World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Aha čo som našiel medzi starými screenshotmi :D
https://dl.dropboxusercontent.com/u/181 ... ot_058.jpg
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

jackhammer napísal:
M1ch4l napísal:aha, to je zasa nejaka (predpokladam zbytocna) odmena? No mail mal nazov "Mko, we miss you"
jj ja som to nezapol skor cca 4 mesiace a poslali mi taky srdcervuci email :D
http://i.imgur.com/yioAI6Y.png
aj na taky si spominam, ten mi prisiel este 29.5. :D

Podla noobmetra uz v marci som hral len malicko a naposledy som to zapol niekedy v polke aprila. Mozno sa ale vratim, tie ceskoslovenske tanky s buchtami zneju aspon trosku zaujimavo. Naposledy som sa myslim vratil kvoli japonskym tankom, tiez po niekolkomesacnej pauze. Hra je to skvela, problem je v tej komunite.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
take-it
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ne 26. Aug, 2012, 11:11

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa take-it »

ja som to zacal hrat len nedavno a fakt zalezi aka je komunita, ak spolupracuju tak je to super zabava, ak nie je raz dva po boji :-(
zatial som viac prehral ako vyhral ale je to dobry zabijak casu :) a hlavne graficke spracovanie je paradne :)
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa newmi »

tak som si dal bitku aby som mal to bt7a a teda, nic sa nezmenilo, neviem ci to nie je este horsie, cervene more :facepalm:
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
take-it
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ne 26. Aug, 2012, 11:11

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa take-it »

to som si všimol aj ja že ich vybijeme ako hadov a zrazu sa nejak zase nakotia a nie je šanca vyhrať .. ale nevadí, je to len hra
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

take-it napísal:ja som to zacal hrat len nedavno a fakt zalezi aka je komunita, ak spolupracuju tak je to super zabava, ak nie je raz dva po boji :-(
zatial som viac prehral ako vyhral ale je to dobry zabijak casu :) a hlavne graficke spracovanie je paradne :)
Paradne graficke spracovanie? :D Paradna grafika je u mna v bf3,4 a nie WoT. Aj ked uznavam ze HD modely su naozaj na vysokej urovni. Inak ak si len nedavno zacal, skus hrat v cete, mne to kedysi dost pomohlo, ked mi kamarat vysvetloval co a ako :good:
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

newmi napísal:tak som si dal bitku aby som mal to bt7a a teda, nic sa nezemnilo, neviem ci to nie je este horsie, cervene more :facepalm:
Ano je jasne, pokial hrajes nizke tiery :) treba hrat VIII a vyssie ;)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
take-it
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ne 26. Aug, 2012, 11:11

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa take-it »

spacepen: áno áno, hrám to v HD a v týchto horúčavách to pekne vyhrieva PC, musel som pridať 3000 otáčkový Typhoon vetrák na intake aby sa mi nezbláznila VGA :D

práve som pozeral svoje hodnotenie na Noobmeter.com zatiaľ 47 bitiek a hodnotenie veľmi slabé. Hold hrám to len veľmi krátko.
a ako sa zapojím do čaty ? lebo po pravde často neviem čo a ako, teda len viac menej skúšam a niekedy rýchlo umieram. Hlavne ma štve že ďalší postup zdokonaľovania je náročný z pohľadu GOLD ale ja do toho real prachy tlačiť nebudem. Len tým pádom prestreliť niektorých je nemožné. A druhá vec čo som sa mi reálne stalo že aj keď som zničil nejaký art ale nedostal som zato žiadne ohodnotenie.

