Vsetky vtipy,srandicky sem - I

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

Pokus o chladenie notebooku panasonicom ;-)
http://www.akihabaranews.com/en/news-11 ... ies+5.html
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

dost dobre video
http://www.geelife.de/index.php?s=clipsdetails&ID=128

a fakt cool stranka...treba typkovi trocha pomoct tak sa pridajte
http://www.helpwinthisbet.com/
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

postujem v povodnom zneni ;-)

Tak toto je historka co sa mi prihodila keD som mal myslim 12 alebo 13 rokov a bol som na pionierskom tabore v Polsku.

Polsko je cudna krajina, hlavne co sa tyka kuchyne. Maju znacne podivne stravovacie navyky a speciality, napriklad Jahodovu POlievku. To je vam taka grcanica co su v nej rozpadavajuce sa uvarene kusy jahod v takej neurcitej vodicke a navrchu plavaju ozrutne mastne oka. Je to uplne nechutne a v kombinacii s komunistickou masovo-taborovou vyvarovnou sa clovek móze dockat fakt tvrdych atakov na crevo. Ja som teda tietok ich blafy par dni nezral a zivil som sa Krówkami a solenymi hranolkami pri vyletoch do mesta. Ovsem to sa neda furt a neni kazdy den ani vylet, tak som nakoniec musel tu vydrbanu polievku zozrat, a k tomu ezte dake hnusne masne baklazany asi so zemakmi. Pripadal som si jak na obede u papuancov.

Efekt sa dostavil pochopitelne v najhlbsej noci. S tazkou potrebou som sa zobudil a pochopil som, ze sa nevyhnem navsteve hajzlov, podivnej budy situovanej asi 200 metrov cesty temnym lesom od okraja tabora. Tu cestu osvetlovali ziarovky na kabli zavesenom na vetvach a hompalajucom sa vo vetre. Mózem vam povedat ze k veceru to tam vypadalo jako scena zo Stephena Kinga. Ja som tam teda este nikdy nebol ani len za sera ne to o druhej v noci.

Lenze co mózete robit keD tie zasrane jahody uz klopali na anal.

Figel bol este v tom ze tie zarovky boli pravda prima ciel pre kazdeho debila co siel okolo a zbadal na zemi suter, cimz bolo nemyslitelne absolvovat ten kus bez lampy na baterky.

Ja som taku teda nemal ale moj najsamlepsi kamos mal presne taku, tak som sa nasuchol do gumakov a zacal ho budit.

"Kde mas lampas ?"
"cóóó?""Kde mas tu blbu baterku ?" to uz ma festovo bralo na sracku.

"Pod vankusom .." sa obratil na bok a uvolnil mi cestu k spasonosnemu svetlu.

Ja odhodim ten vankus a kokos hrabnem tam a nahmatam dake kovove smetie. Ten jebo maly elektrikarsky amatersky tu vydrbanu lampu vecer rozobral na najmensie kusocky. Bol som v riti.

Uz som citil ze neni cas na nic ine nez bezat zo stanu a vyklopit naklad jahod v lese za stanom tak som sxmatol hajzlak a letim von.

Samozrejme jak som vkrocil na mesiacikovym svetlom zaliaty buzerplac tak to uz mila prdel nevydrzala a s dost velkym prdom to pustila secko ...

Dosral som sa jak dementny dochodca. Ale brutalne. Vsetko som to mal osrate, cele pyzamo, hlavne jedna strana a sracky som mal v cizmach. Uplne jedna plna cizma hovna. Stal som tam a plakal som a nevedel co robit .. potom som ucitil novu mohutnu vlnu a xcel som utekat za stan ale jak som sa pohol tak tepla tekutina sa zas valila go mojich gumakov. Tak som rezignoval a proste som len sral postojacky. KeD uz nebolo co a slzy oschli prisiel cas napravy skod .. bolo leto tak som sa vysliekol donaha a hajzlakom sa trocha utrel .. vnikol som do stanu a s mydlom a uterakom som isiel do stredu buzerplacu, kde pod vlnitym plechom boly take kohutiky z cisterny, asi meter nad plechovym valovom. To boli Umyvarky.

