Call of Duty 4: Modern Warfare

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

"vonku som ale nechce mi to zamerat" - tak potom si vyfasoval hrackarsku bazuku :lol:
Používateľov profilový obrázok
janci11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 24. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizánske

Príspevok od používateľa janci11 »

no ale ja to myslim naozaj nechce mi ten vrtulnik zameriat :x
CPU: AMD Ryzen R7 5800X CPU Cooler: Noctua NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI) RAM: Corsair Vengeance LPX Black 32 GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 GPU: Sapphire PULSE RX6800XT 16GB SSD: Kingston KC3000 1TB + Adata XPG SX8200Pro 512GB + Crucial MX500 1TB PSU: Seasonic Focus Plus GOLD 750W Case: Fractal Design Define 7 Compact White TG
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Hra je celkom OK, ale neviem prejst ten Cernobyl sakra....ono by to ani nebolo tazke, ale ked po mne hadzu granaty a strielaju z raketometu. Schovavam sa v tom ruskom kole, v tej "kabinke", co je najnizsie. Ale po vystrele z RPG som na cucky...
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
janci11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 24. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizánske

Príspevok od používateľa janci11 »

no konecne mi to zameralo musel som restartnut cely level od zaciatku a teraz som na tom cernobyle :)
CPU: AMD Ryzen R7 5800X CPU Cooler: Noctua NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI) RAM: Corsair Vengeance LPX Black 32 GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 GPU: Sapphire PULSE RX6800XT 16GB SSD: Kingston KC3000 1TB + Adata XPG SX8200Pro 512GB + Crucial MX500 1TB PSU: Seasonic Focus Plus GOLD 750W Case: Fractal Design Define 7 Compact White TG
Používateľov profilový obrázok
erikolet
Ban
Ban
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ut 06. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: kozarovce

Príspevok od používateľa erikolet »

zaujimal by ma vykon grafik. robil uz niekto(web) nejake testy?

ti co maju 8600GT a 2600XT grafiky, mohli by ste sem prosim hodit graf z FRAPS-u? a na nejakom rozumnom rozliseni(1024x768), nie su to predsa grafiky pre brutalne rozlisenia. dik

tiez by ma zaujimal vysledok 6600GT, 7600GS, 7600GT
Lopik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 413
Dátum registrácie: Ut 17. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Lopik »

nManJofo napísal:Hra je celkom OK, ale neviem prejst ten Cernobyl sakra....ono by to ani nebolo tazke, ale ked po mne hadzu granaty a strielaju z raketometu. Schovavam sa v tom ruskom kole, v tej "kabinke", co je najnizsie. Ale po vystrele z RPG som na cucky...
tiez som mal problem to prejst .... vyslo mi to na cca 80 pokus (neprehanam) ... mal som predposlednu najtazsiu uroven ...
.. mne sa to podarilo takto:
- ako si polozil kolegu na zem, tak vpravo vedla neho je strom (blizsie ku kolotocu) ... za neho som si cupol a skoro stale som prichadzajucich killoval ... na zaciatku som sniperkou namieril na jeden vrtulnik z ktoreho chceli vyskakovat typci na lano - tam som ich hned ako skocili na lano snipol - piatich ... potom prehodil na samopal (co som nasiel este pred tym) a stale za stromom ... zlava , zprava ... co prislo, tak dead ... psi hned, potom ludia ... najviac prichadzali ku kolotocu, napravo od teba v trave, vlavo pri kolegovi, a pred stromom sa par krat niekto nasiel ... ked bol cas a nebolo nikoho na okoli, tak snipou par v dialke zostrelil. Sapik ked je ticho, treba stale prebijat, aby nedosla municia v nespravnu chvilu. Na vacsie skupiny treba granaty. Ked uz prisiel vrtulnik , tak este si mal chvilku cas postrielat par typkov po okoli a potom chytro zobrat kolegu a upalovat do vrtulnika ... ak ten beh prezijes tak by si mal byt za vodou. :)
Používateľov profilový obrázok
FuLLi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Po 16. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Pressburg,Sommerein

Príspevok od používateľa FuLLi »

v sobotu som to presiel... no velmi ma ta hra prekvapila :8O: - jednoznacne najlepsie CoD co som kedy hral(a aj jedna z naj hier spolu s Condemned), proste atmosfera, pribeh, efekty... najviac sa mi pacila missia v Cernobyle, jak vas spevadzal ten tipek, hovoril vam o cernobyle atd a este jak som bol na poli v trave a vedla mna presiel tank :lol:, jak padla helikoptera a niesli ste tipka proste burtal missia ... problemy som s missiou nemal... iba ked som strelil do toho psa co jedol vojaka na zemi, a potom 20 psov na mna zautocilo :D
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

