Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Majú dablérov, tiež som sa minule čudoval...

Edit: http://www.jenpromuze.cz/start/20810-to ... a-je-panna
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

:hysterical: :hysterical:
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

A ďalší :D :D

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Laro22 »

čo sa týka Johna Sneha
Spoiler: ukázať
vy čo ste čítali knihu, oživia ho? niekde som sa dočítal že áno že on je nejaká legenda ktorá pobije bielich chodcov Azor Ahai či ako? :D
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

ja neviem či sú tu poniektorý priyebaný ľudia alebo ako to napísať. Tu sa rieši seriál !!! Je to aj v názve. Keď chcete debatovať veci o knižke, tak ste úplne v zlej sekcii, chápeme sa ? Už som to tu raz písal Michaelovi, napíšem To znova aj Tebe a všetkým dopredu. Nespoilerujte tu doboha dopredu veci z knižiek !!!

Či to už máme zaviesť aj spoilery na spoilery alebo ja nechápem. Veci sa tu píšu do spoilerov iba ohľadom toho, čo sa zatiaľ ešte len v seriály stalo, a strkajú sa do spoilerov len preto, aby si to ten kto seriál ešte nevidel, náhodou neprečítal.

Nikto tu neplánuje prísť po pozretí série/časti s tým, že konečne si môže otvoriť spoiler, a v spoilery bude udalosť ktora ešte len bude. Tak si strčte tie dementné otázky za uši, láskavo. Nepozerám seriál aby mi tu niekto potom do spoilerov vykecal budúce veci ohľadom GOT.
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Laro22 »

Ja som nenapísal nič čo sa nestalo v seriáli!!! Len som sa pýtal na niečo čo ma zaujíma a odpísať mi môžu do ss tak sa upokoj
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

Šak práve, že sa to ešte nestalo :D :D :D,... a čo si myslíš, že keď točia seriál podľa knihy, tak to v seriály nebude alebo čo ?

... tu nejde o to, či si sa niečo pýtal alebo nepýtal,.. ide o to ČO si sa pýtal. Prečítaj si ešte raz čo som tam písal o spoileroch, a keď ti to nedochádza, tak s to prečítaj ešte druhýkrat.
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Laro22 »

Klud ;)
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa valistar »

Leon:
Obrázok
vsak nic nespoiloval... a linka jona snowa a vacsina dalsich uz serial predbehol knihu takze nie je ani velmi co spoilovat z knih uz. Teraz sme vo faze ze vsetci mozme teoretizovat co sa stane lebo najblizsi rok sa nic nove z deja nedozvieme (pokial nejakou nahodou zrazu nevyda knihu). A ze 'serial tocia podla knihy' nie je velmi pravdivy vyrok, mozno tak prva seria potom stale menej a menej. Tato posledna seria bola specialna v tom ze v nej G.R.R. Martin uz skoro vobec nemal slovo a nechal to TV tvorcom - a on sa vraj venuje kniham (nie len got ale pise aj nove scifi)

toto je skvely novy kanal na youtube kde rozoberaju mozne teorie aj o GoT, tieto dve videa ti mozno odpovedia na otazku Laro (znova pisem mozno lebo su to teorie a knihy nie su dalej ako serial, ale Leon nepozeraj radsej - ked chces vediet 100% len to co sa stalo v TV a nechces teorie okolo):


Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

to ako fakt už natočili všetky knižky ? Veď keď končila 3 séria, tak boli ešte len niekde v polovici 2hej knižky. Tak som myslel, že točia nejakú 4tú alebo tak.
taldaran
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 09. Jan, 2015, 18:53

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa taldaran »

Hej, tretia séria bola cca polka tretej knihy. Štvrtá séria bola potom druhá polka tretej knihy + nejaké prvé kapitoly z 4tej a 5tej knihy (4tá a prvá polovica 5tej knihy sa odohrávajú súbežne, v 4tej knihe je len polovica postáv, v 5tej druhá polovica). Piata séria potom dokončila jednu kapitolu ešte z tretej knihy (povýšenie Jona na Lorda Comandera) a viacmenej celú štvrtú a piatu knihu(ktoré ako som napísal sa z vačšej časti odohrávajú paralélne). Niektoré veci boli zmenené/vyškrtnuté, ale to tu nechcem rozoberať, keďže sa tu má riešiť seriál.
donch
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Ut 16. Jún, 2009, 12:47

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa donch »

Týmto tempom HBO predbehne aj spisovateľa a nakoniec bude musieť on písať ďalšie časti podľa toho čo oni natočia :D
i7-6700K, Scythe Mugen Max, Asus Maximus VIII Ranger, 16GB DDR4 Kingston 2666, MSI Ventus RTX4070ti, KC 3000 m.2 2TB, Samsung 860 Evo 500GB, SuperFlower Leadex 650, Asus XG32AQ
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak on im povdal ako to s pribehom zamysla dalej aj pre pripad ze by sa mu daco stalo. serial sa aj tak nedrzi presne kniziek, takze nevidim problem ak by nastali odchylky
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa valistar »

dalsia teoria, asi skor na pobavenie... ale mohlo by to tak byt :D . V GoT vesmire je vsetko mozne
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

Game of Thrones actor accidentally leaks season 6 script page

malé spoilery
http://www.technobuffalo.com/2015/11/10 ... -6-script/
.

Návrat na "Film"