Teraz si este predstavte jak sa tam krcim v tieni, mesiacom jasne osvetleny buzerplac, zo vsetkych stran asi 50 stanov po 10 luDoch, a ta voda jak robi strasny ramus na tom plechovom koryte. Nejak to ale nikoho neprebralo tak som sa omyl a pustil sa do prania tych gumagov a pyzama.

Samozrejme karma je karma a ja som nebol usetreny hanby. Po chvili sla okolo parta starsich polakov a poliek co akoze na strazi si tam vymienali sexualne informacie, a mali lampu co snaD odmontovali z protilietadlovej beterie alebo co, kazdopadne keD to mna namierili pripadal som si jak zajac pred kamiónom. Strasne sa rehotali, ja som sa tam krcil ponizeny a nahy jak zebrak na dezinfekcii. Par minut si zo mna robili prdel a potom chavalabohu odisli. Aspon ze som im nic nerozumel.

Nejak som to potom secko dopral a vyvesil a isiel spat. Rano som to musel oprat znova, lebo v pyzame bolo este kilo zaschnuteho hovna.

Uz NIGDY nebudem zrat vydrbanu polsku jahodovu polievku a vam doporucujem to iste.
Používateľov profilový obrázok
jozefr
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Št 22. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Kosice (Terasa)

Príspevok od používateľa jozefr »

hehe to bolo dobre :-D

Ja som mal podobny zazitok ked som bol v tabore po 3rocniku na ZS. Ale ja som nestihal utiec z unimobunky tak som si sadol na okno stiahol to co trebalo a pustil naklad rovno za okno :D potom som si prdel pekne poutieral toaletakom a pre istotu som za sebou zavrel okno. Spolutaborak co ale byval v tej unimobunke so mnou este tu istu noc to ale nestihol pamatam si len ze zrazu zacal prudko vstavat a stihol akurat zoskocit dole z poschodovej postele (spal na vrchu) a uz sme vsetci videli len ako mu H**** steka po nohach na podlahu no proste brutus.

Rano som sa bol na tu moju koupku pozriet a bol to teda pekne smradlavy naklad este stastie, ze dalsiu noc riadne prsalo inac by som to musel pratat... :red: :D

Inac to bol asi moj najsmradlavejsi den v zivote. Nastastie som ja mal to stastie, ze som spal pri okne :D Inac oficialne ten zachod sme mali tiez vzdialeny tak 200m a po ceste nic len cista tma ( nie taka mestka tma ale uplne total cierno ) kto bol niekedy v noci v lese tak vie...

nech ziju tabory ala komunizmus to bol FUN :clap:
PC:
(Case: Enermax Fulmo Advanced, MSI 990FXA GAMING bios v1.4, AMD FX-8320E [@4,4GHz 1.42V], NOCTUA NH-D14, Kingston 1866MHz HyperX Fury Blue 2x8GB, Corsair TX650W, MSI R9 380 GAMING 4G, SSD Kingston HyperX 3K 120GB, 2x Seagate Pipeline HD 2TB, 1.5TB Samsung, LG BD-R/RE Blu-ray BH10LS30.
Digifoto:
CANON EOS 650D 17-85mm IS USM, EF 70-300mm IS USM, stativ: Velbon Sherpa 435, Pretec 32GB SDHC UHS-1 433x
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

http://www.firefoxflicks.com/flick/inde ... 42&c=false

Wii ---- > mimochodom , tak sa vola new konzola od Nintenda .
- asi ju poznate pod nazvom Revolution :wink:
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
kremso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Št 22. Júl, 2004, 14:00
Bydlisko: Trnava (19)

