Stalker: Call of Pripyat

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa HellAngel »

od dob CS presli hry na troskuiny system s presnostou :D Je to uplne v poriadku ze nemozes nic trafit. Da sa povedat ze kazda zbran bez patricneho vylepsenia nie je moc presna a na tie prve ku ktorym sa dostanes to plati dvojnasobne. Staci ti zobar upgrajdov a hned sa ti bude triafat lepsie + nejaka ta optika a bude steba ostrostrelec :cool:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa jackhammer »

no hral som iba prveho stalkera,ale tu by to malo byt rovnake,zbrane su fakt nepresne,najdene a opotrebovane (to si mozes porovnat v inventari) je niekedy lepsie po nepriatelovi hodit keby sa dalo,ine je ked si kupis pripadne najdes novu zbran a ked ju vylepsis tak je to ina kava.
screen v hre neviem ale skus program fraps s nim sa daju v pohode robit screeny,meria ti fps a urobi aj kratke video vo free verzii
pripadne si pozri tuto videorecenziu sa mi zda ze tam bola pouzita opotrebovana a vylepsena puska,ale neviem to isto
http://games.tiscali.cz/reviews/stalker ... o-recenze/" onclick="window.open(this.href);return false;
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
jtbs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 792
Dátum registrácie: Pi 23. Okt, 2009, 19:25
Bydlisko: Žilina

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa jtbs »

hmm tak dobre vediet..pretoze najlahsi sposob ako zabit tych psov je pre mna nôž :D

necakal som, ze hra je v tomto taka vymakana: opotrebenie, da sa zbran vylepsit atd...(som is myslel, ze jeden typ zbrane bude rovnaky, cize som so ziadnym opotrebenim nepocital)..tieto detaily su urcite dobre pre inych hracovm, no ja hram tu hru jedine koli samotnej tematike - Cernobil..inac by som tento typ hry asi v zivote nezapol...nevadi..prajem vela uspechov ostatnym v stalkerovi ;) ..ja si vyskusam Multiplayer a ak ten nezaujme, tak uplne inu hru :D
We salute the rank, not the man!
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa HellAngel »

koli chernobilu som to zacal aj ja hrat, a nakoniec ma to chytilo a hram to uz niekolko rokov :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
jtbs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 792
Dátum registrácie: Pi 23. Okt, 2009, 19:25
Bydlisko: Žilina

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa jtbs »

Cernobil je vdacna tematika...dalo by spravit aj ine typy hry..mozno sa raz dockam :)
We salute the rank, not the man!
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa jackhammer »

stalker mal jednu z najsilnejsich atmosfer zo vsetkych hier co som hral,som ho normalne nie zahral ale zhltol :) (samozrejme moj nazor)
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa Xenon »

Kedy tá hra vyjde? Ak už vyšla, tak je tam viditeľný rozdiel medzi DX9 a DX11? Alebo to ostalo tak ako pri Alien vs. Predator?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
jtbs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 792
Dátum registrácie: Pi 23. Okt, 2009, 19:25
Bydlisko: Žilina

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa jtbs »

uz vysla...ale ten rozdiel ti neviem povedat ;)
We salute the rank, not the man!
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa HellAngel »

hra uz vysla davnejsie. ak chces vidiet rozdiel medzi sx 9 a dx 11 tak pohladaj po nete
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa Xenon »

Ja som len chcel počuť osobný názor. Ako to vplýva na celkové hranie, či to nevidno len pri hodinovom porovnávaní screenov.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja som to hral na DX9 a potom na DX10, DX10 bolo o kus krajsie ako DX 9, hlavne to slnko a tiene. DX11 som nemal ako vyskusat, ale podla screenov by to malo zas o kusok grafiku posunut vyzsie
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa crux2005 »

vedel by mi niekto kto prešiel hru dať save games?
hľadám náročné scény, vhodné na benchmarkovanie, ale nechce sa mi kvôli tomu prejsť celá hra
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa HellAngel »

pozriem ci ich este mam akhej tak ich uploadujem
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa crux2005 »

ok, díky :)
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Stalker: Call of Pripyat

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak som to pozeral a bohuzial stare sajvy uz nemam, mazal som OS a snim isli prec aj ulozene pozicie. Skoda, mal som presejvovanu snad celu hru :-(
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Hry a problémy s nimi"