Vypovedanie zmluvy s providerom - NEED HELP

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

^^ kto by to cakal ze cez noc malo ludia tahaju :8O:
radsej najdi mesacny graf, to sa mozno niekomu bude zdat ftipne ;-)
Používateľov profilový obrázok
oray
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 26. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa oray »

ClanLord napísal:a kedze to nieje monopol (ku ktoremu mozem ist vzdy a radsej ho nemenujem ale zacina na T-) :
a konci na COM ? :P

MARTINA26 napísal:Az mi skonci zmluva so SLOVANETOM NECHCEM ICH ANI VIDIEt!!!!!!
Mozno ani oni teba :lol:
Aspon o tebe vedia?
Používateľov profilový obrázok
Metiu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1008
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Prešov (17)

Príspevok od používateľa Metiu »

ale stale zabudate na tu vacsinu ,ktora netaha a toto "obmedzenie neobmedzeneho netu" je pre nich obrovskym prinosom ! Zialbohu taka je vacsina .. im staci ze si precitaju sme.sk , pozru mejly a idu prdiet do periny .. taka je realita
NB : Fujitsu-Siemens D9500 C2D T5250 3GB 120GB X3100 15.4" @ Xubuntu
Other :
LG KU990 Viewty , Sandisk SANSA CLIP@Porta pro
Sien † slavy : 462 - Duron 800@1100@2v (spitfire) ; Athlon 1200@1864@2.3v (thunderbird) ; #1 Abit NF-7 rev. 2.0 CPU Vmod ~2.4v
Now : 462 - Duron 750@967@2.25v (spitfire) ; Duron 950@1457@2.33v (spitfire) ; Duron 1100@1470@2.21v (morgan) ; A1333 (thunderbird) ; A XP 1500+ 1333@1488@1.8v (palomino) ; EPOX 8K3A CPU Vmod ~2.33v ; #2 Abit NF7 rev.2.0 Vmod ~2.4v
Používateľov profilový obrázok
ClanLord
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po 07. Máj, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa ClanLord »

oray napísal:
ClanLord napísal:a kedze to nieje monopol (ku ktoremu mozem ist vzdy a radsej ho nemenujem ale zacina na T-) :
a konci na COM ? :P
To si povedal ty nie ja :roll:
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

PiKej napísal:Slovanetu /maj 2006 tak tieto sluzby v SR este nefungovali tak ako dnes. btw ani TP neposkytuju vysielanie TV ABC, NBC alebo FOX, ktore su pre mna asi najpodstatnejsie. Takze TriplePlay to neriesi. A zda sa mi trochu divne platit vela za DSL a moct ho pouzivat na prezeranie stranok.
to ma s to iste ako s autami, kupis si skodovku alebo daciu za minimalne naklady, ale ocakavas konfort a jazdne vlastnosti ako keby si mal mercedes

MARTINA26 napísal: Mozno ani oni teba :lol:
Aspon o tebe vedia?
co o mne vedia?,,ved im platim...to je zaklad nie..myslim ze kazdej firme ide len o peniaze,,,...ako sa nabalit,a popritom o vela neprist....to mi nech nikto nehovori ze to robia pre nas pre zakaznikou,,ak ano len proti nam,a ako dobre stoho vytazit....este viem kolko su dva a dva[/quote]

podla toho co pises este nemas vela znalosti s ekonomiky, je fakt ze zakladom podnikania je budovanie zisku, ale to tvoti tak 40% zvysok je budovanie dobrych vztahov s klientmi cca 40% a v neposlednej miere budovat dobre prostredie pre zamestancov.
Ked ti nevyhovuje flat preco nezmenis sluzbu.
PS: by si sa divila co vsetko o tebe mozu vediet. pozor na BSA
Používateľov profilový obrázok
PiKej
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne 15. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: BB

Príspevok od používateľa PiKej »

carpediem napísal:
PiKej napísal:Slovanetu /maj 2006 tak tieto sluzby v SR este nefungovali tak ako dnes. btw ani TP neposkytuju vysielanie TV ABC, NBC alebo FOX, ktore su pre mna asi najpodstatnejsie. Takze TriplePlay to neriesi. A zda sa mi trochu divne platit vela za DSL a moct ho pouzivat na prezeranie stranok.
to ma s to iste ako s autami, kupis si skodovku alebo daciu za minimalne naklady, ale ocakavas konfort a jazdne vlastnosti ako keby si mal mercedes
ibaze to je tak ako keby na zaciatku kupis mercedes a po par mesiacoch sa z neho stane dacia. Prve mesiace poskytovali super sluzby a zrazu si povedali ze chcu na mne zarabat este viac a urobili tieto zmeny. A uz som tu pisal ze NEXTRA ktora tiez plati za data T-Comu ma FUP limit okolo 1GB denne a nerataju ani upload.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

carpediem a oray, ste zo slovanetu? (na stranke sa vyjadrujete len v tejto diskusii, a celkom ho obhajujete.... tak neviem...)

