Auto ±3000e

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Bird »

ja len na margo ohovárania Fábie.
Ja to auto vážne nemusím, ani by som ho tu nikomu neodporúčal a v živote by som ho nechcel, no otec zrovna prišiel domov na služobnej Fábii 1, a išli sme aj dlhšiu trasu a žiaden diskomfort som na predných sedačkách nebadal. Samozrejme nie je to ideál, no moj zadok a chrbát porovnával pocity z Pola 2, Astry H, Octavie 2 facelit, Peugeota 206. Rozhodne to bolo lepšie ako 206tka, a žiaden citeľný rozdiel oproti Ochcávke a Astre som nepostrehol. A to nie som žiaden drobec - 185cm 95kg.
Takže to auto nijak špeciálne neodporúčam, no keď niekto nájde dobrú ponuku, overné, napr. od známeho tak žiaden špeciálny problém v tom aute nevidím.
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> no moj zadok a chrbát porovnával pocity z Pola 2, Astry H, Octavie 2 facelit, Peugeota 206.

no a toto je ten problem. Prestan sa porovnavat s najlacnejsimi sragormi na svete pripadne s Ocktaviou ktora ma hadam najuzsie sedacky o ktorych som kedy pocul.

Skus si sadnut do takej Hondy Civic z roku 2002. Nechcem po tebe ziadne zazraky, len si porovnaj Fabiu 2002 a Civic 2002.
Nech ta ani nenapadne pozerat na Hondu Accord 2002 a porovnavat.

A fakt ten predok sa moznoze este akotak da ked posunies sedacky, ale akekolvek osadenie fabie dozadu je proste tragedia, nech si hovori kto chce co chce.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5559
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Odar »

Alebo si sadni do Mondea :red: Viem, ze to parkovanie v ulickach je o hubu, ale servis je na starsich Fordoch naozaj za par korun. A ta zadna naprava vo svojej triede tiez nie je na zahodenie - prejazdy zakrut, jazdenie v zime . . . este tak 4 x 4 a bolo by to idealne. Ale to maju asi len RS verzie.
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Snake »

Ivko napísal:Snake : to je nejaká výhoda že je niečoho viac? To je presne to klasické slovenské sedliacke uvažovanie
Ja mám Subaru a myslíš že ma trápi že kopec mechanikov na takom aute ešte nevidelo ani motor na živo? A vieš kolko krát som potreboval mechanika za vyše 4 roky vlastníctva a vyše 70tkm ? Vieš ako ma trápi že dielov na vrakáčoch absolútne niet a tiež že aj taká prkotina ako brzdový set nie je dostupný ihned k odberu , ale až na druhý den?
Jááááááj deti moje....
Pre mna je zas sedliacke uvažovanie "ja mam take auto, nemal som s nim problemy, kup si to iste, nebudes ich mat tiez". :rolleyes:

A8ckarov co poznam, tak kazdy do 1000e na servis rocne, nic sa nesere, vsetko funguje, obcas prdne nieco, to ze naprava drzi pokope len vdaka skrutkam a gumy tam uz niet je len taky detail, a potom ze preco niekto vrazi do auta trojku rocne, a niekto pol litra, ale kazde je vyservisovane a tip top stav, potom to ide prec a divime sa, jak moze mat 4.0 TDI z roku 2004 212 000 km, a riadenie jak po pol milione...

Coho je tu viac, toho sa sem viac nosi, to je lacnejsie, neoseres to, moje sklo vyse litra, na fabcu mozno dve kila a aj to som prestrelil, polsky shit ratam do 50e, to je system co neoseres a mozes tu jajkat kolko chces, mozes si pozret co stoja FAPka na Peugeoty, a co stoja FAPka na skodovky (rovnake roky poprosim). Ak vies aj cenu origo dielu skutocne sa potesim.

Servis golfu 4 v hodnote 2000€ sa uz da povazovat za generalku, tak to je, bude, a co sa tyka jeho narokov, tak bohuzial, ja by som tiez chcel 2015 auto, so 60 tkm, 230kW s nejakou to vybavou do 20 000, bohuzial, neni.

Keby som to mal tipovat z koncernoveho sveta, tak za to kupi max tak B5 s tym ze mu ostane na servis, C5 s tym ze na servis uz bude doplacat, rok nesedi ani omylom, a kilometre, nema zmysel sa bavit...





.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5183
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Chris »

asi tak ako Snakeboy napisal...

alebo si tu kupte vsetci Scenicov, lb mate mrte <> miesta, velky kufor a budete vzduch prevazat a v zatackach z okna rukou odrazat od krajnice, lb to tak super "(ne)sedi a potom vyplakavat ako tii zabozruti ziju svoj zivot :-)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Bird »

mp3turbo napísal:>> no moj zadok a chrbát porovnával pocity z Pola 2, Astry H, Octavie 2 facelit, Peugeota 206.

no a toto je ten problem. Prestan sa porovnavat s najlacnejsimi sragormi na svete pripadne s Ocktaviou ktora ma hadam najuzsie sedacky o ktorych som kedy pocul.