edit 14.8.2015 práve som odohral 2 bitky a do minúty som bol v oboch zničený. Lenže s mojou 3tier sa asi tažko možem porovnávať s 5kou, jednou ranou ma roztrhlo :/
Naposledy upravil/-a take-it v Pi 14. Aug, 2015, 10:42, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa newmi »

mArtinko5MB napísal:
newmi napísal:tak som si dal bitku aby som mal to bt7a a teda, nic sa nezemnilo, neviem ci to nie je este horsie, cervene more :facepalm:
Ano je jasne, pokial hrajes nizke tiery :) treba hrat VIII a vyssie ;)
aj tie som hral, nakoniec som dal dnes viac bitiek ako som chcel a so slusnymi vysledkami ale aj tak. Nejak mi to po tej prestavke pripada akesi neohrabane, tarbave, malo svizne.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Energetik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 351
Dátum registrácie: St 18. Feb, 2015, 11:23
Bydlisko: Humenné/Ba

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Energetik »

Tak som pozeral na ten noobmeter a tu su moje vysledky :D http://www.noobmeter.com/player/eu/Jona ... 505381738/
Uz som presiel skor na WT ale akosi zacinam mat chut sa aspon na chvilu vratit ku WOTku :D inac, nezmenil sa nazov tanku KV-1S na KV-85?
Spoiler: ukázať
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + scythe mugen max, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, GPU:ASUS STRIX RTX 3070Ti , PSU: Corsair RM750x, RAM: Kingston Fury 2x16GB 3600, SSD: Samsung 970 EVO NVMe M2 1TB + Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate Baracuda 1TB+2TB, CASE: Fractal Design 2500

Bike: Kona Blast Deluxe 2010
YT Jeffsy 29 AL 2018

"mať a nemať milión, to sú dohromady dva milióny" Esterad Thyssen (Zaklínač)
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa newmi »

take-it napísal:spacepen: áno áno, hrám to v HD a v týchto horúčavách to pekne vyhrieva PC, musel som pridať 3000 otáčkový Typhoon vetrák na intake aby sa mi nezbláznila VGA :D

práve som pozeral svoje hodnotenie na Noobmeter.com zatiaľ 47 bitiek a hodnotenie veľmi slabé. Hold hrám to len veľmi krátko.
a ako sa zapojím do čaty ? lebo po pravde často neviem čo a ako, teda len viac menej skúšam a niekedy rýchlo umieram. Hlavne ma štve že ďalší postup zdokonaľovania je náročný z pohľadu GOLD ale ja do toho real prachy tlačiť nebudem. Len tým pádom prestreliť niektorých je nemožné. A druhá vec čo som sa mi reálne stalo že aj keď som zničil nejaký art ale nedostal som zato žiadne ohodnotenie.

edit 14.8.2015 práve som odohral 2 bitky a do minúty som bol v oboch zničený. Lenže s mojou 3tier sa asi tažko možem porovnávať s 5kou, jednou ranou ma roztrhlo :/
nic v zlom ale prave kvoli takym ako ty ta hra je taka napikacu ako je. Kam sa preboha series ked mas len 47 bitiek??? Aky tier 3? Tam pekne poctivo trenuj na t1 a t2 kym nebudes mat aspon 100bitiek, hlavne si skus dakoho do caty zohnat kto ta to nauci hrat alebo ASPON pozeraj youtube videa, studuj navody kam treba ist, ako ist, co robit, ako ten ktory tank najlepsie vyuzit. Toto nie je nejak tupa arkada typu prestrelim s hocicim hocico od hocikial. A ohladom goldu, to co pises vobec nie je pravda len ty proste nepoznas ako ta hra funguje.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Kazdy sa uci :) staci len pozerat videa, ja ked som zacinal, zacal som pozerat quickybabyho, pozeram ho doteraz. moje wn8 sa zvisilo o 700 :) a stale idem hore, kedze prvych 2k bitiek som mal priemer max 400 wn8 (co znamena totalny idiot :) sudim len z toho, ze mam denne 1800+ wn8 a vzdy mi to vyjde len o cca 7 bodov vyssie:D takze zaklad musi byt riadne lamersky)

Vtip je v tom, ze ta hra je v principe zlozitejsia ako napriklad counter strike, musis poznat tanky, styly hry a pod :) a to sa jedine naucis z videi od skusenych alebo kamosa, ktory ma za sebou 5k+ bitiek a aspon 1000wn8

cervene more v nizkych tieroch je preto, lebo su ludia, ktori to hraju a mozno aj v V tieri skoncia, pretoze stale zomieraju, niektori to potiahnu aj vyssie ale su lenivi zlepsovat sa :) Vyssie tiery nehraju, pretoze by im nestacili kredity.