Príspevok od používateľa kremso »

http://shelleytherepublican.com/2006/04 ... uters.html

Toto je uz brutalny americky zadubenec. Vyzera to ako vtip, ale mysli to vazne.
Leopold Kronecker: Boh vytvoril cele cisla, vsetko ostatne je vytvorom cloveka
Používateľov profilový obrázok
Richie
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 08. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Richie »

sm_oOx^ napísal:http://dojo.fi/~rancid/loituma__.swf
pozor navykove... :lol:
to je supa, trosku som sa nudil a ked sa niekomu chce tak som napisal slova :P

japcapcap pari lik kali lung la tik tak talila tic tali dung la ribidari dala rub a di rubiram kurigan kuk a ja

kirigan gu
ja ractata jaribidabidung labarictanding langdenlangdou a barikatta paparippari biribiri bisdengdangdou

jabarilasdinglangdejdajou dongabaraba duvjubu bardisdau ling las lilasdou bada dagadagadaga dudu deidaudou


hehe a este jedna navykovka brutalna :D
http://www.deviantart.com/view/29099539/ uplne uzasne to je :)
AMD Phenom II X4 955 BOX Black Edition // ASUS M4N82 DELUXE // Palit GTX260 (216SP) in SLI // 4GB ADATA dual Extreme // Samsung SpinPoint F3 2x500GB RAID0 // Corsair CMPSU-750HXEU 750W
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

Vite, jak se startuje zensky maraton???
.. tøi ... dva ... jedna ... ksaaa
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Ide plne obsadene auto po Bratislave.
V jednom momente hovori sofer ostatnym pasazierom:
- Zapnite si bezpecnostne pasy a dobre si ich utiahnite. Tam za tou zakrutou casto stoja policajti. Aby sme nedostali pokutu...
A skutocne. Za zakrutou je policajna hliadka. Zastavia ich, strazmajster pride k autu, dlho patravo nazera dovnutra a potom poznamena:
- Hajzli zasrani!! Kvoli par korunam pokuty ste schopni sa aj zadusit......
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Lekce z asertivity

Jede takhle tramvaj a vepøedu, jak jsou ty dvì sedacky proti sobì, sedi nemytej odpuzujici pankac (typek s cirem, dzinsku opatøenou nejmenì pùl kilem zaviracich spendlikù) a kolem nìj metr odstup. Na pøisti zastavce nastoupil mladej elegantni pan podnikatel/manager v obleku a brejlickach, bez vahani si sedl na misto proti pankacovi (vsichni udiveni), vytahnul notebook na klin a nìco si cudlal.
Pøistoupil revizor a zamiøil si to pøimo k pankacovi. Stoupl si pøed nìj a s opovrhujicim tónem øekl:
"Jizdenku bych prosil, pane". Pankac se na nìj pomalu podival a s nechapavym vyrazem vychraptìl:
"Di do hajzlu ty pico!".
Tak revizor znervóznìl, nìchtìl pøed lidma ztratit vaznost a tak se otocil na podnikatele, mezi brejlicky a obrazovku mu strcil placku a ze jako ze by prosil jizdenku. Pan podnikatel se na nìj pøekvapenì podiva a øekne:
"Prominte, ale vy jste neslysel tady pana kolegu?".
Používateľov profilový obrázok
Danco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po 26. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: BA Dubravka

Príspevok od používateľa Danco »

Barvi maly cernousek plot na bilo, vyleje na sebe barvu a je cely
bily. Podiva se do zrcadla a zaraduje se, ze je bily. Jde se
pochlubit mamince, ta zrovna myje nadobi a tak mu øekne at jde za
tatinkem. Tatinek se zrovna diva na fotbal a posle ho ven, aby si
hral.
cernousek se zamysli a povida "Uz jsem 5 minut bilej a uz mì
ti negøi serou".

dvanastoro prislovi...
1) Kdo jinemu jamu kopa ...
a) je u nìho na brigadì
b) nazyva se hrobnik
2) Kdo se smìje naposled, ten ma dlouhe vedeni.
3) zivot je pes, nejlepsi pøitel clovìka.
4) Lez, mas kratke nohy.
5) Kdo hloda, ten najde.
6) Ve dvou se to lepe zahne.
7) Laska i nemoc se pøenasi.
8) Zadarmo ani tobì nehrabe.
9) Tak dlouho do lesa volal, az pøilezl hajny a dal mu pøes hubu.
10) Bez prace nejsou dolace. ( dollary )
11) Pijte s Mirou.
12) Co mùzes odlozit na zitra, odloz na pozitøi a ziskas tak dva dny volna.


