Rada - Kolieskové korčule

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
klug

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa klug »

Dobrý den
Chcel by som sa spytat ci tu ma ktosi skusenosti s korculami s vymenitelnym podvozkom cize v lete na asfalt a v zime na lad. Chcem si niake take kúpiť ale na nete som zatial vydel iba znacku WORKER poradte mi ci sa oplati take cosi kupovat.
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa Sangala »

WORKER V ZIADNOM PRIPADE NIE !!!! ak ti ide o kvalitu tak ich nekupis....... je to origo tesco shit ..... to radsej kup aj na lad aj kolieskove
mp4

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa mp4 »

caute

Chcem vas poprosit o radu. Idem si kupit svoje prve kolieskove korcule.
Rozhodujem sa medzi:
- Rollerblade Spark XT 90 €
- Fila Primo Wave 97 €
- WORKER G-FORCE 70 €


Obrázok
http://topasport.sk/e-shop/component/pa ... /vmcchk,1/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázok
http://topasport.sk/e-shop/component/pa ... /vmcchk,1/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázok
http://www.worker.sk/675/kolieskove-kor ... er-g-force" onclick="window.open(this.href);return false;

podla popisu maju spark aj worker rovnake kolieska: 80mm 82A
Neviem ci tam nemaju zly popis pri sparku je tam uvedene ze maju Loyžiska: SG5
inde som videl ze maju ložiská SG7 tak teraz neviem (to sa predava jeden model s viacerymy typmi lozisk?)

je pravda ze si mam kupit kolieskove korcule o pol cisla vecsie ?

dakujem
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa Sangala »

ako mozes porovnavat Rollerblade s Workerom ? :? ferrari s oktaviou.... jednoznacne rollerblade maju kvalitne loziska a nie nemusis si kupovat o pol cisla..... kup si take ktore ti budu pohodlne a budes v nich mat pevnu nohu
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa 1adad1 »

tak tak ale ak chces nieco nad 90mm tak jedine carvingove...... ak do 90 tak fila, nike a pod..... a este aj miles ...... su dost dobre
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa zwARO »

moj inzerat zo strany 4 stale plati :-) ak mas zaujem o nejake rollery kvalitnejsie.
crot
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Št 18. Jún, 2009, 16:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa crot »

Zdravim, chcel by som sa poradit s kupou.
Zhanam korcule (fitness) najlepsie nejake cierne or modre s kovovym nozom, kolieska 80-84mm a abec najlepsie 5 or 7.
korculoval som uz pred tromi rokmi na roceskach a celkom som bol spokojny, teraz co som kukal v roces obchode v auparku tak nejak sa mi nepozdavali. pozeral som aj tieto fila (84mm,abec7)no neviem ako su na tom s kvalitou.
http://www.hojko.com/download/file.php? ... d_1104.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
taktiez rozmyslam nad tymi workermi
http://www.worker.sk/1257/kolieskove-ko ... ker-madrid" onclick="window.open(this.href);return false;
medzi tymito dvomi sa neviem rozhodnut.

hrozne sa mi lubili Roces R200 cierne ale mali ich iba v prahe a niekde v novych zamkoch co je pre mna moc daleko [:(] .

znacky do ktorych by som isiel roces k2 rollerblade fila? o workeroch moc neviem, ale dost sa mi lubia, nie su zle?.
dobre by bolo keby sa dali korcule zohnat v bratislave, cenovy strop je 100e +?

viem ze som extra narocny ale proste musia sa mi aj pacit a fungovat zaroven :laugh:
dakujem za rady.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa Krutibrko »

tak už aj ja mám korčule, sú to tieto : http://korcule.com/images/korcule/K2_Monza_2009.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Raz som na nich bol, celkom v pohode sa šlo, len kus ma boleli nohy...
gautilos

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa gautilos »

Seruste potreboval by som poradiť,chcem si kupit korcule a uvažujem nad

INLINE KORČULE K2 MONZA
s Alu nožmi,
kolieska 84 mm/80A, ložiská ILQ 7 a Stability Plus Cuff.

co si o nich myslíte dík
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa Sangala »

takze chlapi rozmyslam nad novymi inlajnami a nasiel som nieco taketo
http://www.lukasport.sk/sk/detail/kolie ... model-r300
znacka roces ABEC 7 a kolieska 90 mm ... chcel by som hlavne kvalitnejsie korcule a co najrychlejsie (nech sa nenarobim ako kon) .... cena do 100E ... mate niekto typ ? ci tieto budu dobre ? mate niekto skusenost so znackou roces ?
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa stefan222 »

dnes im dennik SME venoval rubriku vela veci tam pisu o korculiach,hadam to pomoze
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Kicker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Pi 30. Júl, 2010, 11:35
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa Kicker »

Zdravim vas kocky :laugh:

Som momentalne v UK a potrebujem poradit vybrat kolieskove korcule. Co som pozeral v shopoch ako http://www.sportsdirect.com tak tam velky vyber nemaju a netusim kde by som mohol zohnat korcule, a hlavne sa nerozumiem znacke a kvalite. Jedine co mi niekto vravel ze koliska su cim vacsie tym lepsie, bolo mi povedane ze 90mm su super, ale netusim ani ako to myslel.... cena je do 100 libier. Za pomoc dopredu dakujem :) Ak budu lacnejsie budem len rad. :)

//edit
// zabudol som dodat, UK velkost 11 a muzske :) vaha ~75kg
CPU:Intel Core i5 4440 Cooler: Noctua NH-U12F MB:MSI B85 G43 VGA:GIGABYTE N760OC RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB HDD: Crucial m500 256GB + Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: Fortron Blue Storm II 500W Keyboard: Logitech K290 Mouse: Roccat Kone Pure LCD: LG Flatron W2243S (22")
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2067
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

ja som tiez v uk a korcule som kupoval z rollersnakes.co.uk vyber fakt dobry a dovoz na druhy den, ja som kupil roces graal za 65£. btw v akom meste byvas?
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
Používateľov profilový obrázok
Kicker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Pi 30. Júl, 2010, 11:35
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa Kicker »

Hmm diky za shop, popozeram..
BTW som v Bracknelli :)

//edit
// pozeral som tie korcule, ale tie co si bral ty to niesu nahodou na skakanie? Lebo ja by som to v podstate chcel na rychlost a boli by dobre min 80-84 mm koliecka. Vedel by si mi poradit nejaky konkretny model? Lebo ja tam toho moc nevidim :wallbash: asi som slepy :hysterical:
CPU:Intel Core i5 4440 Cooler: Noctua NH-U12F MB:MSI B85 G43 VGA:GIGABYTE N760OC RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB HDD: Crucial m500 256GB + Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: Fortron Blue Storm II 500W Keyboard: Logitech K290 Mouse: Roccat Kone Pure LCD: LG Flatron W2243S (22")
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2067
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Rada - Kolieskové korčule

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

no ja s mojimi chodim do skateparku, ale da sa nanich aj normalne povozit. take klasicke s tymy vacsimi kolieskami a brzdou som nikdy nemal tak neviem poradit.
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB

Návrat na "Debata o všetkom"