Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

byť tebou tak asi aj posledná ...

// inak tiež nechápem, prečo niekto cheatuje. keď som bol malý, používal som cheaty jedine
na hrách, kde sa postupne odomykal obsah. napr. v duke nukemovi mi vadilo, že od začiatku nie
sú dostupné niektoré zbrane. tak som tam drbol "dnstuff" a mal som všetko ...
hoci som takto podvádzal, stále som mieril a strieľal sám, bola to normálna hra.

potom som nechápal, ako som mohol dakedy vôbec použiť ten cheat pri dukovi. len som sám nad
sebou krútil hlavou. ako to potom mohla byť pre mňa ešte sranda/zábava či náročná hra ...

to je práve ono - načo sú im cheaty? na zábavu? no to musí byť kurnik zábava byť "kingom" serveru ...
pravdepodobne sú to nejakí honiči ega, inak si to neviem vysvetliť. veď keď niečo/niekto robí niečo iné
za vás, už to nie je ono, už to nie je zábava, teda aspoň pre mňa.

a potom ea/dice ... neodladená hra, do ktorej sa dá veľmi jednoducho dostať. povedzme si, koľko trvalo,
kým sa objavil prvý aimboter alebo wallhacker? koľko teda trvalo, kým sa injectol hlavný exáč? pár dní ...
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

oni to robia hlavne preto aby nasrali ostatných, nemyslím si, že by im išlo o štatistiky... a najhoršie je, že sú takí, ktorí majú nahraté niekoľko stoviek hodín a stále nemajú ban - stačí sa pozrieť do leaderboards ako to tam vyzerá
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

asi si chcel namiesto stoviek napísať desiatky
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

nie, nechcel... našiel som tam štyroch s 200+ odohratými hodinami a k/d vyšším ako 9.5
Používateľov profilový obrázok
Dazar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 274
Dátum registrácie: Ne 19. Sep, 2010, 21:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Dazar »

Ferdie napísal:súhlas s fearom, peniaze už majú a na nejakú podporu po vydaní zvysoka serú... na fóre kopa sťažností na všetko možné a oni to veselo ignorujú... moja posledná hra od EA čo som kúpil
Súhlas...
Do teraz som pevne veril ze sa spametaju a ze aj nieco spravia s tou hrou. Ale oni nespravili takmer absolutne nic a pri tom su to uz 3 mesiace.
Momentalne mozem povedat ze tych 40€ su pre mna uplne vyhodene peniaze. Rovno som ich mohol hodit do kaluze a mal by som z toho to iste. :-( vsak aj tak tu blbost uz nehram. A to som bol jeden z najvecich fanusikov Battlefieldu!!! Mam kupene skoro vsetky diely!
A presne ako hovoris ty. Je to moja posledna hra ktoru som kupil od EA games. Pre mna su to uz len obycajny zlodeji, len peniaze by chceli a hovno z toho. Je mi luto...
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7 860 2.8ghz
GPU: NVIDIA GTX580 Gigabyte GV-N580UD-15I
RAM: Corsair Dominator 8gb (2x4gb kit)
MB: Asus Maximus iii gene
Zdroj: Corsair tx650w
HDD: WD 1TB SATA2 + WD 750gb SATA3
Sound card: on board
Audio: Roccat Kave 5.1
Win: windows 7 64-bit Home premium
Case: MaxCube AMORIS 6010 case + 2 x NOCTUA NF-S12B FLX
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

haha, ze
Game disconnected: you were kicked by an admin.
Stated reason: Extrem Camping Take Flags

a to som mal len beacon hodeny blizko flags.
ziadne velke skore, nic. normalna lama.

