BIKUJETE?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

no chvilu pred tym som isel taky pekny strmacik dole krizom priehradou :D tam keby ma to chyti tak robim pekne akrobaticke kusky.a toto som isel uplne pomaly po takej polnej ceste ,dostal som sa do jarku chcel som s tade vybehnut a ako som mikol rukami na hor ze vytiahnem koleso von,tak auuu skoro som sa hned vytrel ale ustal som to no len zbytok cesty som siel ako paregraf domov.Uz dneska som chcel ist na bike ale este ma to boli nebudem to tirit.
Asus Zenbook Duo Pro
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

hehe, musela byt teda sranda :) ja zase roztrtkal nohu az do mesa :) pekne to bolelo ale zijem :)
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

no ked sme uz pri tych padoch,rok aj pol dozadu,na jednej lucke kde je to sama jama,zjazdujem rychlostou 50km a skacem jednu jamu a prednym kolesom dopadam do druhej jamy :o nasledoval 5metrovy let smerom do predu, bicykel smer lava strana a nasledny tvrdy dopad na hlavu(bez prilby :blind: ).Nastastie na okolo boli nejaky ludia,no a nejaka mila pani mi vytiahla zapadnuty jazyk a prebrala ma z bezvedomia a ked som otvoril oci uz som len videl pekne prichadzat sanitku po tej lucke :D nemohol som hybat ani nohamy ani rukamy,a diagnoza:riadny otrask mozgu,pohmliazdene stavce,prava strana tvare podliata krvou aj rameno,no bolo toho viacej uz si to nepamatam presne.Ale naj bolo ked na domnou stali dvaja doktori a primar a cudovali sa ze nemam zlemene vazi.take stastie v nestasti 8) moj povinny darcek na vianoce bola prilbatak som si vybral aspon tu najdrahsiu :D
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

ja som sa vcera vratil s pezinskej baby, boli sme az hore pri nejakej kasarni v lesi a potom zjazd cez lesnu cestu az dole do perneka, taka haluz, priemerna rychlost 40 km/h, vsade kamene, raz som sa vysypal, ale mal som integralu, takze v pohode, boli sme traja ... taky haluz vylet ... :D
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

boha, blazne :D sak ako aj ja bez probly, ale zatial tuk,tuk zijem :)

Ja vo stvrtok na zjazde z bieleho kriza, rano, v tom krasnom lejaku,, :) podaktori na TESCO bajkoch, bez brzd, no co vam tu budem vravet, asi viete ako skoncili :D a ja krasne prefrcal okolo :)

Inak ak dakto dakde pojde na zjazd atd, ma zavolajte :) zajtra bude Specialized Big hit tak ho treba prevetrat :wink:
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

takze hodim tu aj moje bike :D
nieje nad poriadny vylet do prirody vo dvojici (ci trojici :lol: )

http://fotky1.azet.sk/jsFotka.phtml?i9= ... v=1&ftid=1

deluxe rakuskej vyroby, prehadzovac v naboji :P

http://fotky1.azet.sk/jsFotka.phtml?i9= ... v=1&ftid=2
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

No sevas, az teraz som si vsimol tuto temu :) Taktez jazdim na biku, najma XC...Mam inak demu passo(2005), ktora momentalne ide dostat pinove pedale a nove plaste :) Bud zoberem nieco od maxxis alebo schwalbe...
A pokial ide o rozdieli medzi napr. deore a alivio tak fakt okrem vahy tam rozdiel nenajdeme...Prehadzuje to rovnako :)
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

no rozdiel je tam jeden a velky,deore je 9-kolo a alivio 8-kolo!!! :P
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

no ja momentalne sa snazim zhanat bubaky kade sa da, pretoze chcem si kupit aspon za 10.000 skk ram (nejaky poriadny, celopero s tlmicom), a potom za dalsich 10.000 skk vidlu (dvojkorunku, nejaku marzzochi alebo bomber) ... a hor sa poriadny freeride ... nejake take 3 metrove jumpy ... sa tesim jak svina, len neviem, odkial zozeniem money, ale snad to do konca jula budem mat poskladane ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

No dobry celo odpruzeny ram je o troska drahsi,len tlmic kvalitny stoji 10papierv.

Inak viem ze to sem nepatri ale chcem predat svoj bike nevieteo niekom?
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

ale nechcem novy ten ram, ani vidlu asi ... nekde z bazaru ... :wink:
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

:P Neda mi to :

Obrázok

:roll:
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

TAMY je to pekne,az na te mechaniky,kolko to vazi?si kupoval nove?
Asus Zenbook Duo Pro
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

jj, vypredaj modelov roku 2005,,, cize nove.. a kolko vazi? neviem, zajtra odvazim,, a zatial tie mechaniky bohate stacia, :)
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Monster napísal:no rozdiel je tam jeden a velky,deore je 9-kolo a alivio 8-kolo!!! :P
...alebo Alivio len 7-kolo :cry: ako mam ja na svojej uz veeelmi starej masinke Amulet Maxi Jump este z minuleho storocia.
Najpodstatnejsi rozdiel bude ale v sedle! Ani nie tak vo vypracovani, ako v tom, kto na nom sedi! Ani XTRko nepomoze uplnym polenam a videl som ich uz na MTB maratónoch dost. Nadupane niekolko desat (ba i sto) tisicove masinky a v sedle truhlik preukrutny, ktory po ceste potreboval poradit s radenim a dole horskym rieciskom vedla biku.

BTW: to Tamy... uplne by mi stacilo to priblizovadlo aj s len kotucovymi mechanikami. Vypada velmi fajnovo. Skor by som osobne apeloval na umiestnenie mechanizmu vypinania pruzenia zadneho tlmica (pripadne aj prednej vidly) niekde blizko brzdovych pacok. Aj keD mam pocit (mozno to len nie je dobre vidno), ze zrovna tento vypinanie pruzenie nema.

Návrat na "Debata o všetkom"