World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa stevo891 »

Nechcel som budit dojem ze som namysleny a ani ze vsetko viem, urcite vsetko neviem a su odomna ovela lepsi hraci..vid na fore crux. Ale trochu ma nastvali tie vase tvrdenia pricom nemate skoro ziadne skusenosti s t10. A tu mame dalsie vyhlasenie ze is7 je op, ale ze ma malo hp, hori ako fakla, stale mrtvy vodic a to hrozne delo uz nikoho netrapi. Proste ma taketo vyhlasenia a tvrdenia seru. BTW len preto mam tak vela bitiek s is7 lebo to bola moja prva desina a velmi sa mi paci model tanku.

Nevedel som ze niekoho zaujimaju moje nazory a replaye. Ak ano mozem sem dolozit nieco.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

Prepac, asi som sa velmi rozohnil, IS7 nie je vyslovene OP tank, ale zbytocne buffovany by som povedal a to ma na nom serie viacej ako jeho pancier. + ma tiez nasralo tvoje tvrdenie o neskusenosti s T10, iste nemam tam tolko nahrane ako ty, ale s T8 a T9 tankami som si T10 bitiek uzil dost myslim + hravam vela v poslednej dobe aj rozne LT7 (a chystam sa kupit T-54 Lwt.) a s tymi som v T10 viacej ako by som si zelal :laugh: .
A myslel som to tak, ze namiesto toho, aby si poradil nieco Take-it, tak riesis moje staty, ktore som tam dal nie preto, aby som machroval, na to je tu ovela viacej lepsich hracov, ale naopak, preto, aby som demonstroval, ze mu nemozem uz vela poradit okrem toho co som mu povedal. Proste ak poznas nejake dobre navody, rady, tak radsej to postni, alebo ukaz nejaku dobru t10 bitku, ked uz ich mas tak rad (bez ironie).
Ak to pomoze co len jednemu cloveku, tak je dobre, podla mna. Nech je tu aj nieco uzitocne. Aj tak tu vacsinou len nariekame, pripadne sa sem - tam pochvalime. Ked sem pride niekto z inej casti Pretaktovania, tak si musi mysliet, ze sme nejaki blazni, alebo sektari ci co :D .
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

znalost hry ta potiahne len nejaku cast, zbytok uz je prax a spravne myslenie, trpezlivost a pevne nervy. Bez toho z cloveka pravy unicum nebude...staty si moze nafarmit, ale bude to pri hre vidiet, ze jednoducho nie je taky dobry ako ukazuju staty.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

To je pravda, mechanickym napodobnovanim z nikoho unicum nebude, skor moze hrat este horsie, ide skor o to vycihat od unicim pozicne veci (kam v zaklade ist a tak), pripadne uvedomit si, ako inak sa dala situacia resit. Ja kolkokrat ked pozeram nejaky Stream a vidim co oni spravia v situaciach ked ja by som spanikaril a hned chcipol, tak sa potom snazim si to zapamatat, ze netreba hazdat flintu do zita, treba sa naucit napr. nedrzat sa nejakej pozicie zubami-nechtami, ale ustupit na lepsiu a pod, to mne dost dlho trvalo si toto uvedomit, akokolvek primitivne sa to moze niekomu zdat.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

M1ch4l napísal:znalost hry ta potiahne len nejaku cast, zbytok uz je prax a spravne myslenie, trpezlivost a pevne nervy. Bez toho z cloveka pravy unicum nebude...staty si moze nafarmit, ale bude to pri hre vidiet, ze jednoducho nie je taky dobry ako ukazuju staty.
mno tak to popravde reálne moc dobrých hráčov nieje :)
Naposledy upravil/-a dexterav v Ne 16. Aug, 2015, 16:02, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa stevo891 »

O tom to je a z casti s tebou suhlasim michal. Prave preto ani ja priamo nehrajem na staty, nepreskakujem za volne xp zle tanky, nehrajem iba nizke tiery (sealclubbing), op tanky pre statpadding atd. V poslednom case som uz nepouzival ani mody ani xvm. A prave prax, detailna znalost mapy, tankov a vediet kedy utocit, stiahnut sa alebo aj kempit moze znamenat vyhru alebo prehru. Samotne wn8,7,eff, dava len urcite % ako teoriticky moze niekto hrat, ALE podla mojho nazoru davaju lepsie info kompletne staty napr. konkretny tank. Len ich treba vediet spravne citat, cisla vacsinou neklamu. Dalsia vec je tymova hra, poznam hraca ktory ma velmi dobre celkove staty ale je mizerny tymovy hrac, cize uplne nevhodny do klanu alebo aj do caty. Kupovanie uctov je v dnesnej dobe tiez trend a preto treba brat xvm s rezervou, zasa ale pomozu kompletne staty kde sa kupeny ucet velmi rychlo ukaze.

//dexter musis si ale tiez uvedomit ze aj unicom hrac je len clovek a robi chyby. Preto sa moze niekedy stat ze aj unicom zomrie ako prvy...proste nahoda, suhra okolnosti alebo len zle odhadnutie situacie.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

to jo, kazdy robi chyby, to je normalne. Ja som skor mal na mysli to, ze ked niekto bude hrat nie na vyhru, ale aby dal co najvacsi damage a co najviac killov (t.j. maximalizuje WN8 = farmi staty), tak sice dosiahne vysoke staty, ale nebude tak dobry hrac ako ten, co bude mat hoci aj trochu nizsie WN8, ale bude hrat na vyhru.