T. :?:
Naposledy upravil/-a Toman v Ut 08. Máj, 2007, 22:56, upravené celkom 1 krát.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

PiKej napísal: ibaze to je tak ako keby na zaciatku kupis mercedes a po par mesiacoch sa z neho stane dacia. Prve mesiace poskytovali super sluzby a zrazu si povedali ze chcu na mne zarabat este viac a urobili tieto zmeny. A uz som tu pisal ze NEXTRA ktora tiez plati za data T-Comu ma FUP limit okolo 1GB denne a nerataju ani upload.
no pozrel som stranku nextry, ale nikde som nenasiel, ze by tam bolo pri FUP definovane iba download. O zavedemi FUP sa da polemizovat, preco zrovna taketo limity, ale to ze uz nie je agregacia si nikto nevsima. A mozem povedat, ze cez vikendy sa agregacia prejavovala aj na datovkach. Teraz je to v pohode.
Inak fakt nerozumiem, ked potrebujes flat tak skus zmenit technologiu, prejdi na wifi, myslim, ze by sa v Slovanete dali hadam nejako ukecat ved je to pre nich lepsi bussines.

Toman napísal:carpediem a oray, ste zo slovanetu? (na stranke sa vyjadrujete len v tejto diskusii, a velkom ho obhajujete.... tak neviem...)

T. :?:
pozri si z akej IP pisem a mimochodom fungujem aj na inych forach
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

nemam pristup k statistikam, preto sa pitam.

T. :?:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
PiKej
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne 15. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: BB

Príspevok od používateľa PiKej »

carpediem napísal:
no pozrel som stranku nextry, ale nikde som nenasiel, ze by tam bolo pri FUP definovane iba download. O zavedemi FUP sa da polemizovat, preco zrovna taketo limity, ale to ze uz nie je agregacia si nikto nevsima. A mozem povedat, ze cez vikendy sa agregacia prejavovala aj na datovkach. Teraz je to v pohode.
Inak fakt nerozumiem, ked potrebujes flat tak skus zmenit technologiu, prejdi na wifi, myslim, ze by sa v Slovanete dali hadam nejako ukecat ved je to pre nich lepsi bussines.
tu je pisane ako uplatnuju FUP http://www.gtsnextra.sk/article.php?562 ...dokonca 1,5 GB na den a dole je pisane
* Kredit predstavuje len data, ktore zakaznik stahuje smerom k sebe (download) a neobsahuje odchadzajuce data (upload)
+
Pocas vikendov a sviatkov sa FUP neaplikuje.
proste uplne ina "liga" ako Slovanet.

aj ked bola agregacia tak som v pohode natahal viac ako teraz.

myslis ze Slovanet na wifi neaplikuje FUP ? nechapem ako si to presne myslel...
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

PiKej napísal:
carpediem napísal:


myslis ze Slovanet na wifi neaplikuje FUP ? nechapem ako si to presne myslel...
ako som pozeral tak FUP podmienky slovanetu tak FUP je vyslovene aplikovna len na DSL , na wifi nie je. treba skusit ci ti nepovolia prechod.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- pri Slovanet Wifi (flexiLINE) FUP neplati (ak sa nemilim), len agregacia
- (som byvali klijent)

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

Toman napísal:nemam pristup k statistikam, preto sa pitam.

T. :?:
pisem z IP ST, ale so sluzbami slovanetu mam skusenosti. Moja firma mi plati sluzobne pripojenie a to je od slovanetu.

Toman napísal:- pri Slovanet Wifi (flexiLINE) FUP neplati (ak sa nemilim), len agregacia
- (som byvali klijent)

T. :wink:
hm bud agregacia ale ta tam tusim je 1: 30, alebo FUP co je lepsie?
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- samozrejme ze pre uzivatela je vyhodnejsia agregacia

- som mal wifi od "oblubeneho", mesacne sa platilo tusim okolo 2200+dan, mali sme datovy limit (nad limt tusim 12Sk za 1Mb), vo firme nam to stacilo, nigky sme ho neprecerpali celi, potom prisiel Skype (zo "supernodom) a to narobili ucet okolo 15000Sk
- ucet sa samozrejme zaplatil, ale skusl som poziadat o "odpustenie, alebo aspon nejaku zlavu" pre dlhodobeho zakaznika (naco samozrojme nemam nejaky pravny narok) ale bolo by to "slusne" a povazoval by som to za vysoko vyspeli kulturny pristup k zakaznikovy, bol som nepekne odbity.
- tak som sa nato vykaslal a nasledujuci mesiac som "oblubeneho" vypovedal a odftedy mam DSL od T-Comu taham 8x rychlejsie, bez agregacie, bez datovich obmedzeni za 1/3 ceny.
- uz 3 roky nastastie platim MENEJ a INDE a som stastny.
- akurat skareda spomienka zostala

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
oray
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 26. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa oray »

Toman napísal:carpediem a oray, ste zo slovanetu? (na stranke sa vyjadrujete len v tejto diskusii, a celkom ho obhajujete.... tak neviem...)

T. :?:
ale kdeze, neobhajujem, ani raz nepadlo slovo, ze slovanet je lepsi, idem cez toho co zacina na t a konci na com. reagujem iba na zavadzajuce a nepresne formulacie a aj to vseobecne (trebars na tu martinu alebo to o tych pravnych slovickach).
Citam obcas diskusie, teda som pasivny user az doteraz.. na tom snad nie je nic divne. Podobne ak chcem prispievam aj na ine fora, len tam sa nemusim prihlasovat ako tu..

Návrat na "Debata o všetkom"