Battlefield 4

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
neurotick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: So 26. Dec, 2009, 18:04
Bydlisko: Myjava 3

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa neurotick »

u mna zatial brak, ta hra je moc pomala... myslim ten beh a setko
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Neviete niekto ako to bude so stiahnutim DLC China rising ak som kupil kluc BF4+DLC CR? Origin mi to automaticky ponukne na stiahnutie?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Kknightley
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: Ut 04. Dec, 2012, 18:01
Bydlisko: BA

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Kknightley »

Laro22 napísal:Neviete mi poradiť prečo mi nechce Afterburner monitorovať túto hru? Mám najnovšiu verziu pre Lightningi 3.0.0. 15 Beta
Tuším Afterburner nezvláda 64bitové aplikácie, ak si to pustíš s tou ikonkou 32bit režimu tak ti to zrejme pojde ...
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Ferdie »

neurotick napísal:u mna zatial brak, ta hra je moc pomala... myslim ten beh a setko
súhlas, aj pohyb myši je nejaký zvláštny a neprirodzený
Moleva
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Po 01. Apr, 2013, 18:33

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Moleva »

Skúšal som to z 32 bitovou ale automaticky keď zapnem hru mi hodí 64 bitovu takze vyťaženie neukazuje :(
Spoiler: ukázať
CPU i5-3570K @4,8GHz + Cooler master 120M, MB Asus P8Z77-V le plus ,RAM 2x4GB corsair blue vengeance 1600MHz , Gpu: sapphire hd 7990 , HDD WD 1,5 tb Black, Zalman ZM1000-HP-1000w ,Tv LG lw4500 3d , case THERMALTAKE VN300M1W2N Chaser MK-1
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8597
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa shiro »

kokos sak tato parodia na hru je kratsia jak Crysis 3...singlac uplne o nicom. Akurat ked si clovek mysli ze sa to zacina rozbiehat, skocia titulky a end.
Navyse to ma kopu grafickych bugov, hlavne osvetlenie neporiesene, same ostre prechody, cele to divne vyzera. V noci skacem z lietadla a vidim z vysky domy v dialke a ked sa zablysne, tak levituju vo vzduchu. Navyse su tak divne osvetlene pri zableskoch ako keby bolo slnko kilometer od nich. Z paluby lietadlovky spadnu trosky a pohybuju sa pri tom sekavo a levituju tak pol metra nad palubou. Ked som sa nahodou (ani som sa nesnazil) dostal na jedno miesto kde som nemal byt, tak narazim na neviditelne zabrany a nemozem stade len tak odist....toto ma byt odladena hra? Kde su testeri? Hlavne ze to ma naroky jak svina, ale vyzor hry z 2008-meho...
Za toto mam este platit? LoL

Asi jedine + je MP, ale to je rovnake, nakolko vsetko bezi na stejnom engine, takze to vyzera podobne divne. MP vsak nieje vsetko, ked k tomu davaju SP a platim si za to, tak chcem aby to proste bolo dobre spravene a nie takto odflaknute.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Laro22 »

Mne sa SP páči :P
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa bassgenerator »

shiro napísal:kokos sak tato parodia na hru je kratsia jak Crysis 3...singlac uplne o nicom. Akurat ked si clovek mysli ze sa to zacina rozbiehat, skocia titulky a end.
Navyse to ma kopu grafickych bugov, hlavne osvetlenie neporiesene, same ostre prechody, cele to divne vyzera. V noci skacem z lietadla a vidim z vysky domy v dialke a ked sa zablysne, tak levituju vo vzduchu. Navyse su tak divne osvetlene pri zableskoch ako keby bolo slnko kilometer od nich. Z paluby lietadlovky spadnu trosky a pohybuju sa pri tom sekavo a levituju tak pol metra nad palubou. Ked som sa nahodou (ani som sa nesnazil) dostal na jedno miesto kde som nemal byt, tak narazim na neviditelne zabrany a nemozem stade len tak odist....toto ma byt odladena hra? Kde su testeri? Hlavne ze to ma naroky jak svina, ale vyzor hry z 2008-meho...
Za toto mam este platit? LoL

Asi jedine + je MP, ale to je rovnake, nakolko vsetko bezi na stejnom engine, takze to vyzera podobne divne. MP vsak nieje vsetko, ked k tomu davaju SP a platim si za to, tak chcem aby to proste bolo dobre spravene a nie takto odflaknute.
to shiro: od teba ine ako kritiku by aj tak nikto necakal, to by hadam ma porazilo ak by si ty mal nieco kladne na hru :D ale mas pravdu... a sice crysis to nikdy nebude. sry za OT
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Mani
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1364
Dátum registrácie: Ut 20. Dec, 2011, 08:23
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Mani »

shiro napísal:kokos sak tato parodia na hru je kratsia jak Crysis 3...singlac uplne o nicom. Akurat ked si clovek mysli ze sa to zacina rozbiehat, skocia titulky a end.
Navyse to ma kopu grafickych bugov, hlavne osvetlenie neporiesene, same ostre prechody, cele to divne vyzera. V noci skacem z lietadla a vidim z vysky domy v dialke a ked sa zablysne, tak levituju vo vzduchu. Navyse su tak divne osvetlene pri zableskoch ako keby bolo slnko kilometer od nich. Z paluby lietadlovky spadnu trosky a pohybuju sa pri tom sekavo a levituju tak pol metra nad palubou. Ked som sa nahodou (ani som sa nesnazil) dostal na jedno miesto kde som nemal byt, tak narazim na neviditelne zabrany a nemozem stade len tak odist....toto ma byt odladena hra? Kde su testeri? Hlavne ze to ma naroky jak svina, ale vyzor hry z 2008-meho...
Za toto mam este platit? LoL