GOLD ti v principe netreba, zlate naboje sa kupuju za kredity !!! a da sa vyzit aj tak, ze nebudes mat premium :) hral som tak donedavna. Bohuzial ich budes potrebovat a treba niekedy obetovat par tisic kreditov pretoze napriklad ist s IS-3 na E100 bez zlatych je rovnake ako mat wn8 400 (kedze mu vanu s AP ammo neprestrelis na 95 %):)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa kramer »

Ja ti odporúčim akcida https://www.youtube.com/user/akcido/playlists z jeho videí som značne pochopil ako to funguje s čím ako hrať a dodnes sa tam niečomu priučím. Videa sú trochu dlhšie ale stoja za to i keď poniektoré sú z čias pamätníkov ale pointa ostala.

Taktiež gottwy nieje zlý a viac funny ako akcido https://www.youtube.com/channel/UCumgAF ... i9JznusPTQ

Potom sú tu ešte top star ako Budogzer či BalonekCZ ale oni robia prevažne stream na dva až tri hodiny potom je tu ešte Carramba66 ale on už robí prevažne len komentované replay iných hráčov https://www.youtube.com/user/WoTcarramba66.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

Energetik napísal: inac, nezmenil sa nazov tanku KV-1S na KV-85?
Ano, v podstate, KV1s bol prerobeny na KV 85 (vyrazne mensia depresia dela, nerfnute 122mm delo, buffnute DPM na 100mm) a pribudol novy KV1s na t5, co je v podstate rychlejsia, ale trosku lahsie pancierovana KV1.

Pre take-it
Neber si to co napisal Imwen nejak zle, on to obcas povie dost tvrdo. Ale naozaj sa neponahlaj, aj ked asi mas nejaky vysnivany tank, toto nie je nejaka MMORPG, kde ide o to dostat sa na max lvl a az potom zacina "endgame". Skus nejake tie videjka najskor, najlepsie na zakladne mechaniky hry, napr. https://www.youtube.com/watch?v=5ML4oXjG6ag (neviem ako si na tom s anglictinou), usetri ti to do buducnosti vela starosti s konspiracnymi teoriami o cheateroch a pod.

Nemusis ani nejak brutalne studovat tanky, na zaciatok ti staci ako budes pomaly postupovat naucit sa nejake tie weakspoty (slabe miesta panciera kazdeho tanku), usetris vela prachov za premiovu municiu (da sa kupit aj za ingame prachy, netreba goldy).
Hlavne je najst si tank ktory ti sedi, pripadne tanky, a podla mna skutocne majstrovstvo v zvladnuti hry je najst spravny balanc medzi agresivnym hranim a "kempenim", teda nehrat ani jedno ani druhe, ale byt neustale uprostred.

Tak snad ta ta hra chyti, dal by som ti aj viacej rad, ale ja vlastne ani neviem ako to hram, nemam na to nejaky system, azda som az prilis agresivny (mizerne percento prezitych bitiek http://www.noobmeter.com/player/eu/Hadent/503187518/ len mi to akosi vychadza :laugh:
WoT/AW - Hadent
take-it
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ne 26. Aug, 2012, 11:11

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa take-it »

neberiem si to vôbec zle, práve naopak. Pozrel som si pár videí a už chápem že som na to šiel úplne zle. Celý boj je zložitý proces a treba rozmýšľať čo kto kedy urobí a treba na to skúsenosti. Pomaly sa učiť :) Problém WOT je ale aj ten že to prezentujú ako nejakú arkádu. chcú pritiahnuť čo najviac hráčov a hlavne aby niekedy zbytočne platili, aby hneď mali naj naj naj mašinu. Lenže skúsený protivník mu raz dva natrhne prdel :D :D :hysterical:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"