Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
Pixel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 896
Dátum registrácie: Št 23. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Hrádok

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Pixel »

insomniac napísal:trochu OT otázka, ale mali by ste záujem mať BC2 server?
urcite ano :)
CPU core i5 2500K Cooler Noctua NH-UP12 SE2 MB ASUS P8Z68 V-PRO/GEN3 RAM 8GB Kingston HyperX 1600 GPU GAINWARD GTX 1060 Phoenix GS PSU 550W Super Flower Golden King SSD Crucial M550 250GB HDD WD 640GB Case Cooler Master elite 311+
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

tak dobre, hoši, ja s BF3 definitívne končím. migrujem späť k BC2.
a končí aj náš server, ktorý máme s klaboorom. všetko okolo toho tiež končí.

kto by chcel doménu battlezone.eu, môžem mu ju lacno predať

no a prečo som sa tak rozhodol? keď by to niekoho náhodou zaujímalo ...:
- bugy ... (už mi je smiešne o tom písať, lebo bugy v BF3 sú už klišé ...)
- neodladenosť, znovu hra, kde vyhral marketing a kvantita nad kvalitou
- cheateri, lammeri, a podobná organická háveď
- už dlhšie rozmýšľam, že sa na BF3 vyseriem, takže som s tým vlastne zmierený :laugh:

pohár bol plný, no dnes sa prelial. také nervy som chytal! presne ako kolega napísal, hra je o
zábave, nie o nervoch. dosť nás serú v práci, škole, doma ženské a potom ešte aj hra?!

- pred chvíľou som s marcusom robil air fight. to som netušil, že tie už aj tak krepé nastavenia
zase modifikovali. reloading svetlíc je nereálne rýchly ... vlastne úplne nereálny. svetlive sa nikdy
nereloadujú, iba ak tak na zemi v hangári nejakým technikom ...
- boli sme od seba vzdialení tak 200 m, boli sme na seba zameraní a pálili sme. vypálil, pustil
som svetlice, vypáli som ja, on dal svetlice ... a takto dokola. skoro sme sa ani netrafili, keby
nezlyhal niekto z nás dvoch v pilotovaní.
- svetlica nikdy namá účinnosť 100% odklonenia nepriateľskej rakety. oh, prepáčte, má, no predsa v BF3!
- potom sme sa ešte mlátili chvíľu, on začal páliť do mojej heliny cez rocket pody. normálne ma
sundal dnu v heline a heline sa nič nestalo! tak proste padla k zemi a rachla. hezkyyyyyyyyy dice ...!
- potom som tiež nepochopil, prečo keĎ ma niekto zamerá a vypáli na mňa rachetle, ja dám medzitým
svetlicu von, tak prečo mi to zruší lock na target. to čo je za pičovina kurnik? to kde sa naučili?
- alebo keď vypálim jednu rachetľu na target, on dá flares, potom vypálim druhú, vlastne nevypálim,
lebo ako on dá flares, tak mi to zase zruší target! no **** neuveriteľné!

a milión ďalších bugov, ktoré ma vždy neskutočne srali, ale už nebudú ...

proste stačilo, battlefieldo 3 efinito. kurnik tak som im veril, dice aj ea, že to bud paráda. a hovno!
tak som im veril po vydarenom bad company 2 ... a hovno! nuž ale netuneluje sa len u nás v parlemente
ale aj v hernom priemysle, ako môžete sami vidieť. nedokončený produkt, ktorý nie sú schupní dokončiť
ani v priebehu štvrť roka po jeho vydaní ... a ešte keď ste k tomu zacvakali 50 € + DLC ... no geniálne!

už nikdy si nekúpim žiaden titul, ktorý má pod palcom EA/DICE. maximálne uwarezím, ale prachy zaň nedám!

toľko som vám chcel povedať. bad_soda definitívne v BF3 končí, kto ho máte vo friendoch, kľudne si ho vydrbte ...

a na záver: no more stupid battlelog. no more stupid origin. hell yeah!
marcus-16
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 938
Dátum registrácie: Ut 18. Jan, 2011, 22:11
Bydlisko: Pezinok

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa marcus-16 »

musim povedat ze aj mna ta hra dnes s insomniac-om akurat rozculila, ale inokedy sa bavim, neberem tie bugy tak vazne a vzdy ked to raz za par dni zapnem sa dobre odreagujem :)
CPU: i3 2120 + Gelid Tranquillo + UCTB12P MB: ASUS P8Z77-V LX VGA: Sapphire HD 7770 GHz Edition RAM: 8GB Crucial DDR3 1600MHz HDD: Seagate Barracuda 7200.12 500GB PSU: Arctic Cooling Fusion 550W LCD: Benq G2420HDBL Case: Fractal R3 + UCTB12P
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