Skus si sadnut do takej Hondy Civic z roku 2002. Nechcem po tebe ziadne zazraky, len si porovnaj Fabiu 2002 a Civic 2002.
Nech ta ani nenapadne pozerat na Hondu Accord 2002 a porovnavat.

A fakt ten predok sa moznoze este akotak da ked posunies sedacky, ale akekolvek osadenie fabie dozadu je proste tragedia, nech si hovori kto chce co chce.
tak porovnavol som pocitovo s tými, ktorými jazdím často. Ale tak napr. Cmax, Galaxy, Volvo V50, VW passat, Peugeot 407. to sú také v ktorých som išiel viac krát. Ani tam som si nevšimol nejaké priepastné rozdiely. Všeobecne mojej postave tie sedačky vyhovovali


veď ja viem že je to vzadu tragédia, písal som o predku. Zadné sedadlá sú také núdzové. No pre teba to je niečo iné keď jazdíš trošku inú triedu. Ja som to porovnával s niečim podobným, a mám proste pocit, že proti triede do 15000€ to nie je žiaden obrovský prieser. NAPREDU.
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Bird »

mp3turbo napísal:>> no moj zadok a chrbát porovnával pocity z Pola 2, Astry H, Octavie 2 facelit, Peugeota 206.

no a toto je ten problem. Prestan sa porovnavat s najlacnejsimi sragormi na svete pripadne s Ocktaviou ktora ma hadam najuzsie sedacky o ktorych som kedy pocul.

Skus si sadnut do takej Hondy Civic z roku 2002. Nechcem po tebe ziadne zazraky, len si porovnaj Fabiu 2002 a Civic 2002.
Nech ta ani nenapadne pozerat na Hondu Accord 2002 a porovnavat.

A fakt ten predok sa moznoze este akotak da ked posunies sedacky, ale akekolvek osadenie fabie dozadu je proste tragedia, nech si hovori kto chce co chce.
tak porovnavol som pocitovo s tými, ktorými jazdím často. Ale tak napr. Cmax, Galaxy, Volvo V50, VW passat, Peugeot 407. to sú také v ktorých som išiel viac krát. Ani tam som si nevšimol nejaké priepastné rozdiely. Všeobecne mojej postave tie sedačky vo fabii celkom vyhovovali. Galaxy bolo o dosť lepšie, ale žiaden brutalny skok sa nekonal. To som začil až v Skovom mercedese


veď ja viem že je to vzadu tragédia, písal som o predku. Zadné sedadlá sú také núdzové. No pre teba to je niečo iné keď jazdíš trošku inú triedu. Ja som to porovnával s niečim podobným, a mám proste pocit, že proti triede do 15000€ to nie je žiaden obrovský prieser. NAPREDU.
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
lacino88
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ut 18. Aug, 2009, 20:02

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa lacino88 »

Dakujem za mnozstvo prispevkov, za tie co pomohli aj za tie co pobavili :) ale teraz k veci...

Takze, za zavolanie nic nedas tak sme volali na inzerat toho Renault Scenic
http://renault-scenic.autobazar.eu/18-1 ... 87136.html

Pan do doniesol pred rokov z rakuska, ,sluzilo to pre jeho pani manzelku, vraj po motorovej stranke vsetko je ok, si to vychvaloval samozrejme, s cenou vraj sa este da dohodnut (popripade za tu istu cenu dolozi sadu pneu s diskami na zimu). Co sa tyka zaporov co spomenul bolo:
- bolo naburane zo zadu, boli vymene za nove dieli zadne casti kasne (nie opravovane stare, ale menene z anove kusy), vraj tukli do pani manzelky zo zadu.
- nesvieti nejaka ledka na palubovke (nejake podsvietenie, vraj len v lete, v zime to vraj svieti, sam tomu nechape)
- na fotke z predu z uhla je to aj vidno, predna cast na pravo na fotke je pretlacena, vraj nejaka dobra dusa na parkovisku.
Inac nic ine ako je aj v inzerate pisane nepovedal, ma to tu skandinavsku nadstavbu. Kedze sme z Trebisova tak este zvazujeme ci sa vobec oplati zajst na obhliadku, dlha cesta, a zabijeme s tym cely den sebe aj este niekomu kto pride s nami na lepsie ohodnotenie.

