World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Pozri Fochov stream, nestriela goldy vobec a jeho wn8 je 4300+
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

výnimka je vždy...
skusnem artiny, skusnem ten blbý anténkový spot dokonca aj to že dom noob
ale ked mi niekto vykladá o skile a že som noob a potom proste striela goldy... :facepalm:
hlavne nech my nikto netvrdí že 170mm pen je to isté ako 260mm SP napr
potom samozrejme dá dole modrá is3 e100 ako nič ked to doňho šíje goldami a jeho 2 kamaráti v čate tiež :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

No tak ja mam 1763 WN8 a momentalne dosahujem okolo 2000 a goldy nepouzivam takmer vobec. Aj ked myslim, ze keby som ich viacej pouzival tak by som mal trosku lepsie vysledky, ale nemyslim, ze by som bol zrazu 4000 WN8 unicum. Neda sa to pausalizovat, ci zli, alebo dobri hraci viacej spamuju gold, zalezi to skor od konkretneho cloveka a tanku. Taka T-54 je v 80% pripadov full HEAT, lebo Unicum "mozu" a noobi "musia". A po pravde ani sa im velmi necudujem, hral som kamosovho Obj. 416 a narazil som na E75, 2x som ho dingol, ked som sa snazil nejaky weakspot trafit, tak som nabil HEAT a az mi ho bolo luto chudaka. Proste je podla mna na WG aby s tym nieco robil, lebo hrac by bol blbec keby si umyselne sam stazoval hru.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

tak som potom blbec :D
mali to nechať za goldy, najsmutnešie je ked to už nabíjajú aj v malých tieroch
ja som to tiež skúsil ale ked som vyšiel do mínusu jak hovado tak som prestal a to boli samozrejme dobré bitky lebo to čo my bežne odrážalo som prestrelil
aby sme sa rozumeli nemám problém natlačiť e za tank :D
ale hento my pripadá ako maskované pay and win :?
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa HellAngel »

njja teraz zo srandy hram su 85b, celkom sranda. a prekvapujema ze aj na t4 tankoch pouzivaju poniektory goldz. vsak v tomto tiere tie tanky sa daju vsetky prestrelovat ako papier. Cela gold mucia je ksunt, WG ale ma z toho prachy a to isto nemale. Neverim ze to niekto taha z ingame meny, to su tazke ecka co tam poniektory vrazaju

inac aky taknk pouzivate na prachy?
NB: Asus ROG Strix G16
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

Dextrav, neboj sa, aj sa som blbec, vravim, skoro vobec to nepouzivam a velakrat sa mi stane, ze keby som predsa len stlacil tu 2, tak dajme tomu vyhrame, nechcipnem a pod. Co sa tyka zarabania, tak sice mam nejake premiaky, ale velmi ich nehram, skor sa snazim byt v + co sa tyka zarobku na vsetkom co hram. Ale teda asi najviacej mi takto nepriamo zarabaju tier 6, VK 30.01D a pod.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6655
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

mArtinko5MB napísal:vcera v cate zase t3485 hviezdila, moja prva Kolobanov's :) https://replays.quickybaby.com/result.php?id=146783 trochu stastia nakoniec:D ding od IS
Keby to ISko nesoferoval taky mantak, asi by si to nedal. Inak celkom pekna bitka. Na zaciatku si bol podla mna zbytocne az prilis pasivny, no zasa vdaka tomu si si udrzal vela HP. Na konci si mal zasa kopec stastia, ze ta netrafili (no stastie k tomu proste patri) a ked sa na teba uplne na konci valilo Is, si trochu zmatkoval a vela krat si netrafil. Ale paci sa mi, ako si mu tam presiel cez rozum a utekal pred nim. Bol spravny krok zbavit sa najskor tych artin, LeFH bolo nebezpecne.

Co sa tyka goldov, nosim vzdy aspon 10. Pouzivam ich relativne striedmo, no viac ako kedysi. Presne na toto goldy su...ked potrebujes zvysit svoje sance, alebo ked potrebujes zlozit tank o 2 urovne vyssi a nemas na to uplne idealne delo. Taham to cisto z ingame meny, prachy do WOT prakticky nedavam, len velmi striedmo si kupim par goldov. Zial su tanky, ktore maju penetraciu nastavenu tak blbo, ze bez goldov su trosku prislabe a s goldami trosku prisilne. To je ale chyba WG. Samozrejme, ze goldy sa nabijaju aj v malych tieroch...napr. 105mm hufnice s HEATmi. Ale tak skus si ist taku T-15 bez goldov, ze co prestrelis...ani s goldami toho moc neprestrelis.

Na zarabanie kreditov su najlepsie platene premiove tanky, ktore maju premiovy zisk, idealne T6 a vyssie. Z obycajnych tankov prakticky hocico od T5 po T7. S T8+ sa uz zaraba o nieco horsie, ale ide to.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

dobre vyzerá T5 kedže sú hodne lacné a často sú ešte k tomu za polovicu...
ideálne je ked majú aj premiový MM :)
ono HT napr t14 z priebojnosťou 88mm by v T7 ozaj moc škody nenarobil :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Diky chalani. Ano, mal som tam dost stastia, hlavne ked som mal IS 2 krat za chrbtom a obaval som sa najme lefh, preto som siel najprv po nich, dost ma obmedzovali a vsimol som si, ze v IS nie je az taky skuseny.

