PC vs Konzoly - koniec herneho PC??

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Tomax »

fobos napísal:kdezto aby si s PC hral vsetko co je na trhu, vystriedas asi 3 generacie PC pocas "zivotneho cyklu" konzoly
Ved to mi je jasne, ale vies niekto dava peniaze do auta, niekto do alkoholu, niekto zase si stavia modely lodi atd...ja si obnovujem PC :) na to sa vzdy najde nejaka korunka navyse ( za posledny rok som mal 4 garficke ) :roll: ale konzolu nikdy...
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

DiwaSwina napísal:
diablik napísal:pohodova myslienka
za 30.000 nemas vykonne pc, to ma neklam, vyhadzovanie penazi je presne to ze do toho 30tisicoveho das o 2 roky dalsich 10-20 a o dva roky znova a tak dalej...
za 30k je vykonne pc, to mi zase netvrd ty ze nie, v sucasnej dobe intel core, geforce 8800, 200GB hdd, napalovacku, bednu, zdroj, 4 GB ram

to nie je dost vykonne? vsetko naviac je iba vyhadzovanim penazi
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

Tomax napísal:
fobos napísal:kdezto aby si s PC hral vsetko co je na trhu, vystriedas asi 3 generacie PC pocas "zivotneho cyklu" konzoly
Ved to mi je jasne, ale vies niekto dava peniaze do auta, niekto do alkoholu, niekto zase si stavia modely lodi atd...ja si obnovujem PC :) na to sa vzdy najde nejaka korunka navyse ( za posledny rok som mal 4 garficke ) :roll: ale konzolu nikdy...
clovece presne si si odpovedal :lol:

"za posledny rok 4 graficke" - pokial mas dost penazi nech sa paci, ale ja som sa uz navyhadzoval penazi akurat dost :)
Používateľov profilový obrázok
wendigo5
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 248
Dátum registrácie: Pi 28. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa wendigo5 »

"za posledny rok 4 graficke" - pokial mas dost penazi nech sa paci, ale ja som sa uz navyhadzoval penazi akurat dost :)[/quote]

Tak niekto kto uz hry ani nehra, napr ja, by mohol povedat to iste o tebe. ze si vyhodil peniaze za konzolu :wink:
Chcel som si kupit novy komp, ale nejak som sa na to vykaslal, lebo som zistil, ze mi to netreba.
Milujeme tých ktorí nás odmietajú. A pre tých,ktorí si to nevážia odmietame tých, ktorí nás milujú
Používateľov profilový obrázok
Lycan
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ut 27. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: (okr. Nitra)

Príspevok od používateľa Lycan »

aha to bude asi nejaki nezaokruhlovaci bug :?:

Co do buducna na hry??
Konzola
13% [ 10 ]
PC
86% [ 65 ]
100% nerovna se 99%
650W, i5 3,6 Ghz, GTX 760
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

no ak nechces hrat tak nema vyznam sa vobec bavit o konzolach
Používateľov profilový obrázok
wendigo5
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 248
Dátum registrácie: Pi 28. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa wendigo5 »

DiwaSwina napísal:no ak nechces hrat tak nema vyznam sa vobec bavit o konzolach
Jj to je jasne. Konzoly su hlavne na hranie, ze :)
Ale tak tym, ze tak nehram hry som len vyjadril hlas pre pc :wink: To pre "obcasne" hranie staci.
Milujeme tých ktorí nás odmietajú. A pre tých,ktorí si to nevážia odmietame tých, ktorí nás milujú
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

diablik napísal: za 30k je vykonne pc, to mi zase netvrd ty ze nie, v sucasnej dobe intel core, geforce 8800, 200GB hdd, napalovacku, bednu, zdroj, 4 GB ram

to nie je dost vykonne? vsetko naviac je iba vyhadzovanim penazi
:lol: zahras na tom crysis na full ??????? a ta tvoja konfiguracia, toto postavas za 30 aj s monitorom???? potom asi kupujem len od teba :)
Používateľov profilový obrázok
wendigo5
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 248
Dátum registrácie: Pi 28. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa wendigo5 »