Co sa tyka rozoberaneho, nie sme ja ani manzelka nejaky maximalisti v tejto sfere. Ci sa tam sedi o nieco menej pohodlne ako v inom, to by nas asi az tak netrapilo. Nasi maju Skoda octavia 1,9 TDI 2006 (ja by som s nou bol napriklad spokojny, pokial by vsetko slo ako malo, nevadilo by mi nanej asi nic), manzelkyni maju novy Fluence a stary Citroen Xsara (ani neviem aky rok ale dost starsie)..Narocny s manzelkou opakujem nie sme.

Co sa tyka spominanej sumy +-3000e, tak aj keby stalo auto 3000e (+-100-200e) a potom by bolo potrebne investovat dalsich 500e do pripadnej opravy tak by sme to zvladli bez vacsich problemov. Cenu sme si dalu takuto, z dovodu, ze chceme nasetrit casom na nejake spolocne byvanie, takze vzhladom na potrebnu cistku na dany ucel 500e nezrobi velky skrt. Ale kedze nie sme narocny tak by aj auticko do 3000e stacilo.

Manzelka akurat by chcela a trva si na tom ze 14rocne je uz vela, ze aspon tak 9-10rocne (ak by sa dalo). + ak sa tam kocik zmesti tak to bude ok, ze jej nebude vadit ci bude kufor za rovno s naraznikom, alebo ci to bude do kufra ukladat ako do jamy.

Takze hlavna otazka znie, po akych modeloch konkretne sa mame pozerat, co v danej cene stoji za zvazenie a comu sa mame vyvarovat. Napr. spominany Seat Cordoba, ak by sa tam ten kocik zmestil tak uz oželieme ci je o nieco menej pohodlne, alebo ci vzadu sa uz traja zmestia menej pohodlnejsie, 5ti sa budeme vozit velmi malo, vacsinou zatial dvaja (casom ako som spominal mozno o rok dva traja). A pre pripad ak by sme predsa sli 5ti tak sa traja vzadu dajak na ten cas potlacia.

+ este jedna moznost, stretli sme znameho co ma znameho co ma autobazar a dovaza auta zo zahranicia (spominal juhoslaviu a rakusko ten znami), prepis na SR auta stoji pokial viem 500e + prepis na mna, ci sa vobec oplati nejako skusat to takouto formou, popripade ak ano, tak na ake auto sa ho pytat, aby skusil zohnat zo zahranicia, a ked tak z ktorich krajin.
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1 PSU SuperFlower 650W Gold MB MSI Z97 Gaming 3 CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX GPU ASUS Strix GTX 970 RAM Kingston 2x8GB HyperX SSD Samsung 840 EVO 240GB + 500GB HDD WD Black 1TB + 2TB Monitor NEC EA244WMi TV Samsung UE48H6470 PhoneOnePlus 8 Pro 256GB/12GB
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

moc sa to neoplati. Poprve by musel najst vonku nejaky vozik za ~1800 eur aby ti ho s uzasnym ziskom 299eur doniesol domov a za dalsich 500eur prihlasil a mas z toho 2900 zase raz. No a teraz : ked vonku zarabaju viac penazi ako u nas, kto ti tam preda supercukrikove auto za 1800 ?

Takze tak.

Si z Trebisova. Preco nevyhladas v inzeratoch vozy od roku vyroby X, s cenou maximalne 3200eur, v Kosickom kraji ci Presovskom ci kde to si ? A vyhodi ti kvantum vysledkov v ktorych sa prehrabes za dva dni, vyselektujes co je okolo teba najblizsie a pojdes sa BEZ HORUCEJ HLAVY pozriet. A zistis ake vraky sa ponukaju... teda moc nezistis lebo zjavne tomu nerozumies(prosim bez osobnej urazky, to je iba konstatovanie - ja nerozumiem raketovej technike, banictvu, uctovnictvu, dalsim dvetisic veciam a dokonca ani autam nerozumiem). Pripadne sa mozes spojit s xxx yyy z zzz ktory sa v autach prehrabuje. Mozno bude ochotny s tebou ist nieco pozriet, mozno mu pred tyzdnom povedal dlhodoby zakaznik/kamarat/kolega/cokolvek ze chce predat svoj vehykel...

ak chces telefon, najdes ho v zlatych strankach pripadne mi napises sukromnu spravu. A ked nahodou s Martinom niekam pojdes, tak ten ti porozprava o autach veci ze nebudes rozumiet. Aj o sposobe ich servisovania, zvlast pošaletými ktori dokazu naozaj take veci ze to ani rozum nezostane stat lebo uz nevladze.