Povzdech od zen:
1) Hodni muzi jsou osklivi.
2) Hezci muzi nejsou hodni.
3) Hezci hodni muzi jsou homosexualni.
4) Hezci hodni muzi kteøi jsou heterosexualni jsou zenati.
5) Muzi kteøi nejsou moc hezci ale jsou hodni, nemaji penize.
6) Muzi kteøi nejsou moc hezci ale jsou hodni a maji penize si mysli, ze
jim jdeme po penìzich.
7) Hezci muzi bez penìz jdou po nasich penìzich.
8) Hezci muzi kteøi nejsou moc hodni a jsou heterosexualni si nemysli, ze
jsme dost hezke.
9) Muzi kteøi si mysli ze jsme hezke a jsou heterosexualni a jsou trochu
hodni a maji penize jsou zbabìlci.
10) Muzi kteøi jsou trochu hezci a trochu hodni a maji nìjake penize a
dikybohu jsou heterosexualni jsou plasi a NIKDY NEUDÌLAJi PRVNi TAH!
11) Muzi kteøi nikdy neudìlaji prvni tah okamzitì ztraceji zajem, kdyz
pøebirame iniciativu my.

TAKzE: KDO SE SAKRA Ma V MUziCH VYZNAT?
Muzi jsou jako vino. Zacinaji jako hrozny a my je musime vyzdimat a drzet je potmì aby dozrali a mohli byt k uzitku i po veceøi.
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

sorac som si nevsimol, tak aspon nieco navyse dam, aby si si o mne nemyslel ktovieco :D
TEXT :

Nuapurista kuulu se polokan tahti
jalakani pohjii kutkutti.
Ievan aiti se tyttöösa vahti
vaan kyllahan Ieva sen jutkutti,
silla ei meita silloin kiellot haittaa
kun myö tanssimme laiasta laitaan.
Salivili hipput tupput tappyt
appyt tipput hilijalleen.

Ievan suu oli vehnasella
ko immeiset onnee toevotti.
Pea oli markana jokaisella
ja viulu se vinku ja voevotti.
Ei tata poikoo markyys haittaa
sillon ko laskoo laiasta laitaan.
Salivili hipput.

Ievan aiti se kammarissa
virsia veisata huijjuutti,
kun tama poika naapurissa
amman tyttöa nuijjuutti.
Eika tata poikoo ammat haittaa
sillon ko laskoo laiasta laitaan.
Salivili.

Siella oli lystia soiton jalakeen
sain mina kerran sytkyyttee.
Kottiin ko mantii ni amma se riitelj
ja Ieva jo alako nyyhkyytteek.
Mina sanon Ievalle mitapa se haittaa
laskemma vielahi laiasta laitaa.
Salivili.

Muorille sanon jotta tukkee suusi
en ruppee sun terveyttas takkoomaa.
Terveena peaset ku korjoot luusi
ja maat siita murjuus makkoomaa.
Ei tata poikoo hellyys haittaa
ko akkoja huhkii laiasta laitaan.
Salivili.

Sen mina sanon jotta purra pittaa
ei mua niin voan nielasta.
Suat manna ite vaikka lannesta ittaan
vaan mina en luovu Ievasta,
silla ei tata poikoo kainous haittaa
sillon ko tanssii laiasta laitaan.
Salivili.

Cela mp3 KLIK

A loituma LIVE KLIK[/quote]
Používateľov profilový obrázok
fiijo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ne 07. Máj, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa fiijo »

Používateľov profilový obrázok
fiijo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ne 07. Máj, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa fiijo »

Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Pozdrav pre linuxakov:

Obrázok
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!

Návrat na "Debata o všetkom"