Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

Politicke sluby su najmenej splnenesluby? - ano, ked ich slubuju politici..

Ale, ked ich slubuje niekto, kto v podstate nieje "politik", nepovedal by som, ze tara.

Vid. priklad: Bugar vs Kollar. Obaja by so smerom pred volbami nesli. Po volbach uz zrazu Bela ano (zitnansku asi vystrelo), ale ten druhy, nie politik ani nejednal. To je slovo. Ano, je aky je, ale co slubil dodrzal.

A v poslednej dobe velmi casto pocuvame analytikov, a neviem akych expertov.. vzdy, ked sa rozhoduje medzi dvomi, a jeden "nieje rodeny politik", vzdypocuvame, AKE ZLE TO BUDE,ked vyhra nie politik, lebo zevraj nema skusenosti, nema prax atd atd. Prax v com? V klamani? SLubovanim nesplnitelneho???

Kiska vyhral, nebol politik - a je to zle? Myslim, ze krajinu reprezentuje ako tak uspesne. Ano, mozno by sa nasli ini, lepsi kanditati, ale v tom poslednom bol len on. Prochazka by bol lepsi?? URCITE NIE...

V USA opat - dajme trumpovi cas, co sa bude diat od januara. Tiez mozme brat jeho slova ako kecy - ak clovek veri, ze prezident USA je len babka, tak sa do roka ukaze, ci to tak je.

Politici ludom uz nestacia. Nikde, nielen na SR... Uz chcu beznych ludi, tych, co chapu ich problemy. Ano,mozno je to chyba /bezny clovek nema skusenosti na x problemov - lenze, ani politik nam nijako nepomoze. Mozno vie, ale nechce, radsej hrabe pre seba a tych,co ma v pozadi - hlavne na SR/

Na Slovensku poslednevolby dopadli jak dopadli, a kto sa poucil? NIKTO!.. opat, ludia nic necitia. len znova zavedenie dalsich dani, zdanenie poistiek, neviem coho. Aby dalsie volby nedopadli tak, ze nam bude vladnut LSNS, pretoze, kroky sucasnej vlady k tomu speju. Ale im je to 85. Dolezite je, ze sa da hrabat od 2016-2020, tak to treba vyuzit, nie?
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11513
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Andre »

5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5898
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa wingo »

Okrem klasiky "Nikto vám nedokáže splniť to čo vám sľúbi politik" Trump hlavne bude obmedzeny Kongresom, tam sa to bude lámať. Prezident má síce v USA veľkú časť výkonnej moci, ale legislatívu drží pevne v rukách Kongres ktorý sa volí priebežne každé 2 roky a nezávisle od prezidenta, nie ako u nás že parlament schvaľuje vládu ;)

Republikáni síce majú momentálne väčšinu v oboch komorách ale:
1. Nie všetci musia nutne súhlasiť so všetkým s čím Trump príde
2. Väčšina nemusí vôbec vydržať, kľudne sa to v polovici obdobia môže otočiť naopak čo sa už neraz stalo - Clinton, Bush aj Obama čelili časť (niekto väčšiu, niekto menšiu) obdobia Kongresu kde nemali väčšinu v oboch komorách
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6793
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

ja si myslim ze trump sa bude musiet nevyhnutne krotit, a aj keby nie, vacsina z jeho opatreni sa dotkne iba domaceho trhu a na nas to nebude mat velky vplyv. osobne najvacsie obavy mam z trumpovho odmietania globalneho oteplovania a jeho averzii k novym technologiam, to su veci ktore ak sa 4 roky nebudu podporovat alebo dokonca vyvijat opacnym smerom tak to bude mat negativny efekt na cely svet.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Fragrance »

dendroid napísal:
Fragrance napísal:dendroid - Hitler bol hlavne feťák ;) btw strašne ma dojala Lady Gaga ako sa rozplakala v aute a šupla to na sockovsku sieť :hysterical: :cool:
Vies o com hovoris ? Hitler hlavne nebol vobec fetak, respektive nim nebol dovtedy, kym ho nezacal dopovat vo velkom jeho sileny doktor. V case, ked sa dostal k moci bol cisty asi ako batola. Fetakom bol Goering. Trump je proste obmedzenec a tym to pre mna hasne.

