Za akú kartu vymeniť Titan X 12gb

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Za akú kartu vymeniť Titan X 12gb

Príspevok od používateľa quicky »

Ako stiv uznaj,že za tamto je 650e bez záruky extra veľa:)

A ozaj si lepšiu verziu mohol vziať :D ale rozpočet je rozpočet :)
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Za akú kartu vymeniť Titan X 12gb

Príspevok od používateľa Leon »

No šak keď natrafí niekto na úplnych blbcov, tak prečo by sa nepredala :D ... vedel ujo, že je to Maxwell titan? :D utekať o pol jednej v noci 200km, to by som možno pre pascala a nie na predraženého starého titána :D
.
xvydra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 519
Dátum registrácie: St 27. Aug, 2008, 16:39
Bydlisko: Bratislava

Re: Za akú kartu vymeniť Titan X 12gb

Príspevok od používateľa xvydra »

Viditeľné sú hry trošku iné. Je to také detailnejšie. Tiene. Odlesky. Textúry. Asi lepšie to dopadnúť nemohlo.. A keď pomyslím ze na mojej bývalej karte sa budú spracovavat nové videoklipy ktoré bude ten pán robiť. Ja si už len pozriem výsledok. Pomohol som sebe aj jemu. A všetci sú spokojní :D prišiel som na to ze karta má záruku 36 mesiacov. V apríli budú len 2 roky. Áno vedel. Prvé čo sa pýtal ci je to maxwell . potreboval to do mackintoshu. A vraj na nového titana nemôže už čakať. On presne vedel co chce a to aj dostal. Zarobí mu to kopu peňazí. A aj tak je to človek ďaleko za vodou.
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4155
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Za akú kartu vymeniť Titan X 12gb

Príspevok od používateľa castelL »

Hlavne stiv že ty by si to ani neskúsil predať :cry: a chalan je teraz vysmiaty :)
xvydra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 519
Dátum registrácie: St 27. Aug, 2008, 16:39
Bydlisko: Bratislava

Re: Za akú kartu vymeniť Titan X 12gb

Príspevok od používateľa xvydra »

Napísal mi ten pán co podľa niektorých kúpil starinu lebo je blbý a nevie čo kupuje :D. Prikladám úryvok z emailu ktorý mi napísal.
*ja čo používam SW na color grading, DaVinci Resolve, tak v HW Selection/Configuration guide sa na prácu s UHD a 4k materiálom odporúča 8GB VRAM, resp. 4GB sú minimum - a tu som ja už narážal nakoľko štandardne mám záznam minimálne v 4k a väčšie projekty točíme bežne v 5k/6k a to už som musel mať všetok ostatný SW vypnutý, inak mi mojich 4GB VRAM predošlej karty nestačilo. Spravil som si test s finálnym exportom predošlého projektu (materiál 5k red raw z kamery RED Epic, strih, noise reduction, color grading a výstup v 3840x2160/25p) a využitie pamäte GPU stúplo počas exportu na krásnych 9GB a výkon karty bol 95-100%. O plynulejšom chode SW počas strihu/gradingu ani nehovorím, takže som spokojný.*
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Za akú kartu vymeniť Titan X 12gb

Príspevok od používateľa quicky »

ako som vravel (resp aj ostatni) Xko ma vyznam pre niekoho na pracu, v opacnom pripade je "lepsou" volbou to co sa radilo (hlavne zaruka - aj ked teda sa zistilo,ze si ju vlastne mal, tak mozno prevadzkove vlastnosti).
xvydra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 519
Dátum registrácie: St 27. Aug, 2008, 16:39
Bydlisko: Bratislava

Re: Za akú kartu vymeniť Titan X 12gb

Príspevok od používateľa xvydra »

Áno. Spokojnosť. Ďakujem.

Návrat na "Nákupná poradňa"