Asi jedine + je MP, ale to je rovnake, nakolko vsetko bezi na stejnom engine, takze to vyzera podobne divne. MP vsak nieje vsetko, ked k tomu davaju SP a platim si za to, tak chcem aby to proste bolo dobre spravene a nie takto odflaknute.
Zbytocny post, ako hodnotit SP na hre ktora je primarne MP a SP tam len dali ako doplnok tak to musis mat nejaky komplex :rolleyes: Momentalne je a aj dlho bude najlepsia FPS aka je na trhu.
Spoiler: ukázať
PC 1: 13600K +Thermalright Phantom Spirit 120 SE + Thermalright Contact Frame | MSI B760M Mortar | 2x16GB Fury Renegade DDR5 6800 MT/s | RTX 4070 Super |Seagate FireCuda 530 2TB| 2x P14 PWM in + 2x P12 PWM out | Corsair RM750x 2021 | Lancool 205M | Dell G2724D

PC 2: R5 5600 + Endorfy Fera 5 | Gigabyte B550M DS3H | 2x16GB XPG DDR4 3600 MT/s | Pulse 6700 XT 12G | Samsung 970 EVO 1TB| 2x P12 Slim PWM in + 2x P12 PWM out| XPG Core Reactor 850W | Jonsbo D30
Používateľov profilový obrázok
Kknightley
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: Ut 04. Dec, 2012, 18:01
Bydlisko: BA

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Kknightley »

Je evidentné že názory sú neobjektívne keďže jeden hovoríme o SP, druhý zas o MP .... jednoducho každý si to zhodnotí po svojom a racionálne uvažujúci človek nemôže povedať že SP je silnou stránkou tejto hry ... dúfam, že im MP udrží predaje :)
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Brandoo »

mne BF4 na najvyssich detailoch a vyhladzovani ide takto

Kód: Vybrať všetko

Min, Max, Avg
63, 141, 93.374
Procak pretaktovany na 4.4GHz
Grafika 1070MHz (boots 1200MHz) / pamate 1604MHz (3208MHz)
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
neurotick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: So 26. Dec, 2009, 18:04
Bydlisko: Myjava 3

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa neurotick »

v noci som tomu este dal sancu a mud railroad mapa ma dost bavila, oznacenie brak teda berem spat ale padanie hry je dost otravne
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8597
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa shiro »

bassgenerator napísal: to shiro: od teba ine ako kritiku by aj tak nikto necakal, to by hadam ma porazilo ak by si ty mal nieco kladne na hru :D ale mas pravdu... a sice crysis to nikdy nebude. sry za OT
No vidiet v hre, okolo ktorej sa robi take velke halo, tolko nedorobkov, ti na kritiku nepripada? Ma to naroky jak Crysis a vyzera to horsie, tak kde je problem?
Mani napísal: Zbytocny post, ako hodnotit SP na hre ktora je primarne MP a SP tam len dali ako doplnok tak to musis mat nejaky komplex :rolleyes: Momentalne je a aj dlho bude najlepsia FPS aka je na trhu.
Kde je napisane, ze BF je primarne o MP? Nikde. Tvrdi to vydavatel? Nie, pokial viem. A ked tam uz SP daju a zaplatim za to 40e, tak nech to aj podla toho vyzera a nie takato odflaknuta vec. MP je to iste, graf. engine je stejny a zaruc mi, ze v MP niesu nikde podobne chyby a podobne vyzerajuca grafika ako na niekolko rokov starej hre. Nech tam potom SP necpu, ked ho flakaju ako sa len da.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Blackhawk »

shiro a ty si si to aj kupil alebo "kupil"?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Amhro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: So 27. Aug, 2011, 17:23
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Battlefield 4

Príspevok od používateľa Amhro »

nj s tým SP súhlasím, čakal som od toho viac, ako nebolo to zlé, ale nebola tam žiadna "epic" missia, v bf3 napr. misia s jetom alebo zoskok z lietadla, tu sa žiadny taký feeling nedostavil :-(
a v pohode sa to dá prebehnúť za 4 hodiny...

k MP.. je to pekné, mapy vyzerajú super ale sú malé a neprehladné, spravili z toho celého veľmi noob-friendly hru
viď jety, na nejaký dogfight môžte zabudnúť, stealth jety sú strašne underpowered a keď po plnej dávke z kanónu zoberiete inému vozidlu 5hp... no dík
čo sa týka heliny - tvčka je riadne zabugovaná čo som videl, tak ani sa to nesnažím odomknúť, viď http://www.youtube.com/watch?v=eLm1NQ8Ic1I
a infantry... :facepalm: tie hitboxy, to myslia vážne? bf3 má 10x lepšie hitboxy ako toto :furious:

hral som aj za commandera, že by som sa nejak extra zabával nemôžem povedať, hlavne keď váš tím nevie zobrať žiadnu vlajku :D
CPU: AMD RYZEN 7 5800X w/ ASUS ROG STRIX LC 360 MOBO: ASUS CROSSHAIR VII HERO RAM: G.SKILL TRIDENT Z 16GB 3200MHz CL14 GPU: ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC WHITE SSD: SAMSUNG 970 EVO 500GB & 860 EVO 1TB PSU: CORSAIR RM850x WHITE CASE: LIAN LI O11 DYNAMIC WHITE AUDIO: HYPERX CLOUD MOUSE: LOGITECH G502 HERO MONITOR: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD & Lenovo T27p-10 27" 4K

Návrat na "Hry a problémy s nimi"