Broslowski, tvrdit, ze Trump bude lepsi prezident je trocha predcasne, teda pokial nie si jasnovidec :-)
Použil som slovo bol. Nechytajme sa za slovíčka. To že bol chorá hlava (áno pripúšťam že bol geniálny v manipulácii) snáď nespochybní nikto, jedine tak možno kotlebovec. Ale to je potom kapitola sa o sebe.
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

kym ma trump v kongrese vacsinu, tak republikansku podporu urcite vyuzije, a to co najrychlejsie..

urcite si je vedomy, ze sa to moze zmenit velmi rychlo..

a zasa, ked ludom "splni" s podporou republikanov co slubil, aj republikani sa mozu pripravit, ze hlas dostanu.. takze, s trumpom asi spolupracovat budu, lebo ked nie, tak asi vo vacsine potom nebudu..


btw: trump vacsinou slubil presny opak toho, co hillary.. cize, bud to bolo cielene, a robil to len preto, aby si ziskal druhu stranu volicov, alebo to fakt myslel vazne.. sak, ukaze cas, kde je pravda..
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3679
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Zubesuch napísal:a preto ze tam este nebol a nemohol nic posrat tak automaticky neni lepsi = je rovnako zly/horsi? to je mi logika. ///sry turbo ale poziciam si auta/// akoze mam len auta tejto znacky a seru sa strasne ale nejake auta novovzniknutej/ozivenej znacky budu automaticky horsie lebo este nemali cas sa nikomu po*rat? S tymto chod krmit niekoho ineho.
dendroid napísal:Len pre tvoju info, Lockheed Martin je jedna spolocnost, takze v tom pripade by mala Hillary az jednu moznost kam strcit hlavu.
no nehovor Mr. obvious
Na moju logiku narazas, no ta tvoja je fakt na urovni. Zasa tu prekrucas a vkladas mi do ust slova, co som nepovedal, respektive svoje nespravne interpretacie prezentujes ako moje tvrdenia :facepalm: To, ze tam nebol a nemohol nic posrat neznamena ziadne rovna sa, vacsie, mensie, znamena to iba to, ze je to neotestovany clovek, o ktorom nemozes tvrdit, ako sa zachova. Takze z mojho tvrdenia logicky vyplyva, ze moze byt lepsi, moze byt rovnaky alebo moze kludne byt aj horsi (co sa tyka afer samozrejme) ... Preco mi tu teda zasa vkladas do huby tvrdenia automaticky neni lepsi = je rovnako zly/horsi a podobne ? Preco mi dalej pripisujes, ze robim usudky na zaklade tohto aspektu ? Nakolko nie je otestovany, hodnotim ho jedine podla toho, co si vypusta z huby, podla jeho nazorov, vyjadreni a postojov a tie mi pridu desive. A ze mala Hillary afery za 20 rokov v politike je sice smutne, ale osobne to mne vadi menej ako Trumpove nazory. Tak sa ta opytam, ktory clovek v U.S. politike na podobnych postoch ich nemal ? A aj ta tvoja analogia s autami stoji za staru backoru. Ja netvrdim, ze neotestovane auto bude automaticky horsie, to si si zasa vycucal z prsta, respektive asi mas problem pochopit, ako som to myslel. O neotestovanom aute ale nemozes povedat, ze bude LEPSIE ako to, ktore sa kazi prave teraz. A to tu ludia presne tvrdia, ze je Trump proste lepsi, lebo Hillary je spina. Toto som sa tym teda snazil povedat, tak si nechaj prosim ta svoje bludne dezinterpretacie pre seba. A ok, ja som teda Mr.Obvious, no ty si Mr. neviem naratat do 2, ze :D

