Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa beardie »

skor zo zaujimavosti, naco to potrebujes?
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5702
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Zoom všetko fajn, zablikať treba, to dokonca odporúčajú aj policajti (aj s trúbením). ale znižovať sa na ich úroveň a vytvárať nebezpečné prostredie na cestách blokovaním ľavého pruhu (čo je samo o sebe protizákonné), ako píšeš, baví ťa to, fair enough, ale takto svet lepším nebude :)

To ako keď šupnem dve hlavičky týkovi čo mi obťažoval ženu, síce si to zaslúžil ale doteraz sa hanbím.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

To ze ta po vyblikani len ignoruju, tomu dakuj 2tonovemu jeepu budiacemu respekt v ktorom jazdis.

Vacsinou je to totiz tak ze na niekoho zablikas, lebo chces ist rychlejsie a mat pokoj. On sa neuhne. Zacne z neho striekat testosteron, zacne ta vychovavat. Vybrzdovat. Reaguje rovnako akoby si na neho random zakrical ze "hej ty k*tia hlava"

Najhorsie su na tom asi starsie tourany mk1. Tam sedi vzdy nejaky deprimovany lowIQ otecko ktory si potrebuje dokazovat ze je este chlap. Našťastie vacsinou nevedia velmi soferovat a ich fyzicka forma je tiez neschopna nejakej akcie.

A potom este tmave tuaregy :D tie maju 6valce takze ich nenechas vzadu ako tourany. A tiez tam vacsinou sedi osoba typu majitel posilky, riaditel krajiskeho riaditelstva policajneho zboru, zamestnanci uradu pre ochranu verejnych cinitelov. Tym som sa uz 2x po zhodnoteni situacie ospravedlnil za vyblikanie.
Naposledy upravil/-a SKiLEX v Pi 17. Mar, 2023, 11:05, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10042
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

A konecne sa clovek nenudi.

Treba si vyberat spravne auta. Potom sa clovek moze divit ked presadne do nespravneho.
.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Papek »

velke auto, male auto, nespravne auto ... plechy sa pri tukanci pokrcia na oboch. Ak porovnam Civic vs Navara, tak je to +/- to iste co sa tyka uhybania. Skor som si vsimol ze skor mi uhnu ak sa k niekomu priblizim vyrazne rychlejsie ako ide on.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Lebo Civic aj Navara vyzeraju +- ako podobny tier co sa tyka urovne majitela :D

Skor uhnu aj ked mas led svetla oproti heligonkam. Skor uhnu aj ked mas Rline packet oproti tomu ked nemas. Skor uhnu ked ides vo VW ako ked ides v dacii. Skor uhnu ked ides X7 ako vo VW.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10042
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Skor uhnu ked jazdis v autach co policia, skor uhnu, ked mas folie na oknach.. :D
.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Papek »

SKiLEX napísal: Pi 17. Mar, 2023, 15:00 Lebo Civic aj Navara vyzeraju +- ako podobny tier co sa tyka urovne majitela :D

Skor uhnu aj ked mas led svetla oproti heligonkam. Skor uhnu aj ked mas Rline packet oproti tomu ked nemas. Skor uhnu ked ides vo VW ako ked ides v dacii. Skor uhnu ked ides X7 ako vo VW.
ked sa blbec vpredu nepozera do zrkadiel tak mozes mat aj Feliciu GLXi a nepomoze ti to :laugh:
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale keby si mal 1.6ku... namiesto 1.3ky... s posilovacom, vies jak.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Chris »

SKiLEX napísal: Pi 17. Mar, 2023, 10:58 To ze ta po vyblikani len ignoruju, tomu dakuj 2tonovemu jeepu budiacemu respekt v ktorom jazdis.