strasne, co za ludi to hraje.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
P3PoX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 668
Dátum registrácie: Ne 31. Aug, 2008, 12:58
Bydlisko: Prešov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa P3PoX »

insomniac napísal: ...
a potom ea/dice ... neodladená hra, do ktorej sa dá veľmi jednoducho dostať. povedzme si, koľko trvalo,
kým sa objavil prvý aimboter alebo wallhacker? koľko teda trvalo, kým sa injectol hlavný exáč? pár dní ...
V kazdej jednej hre ktora vychadza sa da lahko dostat a spravit cheaty za par hodin/dni. Dokonca este ked hra je beta. Uz teraz si mozte zakupit komplet balik cheatov na CS Global offensive. "vyrobcovia" cheatov maju z toho docela pekny biznis kedze za niektore baliky cheatov sa plati mesacne 10/15/20 €. Pozeram ze na jednej nemenovanej stranke kde sa daju kupit cheaty maju regnutych cez 85 000 userov :) hehe dokonca citam ze sa pracuje na cheate ktory bude znemoznovat zameranie heliny/jetu soflamom a javelinom.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel® Core™ i5-4690K /OC 4.6Ghz, 1.26V/ CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+, MB: MSI Z97-G43 GPU: MSI R5850 Twin Frozr II /OC 840/5000Mhz/ , RAM: Kingston 4GB DDR3 1866Mhz HyperX Fury Black Series/OC 2200Mhz, 1.62V/, PSU: Seasonic S12II 520W, HDD: Samsung SpinPointF1 320GB, Sound card: Asus Xonar D1, Headset: Roccat Kave 5.1, LCD: Dell U2312HM 23" Mouse: Logitech G9X+Razer Goliathus Control Edition, Keyboard: OCZ Alchemy Elixir
See you on the battlefield!
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

:) pozeram ze par ludi uz preslo stoho palicateho obhajovania na druhu stranu ... ale to skor ci neskor muselo prist .. (aj ked sa samozrejmen najdu aj zadubenci co -ani panovy-) :) mozno je len tazke zmierit sa stym ze sme za to vysolili "45" evri .. tesili sa ako fanusikovia BF na dalsi diel a ono stoho nakoniec je padelek najhrubsieho zrna .. patche prichadzaju jeden za druhym ale ani v jednom sa neriesi to co treba ! oni sa budu bavit z vecami ako upravovat perky .. somariny ze po kazdom patchy musi clovek uz tak blby system ..ucit sa to pomali nanovo .. rekorder proste neskutocny problem .. nie urcite to prenich problem nieje ani zdaleka :) ved on tam aj je len nieje pristupny .. tak co si stoho moze normalny clovek mysliet :) mozeme tu hrat do aleluji a mozes v urcitych pripadoch len tipovat ma hack nema .. pritom stacilo taaaaak malo a zapnut ten rekorder a hned vidi clovek ako skapal ( u COD zauzivana vec bezproblemu) ale tu znejakeho dovodu to proste je off :)
ale radsej pridaju
padajuci stoziar na konci mapy - ano to nam treba
cas kola a pocet zvysnych listkov po konci kola - ano to nam treba
uberu jas baterky na 15m - ano to nam treba
rozsirili server browser o 10 dalsich zbytocnych poloziek - ano to nam treba
a tak daleeeej a tak daleej ..