Fragrance napísal:Použil som slovo bol. Nechytajme sa za slovíčka. To že bol chorá hlava (áno pripúšťam že bol geniálny v manipulácii) snáď nespochybní nikto, jedine tak možno kotlebovec. Ale to je potom kapitola sa o sebe
Praveze sa musime chytat za slovicka, lebo z tvojho tvrdenia aspon pre mna vyplynulo, ze Hitler to posral preto, lebo bol fetak. Nie, Hitler to najprv vsetko posral a az potom sa z neho stal fetak, respektive ho z neho urobili.
Používateľov profilový obrázok
Zubesuch
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1045
Dátum registrácie: Ut 23. Okt, 2012, 18:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Zubesuch »

dendroid napísal:no ty si Mr. neviem naratat do 2, ze :D
uplne presne si ma trafil. hlavne ked si na to musel dokonca editnut svoj komentar. poradili kamarati v praci?

narazal som na tvoje "o tom ta politika je". Nuz ak je politika o tom urobit za 20 rokov po strop politickych afer v nejakom urade. Prosim.
Politika je ale potom aj o tom (nielen v amerike) polarizovat spolocnost vyjadreniami, ktore sice mozu byt populisticke az buranske ale v ramci uskutocnitelnosti uplne nerealne a vytrieskat z toho politicky kapital. Inak by Trump nemal sancu proti Clinton vyhrat. Tu show zvladol v tejto pohnutej dobe lepsie.
dendroid napísal:Tak sa ta opytam, ktory clovek v U.S. politike na podobnych postoch ich nemal?


na to si budes musiet odpovedat sam. od toho ktory nevie naratat do dva je to aj tak uplne irelevantne nemyslis? Okrem toho odmietam robit nejakej Clinton kvazi alibi tym starym pri pive otrepanym "ale ved to robia vsetci". Ako som povedal, demokrati odpalili ovela prijatelnejsieho kandidata na prezidenta davno pred volbami. Tam nadeje zhasli.

ako niekomu je prijatelnejsie mat za prezidenta cloveka s minulostou politickych afer pre niekoho je lepsie mat za prezidenta politicky nekorektneho biznismana/burana a zalezi len na tom akymi ludmi sa obklopi. Ocakavania mozu byt vselijake.

Predpokladam ze ono to vsetko vychladne, Donalda pohlti poradcovska armada a politicka lobby a Trump bude v dejinach zapisany ako xy. prezident USA. Nuz ale vsetko moze byt aj inak.
Spoiler: ukázať
PC1=> MB: Asus X99-Deluxe/USB3.1 <|> CPU: Intel Core i7 5820K @ 4,6 GHz / 1.28V <|> Cooler: Cryorig R1 Ultimate <|> RAM: Kingston HyperX Fury Black 4x8GB DDR4 2666 MHz CL15 <|> GPU: furt sa meni <|> SSD1: Samsung 840 Pro 256GB <|> SSD2: Samsung 850 Pro 1TB <|> HDD1: Seagate SV35.5 1TB <|> ext.Storage: AXAGO EE35-XA3 ALINE + WD 1TB RE4 <|> PSU: SuperFlower Golden King 550W + Silverstone Black Singlesleeve Extensions <|> Case: Define R4 + Noiseblocker PK1 a PK2 fans <|> Mouse: Razer Deathadder BE <|> Mouse Pad: Razer Goliathus Alpha Speed <|> OS: W10 pro

PC2=> MB: MSI H87i <|> CPU: Intel i5 4590 <|> Cooler: be quiet! Shadow Rock TopFlow SR1 <|> RAM: Kingston 2x8GB 1600MHZ CL9 <|> GPU: Asus R9 270x 2GB <|> SSD: Samsung 830 128GB <|> HDD1: Hitachi DeskStar 320GB <|> HDD2: WD RED 3TB <|> PSU: be-quiet! Pure power L8 430W CM <|> Case: Define Nano S windowed + Venturi fans <|> OS: W10 pro
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7780
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Asked whether he really plans to build a wall along the U.S.-Mexico border -- a proposal that served as a centerpiece of his campaign message -- Trump replied, “Yes.”
http://www.cbsnews.com/news/president-e ... ll-deport/
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Fragrance »

Hm USA "Inteligencii" ako to tu niekto nazval voličov Clintonky asi pri tej nadmernej veľkosti IQ nedochádza, že keď je raz niekto legitímne zvolený za prezidenta tak to tak aj ostane. Útoky sa stupňujú a je pekne vidieť ako sa to hromadne organizuje, zváža... Dávam tomu ešte zopár mesiacov a začne sa riešiť pomalé vystupovanie štátov z USA.. Brexit je len začiatok.. New world order teda nakoniec nebude? Aká škoda....