Tak ty si na konzole nezahras crysis ani na low :wink: .Neviem preco sa kazdy konzolista ohana tym, ze si crysis pomaly nezahras na full ani na dobrej masinke. Crysis je jedina hra, alebo co?
A v predchadzajucom poste diablik pisal, ze cena je to bez monitoru.
Milujeme tých ktorí nás odmietajú. A pre tých,ktorí si to nevážia odmietame tých, ktorí nás milujú
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Tomax »

- presne tak ja som si odpovedal, ked mam raz na to finance tak raz mam a je mi to jedno...lebo na konzole nedosiahnes taku grafiku ako na PC a o to mi ide, na prachy sa kaslem :beee: A mat doma aj konzolu a aj PC-cko na robotu a naco??? radsej PC a poriadny nech si kazdy mysli co chce je mi jedno... :roll:
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

DiwaSwina napísal:
diablik napísal: za 30k je vykonne pc, to mi zase netvrd ty ze nie, v sucasnej dobe intel core, geforce 8800, 200GB hdd, napalovacku, bednu, zdroj, 4 GB ram

to nie je dost vykonne? vsetko naviac je iba vyhadzovanim penazi
:lol: zahras na tom crysis na full ??????? a ta tvoja konfiguracia, toto postavas za 30 aj s monitorom???? potom asi kupujem len od teba :)
ehm vidis tam niekde monitor? ten tam samozrejme nepocitam lebo ani do ceny konzoly nepocitas cenu monitora alebo telky..;-)
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

stale je otazka ci si na tej 30tisicovej masine zahras crysis na full, a je otazka co si na tej masine zahras za 2 roky..

ci mas na pc lepisu grafiku ako na konzolach tak o tom by sa dalo polemizovat

hlavne ma mrzi ze na pc si nezahras veci ako grand turismo, burnout atd.
Používateľov profilový obrázok
bluedragon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa bluedragon »

Akoze aky ma tato debata vyznam? :?
Kazdy si predsa moze kupit co uzna za vhodne.
Nepochopil som preco vsetci vsade uvadzate Crysis. Ved je to total o nicom hra.
To ze si na PC za 30tis zahram je jasne. Pred pol rokom som mal PC za 30tis (bez monasu) a mal som v nom 8800GTX.
To ze si na PC za 2 roky nezahram najnovsie hry na full je jasne. (zalezi na rozliseni). To ze konzola bude za 2 roky zastarala a nova bude na ceste ak uz nie v predaji je tiez jasne. Tak nechapem co sa tu hadate.
Kto si kupuje zariadenie primarne na hry + ma PC na net a office jasne ze si vyberie konzolu. Kto ma PC na pracu s grafikou, videom alebo ho proste bavi skladat a vylepsovat jasne ze si vyberie PC.

PC su pre ludi na tomto fore IMHO konicek (a niekedy aj zivobytie) takze tu si nikdy nikto nepresadi ze konzola je lepsia.

Kazdeho bavi nieco ine do coho vraza prachy a s cim sa vyhra. U mna je to osobne PC (okrem ineho) takze favorit je jasny.

Home: ASUS P5K, C2D 4500@3,003 (AC), 2x1GB Corsair, ASUS HD3850 256MB 770/2000 (AC S1), Samsung 250GB, ASUS DRW-1814BL, BlueStorm 400W, TT Soprano, Logitech MX 3200, LCD Fujitsu Siemens X19, Sennheiser HD202
Mobile: IBM/Lenovo ThinkPad T61

Gugluj
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

Ja si myslim ze kym bude existovat PC budu existovat aj PC hry. A PC existovat bude, pretoze ma velmi siroke moznosti vyuzitia, a cim Dalej tym sa vyuziva viac. A ja si konzolu urcite nekupim :-) KeD uz bude moj PC dosluhovat, budem hrat to co este potiahne, keD nebude tahat uz nic tak nebudem nic hrat... A potom si ajtak kupim novy a nie kvoli hram. A nemyslim si ze dat za PC viac ako 30 tisic je blbost :-) PC totiz nie je len CPU+MB+GPU
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik

Návrat na "Debata o všetkom"