zážitky s alza.sk

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kludne dajte nejaku ukazku fantastickych cien v Rakusku
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa Papek »

Osobna skusenost z januara JBL Bar 5.1 v rakuskej alze za 499, u nas za 699.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa bepetko »

SKiLEX napísal: Št 03. Nov, 2022, 18:32 A co ja viem, tie 2-3€ mi pripadaju ako uplne primerana cena za tie svetla :D
Svetla prisli a vcera som ich skontroloval a som velmi milo prekvapeny kvalitou spracovania aj materialov. nesvieti to nejako extra ale snad vydrzia coto. Z ali si nemyslim, ze by prisla takato kvalita za tie peniaze.
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> nesvieti to nejako extra

nedolezite, pri svetlach je toto posledna vec co ta trapi.

Skusali ste volakto u nich reklamovat Samsung telefony v poslednej dobe ? Bratrancovi zamietli s nejakou lahkou vyhovorkou, musim zistit co presne prebiehalo.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa bepetko »

tak je to len 600lumenov co podla mna staci hlavne za tie 3e ci kolko
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa stevo891 »

bepetko napísal: Ut 08. Nov, 2022, 13:48
SKiLEX napísal: Št 03. Nov, 2022, 18:32 A co ja viem, tie 2-3€ mi pripadaju ako uplne primerana cena za tie svetla :D
Svetla prisli a vcera som ich skontroloval a som velmi milo prekvapeny kvalitou spracovania aj materialov. nesvieti to nejako extra ale snad vydrzia coto. Z ali si nemyslim, ze by prisla takato kvalita za tie peniaze.
Aj mne dnes prisli, cakal som nejake plastove hracky ako z ali a musim povedat ze som aj ja velmi milo prekvapeny. Hlinikove telo na vsetkych, silne magnety na orian/merak+mechanicke zamknutie, drziaky slusne. Arcturus ma az neprijemne silne to zadne svetlo. Na prvy pohlad velka spokojnost, hlavne za tie 2-3 eura/kus
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2236
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Ja este stale nemam doriesenu objednavku s "akciovou" MX Master 3. Pritom v objednavke mam aj iny tovar, mys tvorila mensiu cast z celkovej ceny objednavky. Najskor mi odpisovali, ze sa caka na iny tovar (pritom vsetko mali stale uvedene skladom), az neskor mi napisali, ze mys nemozu za uvedenu cenu predat, ale mozu mi poskytnut zlavu, cize cena by bola 59,90. Kedze uz jednu MX Master 3 doma mam, spytal som sa, ci mi nemozu dat rovnaku cenu na MX Vertical. Prisla odpoved, ze cena by bola 69.90, comu uplne nerozumiem, kedze predajnu cenu oboch mysi maju rovnaku. Tak som im ako alternativu napisal iny tovar v podobnej cene ako bola "akciova" mys a prisla mi odpoved, ze ako budem chciet doplatit sumu 16 eur. Uplne najlepsie na celom tom je, vzdy odpise niekto iny, bez uvedenej predchadzajucej komunikacie a tak vobec netusim, v akom bode komunikacie sa nachadzame :-).
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7972
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa CageJ »

Ja som im napísal na sprosto, že chcem zľavový kupón - poslali.
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 464
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa JacobSteven »

@CageJ - zaujímavé... mne ako som spomínal, zľavový kupón chceli dať jedine ak kúpim myš od značky Logitech. Asi to zjavne bude tým, ako Mato písal, že odpíše vždy niekto iný bez predchádzajúcej konverzácie, čo je vlastne pravda, tiež mi vždy iný odpíše. Zjavne teda sú takí čo v pohode pošlú kupón na hocičo a potom taký čo si idú ešte určovať podmienky, ešte od akej značky aby som myš kupoval...

