Smartphone

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Smartphone

Príspevok od používateľa warrior606 »

obidvoje je zadara, teda ak si nekupis premium, ja som to pouzival pred dvomi mesiacmi ked som bol na tenerife. Odporucim stiahnut mapy ktore chces pouzivat uz pred cestou a potom je to bez problemov :)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Smartphone

Príspevok od používateľa HellAngel »

sygic je zadara? ale len skusobne na 30 dni nie? ak microsoft odrezal here maps, doporucujem kupit sygic europu, stoji to menej ako 20 eur v akci a mas slusne mapy
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Smartphone

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

here maps? to bol len slaby odvar toho co aku apkaciu ma ms teraz..mapove podklady su rovnake ako here..ale funkcne je to dost dalej ako here,ked uz len, je to jedna app a nie dve(drive,maps)
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Smartphone

Príspevok od používateľa warrior606 »

HellAngel napísal:sygic je zadara? ale len skusobne na 30 dni nie? ak microsoft odrezal here maps, doporucujem kupit sygic europu, stoji to menej ako 20 eur v akci a mas slusne mapy
Sygic mam nainstalovany na telefone a bez problemov funguje. Instaloval som ho na tenerife a ked som prisiel domov tak som doinstaloval aj mapu irska. Je to uz viac ako 30 dni. Za 23e si mozes dokupit premium kde mas vselijake vychytavky ako radenie do pruhov a pod.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Smartphone

Príspevok od používateľa HellAngel »

ok, moze byt ze je free nejaky zaklad, ja som ju kupoval davno. Teraz som pozeral ceny tak je to cca 17eur za to premium co je celkom slusna cena
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Smartphone

Príspevok od používateľa dendroid »

Ja som tie mapy stahoval doma, ako som aj pisal. Prvykrat sice nie, ale druhykrat pekne som stiahol aj tie krajiny, co som nepotreboval.A aj tak to normalne v tom Nemecku nefungovalo. Teraz doma mi to naslo polohu okamzite.Ale stale to robi problemy s tym, ze ked vypnem vyhladavanie pozicie skor, ako je to vhodne, mrzne cely telefon. Pomoze len reset a behom 2 minut teraz mi to zozralo 7 percent baterky, takze to ten smartphone muselo vytazit naplno...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Smartphone

Príspevok od používateľa dendroid »

Tak som sa dopracoval k zisteniu, ze aj tu na SVK ta offline navigacia nefunguje ako ma...Pravidelne mi to nevie najst moju polohu. Vie mi tu niekto pripadne potvrdit, ze by to malo fungovat bez problemov, nech viem, ci to mam reklamovat ? Je vlastne vobec nutne to testovat v online rezime ? Lebo sedliacky rozum mi hovori, ze by to malo byt jedno, je to predsa GPS a mapy, internet tam nemoze zohravat ulohu, jedine pre aktualne dopravne informacie ...

Este by ma zaujimalo, co vsetko by som mal vyskusat pred reklamaciou, smartphone som nikdy nemal no na PC by som skusil preinstalovat najprv aplikaciu a potom cely OS. Ako sa to riesi v tomto pripade ?

Dakujem pekne.

Návrat na "Nákupná poradňa"