Pouzival som tam premium ammo (nie gold, gold to uz nie je nejaky ten rok :) ) pretoze som sa ich chcel na 100% zbavit (hoci na chi nu, t37 ci emila ich netrebalo, myslim ze po jednom vystrele som si prepol na AP) a ding by mi nepomohol. Neznasam tie lamerske lamentovania "ty gold noob", podla mna je noob ten kto ich nepouziva v potrebnej situacii. byt v IS3 a pred Tebou je e100, nenabijat gold je proste lowskill (ohanat sa tym, ze treba zmenit flank je hlupost, v is3 sa tazko premiestnis ako medium), na to je premium ammo. Vacsina mongolov nadava do gold noobov zo zufalosti (vela z nich ich aj pouziva). Osobne sa nad tym ani nezastavujem, som v is8 a niekto striela HEAT/APCR? V pohode, robil by som to na jeho mieste tiez pokial by som bol tier VII ... Mam z pravidla v kazdom minimalne 10 ako je vyssie spomenute.

edit: napadlo ma este, ze premium ammo tiez treba vediet pouzivat, track zvycajne vsetko pohlti a neprechadza cez prekazky(domy a pod) :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

podľa mňa to ale neni o skille ale o tom že nabijem premium/gold, kde je skill?
z 330mm pen dá E100 aj malé decko :?
chápem situácie napr reset pri kapovaní ale v hre ako takej...
hlavne zrovna is3 resp hocijaká T8 heavina dá e100 celkom slušne a fakt je to len o neschopnosti :rolleyes:
rovnako ako strielať z E100 do is3 oremium municiu
ved snad o tom to je...E100 by mala mať nejakú výhodu, ked ty nabiješ premium všetky + na e100 idú do prdele a mám akurát viac HP
fakt my tam potom ukáž skill :?
raz neperestelím a už ládujem premium :facepalm:
aj preto ide wot do prdele čo sa skillu týka
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Je to vsetko len o skille, ked ides ako bujak s E100 do is 3 tak necakaj, ze na teba bude wn8 2000+ pozerat, ako zo seba robis osla :) (nehnevaj sa teraz za vyrazy, len treba dat to oplakavanie premium ammo na pravu mieru). Ked vies hrat s E100 tak ides hull down a ani premium ammo nepomoze is3, pretoze ti treba pen 320+ (ps aj is8 ma problem s apcr na uhlovanu hulldown e100). Skill je o to, ze vies premium pouzit vtedy, ked ho treba. Kazdy vie naplnit tank premium ammo za 100k creditu a strielat ich po light. Uvedomely clovek vsak chce za hru aj zarobit, hoci ma aj premium ucet.

Na vsetko sa pozeras iba z tej druhej strany a obhajujes ju uplne zle :) Nehral som s E100 ale viem si velmi dobre predstavit, ze pokial nejdem hulldown a niekto mi bije do spodnej vane apcr alebo heat, tak tam logicky nejdem :) To je rozdiel v skille a v nezmyselnom truseni premium ammo. Niektore tanky su nehratelne s AP (nedostatocny pen, napr t44 a nietak uplne nehratelne, ale bez APCR by to bol doslova GRIND na t54)

edit: osobne neladujem premium ked raz neprestrelim. Idem v IS3, vidim e100, automaticky dam apcr, pretoze ani vanu neprestrelim s AP. pokial sa mi otoci bokom menim APCR na AP - to je skill. Tak je nastavena hra, treba sa tomu prisposobit alebo prestat hrat.

Premium ammo bolo aj z toho dovodu zmene z gold za kredit aby si bol "nuteny" kupit si premium acc (+50% creditov, co ti umoznuje v nutnych pripadoch bezproblemov pouzit premium ammo). Osobne v tom nevidim problem. Chces hrat hru? Prispej ak ju chces hrat na urovni, hra je tak stavana. Pokial v tom nevidis pointu, nehraj :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

ano dobre si napísal dá sa bokom zmeníš muníciu a nie páliš furt premium o tom ja hovorím ;)
ja nehovorímo hre ako takej a ale o ľudoch čo sa tvária ako skilery ale bez goldu ani ň
pochybujem že to prispieva ku zlepšeniu hry
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Su taki, nevravim ze nie. Napadol ma este jeden priklad amx 13 90 v tier X strongholde :) Tam ak nemas nabite gold, zvacsa oslabujes tym :) Ja sa snazim vysvetlit, ze premium ammo nie je zlo, nadavate nanho, ako by ste si ho vy nemohli kupit. Kazdy ho moze strielat ... "gold noob" je este z cias ked sa premium ammo dalo kupit iba za gold, vtedy to bolo ine a davalo fakt vyhodu iba tym, ktory davali peniaze do hry. Dnes je to uz pase, kedze sa kupuje za kredity.
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Uplne suhlasim s martinkovym postom 2 hore. Ale je mi fakt do smiechu, ked som v nejakom papierovom tanku a unicum po mne pali full gold a ani sa neobtazuje si to zmenit.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

ale ved o tom hovorím
len s tým prebíjaním sa nikto neobťažuje ale skorej myslím že často neni kam prebíjať
celá pointa je len v tom že je to proste až moc prístupné a celkovo to hre neprospieva, ak niekto začne v T2 mno v T10 normálnu muníciu použije ťažko :)
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander

Návrat na "Hry a problémy s nimi"