AMD vs. Intel - nekonecny thread ...

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Ide o konkurenciu , keby nebola tak su ceny uplne ine ( viD cena Athlona X2 3800+ pre rokom a pol 13000Sk a po vydani C2D bola 6000Sk )
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

tak tak... treba brat to, co je najvyhodejsie, v pomere cena/vykon...
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Príspevok od používateľa kajfun »

... a este chvilku vam, deti, potrva ze presne o potrebe konkurencie PRAVE PRETO ABY BOLI VYHODNE PONUKY PRE NAS ZAKAZNIKOV CI UZ Z JEDNEJ ALEBO DRUHEJ FIRMY je tento thread... a ta druha firma bohuzial nevyzera byt konkurencna a len tak skoro nebude podla toho co predvadza. A ide tiez o to, aby vobec bola.

ono je lahke skonstatovat ze "si kupim to co bude vyhodnejsie za vynikajucu cenu". Lenze vynikajuca cena NEBUDE pokial nebudu dvaja hraci s rovnako vykonnymi ponukami.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Lenze AMD je proti Intelu len maly trpaslik a je vobec zazrak , ze firme z x-nasobe vyssim rozpoctom konkuruje :!:
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
technoboy
Príspevky: 315
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa technoboy »

pises to ako keby bolo na trhu IT 10-vyrobcov CPU cipov... :!:
CPU: Core 2 Duo E8400 @ 3,6Ghz CPU-FAN: Thermalright 120 Ultra eXtreme + Noctua S12 MB: ASUS P5B Deluxe GPU: MSI GeForce 8800GTS 512MB OC verzia RAM: 2x 2GB DDR2 A-DATA Vitesta 800Mhz CL4 HDD: Samsung F1 320GB 16MB Cache @ SILENTMAXX , 2x Samsung F1 500GB 16MB Cache @ SILENTMAXX , 1x Samsung F1 640GB 16MB Cache (external) SOUND: Creative SB Audigy 2 ZS TV: Pinnacle PCTV Stereo DVD-RW: Samsung S203N SATA, Samsung S203B SATA, Samsung S184M (external) ZDROJ: Enermax Liberty 620W (Cable-Managemant) CASE: ANTEC Nine Hundred CASE-FAN: 2x NOCTUA 12cm (600rpm)LCD: Samsung 193P
Používateľov profilový obrázok
omen
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 11. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa omen »

http://www.fudzilla.com/index.php?optio ... emid=1[url]
zle to je chlapci zle to je no ale mozno ATI pride s dacim dobrym cim pomoze AMD napr.
http://www.fudzilla.com/index.php?optio ... 6&Itemid=1[/url]
CPU - Athlon64 3000+ 2000mhz@2200mhz socket 754 (Freezer64pro)...MB - MSI K8N Neo3 (nForce 4-4X)...RAM - 2x512MB Kingston 400mhz@440mhz cl2.5...VGA - Palit 7300GT SONIC 256MB 500/1000@620/1600...HDD - Segate 80GB ATA...PSU - KME 400W...DVD RW - Samsung SH-S183A SATA
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

este mozte doplnit do nazvu threadu "onicom" lebo toto tu tak je dobre akurad na vyvolavanie zbytocnych nezhod, ako bolo spomenute nic tu stm neporiesime vsetko to tu je len dohad a nikto znas nema ani len sajnu ako to REALNE A SKUTOCNE JE ani sajnu ....
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Príspevok od používateľa kajfun »

toto nie su nezhody a uz vobec nie ich vyvolavanie - toto je prejavenie svojho nazoru takisto ako v 2948239572958 inych temach na tomto fore. Na tom nie je nic zle.

okrem ineho si spisskonovovestan, ta ked pojdes cez Smizany tak si na mna spomen. Mam odtial manzelku a strasne sa mi dany kraj paci, ked poviem ze mi prirastol k srdcu tak som povedal strasne malo. Prosim na tuto temu nepokracovat v tomto threade aby sme nedostali po papuli :)

jedina skoda ze sa tie phenomy nedaju pretocit aspon na 3ghz... to by bola ina rozpravka.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

aj keby sa dali, sam si pisal ze intel nic nenuti uvadzat silnejsie procaky "so samolepkou 3.7 giga" lebo nemaju aktualne konkurenciu

keby nahodou tie phenomy 3 giga dali, intel nahodi 3.7 a zase si tu budes vyplakavat ocka, aky je ten svet strasny...

cisty flame, skup aspon 500 000 procakov a amd sa mozno udrzi v tych poziciach, kde je teraz - 20% trhu ako poslednych 5 rokov
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

kajfun napísal: jedina skoda ze sa tie phenomy nedaju pretocit aspon na 3ghz... to by bola ina rozpravka.
Po nete sa vala mnozsto informacii o tomto, K10 maju chybu v L3 cache pri revizii B2 , co sposobuje obcasne padanie systeme a na vyssich frekvenciach sa to prejavuje pri plnom vytazeni este viac. B3 ma byt dostupne na novy rok, tak snaD to v AMD konecne vyriesia, ak sa tieto CPU vobec budu este volat AMD ...
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

fobos napísal:
kajfun napísal:..tu bola zbytocna citacia..
..
Co som vravel..predavaju smeti... Opterony uplne stiahli z predaja...
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Príspevok od používateľa kajfun »

a uz som si aj isiel kupit tych 500.000 procesorov ale je to definitivne v prd*li - AMD zastavilo dodavku tych k10 procesorov a obnovi ich niekedy [mozno snad pravdepodobne iste urcite asi] v prvom kvartali 2008.

pajaaaaaada. Toto nedopadne dobre, vobec nie... vianocny trh je v tahu a amd ho tak strasne potrebovalo. Kvoli malemu problemiku idu akcie dole, nie su peniaze, nebude vyvoj, par ludi prepustia... pohoda, ne?

http://www.inet.sk/clanok/5338/amd-zast ... k10-na-trh


fiasko bolo jasne uz davno, ale teraz citim zaverecnu. Papa!
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Príspevok od používateľa kajfun »

http://www.overclockers.com/tips01250/
http://www.overclockers.com/tips01255/
http://www.overclockers.com/tips01259/


velmi dobre si tie clanky precitajte, presne to co je tam sa stane. A k tomuto threadu sa vratime o rok alebo dva...
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Scorp napísal:
fobos napísal:..
Co som vravel..predavaju smeti... Opterony uplne stiahli z predaja...
No,uz musim s tebou suhlasit. To co ma AMD na trhu uz nie su ani procesory. Ale zdoraznujem ze konkurencia je POTREBNA.

---------------
Uz sa tesim ako si kupim na novy rok Samsung AMD ATi Radeon X5800XTX PE GT :red:
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
misog
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Po 20. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Fi¾akovo, Kosice

Príspevok od používateľa misog »

to kajfun:

stale mi nedochadza o co ti ide moze mi to niekto vysvetlit?

kazdy vie ze amd to nevyslo no a co,, kazdy raz padne sa postavi a ide dalej a my stym aj tak nic nenarobime a uz ich tak nezhadzuj alebo vytvor vlastnu firmu aby konkurovala intelu alebo xod do amd a pomoz im lebo tvoje slova stoja za mak h.....
DELL LATITUDE E6400

Návrat na "Procesory"