ale ze 4mesiace panak nevie skakat - to nam netreba
ze sa na ceste zrazu zastavy a stoji - to nam netreba
ze sa panak spavne JUST schvalne rovno pred typkom - to nam ani za boha netreba vcera som hral bazar jeden jediny hrac bral B just som sa spavol prednim, dal som sa tam zrodit znova .. opet just ma to dalo na to iste miesto pred neho pritom je dalsi spawn uplne v inej miestnosti na B ale neda ma to tam ... hram metro .. beru B kolko krat sa spavnem na B spawnem sa hore na x miestach ale super bol pod schodami pod Bckom a 3x ma to spawlo zrazu na B-cko ale pod schodami medzi 6tich protihracov 3Xraaat ani panovi ma to nespawlo hore .. tie spawny su tak robene SCHVALNE .. ale normalne to nebude - netreba to spravit takto je to dobre
ze treba skakat na 10cm obrubnik lebo sa on panak zasekne - to nam netreba
ze "bed lag" smula zabija kazdych 10minut - to nam netreba vcera som hral kus kharg island a lietal som v stihacke :) 4x som nedokazal vystupit stej stihacki aby ma to nezabilo .. ak ak teda je na to sposob ze musim byt nejak natoceny alebo neviam ako letiet tak sorry ale ked ti treba vystupit tak ti treba vysupit nie hladat polohu stihacky pri ktorej ma to nezabije ... 4x so vystupil 4x smula- netreba nam to
to ze nejde prestrelit zabradlie - netreba nam to
to ze zameriavam nieco soflamom a mam to bud zamerane alebo to este len zameriavam a 3cm odtoho bud leti nieco ine alebo sa to pritom vyskitne a teraz mi to zacne preskakovat zjedneho na druhe pripadne 3tie a raz toto zameriavam raz tamto zameriavam a 15s niesom schopny zamerat ani jeden ciel - to nam netreba
a tak daaaalej a tak daaalej ..

z dalsim patchom sa budu bavit zas z vecami co pre hracov su na posledom mieste .. tie random hlasky o padani to je kategoria omega .. hra po stranke mentality hracov je kategoria alfa ked vsak spojime technicku stranku hry z mentalitou hracou dostaneme neskutocny tlakdvihajuci blabol za "45" evri

porucam sa :)
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

FEAR, preco si spomenul len 7% bugov? :D
... ja ragujem niekedy po 10 minutach a niekedy po 4 hodinach, no uz si zvykam na tie bugy ... Ak neopravia tymto patchom dost potrebnych/podstatnych bugov, tak prisaham im tam do Stoka-holmu poslem osr*nu pohladnicu v obalke.
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

no lebo keby som menoval vsetko tak to nikto neprecita ... mozno ze ani toto nikto citat nebude :)
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

fear lepšie by som to nenapísal... a najlepšie je, že vo febrárovom patchi majú zmeniť hlášky vojakov lebo ževraj príliš často a hlasno nadávajú a zase zmeniť vlastnosti zbraní a príslušenstva :facepalm: moje číslo qutnití 38% hovorí za všetko
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

trochu OT otázka, ale mali by ste záujem mať BC2 server?

k tým hláškam, nadávky nie sú prúser, skôr je prúser to, že keď niekto na 5m odo mňa
nie je, vlastne keď som sám a hodím si medkit/ammo, tak hráč zadrbe "Here, take this ammo!". :laugh:
je to vcelku vtipné, no prestáva to byť vtipné vtedy, keď sa takto prezradíte. teda predpokladám,
že enemy, ktorý by bol 5 m odo mňa, by to počul.

inak sa mi len zdá, alebo je teraz nejaký celkový úpadok hráčov? či načo sa vlastne pýtam?
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

no mas maly prehlad o tunajsom diani :)
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

ja to uz ani nehravam....uvedomil som si jednu podstatnu vec a tou je to ze z hry ma mat clovek zabavu, uvolnenie, potesenie a nie tlak 200 na 100 a bolehlav....nechcem robit reklamu ale skyrim rules....bf3 u mna skoncilo...mozno ked mi to bude velmi chybat tak si dam zopar hier ale v blizkej buducnosti urcite nie....
FEAR si to zhrnul tak ako to je a moze nadavat kdo chce co chce, ze co za koniny piseme a aku hru hrame ale realita je taka ako si to opisal....mas moju podporu
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa jackhammer »

FEAR napísal::) pozeram ze par ludi uz preslo stoho palicateho obhajovania na druhu stranu ...l
yep,suhlas s fearikom :good:
ofc s celym prispevkom,len som ho nechcel cely citovat
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I

Návrat na "Hry a problémy s nimi"