Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

Obrázok
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10043
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa stiv »

Trump novy prezident. :-)
.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

Spoiler: ukázať
::: ...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a teraz si pozrite rozdelenie krajov Junajtid Stejts of Emerika podla IQ. Rovnaka vec platila uz za Džordža Buša.
Proste inteligencia vyhrava.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Je to tam :)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

Obrázok
Spoiler: ukázať
::: ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

o piatej som sa siel spat uz som vedel, ze to inak nebude :D

jak nazaciatku este preskovala florida hore dole tak som tomu daval nadej
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5704
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

A ja sa tesim a tesim, uz len preto ze medialna masineria zas raz dostala facku :P
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mp3turbo »

niekto tu daval nadej Amerike ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Zubesuch
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1045
Dátum registrácie: Ut 23. Okt, 2012, 18:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Zubesuch »

hocijake aj tie najmensie nadeje, ze sa USA nejako zacne vyprosťovať z pod vplyvu velkych korporacii, bank zomreli uz pred volbami kedy demokrati odpalili svojho relativne normalneho nominanta na ukor falosnej a zapredanej Clinton.

Musi sa ale uznat, ze Trump uplne vsetkych svojich oponentov rozprasil jak sadze vo vetre. V momente ako a proti nemu zvrhla cela medialna masineria kedy z neho robili doslova retardovaneho uchyla len preto ze v minulosti pleskol po zadku dnes už nejaku staru hrču, ktora si na to spomenula v spravny moment, tak som tusil ze to vyhra. Z penazi mu zad*bavat moze to nepopieram, ale taky retard ako sa nam ho snazili vysvetlit aj slovenske media to nebude, inak by uz take peniaze ake ma v rukach davno nemal.
Spoiler: ukázať
PC1=> MB: Asus X99-Deluxe/USB3.1 <|> CPU: Intel Core i7 5820K @ 4,6 GHz / 1.28V <|> Cooler: Cryorig R1 Ultimate <|> RAM: Kingston HyperX Fury Black 4x8GB DDR4 2666 MHz CL15 <|> GPU: furt sa meni <|> SSD1: Samsung 840 Pro 256GB <|> SSD2: Samsung 850 Pro 1TB <|> HDD1: Seagate SV35.5 1TB <|> ext.Storage: AXAGO EE35-XA3 ALINE + WD 1TB RE4 <|> PSU: SuperFlower Golden King 550W + Silverstone Black Singlesleeve Extensions <|> Case: Define R4 + Noiseblocker PK1 a PK2 fans <|> Mouse: Razer Deathadder BE <|> Mouse Pad: Razer Goliathus Alpha Speed <|> OS: W10 pro

PC2=> MB: MSI H87i <|> CPU: Intel i5 4590 <|> Cooler: be quiet! Shadow Rock TopFlow SR1 <|> RAM: Kingston 2x8GB 1600MHZ CL9 <|> GPU: Asus R9 270x 2GB <|> SSD: Samsung 830 128GB <|> HDD1: Hitachi DeskStar 320GB <|> HDD2: WD RED 3TB <|> PSU: be-quiet! Pure power L8 430W CM <|> Case: Define Nano S windowed + Venturi fans <|> OS: W10 pro
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Zasa tie peniaze co ma v rukach z velkej casti podedil a nemyslim si, ze by to vsetko stalo na jeho hlave, bude mat viac poradcov a ludi okolo seba ako cely kongres. A retardovany byt nemusi, staci, ze je obmedzeny. Hitler tiez nebol retardovany a ako to dopadlo.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mp3turbo »

bude to velice sikovny had tento chlapik... velice sikovny. S takymi hajzlovinami co ma na krku sa takto vymotat a byt nesmrtelny, to chce inu davku konzultantov a masineriu v pozadi.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Tiež ma najviac potešil fakt, že sa nedalo na mediálnu mašinériu a nakoniec to dopadlo "dle vlastného rozumu". Veľký signál pre americké media a ich formu komunikácie. Už keď to prekukli aj staré hrče čo len do telky kukajú, snáď sa zobudia aj ostatní. Kto sledoval podrobne vie, čo trumpovi začali robiť všetky USA média v čase, keď začínal mať šancu na úspech. Až mi zle z toho bolo a fakt som tomu nemohol uveriť, ako si môžu média robiť z huby riť...

Síce mi ten chlapík nie je moc simpatický, Trumpovi držím palce, nech to dopadne ako chce, pre ameriku to bude lepší prezident ako Hitleri Klintonová.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

trump hlavne ziskal menej hlasov ako Romney, aj McCain, takze skor sa na to polka vykaslala.
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

šaško matovič sa vyjadril, no tento krát s ním súhlasím:

"Donald Trump dokázal ľudí utvrdiť v presvedčení, že na nich politické elity zabudli, keďže neriešia ich každodenné problémy ... a ľudia mu bez ohľadu na jeho spôsoby uverili. Za jeho zvolenie nie sú preto zodpovední jeho voliči, ale politické elity, ktoré dlhodobo verili v svoju bohorovnosť a neomylnosť. Po Brexite je to ďalší významný zdvihnutý prst od voličov. V prípade, ak aj toto gesto budeme ignorovať a hľadať chyby Trumpových voličov a nie opakujúce sa chyby politických elít, bude to znamenať začiatok konca demokracie, v podobe ako ju poznáme."

a hneď prvý komentár tiež stojí za to:

Peter Kerak: " Ludia zvolili Trumpa, lebo uz im stacilo solidarnosti, uz odmietaju pracujuci platit na darmozracov a nezamestnanych, ktori pri takej podpore potom nie su motivovani pracovat…..To iste na Slovensku, uz 23 rokov si utahujeme opasky, platime darmozracom/neplaticom byty. Rodine s onkologicky chorym dietatom odmietame dat prispevok na auto, lebo je schopne ist autobusom, ale z istej skupiny spoluobcanov robime v 20 rokoch invalidov, aby nam nedajboze nestupla nezamestnanost a veselo im platime tie ich invalidne dochodky a dalsie prispevky……Upratovacka, kucharka, ktora cely zivot pracovala za min. mzdu, platila si aspon nejake odvody, dostane min. dochodok, ale clovek, ktory cely zivot nepohol prstom, ho ma vypocitany z priemerneho….Ludi, malych a strednych podnikatelov stat stale viac zdiera novymi danami a odvodmi, lebo tieto zbytocne vydavky a koryta pre vladnu elitu treba z niecoho vykryvat…..Ja hovorim stacilo, dost bolo solidarity!!!!! Budme solidarni a pomahajme tym, ktori si to zasluzia!!!! Treba konecne zacat motivovat ludi, ktori tvoria hodnoty, platia odvody a nadalej chcu….Bohuzial v tejto krajine to vyzera ako v 7 statocnych….Dedina, ktoru neustale zdiera partia banditov a lupeznikov, ale vzdy im necha nejake drobne a omrvinky aby mohli prezit (nie normalne zit) a nadalej na tychto banditov robit……Ja sa pytam dokedy ??? Kedy pridu a kto budu ti 7 statocni, ktori tu konecne zacnu robit poriadok ?"

Návrat na "Debata o všetkom"