Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa avixe »

stiv napísal: Ne 04. Mar, 2018, 21:15 Celkom lutujem tu “taliansku mafiu”. Zasahovka, mena v novinach, pofotene domy, adresy a pod. Hlavne to pospinenie mena.
Najlepsie su fotky a videa z pohrebu, rakva na titulke, rozhovory z pohrebu... hlavne ze to generuje zisk.
Ja takisto, povest im uz nenapravi nik, to nehovorim o vyrazenych dverach a inom poskodenom majetku pri zasahu.
To je ta anarchia, o ktorej danko rozpraval, ze nastane ked sa nebudu respektovat ulohy policie, prokuratury a sudu.


Neviem ci ste niekto videli vcera relaciu o 5 minut 12, ale ak ano, zaujimalo by ma aky ste z nej mali dojem.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

o akej povesti je tu rec?
Spoiler: ukázať
::: ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

asian krasne si to nadniesol :) myslim,ze nema zmysel to dalej rozoberat (zvlast v tejto teme), ked si chce niekto zauctovat naklad, ktory tam evidentne nema co robit tak to neni "omyl" ale umysel/pochybenie, dalej je na očtk co objasnia... niekto to moze nazyvat pekne "slovensky" optimalizacia a niekto spravnymi slovami pokus skratenia dane... :) pre niekoho hrdina pre niekoho zlodej (to nemyslim teraz na neho, ale vo vseobecnosti rozne pohlady ludi).

to mi pripomina mojich klientov co robili "podvodiky" v jednom nemenovanom elektro retazci... hovorim im, podla vas je v poriadku, ked inemu sposobite skodu a vy sa dlhodobo obohacujete ? odpoved, ale ved vsetci to robia tak co ... :) takze presne toto je aj pripad vyssie uvedeny...

nech si z toho kazdy berie co chce... je to len moj nepodstatny nazor, cele mi to je ukradnute, len obcas mi to tak vypichne oko, ked si vyssie uvedene precitam :)

jaaaa som vravel,ze hranolcek odtial pojde len nohami napred, dobrovolne s kuskom charakteru a chrbtovej kosti ani omylom :) ale kiezby motyka vystreli :P
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

no daj schvalne, preco si myslis, ze by bol nuteny to robit. za 15k.
btw , tvoji klienti vs hlava statu. to je fakt na rovnakej urovni. bezni zmrdi, tym o nic nejde a nemaju co stratit. ale henten kandidoval. a musel vediet, ze sa to prevali tak ci tak a v pripade, vyhratych volieb, na milion percent..
tak preco by to robil. preco by to robil vedome, ked musel vediet, ze to na nho niekto na 100% vytiahne.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Trochu to prezeniem ale aky je rozdiel hlava statu a bezni zmrdi?

Podla mna su to ludia rovnaki, prezident je akurat lepsi populista :D

a stou mafiou suhlasim ze je to trapne, Taliani urcite mozu za to, ze tu sme skorumpovani. ale tak PR je PR, budu to hadzat co najdalej od seba hold :) luto mi ich ale urcite nie je.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

hmmm, skusme sa zamysliet preco sa kratia dane, hmm kvoli "profitu" ?

nech si to riesi niekto v koho je to kompetencii...

ked to spravil 1x mohol to spravit aj dalsich 20x predtym, ze ano ?
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

jednoduska, ale rozumies tomu, ze bezny zmrd nejde so svojou kozou na verejnost. rozumies tomu, ze kandidat na prezidenta ma v stavke ovela viac ako bezny zmrd, a ze musi mat ciste triko, inak nema ziadnu sancu. rozumies snad tomu, ze prist o doveryhodnost do volieb je cista prehra. Preco by to robil teda, kvoli 15k, ked predpokladam, ze on s peniazmi teda problem urcite nema.
e: nemam pocit, ze by bol natolko blby, ze by to ochotne podstupil a myslel si, ze mu to prejde. Chces snad povedat, ze je na urovni kapitana, alebo hrnka?

quicky, ked sa to stalo viackrat, preco sa stale hovori len o tomto jednom pripade? asi preto, ze ziadny iny neexistuje (?). neviem. ak by ich bolo viac, tak si mozeme byt vsetci 100% isti, ze kazda jedna sa bude pretriasat. nie?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Asian,

nie nie, vobec ho ku smerakom ani nechcem porovnavat to urcite nie :) Ale skor ta podstata ako si nacrtol ze penazi ma dost, je to podnikatel, jeho ucel je zisk.