Zároveň ak naozaj funguje ich e-mail podpora spôsobom, že niekto si na PC otvorí stránku a odpovie na hocijaký mail aj na taký kde to už riešil jeho kolega dajme tomu tak to je dosť nanič. Predsalen ak niečo rieši jeden človek tak bude v obraze celý čas...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa loleqboleq »

CageJ napísal: St 09. Nov, 2022, 15:15 Ja som im napísal na sprosto, že chcem zľavový kupón - poslali.
A nezabudni sa ešte pochváliť, ako si to zaplatil z českého účtu a chcel si od nich ešte kompenzáciu za stratu v kurze, nech sa na tvojej blbosti môžeme zasmiať ešte viacerí. :hysterical:

So Skittlesom si môžete ísť podať pucky. ;)
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
fallenblue
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 181
Dátum registrácie: Po 20. Sep, 2021, 10:00
Bydlisko: Trenčín

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa fallenblue »

CageJ napísal: St 09. Nov, 2022, 15:15 Ja som im napísal na sprosto, že chcem zľavový kupón - poslali.
A spomenul si im toho tvojho právnika, či si to mal pripravené ak by nedali kupón? :red:
CPU: i9-9900K + Arctic II 360 + 3×NF-A12x25 chromax MB: MSI MPG Z390M RAM: 4×8GB HyperX 3200 MHz Predator RGB GPU: Asus TUF RTX 3080 SSD: 2×Samsung 980 1TB + CLR-M2 ALU PSU: Corsair RM850x(2018) CASE: Asus AP201 Black + 4×NF-A12x25 chromax LCD: 27GP850 + P2421D Repro: PreSonus Eris E3.5 Mouse: Logitech G502 Lightspeed + Logitech MX Master 3S Keyboard: Logitech MX Mechanical Headset: Logitech G Pro X Wireless MB: MacBook Pro 13 2020 | i5-8257U | 16GB | 256GB Apple: iPhone 15 Pro Black 256GB + Airpods Pro + Apple Watch 4 Grey 44mm + iPad mini 6 Grey Cell Gaming: PS5
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa SKiLEX »

loleqboleq napísal: St 09. Nov, 2022, 18:26
CageJ napísal: St 09. Nov, 2022, 15:15 Ja som im napísal na sprosto, že chcem zľavový kupón - poslali.
A nezabudni sa ešte pochváliť, ako si to zaplatil z českého účtu a chcel si od nich ešte kompenzáciu za stratu v kurze, nech sa na tvojej blbosti môžeme zasmiať ešte viacerí. :hysterical:

So Skittlesom si môžete ísť podať pucky. ;)
Aby tebe este niekto nepodal pucku za neopravnene podnikanie s kablikmi :D


Anyway, asi nema velky zmysel aby jeden operator riesil jedneho cloveka, ked spracuvava desiatky tiketov za hodinu... kym mu ty odpises tak uz netusi ze existujes :D A k historii sa pokial viem dostat vedia.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2236
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Navrhol som Alze, ze mozu v mojej objednavke nahradit mys za iny tovar s podobnou cenou (cca 5 eur doplatok z mojej strany). Poslali mi novu fakturu, kde pozadovali doplatok v celkovej vyske 16 eur. Ked som sa spytal, preco nacenili nahradny tovar sumou o 11 eur vyssou, ako maju na svojom eshope, uz sa viac nikto neozval.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
kvoco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Po 18. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: BA, MT

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa kvoco »

Reklamoval som nefungujuci bt reprak, po mesiaci sa ozvali, ze daju dobropis a nasladne druhy mail, ze mam dodat kompletne balenie, nechal som si z neho usb kabel. Pytaju ho naspat, ze inak neposlu peniaze. No riadne trapne...zas sa tam musim trepat.
AMD Ryzen 7 7800X3D+ARCTIC Liquid Freezer II 360, ASUS ROG STRIX B650E-E, Kingston FURY 64GB 6000 MHz CL36, XFX MERC 310 Radeon RX 7900XTX, KINGSTON KC3000 NVMe 2TB + Samsung 970 EVO 500GB + KINGSTON SATA 480GB, Fractal Meshify 2, EVGA 1000W GQ, GIGABYTE AORUS FI32Q
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: zážitky s alza.sk

Príspevok od používateľa zodiaq »

No offense ale preco trapne? To je normalna vec ze treba vratit cely vyrobok aj s prislusenstvom. Vratia ti predsa celu cenu, nie?
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"