No takze neni co dodat...proste skvela hra - povedze si spolu "Wow"
KeD sa mi strasne pacili vseky epizódy CoD tak som aj cakal nejaku uroven od 4ky...a nielen ze som spokojny ale aj prekvapeny ake to je dobre...
urcite odporucam zahrat..
Používateľov profilový obrázok
NEx_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 515
Dátum registrácie: Ne 22. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Tornaľa

Príspevok od používateľa NEx_12 »

Velmi good game , a je dobre ze sa to da rozbehat aj na slabsich pc , :) kamos to rozbehal na 1700+ athlone 512ram a nejaka stara atina :D takze fajne ..
Desktop:|Intel E5200 2.5@3.5 Ghz 1,31V|Noctua nh-u9b|Asus P5Q pro|
|Asus EAH4850 625@680 Mhz| A-data 2x2gb gamers edition 800@932 Mhz|
|WD 6400AAKS|Cooler Master M520w|Thermaltake M9|
Laptop:|Fujitsu-Siemens Amilo pi1536|

"92% of teens have moved onto rap.If you are part of the 8% that still listen to real music,copy and paste this into your signature"
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Nesuhlasim s tym good-game....je rovnako brutalne naskriptovana ako predchadzajuce CoD, cakal by som nieco ine. Za dalsie - nie je to WW2 ako 90% ludi cakalo. Chyba mi puska v tej hre :( Este uvidim, aky bude multiplayer....
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
FuLLi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Po 16. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Pressburg,Sommerein

Príspevok od používateľa FuLLi »

nManJofo napísal: - nie je to WW2 ako 90% ludi cakalo. Chyba mi puska v tej hre :(
:? sak hned ked sa oznamil CoD4 sa vedelo ze to bude sucasnost, a aj nazov je taky "Modern Warfare
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

ano, ale ked sa vedelo len o tom, ze niekedy bude nieco ako CoD4, tak vacsine ludi sa vyjavila WW2....
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Lopik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 413
Dátum registrácie: Ut 17. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Lopik »

ja si myslim, ze prave touto novodobou vojnou to zozalo preto taky uspech u vacsiny ... presne vystihli sucastnu situaciu vo svete a hranie hry bolo velmi realisticke dnesnej dobe ... ja osobne som velmi spokojny ... dejovo na velmi vysokej urovni ... keby to bolo este tak o polovicu dlhsie, tak je to jednozncne vojnova hra roka a dovolim si povedat celkovo najvydarenejsia vojnova hra. Akurat mohli ten zaver trosku viac prepracovat a dat tomu vacsia napatie aby hrac tesne pred poslednym stalcenim spuste citil z napatia, ze uz ide do finale ... ale inac OK ... super
escaton
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa escaton »

No tak som to dneska presiel - celkom dobra hra.

Sice mi to trvalo len asi 12 hodin /2. obtiaznost/, ale pribeh pekny, misie ok, grafika sa dala, hw nenarocne, hratelnost super.

Trochu nervy mi robili granaty a to, keD trebalo pouzivat kadejake raketomety ale super.

U mna lepsie ako crysis.
Používateľov profilový obrázok
Hardy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Ne 11. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Malacky

Príspevok od používateľa Hardy »

u mna tiez lepsie ako crysis... :wink:
Aktuálne PC:
PSU: SilverStone Strider Essential 80Plus - 600 W / MB: MSI B250 PRO-VH / CPU: Intel Core i5-6500 3.2GHz (65W), TurboBoost 3.6GHz / GPU: MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G / RAM: Kingston 16GB DDR4 2400 MHz CL17 (2x8GB) / SSD: ADATA XPG SX8200 Pro SSD 256GB / HDD: WD Blue 1TB 3.5" SATA III, 64MB cache, 7200ot. / Monitor: 27" Dell SE2717H - 75Hz / OS: Windows 10 - 64bit

Old PC (stále funkčné):
PSU: Fortron SAGA 450W / MB: ASUS M2N-MX / CPU: AMD Athlon 64 X2 3800+ (2.10Ghz) / GPU: SAPPHIRE HD 3650 256MB DDR3 (725/800@891/1080) / RAM: A-Data 3x1GB 667Mhz DDR2 CL5 / HDD: Seagate Barracuda 250GB / Monitor: LG 19" LCD / OS: Windows Vista Home Premium 32bit

Návrat na "Hry a problémy s nimi"