To je ze prezident je pre mna iba toho dokazom, otvara dvere tretiemu sektoru a svojmu synovi specificky. Prosto nemyslim to v zlom ale je to podla definicie slova uzernik (teda, bol v casoch quattro).

Nehovorim ze to je nelegalne alebo zle, drzime sa v principialnych rovinach a v tych je pre mna Kiska proste uspesny podnikatel nasledkom coho sa stal prezidentom.

Aj napriek mnohemu co mi je na nom nesympaticke by som bez vahania 100 Kiskov dal do parlamentu miesto tej spodiny co je tam dnes :D
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5883
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa wingo »

Teda to máš nejakú divnú definíciu slova úžerník, to potom boli v tom čase úžernícke aj všetky banky a slovo úžera potom úplne stráca svoj pôvodný význam zdierania ľudí v núdzi, ako potom označíš v dnešnej dobe rómskych spoluobčanov čo stoja pred poštou a vyberajú úroky od svojich spoluobčanov čo práve dostali dávky, či nebankovky so 100-1000% úrokmi p.a.? Megaúžerníci? Gigaúžerníci?
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

okej asian, vidim,ze mas na stene jeho plagat a kazde rano sa pri nom pomodlis, takze to mozeme uzavriet, ze je to standardny podnikatel, ktory "skusa" co mu na danovom prejde :) ok?
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

povodny prispevok som vymazal, nemam zapotreby tu riesit kkciny.
ty skusac.
Spoiler: ukázať
::: ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

idealne zmazat :) mrzi ma (teda nie naozaj),ze nevies akceptovat iny nazor - raz sa to mozno naucis.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

nevidim zmysel sa dalej bavit s tebou, ked ignorujes otazky, vytvaras si zvratene, divne predstavy a prenasas debatu do osobnej roviny.
strata casu.
Spoiler: ukázať
::: ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

dufam,ze srandujes alebo mas dobre medikamenty... ja som ti tu povedal pravny ramec veci a ty na mna vyrukujes aby som ti povedal osobny motiv preco to spravil ? si sa zblaznil asi... kazdy "optimalizuje" pre zisk, co je to pre teba nezrozumitelna odpoved? alebo co este take k veci si sa pytal ? proste to tam nemalo co hladat, uplne zrejme sa jednalo o neopravnene uplatneny vydavok /podla verejne dostupnych informacii/ .... 1. ak pochybil uctovnik - vyvodil zodpovednost? alebo sa boji,ze by potom uctovnik zaspieval? 2. ak to bolo na jeho pokyn logicky to hrotit nemoze 3. ak by mal pravdu tak by kludne presadzoval svoje zaujmy nadalej 4. je smutne ak "prezident" povie,ze je zbytocne v pravnom state sa domahat spravodlivosti voci DU? ano je... 5. snazili sa optimalizovat neopravnenym vydavkom= odhalil sa= neriesili lebo sami vedeli,ze to tam nemalo co hladat tak zaplatili = trestnopravna rovina je na očtk nie na mne...

bez toho aby bol niekto pravny/uctovny expert je prva otazka, suvisi moj danovy vydavok s mojim podnikanim, teda sluzi na dosahovanie prijmu ? elementarna otazka, ktorou vyriesis 80% vsetkych otazok ohladom opravnenosti vydavku...

AK by ta firma kiskovho brata robila pre neho kampan (teda v sulade so zivn. opravnenim atd)... a pri tejto prilezitosti si to cele zauctovala ako danovy vydavok, je zrejme,ze sa jednalo o opravneny vydavok v sulade so zakonom... avsak tam absentovalo vyssie napisane a preto sa nemohlo v ziadnom pripade jednat o opravneny vydavok (vychadzam z dostupnych info)
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

quicky napísal: Po 05. Mar, 2018, 12:56 idealne zmazat :) mrzi ma (teda nie naozaj),ze nevies akceptovat iny nazor - raz sa to mozno naucis.
ze to zrovna ty hovoris :D
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD

Návrat na "Debata o všetkom"