Nahravat to by bolo ... cakam na seine na vlajke dojde chapik otoceny chrbtom bezi odomna a uteka sa skryt na hromasu sutin .. strialam po nom do chrbta 5s ... lenze ako bezi po tych sutinach neberie mu to ani chlp .. .dobehne na kopu otoci sa a za 0.5s ma polozi .. :) lezi niekto pri stene 3x viac vydrzi ... proste nonsens .... keby sa to dalo vratit im to smarim ze sa pose.u
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Assassin »

jj toto je velka pravda, hit boxy a podobne to je katastrofa, prevazne hravam Hardcore a veci typu strielam po nepriatelovi sijem do neho on sa otoci jedna davka a som dead, toto je pravidlo v kazdej jednej hre/mape ktoru na bf3 odohram, nehovoriac a preblikavajucich texturach, hlavne ked hras za snipera s 12x zoom no des a hruza, zasekavanie sa pri preskakovani a kopec dalsich chyb,
lenze aj tak BF3 ponuka celkom dobru zabavu a ked to cloveka bavi vie si na tom najst aj dobre veci, mne osobne tie bugy tiez vadia niektore hodne ale urcite by som nevracal hru, kupil som si ju, bavi ma a verim ze sa veci zlepsia :) par patchov by mohlo pomoct heh
bez tak pre mna BF3 top MP, enjoy and dont hate :-)
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
Používateľov profilový obrázok
tusom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: Ut 26. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa tusom »

no neviem ci to je bug, ale mne teraz zacalo robit taku vec, ze ked lietam na scout heli a pri gulomete su dva kriziky na mierenie - jeden ten pevny a jeden ten co sa hybe podla toho ako letim. no a ten pohyblivy mi za kazdym zmizne, ked si prepnem na rakety a potom spat na gulomet :laugh:
a opravi sa to stale tak, ze musim s C prepnut pohlad a potom spat do kokpitu a uz je to dobre :cool:
"There’s a troll within every man that stirs when you put a keyboard in his hand"
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa stevo891 »

Podla mna su vsetky bugy co ste napisali zavazne ale mna s*rie naviac ako to nazvat taky lag/oneskorenie. Napr ked uz som 5m za stenou a vtedy ma zabije niekto, alebo tiez ked ja strielam na niekoho tak zabehne za stenu alebo prebehne 1-2 sek a vtedy mi ukaze hit a kill... mozno bude problem u mna ale vsimol som si ze viacero ludi to trapi.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Ono je ten hit otazny a preto to tak dlho prepocitava :D (ironia)
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

a mame server na ten bc2?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
Amhro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: So 27. Aug, 2011, 17:23
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Amhro »

zmierte sa s tym, alebo to nehrajte :bye:

/tym samozrejme nechcem povedat ze nesuhlasim s vyssie uvedenymi bugmi, ale osobne mi az tak neprekazaju
CPU: AMD RYZEN 7 5800X w/ ASUS ROG STRIX LC 360 MOBO: ASUS CROSSHAIR VII HERO RAM: G.SKILL TRIDENT Z 16GB 3200MHz CL14 GPU: ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC WHITE SSD: SAMSUNG 970 EVO 500GB & 860 EVO 1TB PSU: CORSAIR RM850x WHITE CASE: LIAN LI O11 DYNAMIC WHITE AUDIO: HYPERX CLOUD MOUSE: LOGITECH G502 HERO MONITOR: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD & Lenovo T27p-10 27" 4K
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

nie, ale podujal by som sa na jeho vytvorení. a možno aj klaboor, keďže BF3 server dieru do sveta nespravil.
myslím, že BC2 má stále dôstojné miesto, keďže sa dá hovoriť o titule, ktorý sa fakt vydaril. normálne ľutujem, že
som sa k nemu dostal až v priebehu roku 2010 a nie skôr. ani minútu z tých 400 hodín v BC2 neľutujem. to hovorí za všetko

ale niečo na tom BF3 predsa len bolo dobré. páčili sa mi textúry a hlavne modely zbraní. a ich zvuky boli tiež good.
takže možno keď raz nahodím znovu BF3 (predsa len bolo to 50 € kuafix!) ... tak asi niekedy až o pol roka, keď si
budem myslieť, že všetko bude opatchované a odladené. ale zase viem, že sa len mýlim ... a že budem nerváčiť ...