Vacsinou je to totiz tak ze na niekoho zablikas, lebo chces ist rychlejsie a mat pokoj. On sa neuhne. Zacne z neho striekat testosteron, zacne ta vychovavat. Vybrzdovat. Reaguje rovnako akoby si na neho random zakrical ze "hej ty k*tia hlava"

Najhorsie su na tom asi starsie tourany mk1. Tam sedi vzdy nejaky deprimovany lowIQ otecko ktory si potrebuje dokazovat ze je este chlap. Našťastie vacsinou nevedia velmi soferovat a ich fyzicka forma je tiez neschopna nejakej akcie.

A potom este tmave tuaregy :D tie maju 6valce takze ich nenechas vzadu ako tourany. A tiez tam vacsinou sedi osoba typu majitel posilky, riaditel krajiskeho riaditelstva policajneho zboru, zamestnanci uradu pre ochranu verejnych cinitelov. Tym som sa uz 2x po zhodnoteni situacie ospravedlnil za vyblikanie.
tim pilotom s V6 Tuaregmi si sa ospravedlnoval az potom ked ta vytiahli z auta ci ked vytasili kverik ? ci kedy?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8602
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa shiro »

Tiez by ma zaujimalo.
Lebo tuna popisovanymi pribehmi sa dany vodic znizi na uroven toho, co mu na ceste prekazal. Pritom staci malo...pustat rychlejsich v lavom, ak brzdi premavku a na 2-3 bliky nereaguje, obehnut ho sprava a ujst mu (samozrejme v ramci MPR), neriesit, nerobit zbytocne zlobu na cestach, lebo sak sa chcem pomstit...
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

beardie napísal: Pi 17. Mar, 2023, 10:21 skor zo zaujimavosti, naco to potrebujes?
chodim tak 2x rocne cistik klimu k chlapcom co maju servis v PO pri kauflande a platim stale 10e a stale mi taky generator daju do auta na 20-30min, tak som si povedal, ze si to kupim a manzelka spravi v praci to iste a mozno aj neake tanky vycisti :hysterical: . ci zle rozmyslam?
poziciam to aj ked tak kamosom a podla mna sa to oplati kupit, ked to stoji 60-80e.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Chris napísal: Pi 17. Mar, 2023, 17:49 tim pilotom s V6 Tuaregmi si sa ospravedlnoval az potom ked ta vytiahli z auta ci ked vytasili kverik ? ci kedy?
Jednemu som zablikal. On ma vybrzdil. Ja jeho vytrubil. On slapol na plyn a siel 200+ takze sa mi stratil z dohladu. Po asi 10km som ho dobehol(znova siel 120), sli sme vedla seba, vyzeral ze uplne nemal pod kontrolou emocie a mal chut nieco riesit. Mal asi tak o 60koni viac, o 20kmh vyssiu Vmax a mozno o 20-30kg viac. Neexistoval ziadny rozumny sposob ako mu to rozumne oplatit a zaroven sa nepreviest na sanitke/policajnom aute. Tak som mu akoze ospravedlnujuco kyvol, povedal sorry tak zeby to vedel odcitat z pier, obehol ho a viac ho nevidel.


Pri druhom som sa celkom ponahlal, on siel asi 160, ja som ho vyblikal. Uhol, obiehal som ho, pozeral nanho a nejak sa mu to nepacilo. Vsimol som si ze ma hore pri spataku majak. Kyvol som mu dvoma prstami akoze "diky, peace" a siel prec.


Ak by sa ma pokusil vytiahnut z auta alebo tasil kverik, tak pozdravim komunitu pretaktovania cez vecerne noviny na markize.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8602
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa shiro »

Pan rad zije nebezpecne.
A na co je to dobre....no na nic.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Preco si myslis? Ja auta nevybrdzujem, ani im nezavadzam. Ani im nerobim naschvaly. Dokonca z hore popisanych dovodov nerobim ani to co ty - neblikam na ostatne auta. Za posledneho pol roka co si pamatam som blikal asi raz. Aj to som tu z toho posielal video ako mi potom siel v narazniku aj pri 200, vyblikaval a siel za mnou az do cielovej destinacie cez pol mesta.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"