Dostatocne jednoduche ? Pri tom selektovani zrejme narazis na voz o ktorom si doteraz vobec neuvazoval... v 99% pripadov to tak byva.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v So 31. Okt, 2015, 08:33, upravené celkom 1 krát.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5559
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Odar »

mp3turbo napísal:Pri tom selektovani zrejme narazis na voz o ktorom si doteraz vobec neuvazoval... v 99% pripadov to tak byva.
Dokonca ho kupi. Len o tom este nevie :D Bez srandy - vacsinou to tak dopadne ;)
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1810
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Ivko »

lacino88 : s tebou je to ťažke, ved som ti písal otvor si inzerciu nájdi si také auto v okruhu 20km aby si sa nan pozrel, sadol si don a podobne, nemusíš ho kupovať. Keby také vyhovovalo vieš, že má zmysel vycestovať trebárs 150km na to aby si si šiel pozrieť cukríkový kus.

Pekne krásne vysvetli žene, že novšie auto sa nerovná automaticky spolahlivejšie auto, ty si priplat za auto v TOP stave , nie za to aby bolo v priemernom stave, ale mladšie o napríklad 4 roky

Dovoz sa ti neoplatí, lebo ako napísal mp3turbo, zadarmo to nikto nerobí a náklady na dovoz + prihlásenie sa bez problému vyšplhajú cez 700€ (pri auto s výkonom do 80kW), ked k tomu pripočítaš jeho zisk čo by bolo aspon 300€ tak je to cca 1000€ a teda je jasné že za auto by vonku nedal viac ako 2000€.
Z vonku za 2000€ tu za 3000€ kde je vyšší predpoklad viac ojazdeného auta? AJ v cudzine sú ludia čo serú na servis ked sa plánuje auto predať

Nech má manželka akékolvek požiadavky, tak nikdy by som jej neustúpil v tom že ten kočík v budúcnosti sa jej musí nakladať jednoduchým spôsobom, žiadne namýkanie a vkladanie do jamy. Tak isto by som neustúpil v tom že nahodenie detskej sedačky bude jednoduchá záležitosť , je rozdiel pchať sedačku (decko) cez malé dvere a nizko ako cez velké dvere a do takej výšky kde sa nemusí hrbiť
Také niečo že mi sa uskromníme alebo ved nám to stačí, nejak sa pomestíme aj v 5-tich kusoch mna rozhodne neuspokojí. To sú tie najväčšie blbosti aké ludia môžu urobiť, lebo to budú tie veci ktoré zrovna budú vadiť ako prvé a najbližšie roky to nepôjde zmeniť, lebo kto by len tak každú chvílu menil auto. Kúpou nepraktického auta potrestáte len a len sami seba

To sa teraz lahko hovorí že naložiť kočík zvládne, ale realita býva potom iná.
By som to prirovnal asi k zimným reťaziam. Ja mám 4x4 a v podstate mi nehrozí aby som niekedy musel tie reťaze nahadzovať, ten čo má 2WD to tiež nevidí zložito, ba tie reťaze po kúpe skúsil aj nasadiť na kolesá (pekne v suchu na dvore/garáži), aby vedel ako to správne robiť. Ale ked príde na vec tak je vonku -5°C, auto cele zasrané od bordelu na ceste a ty sa tam máš babrať často s holými rukami (lebo rukavice samozrejme nemáš) a nasádzať tie reťaze
Trebárs - čisto iba kvôli obhliadke http://auto.bazos.sk/inzerat/52623486/R ... ntique.php
Naposledy upravil/-a Ivko v Št 22. Okt, 2015, 21:13, upravené celkom 1 krát.
lacino88
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ut 18. Aug, 2009, 20:02

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa lacino88 »

CASE CoolerMaster RC-690-KKN1 PSU SuperFlower 650W Gold MB MSI Z97 Gaming 3 CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX GPU ASUS Strix GTX 970 RAM Kingston 2x8GB HyperX SSD Samsung 840 EVO 240GB + 500GB HDD WD Black 1TB + 2TB Monitor NEC EA244WMi TV Samsung UE48H6470 PhoneOnePlus 8 Pro 256GB/12GB
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5183
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Chris »

no riadny serbel a este dTI :facepalm: :hysterical:
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5183
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Chris »

ak porovname tie auta co si dal, tak C4 ak je technicky v poriadku jednoznacne vitaz, lifestylove auto co nejako vyzera z vonku/vnutra, 1.6 16V motor, dost v poho. Raz som na tom pred dost rokmi bol v Chorvatsku a dost v poho. :-)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1810
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Ivko »

Chris napísal:no riadny serbel a este dTI :facepalm: :hysterical:
Za prvé sa má ísť len posadiť do auta (predstierať záujem) a za druhé čo máš proti Dti?
To je nejaká nevýhoda mať primitívny turbodiesel, kde nie sú CR vstrekovače kus po 300€, kde nie je dvojhmotový zotrvák za 500-700€ ...
Ked sa nevyznáš do techniky áut tak by som bol na tvojom mieste radšej ticho

Osobne som sj tak za benzínovú verziu

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"