Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

PETERPANs napísal:
Shatterhand napísal:@PETERPANs: Nie si ty občas hovorcom SMERu? Áno, myslím to vážne. Čo ten tvoj posledný post? Ja ich bojkotovať nebudem, ale ty len hovoríš presne to, čo bilbordy SMERu - "Zastavte trojkoalíciu SDKÚ-KDH-SMK". A nie že ma za toto ďobneš, veď ja nie som Maďar :laugh: A na SlovenkúMegalitickúKultúru mám svoj názor. Tá by už v parlamente byť nemusela, nech ju úplne nahradí MOST.
ja bilboardy smeru nesledujem, ja sledujem to co sa deje v madarsku a po tom vsetkom ak sa najde strana co pojde s SMK to bude skratka tragedia pre narodnu hrdost (to je taka vec co si za peniaze nekupis, to sa neda ocenit).
SMK sa cez 5% nedostane ani náhodou, všetci chcú Bugiho kvôli tej jeho sexy slovenčine, Most s tým problém nebude mať... pravica s nimi pôjde hocikam, rovnako ako robko, ktorý po voľbách zoberie hocikoho, aby tam ešte aspoň chvíľu ostal... a je úplne jedno,že predtým povie, že nie nie, mosty nechceme... by the way, národná hrdosť je niečo pre ľudí, čo si nenechajú klamať do očí a brať si Tatry spod nosa, človeka ako on by v Maďarsku hodili dávno do Dunaja
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

PETERPANs napísal:..ja sledujem to co sa deje v madarsku..
keby si radsej sledoval, co sa deje u nas. to ze tebe a tvojim detom sudruhovia beru v podstate spred nosa nevidis.
staci, ze ti zalepia oci nejakym imaginarnym nepritelom, ktory je od teba 600km, ale ze su rozdrbane cesty pod tvojim domom, ze nase deti chodia do rozpadnutych skol a neucia sa poriadne, ze tvoj fuhrer rozdava tvoje peniaze kadejakym jakabovicom, tkacom, poorom, sirokym a kinom ta netrapi. ze nejaky opilec zo ziliny jazdi za tvoje peniaze v sportiakoch a lieta stihackami ti nevadi. ze si "pan" premier robi za tvoje peniaze stranicku agitku SMERu na pode uradu vlady ti tiez nevadi.
hlavne, ze mas problem s nejakym madarom, ktoreho si v zivote nevidel ani z rychlika. za normalnych okolnosti by som ta oznacil za hlupaka, ale ako moderator si to nemozem dovolit.
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa crux2005 »

killo: na voličov neplatia logické argumenty, je to čisto "pudová záležitosť" http://www.tyzden.sk/rozhovory-tyzdna/diskusia-1.html" onclick="window.open(this.href);return false; už som to sem dával, ale predsa

O situácii pred voľbami diskutujú Martin Slosiarik - analytik Focus, Grigorij Mesežnikov - prezident IVO, Marián Timoracký - marketingový expert a Eduard Chmelár - vysokoškolský pedagóg, publicista, aktivista.
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
pEpinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 850
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 09:31
Bydlisko: BA/NR

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa pEpinko »

Nerad prispievam do pilitickych debat, lebo vzdy som oznaceny za neinteligentnu masu, ktora nevnima pravdu. Ale ta reklama na KSS co mi tu google ads ukazuje ma pobavila. Vacsina prispevkov antilavicovych a do toho komunisti :) .

A btw v ankete chyba moznost "nepojdem volit".
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Gudas »

Obrázok
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

Používateľov profilový obrázok
mbc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 23:23
Bydlisko: Kosice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mbc »

pEpinko napísal:A btw v ankete chyba moznost "nepojdem volit".
nechyba to tam, je to to iste ako SMER :wallbash:
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa crux2005 »

to si ale viacerí neuvedomujú
prvý krát budem môct voliť v parlamentných voľbách a určite toto právo využijem
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ChataGym »

neísť voliť neni riešenie...neísť voliť znamená, že necháš rozhodovať za seba dôchodcov, krčmových murdlantov čo všetko vedia a všade boli, a podobnú sortu...uvediem to na príklade môjho suseda dôchodcu, ktorého politické názory počúvam každý deň pod oknami ako by všetkých postavil k stene z parlamentu a postrielal...
5 dní dozadu u nás v obci, bol Johny Žilinský(vlastne nebol lebo skončil v IL v krčme, ale to neni podstatné)položiť základný kameň na nové námestie + párky zadarmo a poldeci...Sused už aj išiel na predstavenie...Tak sa ho pýtam, kamže susedko? Idem pozrieť na svojich, lebo hentej *iče škúlavej(I.R.)v tv mám už plné zuby...

Tak asi toľko...Pretoto minimálne chodím voliť, aby som aspoň "anuloval" hlas môjho suseda :)
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mirjak »

mbc napísal:
pEpinko napísal:A btw v ankete chyba moznost "nepojdem volit".
nechyba to tam, je to to iste ako SMER :wallbash:
no nezabudaj, ze na fore su aj taki, co (este) nemozu volit...
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa galen »

ja mam osobne nazor na nevolicov takyto:
kto nevolil, nema narok kritizovat/komentovat vladu/smerovanie statu

(ked uz mu je jeho vlast natolko u zadnice, ze sa ani v jeden den za 4 roky neprejde k urne, a nevyjadri svoj nazor)
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Máš pravdu. Ja 12. Júna budem sedieť len štvrtý krát vo volebnej komisii, a to už teraz by som vedel o voličoch také príhody rozprávať, že by sme mali debatu do pozajtra.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

a sak daj nejaky vycuc na pobavenie :)
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jaffar »

Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa lezgy »

1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s

Návrat na "Debata o všetkom"