jazdenka do 16-17k

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5844
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa wingo »

A sedel si v tom vôbec? Veľa áut sa mi na základe recenzií páčilo než som si do nich sadol :)
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

sedel, bol som sa previest, pojazdit, pokukat pred tym nez som zaplatil zalohu ... az tak naslepo by som nekupoval
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1810
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa Ivko »

Ak si kúpil ten konkrétny kus čo si poslal link tak neviem či si nejak výrazne polepšíš komfortom ked vidím aké kolesá to má a hlavne aké nízke pneu
Podla katalogov to má obuté 225/40R18
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10015
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa stiv »

Chcem mat auto ktore vydrzi tak si kupil hyundai kt. sa rozpadli sedadla po mesiaci a to je este nie je nejaka silnejsia osoba. :D Dost fail chyby.

Na tych 18tkach to tiez bude makka lahoda.
.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7286
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa Papek »

Ja zase mám s Hyundai dobre skúsenosti, aspoň čo sa týka servisu. i40 dotiahnuta z Francúzska, kilometre cez 300k, u nás najazdila ďalších 100k - všetko dlhé trasy cez pol Európy. Bez problémov servis na záruku v Petržalke. Okrem ložiska a kĺbu na riadení auto aj servis bez problémov.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

bol som sa vozit na fastbacku ktory mal tiez 18tky, nasledne som sa siel tu istu trasu povozit na mojom civicu kde mam obute aktualne 16tky a bolo to nebo a dudy

co sa tyka servisu, to sa tu snad riesi v kazdej teme - nekupuj to lebo tam som pocul, nekupuj to lebo zla skusenost... kazdy ma nejaku skusenost, jasne ze niektore auta budu viac kazove ako ine, ale tiez si myslim ze to je o stasti a od toho aky kus vychytam... je realne mozne ze 5 rokov budem mat auto cely cas v servise a tak isto realne ze 5 rokov budem jazdit len na povinne intervaly
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa stefan222 »

bratu tiez som sa bil do prs ked som siel lancera do brna kupovat a super som spokojny bol a po 2r som ho predal o tisicku menej. na svk vtedy bolo vsetko 2-3k viac. len ze sa ti toto paci a nevzal si hned tu prvu civi hoc trojvalec toto nepochopim. uz aj skillex by vzal trojvslec. dexter dojdi do terebes varosa a stk neako dobavime ;)
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1629
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa d3Xter »

tie 18ky budu natom uplne vpoho, uz tu nesu 90te roky ze ti treba 50 profil na jazdu po ceste, profil ti tiez nezabezpeci hned prijemnejsiu jazdu...

stefan ja nepotrebujem stk este 😀 mam to viacmenej cez cestu a viem to bezbolestne prehnat cez servis 😀
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa stefan222 »

ale myslel som cakacku.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa SKiLEX »

stefan222 napísal: Ut 14. Apr, 2020, 17:09 uz aj skillex by vzal trojvslec. dexter dojdi do terebes varosa a stk neako dobavime ;)
fakt by si mal prestat s chlastom
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

btw teraz som sa objednal na stk, 30teho ziadny problem... aj ked otvorili stk pred nedavnom tak som sa objednal a o par dni som uz bol tam... fakt ziadne hrozostrasne cakacky na pol roka... len zial tam musim ist 2x - opakovat emisnu... na hondicke hodnoty ukazkove, nanestastie ked mi cistili skrtiacku klapku, nevymazali chybovu hlasku o vysokych otackach, otacky na emisnej boli 705 ale v systeme bol stale zapamatany error ktory stacilo vymazat... zial, dali mi to ako docasne sposobile
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa stefan222 »

co ti vadilo na tom civic a tento hnojdaj to ma? skilex dnes len 16" urpiner jemne light
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
DC9-32
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 20:12
Bydlisko: NR

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa DC9-32 »

nadavate tu na hyundai, lebo sa vám nepači farba plastov, ale to že má spolu s renaultom momentálne najlepšie GDi motory neriešite, to že má viacprvkovú zadnú nápravu, a nie tyčku ako civic alebo iné vag šroty tiež nie. To vážne vás zaujima pri aute to aké ma displej farby a aké majú sedačky prešivanie?
každopadne, ak OP hladal makké auto - kupil zle. Ak OP hladal momentálne najlepší HB čo sa týka pomeru cena - výkon - kúpil najlepšie ako mohol. Honda išla dolu vodou, tam by som o nu asi ani nezakopol. vag neponuka tiež nič zaujimave, TSička su vibrujuca katastrofa 1.5 nemastna neslana, peugeoty robia vesmirne lode, renault ponuka super auto - clio s kovanou TCečkou s nepriamovstrekom čo prežije pár dekád, Ford nič moc ceny vysoke, Opel GDi nič moc, takže.. OP urobil dobre.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa Jednoduska »

DC9 mozem iba suhlasit.

Ale dodal by som ze vela robia detaily, a to pristup servisu, kazivost druhotnych kompomentov (lebo motor moze byt uzasny ak ti odide kompresor na klimu alebo neviem ake servo mas auto tak ci tak mesiac v servise...) a v tomto ma hyuindai tu slabsiu povest.

Ale ja pevne verim ze bdue sluzit, motorovo uzasne vyladena 1.4 turbo za 16k? akoze pod ma z boku, ved swift sport s 1.4 turbo motorom co je o triedu mensie auto stoji 18. velmi dobra kupa!
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10015
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: jazdenka do 16-17k

Príspevok od používateľa stiv »

DC9-32 napísal: Po 20. Apr, 2020, 09:06 najlepsie motory
Pri hyundai sa mi nepaci servis, nedavanie zliav a kvalita. Kupit auto a odpocitat z neho dph nepovazujem za zlavu. Multilink ma aj vag srot golf. Kde sa aspon nerozpadnu sedadla po tyzdni. :-D Neviem ktore tsicka vibruju ale 1.5 je vsetko, len nie vibrujuci motor.

Jednu hyundai temu sme tu uz mali.
.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"