Minibike (MotoGang)

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

su tam 3 "celuste" pruzinou su stiahnute k sebe, ked sa motor roztoci celuste su odstredivou silou roztiahnute, dotknu sa kotuca a tym sa zacne prenasat krutiaci moment.

Co sa tika brzd su kotucove (bicikloveho typu)

Udrzba sa tika hlavne retazi (pokazdej jazde skontrolovat, napnut a namazat) a podotahovat vsetky uvolnene matice.

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

s nahradnim motorom je to dobra cena :-) Len si daj pozor aby obydva neboli zodrate....

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

_skrat_ napísal:ked tam supnes znackovu 3-4 kontaktnu sviecku
hmm a to je aka? sak poznam len 2 kontaktne :lol: a znackove, teda , adidas? :D aka je dobra znacka:?
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

Dnesne zazitky:

- 2 hodiny som servysoval, lepil som hrdlo nadrze, vyrobil som novy uchy na vyfuk, vyrobyl som podperu pod sedadlo. A nepekne som si oskrel lak...

- som siel na hradzu, som tam stretol 3x typkou na minibajku, jeden mal padnutu retaz, z bufetu sa pozicalo naradie (DAKUJEME!!!) a ked sa dal dole krit retaze sa zistilo ze je rozmlatene lozisko pod rozetou.
- chlapec si skrarka tak skoro nezajazdi.....
- po hodine riesenia uz bola tma a som siel domou, kusom od domu ma stretli cacaci, holi velmi v pohode, fajn sme si pokecali, som im dal tip kde si aj ony mozu kupil, velmi sa im to pacilo.
- ked som dosiel dom matka vyhlasila ze strasne smrdim.....

T:

:D
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

to toman:
tak naozaj myslys, ze sa to oplati? kupovat motorku za 7500 a potom to drzat pri zivote? neviem, mne sa to stale paci, ale no neviem. a sak si vravel, ze s nahr. dielami nieje problem. .. :?
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

Matl0_w1C napísal:to toman:
tak naozaj myslys, ze sa to oplati? kupovat motorku za 7500 a potom to drzat pri zivote? neviem, mne sa to stale paci, ale no neviem. a sak si vravel, ze s nahr. dielami nieje problem. .. :?
Tak ti poviem, bavi ma to..... a aj sa v tom rad ripem a mam nato jednak priestory a aj vybavenie. Ale keby som bol (priklad) 15r chalan co o motorkach dohromady nic nevie, co ma 2 sroubovaky a garaz by mal z balkona v panelaku tak tam ten minibajk NIEJE vhodne riesenie. Nieco sa poserie a clovek je bezradny.
- Je to idealne pre toho co uz doma ma pioniera a vie ako vsetko funguje a ako sa oto starat aby to spolahlivo jazdilo.
- Po skoro 2 mesacnich skusenostiach zistujem ze udrzba a opravy su vcelku naozaj trivialne, ale clovek bez skusenosti a bez niekoho co mu poradi a pomoze to nezvladne.

T.


:wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

heej ale sak ja mam vybavenie , neboj, ja nehovorim v zlom :) len ma to trochen zarazilo ked si pisal tvoje zazitky. ale myslim ked sa tomu niekto (ja :D ) chce venovat a starat sa o nu, tak nevidim ziaden problem :wink: a priestory? videl si snad v zohore nejaky panelak? sak ich tu je 20 bez 15 :lol:
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

asi najlepsie ceni sa vazne daju najst na avize a motoride.sk (cca6)

inak co som stretol nejakych typkou tak hodorili ze si to kupili na splatky cez triangel, ze okolo devini ich to vyslo.

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

Vcera vecer sa pri auparku jeden trto predomnou vysipal na podobnom bajku, skoro som ho presiel!! len tak tak ze sa postavil.sme ho tam s frajerkou a s kamaratom kriesili. Nebolo mi secko jedno bo ma predbiehal jak sa ide na pumpu asi 70-80 tkou a bez helmy..

tak som si na teba spomenul ze ci nahodou aj ty nemas zramovany xicht abo tak neco.. :) :) :)

Mal bielo-modry bajk a vpredu bez kritov a blatnika... newes co je to za howado? Rad by som ho ece stretol.. :bash: Neni to buh vi co ked ohrozuju ludi...
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7

Návrat na "Debata o všetkom"