Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

crux2005 napísal:a nick: bassgenerator je už dlho obsadený
dosť rýchlo si si inak všimol ten preklep :laugh:
to som si vsimol asi tak po troch tyzdnoch :D sakra, nevadi. zmena nicku znamena hrat odznova co?
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

pochopitelne :)
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

co to znamena? nacita sa mi mapa ktorakolvek. na mape som niekedy prvy resp. medzi prvymi a inokedy zas su moji panacikovia uz poldruha kilometra predo mnou hoci sa nezabavam s vyberom zbrani atd.... mozem popri hrani MP aj stahovat napr. s Rapidu ako ovplyvnuje stahovanie s netu hru? mam nejaku nevyhodu proti paliacim nepriatelom co sa tyka v tej rychlosti, dako som sa s tym nezaoberal,ale teraz ma to zaujima. diky.
Hodnosti: americke hodnosti-vylozky
podla vas koresponduju tieto z hry s tymito:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Hodnosti_v ... ck%C3%BDch" onclick="window.open(this.href);return false;
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

no vyhodu maju ked uz ide o zalezitos netu, len ak mas velky ping a oni maly..napr 900 vs 100 si jasne v kasi..to ze sa dostavas neskoro do hry suvisi viac s loadingom i ked nechapem preco ti to obcas tak pomaly loaduje
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

No, u ATI sa to loaduje dlho lebo je tam bug, prave vydali hotfix Catalyst 10.4beta pre HD58xx.
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

ja mam mobilnu 5730, to sa asi mna netika.
to RB class: jasny v com, ze napriek tomu ze pacnem 30 nabojov do nepriatela a zije a on do mna dve gulky a som dead, lebo tak mi to niekedy pripada. ale zas co chcem na druhej strane: hrat Online fps-ku na NB co? :D
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

staci si vyberat hry s najnizsim ping
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Uz by sa nas fakt mohlo nazbierat viac a mohli by sme daco pohrat.. lebo uz je ozaj pomali figel najst server de neni banda dementov.. :rolleyes: to ako vcera som zasol co to za k...i tam chodia normalne by som chytil pod pijak a ... to keby siel TK tak ho zrusim az ...

Normalne ti tipek na arica harbor za atakerov nedaleko spawnu tankov vystrelava niekde do ... z kilometra ..samozrejme nepojde dopredu pomoct svojim ved nech oni tam holymi rukami mozu sa zodrat ale on z kilometra bude palit.. a ktomu aby to nebolo malo co ma dozralo neskutocne samozrejme ked sa mu uz po zasahoch zacalo z tanku dymit tak ten debil odstavil mimo cesty tank a isiel si po novy :furious2: :rolleyes: ako prisam bohu rozkopat pysk .... toto zrobil 3x keby ho aspon granatom odje...l nie ved on ma predsa novy a my ostatny mozme kukat nanho na debila .. ved mohli by sme mat dalsi tank, ale on DEBIL tento odstavi a sikovno do druheho.. vole ako ... no bezmocnost.. ani ho zabit nic.. len sam oddrbat ten tank a..
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

mna to uz zas nebavi,tyzden som nehral
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

kto je nick "zero0 skill"? ked hras za jeden tym a prehrava tak naco sa prehadzujes do druheho a naspat, takto to urobis 3 x, aky to ma vyznam, mas dake komlexy ze ten tym prehrava? celkom sa nam darilo a hral si dobre no a musis sa vtedy prehodit za iny tym, dost nechutne :D
no vsimam si to aj ja teda ze v prvych liniach bojuju assaulti a fakt si idu zodrat ruky tam a ja ako medic sa mozem roztrhat ozivovat a doplnat Heal, ked daky typek s ucinnostou 0 si pozastane opodial a pali s tanku do neznama v presvedceni,ze cim vacsi hrmot tym sa asi nepriatelia zlaknu.
vcera som videl peknu zalohu na mape: Africa Harbor, kde si medic pekne hlidal svoho ostrelovaca a to iste bolo urobene opodial na baraku,tiez kombinacia medic+assault, vyzeralo to na dlhu a neprelomitelnu krizovu palbu aj ked tam boli tanky no ich to nezlomilo-vidno ze to bol zohraty tim a vedia to hrat.
normalne musim obcas dat najavo ze chcem prejst uzkou ulickou, vidi ma ze tam chcem prejst a neuhne, tak mu par ranami vysteklim prilbu-hadam to pochopi :D
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Neprekonatelne to je vtedy, ak sniper nie je idiot a vymeni sa za medica v momente ked medica odstrelia :).

A teamswapperi su totalny mor tejto hry, osobne by som kazdy jeden team swap do teamu s poctom hracov vacsim ako tvoj vlastny automaticky trestal odpocitanim 5000 bodov, nech to pociti.
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa crux2005 »

vôbec som neswitchoval team, tak neviem čo tu vypisuješ blbosti :rolleyes:
a okrem iného, nemôžeš často meniť teamy aj keby si chcel...
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

chlapi uvedomte si ja neviem nepoznam tie vsetky nicky, ale ak hrate za jeden tym tak to dohrajte az do s koncenia mapy, ved to uplne degraduje hru. dnes som sa zasmial aj na mape Laguna Alta: zostreleny vrtulnik a s neho sa katapultoval jeden ale za nim do mora utelkali az traja (isli ho silou-mocou popravit)-dobre ze si nohy nepolamali aby si rozdelili po 20 xp a pritom oslabuju vlastny M-com. no hroza.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Nechapem preco hovoris v mnoznom cisle ... toboz ked "nepoznas nase nicky" :) lebo to potom ako keby spadalo aj namna ... a ja mozem dat ruku na srdce ze som od kedy mam hru tlacitlo switch team ani raz nepouzil .. ci na zaciatku hry ci v priebehu .. ani raz ako zacnem tak dohram ,,, mne to ze mam v statistike napisane ze som viackrat ako team prehral ako vyhral neprekaza .. to je realita bohuzial az raz hrajem zo somarmi ktorych zaujima len co najviac postrelat nic stym nespravim .. mna v podstate z hry tiez zaujima len jeden udaj "KD" ale hram tak aby som co najviac vyplnil to na co je ta hra stvorena .. nie cakat v rohu kedy mi kto nabehne ...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ja som switchoval 2x ked sme boli prilis sliny..
raz som zas hral 2- 14..vtedy som mal nerv a minutu som im vypisoval "Lorenzo Lamas " na monitor :D
//
po tyzdni som to skusil..v poslednom case som si odomkol vsetko za medika..potom som skusil M16 a na tu zbran nema ziadna..ked protivnik dostane prvu davku je uplne dezorientovany ,musi sa mu zrejme roztriast obraz lebo uz po mne nedokaze palit :gun:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"