alebo si to ešte niekedy pustím kvôli bazáru alebo metru, ale už zase vidím ten skurvený mortar alebo RPG vs. INF ...
akože boli tam niektoré veci dobré, ale ostatné boli až tak zlé, že tú hru dokázali len znechutiť. škoda veľká. keby ea/dice
počúvalo tých, pre ktorých je hra robená ... vlastne som si myslel, že o tom bola beta, hoci aj na tú som dosť nadával ...

podľa mňa sa BF3 hrá na niečo, čo rozhodne nie je. snaží sa byť pomaly simulátorom, ale zlyháva na podstatných detailoch.
takéto hry by sa mali vyvíjať ruka v ruke s hráčmi, nie s marketingovými kktmi z EA. inak poprdeli vec tá EA, človek má
problém s hrou/textúrami, hodia vám link na FAQ, jasné, že už som ho 3x preštudoval, ale oni mi ho tam zase hodia ...

EA sa už musí topiť v prachoch, podobne aj Valve, ale Valve si aspoň nedovolí vypustiť nedokončenú hru, to isté Blizzard.
a to proste vidno. s prístupom EA sa to nedá ani porovnať. hlavne že si tam drbnú cenovku 50 evri a kupujte to debilkovia!

// najviac ma aj tak serie naša energia a úsilie, čo sme s klaboorom dali do servera. nebola to veru sranda rozbiehať to.
nakoniec to kolega už aj vzdal, ja som ešte skúšal z posledných síl. trčal som tam na serveri ako taký čurák a za 3 hodiny
stále iba 1/32 ... ale všimol som si, že viacero serverov takto skončilo, čo som ich mal vo favorites. aj moji nemeckí kamoši.
kedysi preľudnený server a teraz museli znižovať sloty, aby sa im to oplatilo prevádzakovať a necálovali za to 80 €.

fakt sme sa snažili o optimálny gameplay. to preto tie (pre niekoho) striktné pravidlá. tým som chcel povedať, že zase
opäť raz zvíťazila kvantita nad kvalitou. a to si teda teraz dovolím tvrdiť, že náš server patril medzi tie kvalitné. a čo vám
tá kvantita nad kvalitou asi tak pripomína? hlavne, že sa niekto dobre nabalil ... no ešte že je to stále lepšie ako pri CoD, však?
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Pocuj, nerozpisuj sa tolko, lebo sa mi to nechce citat :D
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Endy »

Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Assassin »

stevo891 napísal:Podla mna su vsetky bugy co ste napisali zavazne ale mna s*rie naviac ako to nazvat taky lag/oneskorenie. Napr ked uz som 5m za stenou a vtedy ma zabije niekto, alebo tiez ked ja strielam na niekoho tak zabehne za stenu alebo prebehne 1-2 sek a vtedy mi ukaze hit a kill... mozno bude problem u mna ale vsimol som si ze viacero ludi to trapi.
najprv si over aky mas ping, sekundarne na ake servery sa pripajas, ja osobne nehravam 64 slotove, zda sa mi to az moc vela :laugh:
dalej to moze byt sposobene V-syncom ak ho mas zapnuty ak nie tak si pozri krivku vytazenosti v Afterburnery ci ti neklesa vytazenost na malo % a popripade si skus vynutit render.ahead.limit na 1 alebo 2
tiez je dobre sledovat fps sem tam ci ti nepada, je viacero faktorov ktore mozu konkretne toto sposobovat v BF3 je to znama vec, u vecsiny pomohlo nieco z vyssie spominaneho :)
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa stevo891 »

Assassin dakujem za reakciu. Ping mam v poriadku(21ms) aj v hrach. Vacsinou hravam na 32slot. V-sinc off. Mam HD5850, pouzivam tiez afterburner a krivka je v pohode, ALE posledne 2 dni vsimam fps drops ako spominas ty. Skusal som znizit detaily uplne na min (cca 90fps pri 1080p) a fps drop sa prejavuje stale a pri hocakom nastaveni detailov.

render.ahead.limit na 1 alebo 2 co to je a kde to nastavit?? sice skusim pohladat na google :-) . Ak Vas nieco napadne, pripadne ste riesili takyto problem tak dajte vediet.

//mam 4GB ram a ked hram je celkovo vyuzite cca 3.6GB. Nemoze to byt nedostatkom pamate?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620

Návrat na "Hry a problémy s nimi"