ine tak, co to neznamena, ze je to kulturny hnoj.. nesudim kym som nevidel, ci jak?
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Hellangel, ja nenariekam nad ničím, akurát nad tými kravinami, čo tu píšeš. Ukážeš mi, kde si sa v tom príspevku na niečo pýtal ? Ja tam vidím len konštatovanie, že sa nedivíš, že to zrušil, ani jedna otázka a ani náznak pochybnosti, nič. A k nadávkam ti zopakujem to isté. Znamená to, že ak sú tam nadávky, tak je predstavenie sračka ? Vôbec si to nevidel, nevieš, o čo tam ide a súdiš to. Ak vo filme počuješ nadávky a sú tam obscénne scény, tak je to podľa teba tiež sračka a hneď to vypínaš ? A aj keby, tak je to všetko len a len tvoj názor a názor toho úbohého nácka. Po desiatkach rokov tu máme znova aspoň slobodu a potom tu prídu takí vypatlanci a budú diktovať čo je OK a čo nie. Podľa niekoho môže byť aj ten fallout, čo máš v avatare sračka, páčilo by sa ti, keby niekto prišiel a zakázal by ti to ? Tak neviem, kto by tu mal začať používať mozog. Ostal si posledný v tomto topicu, čo nekriticky obhajuje každý jeho krok.

A ešte posledná vec, ak by to aj všetko bola pravda a to predstavenie by bola absolútna kravina, tak je to len a len jeho chyba, že nevybral také predstavenie, ktoré vyhovuje jeho požiadavkám. Takže to znova svedčí len o tom, aký to je vypatlanec zakomplexovaný. Opakujem, zakomplexovaný, očividne si potrebuje dokazovať, akú má moc a honiť si na tom svoje zúbožené ego.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

„Už dopredu sme upozornili, že to nie je hra určená pre divákov do 15 rokov, pretože sa v nej používajú vulgarizmy. Bolo to aj všade na plagátoch. Dohodli sme sa, ale volali nám približne pred dvoma týždňami, či nemáme niečo iné, že pán predseda nebude počúvať vulgarizmy,“ povedal Obernauer. Inú hru ako Kováči však ponúknuť nevedeli, tri dni pred predstavením mu opäť volali, či vulgarizmy môžu upraviť.

„Povedal som, že sa tým vyjadruje charakter osoby, nie sú tam preto, aby sa nadávalo. Patrí to do konceptu tej hry a stratilo by to svoj význam, vtip a šmrnc. Ešte pol hodinu pred predstavením sa pýtali či sme to upravili. Tak hovoríme, že sa to celkom nedá, ale že sa budeme snažiť, že dačo upravíme,“ povedal Obernauer. Nakoniec to bolo málo a Kotleba počas predstavenia zasiahol.

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/20117495/kotleba- ... z433bEzmDD
:?
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Nemá to tu vôbec zmysel rozoberať. Najviac na zamyslenie je tvoje tvrdenie Hellangel

"Co citam komentare ludi co to videli, tak sa ani necudujem ze to zrusil"

A v ďalšom príspevku

AK ak to teda aj takto bolo, tka mne osobne vadi, ze z rozpuctu sa vyhodi na takuto sracku 10 000e, namiesto podpory naozaj niecoho kulturnejsieho,

:D :facepalm: :facepalm:

Pýtam sa ťa, kto vyberal tú hru ? Kto rozhodoval o tom, ako sa použije rozpočet ? Fakt začínam mať dojem, že nerozmýšľaš nad tým, čo píšeš, čo by aj vysvetľovalo tvoje obhajoby :D
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5573
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Odar »

Kulturnejsieho. Napr. na pochod zamindrakovanych dementov v rovnosatach? :hysterical:
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Možno tam mali premietať nejaké Dolfíkove prejavy, prípadne Mach, Tuka, kultúry je spústa :D .

Návrat na "Debata o všetkom"