World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Na akom vozidle?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Shairachaz »

WT Pz. IV
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1979
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Gumkac »

Shairachaz napísal:Môžte vy kydať na nemecké lowpen 150mm. koľko len chcete, ale ja to delo milujem :D Na top 150mm. mi ešte chýba nejakých 15k xp tak používam to s 215mm. pene a je to MASO! :D Prvá bitva čo som ho equipol a jéb, top dmg 3700 (aj tak sme ro prehrali, zbytok teamu dokopy dalo menej dmg ako ja sám...), a ani som goldy nestrieľal. Boží.

Btw, do tých 75k xp sa započítavajú aj 5násobky a premko, takže stačí spraviť 5násobky na polovicu tankov v garáži a mám vyhráno :D
3700 dmg je akoze dobry na tom tanku? :D :D :D D
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB | NZXT H7 flow | 5x 140mm arctic
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile | Lenovo T490
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Shairachaz »

1. Tú wafli nenávidím :D
2. Mám ju len chvíľu
3. S 128mm toho nič nenastrieľam :)
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

3700 dmg je na T9 TD dost nadpriemerne.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Ani by som nepovedal, ako average dmg určite, ale ako top nie :) Ale hovorím, mám ju len chvíľu a zrovna nedávno som len mountnul 150ku, s ktorou sa mi hraje najlepšie :) Taký Obj. 704, tam lietali tisícky a tisícky dmg, ach, chýba mi to tédo.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1979
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Gumkac »

mne ta wafla sadla mrte. nemam rad velku waflu. tato mala bola mega. mam na tom tusim 8K dmg ako top. samozrejme hrane s tym 128 mm nie 150. awg mam len 2500, ale casto boli 4K+ bitky. ale casto take, ze 500. lebo ja som typ, co ostane na klucovej pozicii aj ked cely team ide jednu stranu. bez toho by sme prehrali.a milujem, ked sam drzim 5 top tier tankov dakde, a ta druha strana aj napriek presile vykape :hysterical:
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB | NZXT H7 flow | 5x 140mm arctic
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile | Lenovo T490
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Shairachaz »

mmm, TOG je žúžo. Idem robiť 5násobok - mapa Dálnice - spawn na spodku - idem do mesta, kým tam dorazím, náš team už všetkých enemákov vykydlil. Nepriatelia tlačia po zelenej, vraciam sa na náš cap, kým tam dojde, Grille už všetkých troch sejmul. Koniec bitvy. gg
https://dl.dropboxusercontent.com/u/181 ... ot_199.jpg
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Sice mam dneska 63% winrate ale tie tymy su katastrofa :D
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa kramer »

No už keď sú tie 5x tak som prevetral aj jednú krasotinku kde mám základnú posádku. Mám ho len preto lebo niekto z klanu sa išiel hadať že LTP je najlepší tank tieru III. a ja som bol proti a volil som Cruiser a vyzíval som ho na férovku ale akosi zrejme stratil presvedčenie a nechce sa mi ho predávať. Včera potešil konečne prelomená kliatba 9tich kilov.



A ešte dávnejšie sa mi podarila bitka s FV 307

CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

No najlepsi tank 3. tieru je aj tak Pz IIG :D
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Shairachaz »

No hovorím, že s 150kou je to úplne iný tank!
Obrázok
Takže HT, TD a SPG s vyznamenaním hotové, teraz už len sejmout 3 téda a HTCčko je doma :)

Inak zrovna čumím, že množstvo nemcov v garáži mi už pomaly presiahne aj rusákov :D Som zvedavý na ich MT lajnu, to VKčko je zatiaľ clekom fajn, ale budem musieť zamakať na posádke, zatiaľ tam nemám hotový ešte ani prvý skill (BIA), potom ešte maskovačku, opravy, ramovací skill a bezpečné ukladání.

//Prisahám bohu že prvú bitvu čo som vytiahol to veko, tak by som dal ST-15ku :D Enemáci mali stugov a podobnej TD hávěte, dvoch som už sundal keď ma bishop zrazu dla na ránu :(

///Bishop je ale tiež krutý, sice ho už mám dávno za sebou, ale minule sme jedného zobrali do t6 odřadov a veru dal 7 killov a 5 násobok cez 10k :D Ale bola to sranda, človek by ani nebolo povedal koľko t5 tankov sú v odŘadoch lepšie ako niektoré 6ky.

////V A-44 mi zostáva už len 200hp, všade okolo nepriatelia, 100% hp enemy Borsig s 150kou zrovna vystrelil tak si hovorím, fuck it, dám mu ránu a poriadne ho suicide-ramnem, rána za 320, ram za 500, mne zostalo 7hp a on ešte furt nabíja tak som ho ešte stihol doraziť :D Na topu v dmg (2600) v prevažne t8 bitve a naši to predsa prehrali, achjo :(
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Pomohol by mi niekto s tier 6 light tankom? Hram v S-51 a musim dat 2K damage
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

Konecne mam topove delo na E50 a musim povedat, ze ten tank je absolutna lahodka. Inak ak tym VK myslim VK 30.01D tak to je absolutne bozsky tank, momentalne moj najoblubenejsi, len ked s nim clovek schyta zo 4 bitiek 3x proti t8 (ako ja vcera), tak je to dost deprimujuce.
S tym LT mozem pomoct, napis mi v hre - Hadent
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Taky můžu, nick v podpise.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"