Risen (PC)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3931
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Risen (PC)

Príspevok od používateľa Memnon »

risen za mnou, az na pekny ale kratky filmecek ma teda zaver neohuril a hra stracala silno dych
sama temnota a learn pointy naskakuju jak dive len ich uz neni kam zmysluplne davat
posledna kapitola uz nebola zabava ale len povinnost hru dokoncit... stare prisery s novymi menami a v mierne upravenom sate, prdpotopne ovlanie z prvych gothicov a grafika by na tom mohla byt tiez lepsie ale aj cez tieto neduhy u mna 8/10
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Risen (PC)

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

prejdene..pekna hra..ale je trochu vidiet ze je robena na rychlo..hlavne koniec..
Spoiler: ukázať
zaverecny boss bol caj
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Risen (PC)

Príspevok od používateľa Lithil »

Po zabití posledného bossa sa dá pokračovať v hre ? Čo sa týka dokončenia vedľajších q. atď.

//edit: Nedá sa. Po last bossovi končí hra.
//edit2: Hmm, doba hrania sa uvádza cca na 60 hodín. Ja som hru prešiel za 28 hodín na Normálnu obtiažnosť. Plnil som všetko čo sa dalo. Achievementy som sa snažil tiež plniť.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"