Aspektov co vplyva na kvalitu hraca je mnozstvo, hodnotenie podla individualnych tankov je komplikovane, pretoze hraci maju iny styl. WOT je v tomto relativne komplikovane, pretoze ma vyrazny aspekt co do znalosti hraca (mechanika, tanky, mapy, ...) a taktiez ako pomalsia PVP hra solidny takticky a psychologicky aspekt.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa kramer »

No čo ktorý masochisti sa vydajú na trnistú cestu k Type 5? Ja to asy risknem komplikované tanky považujem za výzvu :D.

CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa newmi »

stevo891 Za to ze teba bavia t10, neznamena ze MUSIA aj ostatnych. A je plna rit "unicum" co ani sami pomaly nevedia akym zazrakom sa im tie staty podarilo nahrat a nehnevaj sa ale z tych tvojich reci mi vychadza ze patris medzi bud nich alebo medzi nafukanych snobov. Normalny clovek, normalne unicum tu nebude sirit taky flame ako ty. Ja NEHRAM iba s op tankami, poctivo som si presiel aj tie najhorsie tanky vo vetve, max co som ku koncu pouzil par tisic free xp, nehram totizto premium ale drina, tvrda drina a preto mam aj take nachuja staty, lebo sa ucim na vlastnych chybach! Priznam, nejde mi to nejak extra a preto mam viac nahratych bitiek s tankami ktore su mozno OP ale nebudem predsa ako pako hrat aby som mal nervy, treba sa predsa zabavit. Ale kludne si tu dalej trep tie svoje nicim nepodlozene kecy.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

kramer napísal:No čo ktorý masochisti sa vydajú na trnistú cestu k Type 5? Ja to asy risknem komplikované tanky považujem za výzvu :D.
Rozmyslal som, ale nejak ma take pomale tanky ako vyzeraju, ze budu, nebavia. Navyse su aj vyzorovo take nejake divne a na to ako su japoncici mali, tak aj brutalne velke - magnet na arty :)
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa stevo891 »

newmi - lel nejak si si to zobral k srdcu :D . Nadavas na chlapca co to akurat zacal hrat ze aky si ty frajer, podpichoval si do mna tak co si cakal?! Nechcel som ti robit zle ale ty si dal vyhlasenie ak ta mozem citovat:
btw imho, vsetko nad t8 je kktina, nezabavna nudna nedynamicka.
pricom to prave ty nemas cim podlozit a ze ja mam nepodlozene kecy. Ako som uz pisal nechcel som budit dojem ze som namysleny len ma zarazilo a aj nastvalo tvoje tvrdenie pricom si to ani nevyskusal. A co si myslis ja som si tie svoje tanky nevydrel a neucil sa na vlastnych chybach? Prave to ze som venoval ovela viac casu studovaniu mechaniky hry, poziciam na mape atd. Este raz kde som mal nicim nepodlozene kecy?

Tim co som napisal ze preco nehrajete t10 som nenarazal na to ze nemozte hrat co sa vam lubi ale prave ze by sa vam mozno pacili desiatky.

///btw uz ste skusali niekto japonske heavy? Ak ano da sa to k niecomu porovnat? (napr. Maus alebo e100?)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa newmi »

vies co to je IMHO??? Podla mojho nazoru, a nazor mozem mat aky chcem a akceptujem aj nazor inych ale ja mam proste taky nazor aky mam. Mna t9 t10 proste nebavia, nie je to na mna dost dynamicke. A nechapem AKY vyznam ma STALE hrat t10 az do zmagorenia? Preco nehrat aj daco ine ked je tam tolko tankov?

Nepodlozene kecy o mne som mal na mysli.

A ked niekto nechape smajly, nuz. No comment. Myslel som toho nooba s nadsazkou. :P
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
stevo891
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: St 14. Jan, 2009, 02:54
Bydlisko: TN

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa stevo891 »

Mozno to tu uz je ale nasiel som niekolko starsich zabavnych alebo zaujimavych gifov s tankovou tematikou. dufam ze to nikomu nebude vadit :D

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 | CPU:Intel Core i7-4790K @ 4600 MHz | COOLING: Raijintek Ereboss, 2x Noctua NF-P12-1300 | RAM: Kingston DDR3 12GB 1333MHz CL9 HyperX (2x4GB, 2x2GB) @ 1800MHz | VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5| SSD: Kingston 240GB SSD HyperX SATA3, 2.5 | HDD: Seagate Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1TB | MONITOR: LCD Benq G2420HDBL | CASE: Fractal Design Define R2 Black Pearl, 3x Noctua NF-S12B FLX| FAN CONTROLLER:NZXT Sentry Mesh | PSU: Seasonic M12II-620
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

skor ako japonsky heavy X ma stale taha MAUS a kedze som este len na zaciatku linie, japonsku uz nejdem, mam tam rozchodenu medium. To mi staci :)

K tym polemikam ohladom statsov :D stale mi pride winratio viac kompetentne ako wn8. Wn8 je viac menej iba pomocka, ci sa mozes z casti pri flanku spolahnut na svojho spoluhraca, alebo nie :) Samozrejme to je vzajomne, ked ma niekto winratio 50 a wn8 600, urcite to je len stastko :D
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

Pre tych co ich zaujimaju japonske heavy http://ritastatusreport.blogspot.nl/201 ... sions.html aj ked podla kratkeho hrania na test servri to bude tazke naozaj hodnotit. Kazdopadne zatial ma tam nic nezaujalo a ako pise Rita na konci, vyzeraju riadne neprakticke, najpouzitelnejsie asi na blokovanie nejakej cesty.
WoT/AW - Hadent

Návrat na "Hry a problémy s nimi"