T-Com DSL - info, novinky,...
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
ono nemam uz DSL nakolko nam zaviedli daky ten mesiac dozadu optiku, ale zrychluju aj aj tak preto pisem, btw restartli ste si routre za ten cas ako malo dojst k zrychleniu..
a mal som 40/4 a mam 60/6..
a mal som 40/4 a mam 60/6..
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
- Leon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7115
- Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
- Bydlisko: Košice
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
aha ... ale aj tak pozerám, že si dostal plnú rýchlosť ... išlo mi len o to, či aj to nejak obmedzujú
.
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
Jak to ze niektori mate v profiloch vystupny vykon na downe pridany ? Ved sa hovorilo ze Telekomaci na ustredni nepridavaju nie ?
-
Kaper
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
Zrejme nepreklikol. Mne to nastavil presne tak isto... A pritom predtym som mal max upload aky bol mozny. Viď myslím na predchádzajúcej strane som daval screeny
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
josa: si z Novych Zamkov a uz mas takto zmeneny profil ? Ja som z TT okresu a tu uz o tyzden zacinaju zrychlovat ale s profilom este nic nerobili
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
Ale ja si platim za 1MBit upload, ja to potom chcem nazad.
A uz si to hlasil ten upload?
//EDIT
-nahlásene v Orange, mam cakat.
Prisla mi hned SMS, ze je to v rieseni a predbezne to bude doriesene DO 7.10.2016
NZ okres prerabaju uz od 28.09.2016
A uz si to hlasil ten upload?
//EDIT
-nahlásene v Orange, mam cakat.
Prisla mi hned SMS, ze je to v rieseni a predbezne to bude doriesene DO 7.10.2016
NZ okres prerabaju uz od 28.09.2016
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
No co, tí co ste este nemali z KE kraja zrychlene uz mate ?
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
No ja neviem stále žiadne zvýšenie ani na Optike ani v práci...ja viem to počasie ... snáď na budúci rok
.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
- Leon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7115
- Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
- Bydlisko: Košice
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
asi ostaneme jediný dvaja východniari bez rýchlosti ako to tak vidím,... lebo ani ja nič 
.
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
pokial viem tak optika sa zrychluje az ked telekom zvysi rychlosti na DSL ku
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
Tak pred hodinou mi "vratili" profil linky pri uploade na 1148kbps (predtym 1308kbps) realne mi to ide MAX 0,96MBit vacsinou 0,8MBit (predtym 1,10MBit).
Ked budu volat budem aj nadalej trvat na vrateni povodneho nastavenia profilu pri uploade, ale zrejme uz nepochodim
Ked budu volat budem aj nadalej trvat na vrateni povodneho nastavenia profilu pri uploade, ale zrejme uz nepochodim
-
Kaper
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
1148 profil by mal byt ok, na nejaky speedtest sa nikdy 100% nespoliehaj. Skus nieco uploadovat cez ftp napr a zmerat rychlost ak ti to ide 128kB tak je to OK.
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
ja mam tiez taky profil uploadu, na pc vzdy nameram okolo 0,95-0,99 Mbit a cez telefon aj 1,2 a niekedy aj 1,4 Mbit 
merane na mobile
http://imgur.com/a/3gskE
merane na mobile
Re: T-Com DSL - info, novinky,...
nejako mi na speedteste v poslednom case stupla rychlost uz to pozorujem dlhsi cas.. predtym som nameral max do 10,25 mbit..profil linky sa este nezmenil [img][img]https://s10.postimg.org/jno2v7o0l/speed.jpg[/img][/img]





