World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa pet2 »

stalo sa vam uz niekedy to ze: mam posadku z T1 volakedy som na tom jazdil dost a teraz som si kupil T49 a hodil som si tam velitela z T1 pretoze uz mal 99percent na six sense tak reku to uz vyjazdim na t49. no a teraz sa mi stava to ze mi pise vo vycviku ze este zostava 11bitiek do zvysenia zajazdim za sebou par dobrych bitiek a ked je tam uz iba jedna bitka prave teraz rano som to sledoval zajazdil som dobre bitku dostal nejakych 2500exp a teraz mi opat pise vo vycviku ze zostava 14 bitiek. a toto sa mi uz stalo druhy krat. zeby nejaky bug?
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa HellAngel »

hellcat to bol tancik, neskutocny masaker. ono sa ani necudujem ze ho nerfli, ale skoda ho, dobre sa hral a dali sa pekne zierat paniaze
NB: Asus ROG Strix G16
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa pet2 »

velitel v nasom klane s nim stale jazdi a jazdit s nim je fakt zabava ma na nom wn8 2600 a 4900 battles
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

pet2 napísal:stalo sa vam uz niekedy to ze: mam posadku z T1 volakedy som na tom jazdil dost a teraz som si kupil T49 a hodil som si tam velitela z T1 pretoze uz mal 99percent na six sense tak reku to uz vyjazdim na t49. no a teraz sa mi stava to ze mi pise vo vycviku ze este zostava 11bitiek do zvysenia zajazdim za sebou par dobrych bitiek a ked je tam uz iba jedna bitka prave teraz rano som to sledoval zajazdil som dobre bitku dostal nejakych 2500exp a teraz mi opat pise vo vycviku ze zostava 14 bitiek. a toto sa mi uz stalo druhy krat. zeby nejaky bug?
precvicil si ho za gold na 100 %? ak nie, tak ma po precviceni 90 % a musis vycvicit najprv hlavny skill, vtedy sa do perkov xp nehadzu, preto sa Ti to zaseklo.

Ohladom hellcatu, aktualne je to moj najoblubenejsi tank, neviem sice kedy bol nerf ja s nim hrajem uz pol roka a aj teraz sa mi zda velmi OP vzhladom na to, aku ma gun :) Takze je zrejme dobre, ze ho nerfli, ak bol vtedy este lepsi ...
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1178
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Thief »

No ja uz hellcata takmer nejazdim, s tym cuvanim ho zabili :( Ale sem tam na spomienku ho vytiahnem :D Aj tak este stale 60,5% win rate s nim. Je to masina. Len teraz sa uz neda hrat tak aktivne. Skor bino a maskovanie, predtym pomaly jak s cromwelom.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa HellAngel »

hellcat bol velmi agilny stihac, sice pomalsie sa otacalo delo, ale bol to zabijak. teraz sa teba viacej skryvat, pretoze clovek cuva pomaly ako s kvckom. ja som ho predal, idem sa vratit ku su 85 alebo k wolverinovi
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6654
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

taka skillovejsia z utorka s Pershingom http://wotreplays.eu/site/2169421#fishe ... 6_pershing
a dnes to pekne vyslo s Comet http://wotreplays.eu/site/2169416#abbey-mko-comet
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Oj, cometu ja lubim velmi :) tak isto aj cromwell
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6654
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Z tych dvoch bitiek je rozhodne podla mna zaujimavejsia ta s Pershingom. Tam proste vidiet nejaky skill, premyslanie a snahu to vyhrat aj napriek tomu, ze som v komplet stockovom Pershingu (az na radio?).

V bitke s Cometou toho je o nieco menej, hoci sa tam nasypalo vela damage a ta moja hra na strede je dost dobra. Napriklad tam ale vidiet dobru "situational awareness", ked skladam Tigra 2 naslepo. Taktiez tam vidno velku chybu, ked neviem trafit ten krpaty japonsky tancik a poriadne ma tam potresta kempiace TDcko a prihodi mi aj ISko.

Comet je skvely tank, omnoho schopnejsi ako by nasvedcovali parametre. Comet a T20 sa vedia velmi dobre doplnat v cate.

Cromwell je tiez skvely, ale ma svoje neduhy (inak by bol velmi OP). Jednym z najvacsich problemov Cromwella je fakt zla presnost strelby za jazdy. Casom som si s nim trosku zhorsil staty, ale tak vytrenoval som na nom uz 3 posadky (zo zakladnych 75% na >100% 1. skillu). Ta prva posadka je v Comete, 2. je v Centurionovi a 3. je v Cromwellovi, mam asi tak 30% na 2. skille.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

No vyzera to tak, ze nove zvuky pridu asi tak s Havocom :D http://ritastatusreport.blogspot.nl/201 ... orm-q.html.

Inak po pravde uz ma serie ako Rita (resp. skor Silentstalker) stale pisu o ceskoslovenskej vetvi ako o "CZ" a "czech". Nie som nejaky nacionalista ale Silentstalker sa na jednej strane ohana historickou vernostou a na druhej pise taketo p.... (hej, vacsina z nich bola skonstruovana a vyrobena v Cechach, ale vetva je raz Ceskoslovenska, nehovoriac o tom, ze t7 bol skonstruovany na Slovensku a vacsina t7-10 tankov by bola pravdepodobne vyrabana na Slovensku vzhladom na to ako bol neskor dislokovany zbrojarsky priemysel v CSSR).

A nechapem co zase WG spekuluje s Chieftainom, su tam ti ludia aspon trosku normalny?
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Chieftain je uz planovany taky pol rok :) Chcu zrejme z fv215b spravit premium, kazdopadne by mohol byt lepsi ako povodny X prave kvoli turretu ...
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

No ved prave, ale v tom QaA pisu, ze by Chieftain predsa len nemusel byt t10 nahrada za FV 215b, ale ze ho mozno nahradia SuperConquerorom - Storm states that FV215b will be replaced. However, it is not certain that it will be replaced by Chieftain: "We will switch it. But for what and how - that we will have to think about" (RG: There is a chance that instead of Chieftain there will be Listy's "Super Conqueror", it's possible that the switch will not happen in 9.11 after all)

Ja expim Britske heavy prave kvoli prislubu Chieftainu.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

S tym suhlasim, neviem preco vymyslaju ...
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

A dalsie Q a A http://ritastatusreport.blogspot.nl/201 ... .html#more

tato cast ma akosi znepokojuje, ak to chapem spravne, pripada mi to ako mozny buff tankov istej, kosak a kladivo milujucej, narodnosti
What are the plans regarding 3-caliber rule?
- For some elements of HT armor this rule is going to be removed (for example, for side skirt with reversed gradient and for some thin roofs).
WoT/AW - Hadent

Návrat na "Hry a problémy s nimi"