Calexit sa začína http://www.yescalifornia.org
Naposledy upravil/-a Fragrance v Po 14. Nov, 2016, 11:30, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5708
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

To je situacia ze ked je liberal agresivny je to v poriadku :D to nie je extremizmus. deje sa to aj unas v malej forme, ked ultraliberali nazyvaju hocikoho fasistom a rasistom a sami tym predstavuyju predskudky a extremisticke spravanie. no hold, ked si malokto vidi dalej ako na frnak co cakame ze? :)
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Fragrance »

Situácia je na oboch stranách barikády rovnaká. Neexistuje človek ktorý by nemal predskudky ;) Takže hromadná inteligencia nejestvuje :laugh: .
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3679
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Zubesuch napísal:
uplne presne si ma trafil. hlavne ked si na to musel dokonca editnut svoj komentar. poradili kamarati v praci?

narazal som na tvoje "o tom ta politika je". Nuz ak je politika o tom urobit za 20 rokov po strop politickych afer v nejakom urade. Prosim.
Politika je ale potom aj o tom (nielen v amerike) polarizovat spolocnost vyjadreniami, ktore sice mozu byt populisticke az buranske ale v ramci uskutocnitelnosti uplne nerealne a vytrieskat z toho politicky kapital. Inak by Trump nemal sancu proti Clinton vyhrat. Tu show zvladol v tejto pohnutej dobe lepsie.


na to si budes musiet odpovedat sam. od toho ktory nevie naratat do dva je to aj tak uplne irelevantne nemyslis? Okrem toho odmietam robit nejakej Clinton kvazi alibi tym starym pri pive otrepanym "ale ved to robia vsetci". Ako som povedal, demokrati odpalili ovela prijatelnejsieho kandidata na prezidenta davno pred volbami. Tam nadeje zhasli.

ako niekomu je prijatelnejsie mat za prezidenta cloveka s minulostou politickych afer pre niekoho je lepsie mat za prezidenta politicky nekorektneho biznismana/burana a zalezi len na tom akymi ludmi sa obklopi. Ocakavania mozu byt vselijake.

Predpokladam ze ono to vsetko vychladne, Donalda pohlti poradcovska armada a politicka lobby a Trump bude v dejinach zapisany ako xy. prezident USA. Nuz ale vsetko moze byt aj inak.

Ja nie som ty ani tvoj Trump, ja poradcov nepotrebujem. Editujem prispevky bezne, ked ma nieco este napadne a cuduj sa svete, nebudem asi jediny. Pomaly sme sa teda dostali k tomu, ze Trump akoze viedol len nejake prazdne reci ( aky vyznam teda ma volit niekoho kvoli prazdnym reciam ?) a obklopi sa teda poradcami dalej. Dufam potom, ze medzi tymi poradcami bude mat aj knaza (dobre, cestneho knaza :D) a niekoho z katedry aplikovanej etiky :D inac sa teda tym aferam najskor nevyhne. Kazdopadne nema vyznam to dalej rozoberat, akurat buducnost ukaze, co bude zac.

Jednoduska ak sa nemylim, u nas oznacuju za fasistov akurat tak predstavitelov jedneho politickeho zoskupenia a tam teda veru vela priestoru na diskusiu nie je. To nie je oznacovanie niekoho za nieco, to je konstatovanie faktov. Mas na nete spustu dokazov, ako to s predstavitelmi LSNS je a aj tu v teme som postoval zopar prikladov.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Papek »

Ja sa uz musim smiat zo SME, co den to minimalne jeden clanok kde vyplakavaju nad tym preco Trump vyhral, komu to vyhovuje ... a najnovsie prisli s tym, ako boli volby zmanipulovane http://komentare.sme.sk/c/20383377/ako- ... volby.html :-D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB

Návrat na "Debata o všetkom"