Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

ta verzia jedna znie "hlupo a nepravdepodobne" uz pri letmom precitani... o tom velmi pochybujem...posledne co budes robit, je zabijat novinara pre peniaze (if u know what i mean) + dalsia vec,ze ak by to mal byt nahodny skutok nebude to realizovane stylom ako sa to stalo.

ako som pisal, proste "non profi" by strielal hlava nehlava a nie jedna na istotu, za dalsie lupezne tc maju malokedy vopred pohnutku zabit majitela ,zvlast ked vyska zisku je neista resp. miziva, skor sa jedna o vyhrotenie/nezvladnutie situacie a teda opat by tam musela byt nejaka panika, odpor a pod ...cize opat mi nevychadza 1+1 riesenie

proste cele teatro mi pride ako by som to povedal "proti systemove"... ano povedzme si to otvorene, kym sa toto nestalo 95% z nas o kuciakovi ani jeho druzke nic nepoculo... bolo tu viacero novinarov, ktori mohli byt neprijemnejsi, maju to viac za sebou, aj mozno viac vedia ... takto to bola nejaka objednavka na nejakeho "novinarika" len aby sa spravil chaos v politike atd. nepride Vam cudne,ze zrazu Most aj SNS idu potapat smer? ked doteraz sa vzajomne drzali za gulky,zrejme uz tiez maju pocit,ze smer a jeho kumpani maju toho na krku dost a je potrebne to odstrihnut... ono neni to nic nezvycajne,ze politicke strany maju nejaku "zivotnost" a zrejme tato sa blizi k tej svojej

kazda smrt je tragediou, nevynimajuc, ale mne to proste pride,ze sa stal obetou hry niekoho ineho, pricom to, ze bol novinar mu bolo prave tym rozhodnym faktorom. :?
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa lezgy »

diq
co vie cely vychod len kazdy sa to bal napisat tak sa stava skutocnostou
zas niekto objavil teplu vodu
nechcem zlahcovat ale ak objavili prepojenie talianskych kseftarov s dobytkom a fondami a pod tak ich treba kusok hadam i polutovat
menovat nebude ale jak sa vravi svojich pozname...

z talianov sa smiali ze maju cicolinu v parlamente
u nas mame co?
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Molnart ze teba v tom smere platia aby si ich chvalil a aj debatu bral preco od nich? :D
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6770
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

quicky napísal: Po 05. Mar, 2018, 17:51 napr mna zaujima, ze nenasli ziadne stopy "vlamania" vniknutie... ziadne stopy po boji a pod...clean job 1+1 shot... bud to bol nejaky ultra profik co sa spustil jak jezisko cez komin, v spanku vybavil co musel alebo niekto koho "poznali" a vpustili dnu ? tieto okolnosti co bolo "pred" ma zaujimaju
zasa o tomto je pramalo informacii, ci boli stopy vlamania nevieme, boli nejake neoverene recicky o troch salkach kavy, dufam ale nechceme sa tu zrazu pasovat aj za forenznych kriminalistov.
quicky napísal: Po 05. Mar, 2018, 18:34 nepride Vam cudne,ze zrazu Most aj SNS idu potapat smer?
naznacujes ze bugar s dankom objednali vrazdu, ci co? zasa to co fico vyvadza posledne dni tak je vela na kazdeho a most ked este chce pomysliet na to ze niekedy bude v parlamente (a ti svedomitejsi ako zitnajska, sebej, ondrejcsak a spol sa este niekedy chcu pozriet do zrkadla) tak musia sa od neho distancovat lebo je jasne ze mu yeblo a zacina uplatnovat strategiu scorched earth. a danko cely cas nic nerobi len caka na prilezitost na ktorom sa moze sviest. ja si nemyslim ze by isiel potapat smer, vsak zatial je viac menej ticho a tvari ze sa ho nic netyka, povedal iba ze pojde na rokovanie s kiskom. samozrejme pri prvej prilezistosi ako vyhodniti ze na tom moze ziskat bez vahania smer potopi, to je jasne uz dva roky. za kiskom ist musi, lebo ak nastane scenar vyraznej rekonstrukcie vlady crta sa mi sanca na dalsie ministerstvo a ksefty a jemu o nic ine nejde.
Jednoduska napísal: Po 05. Mar, 2018, 19:40 Molnart ze teba v tom smere platia aby si ich chvalil a aj debatu bral preco od nich? :D
v com mas pocit ze obhajujem smer? ja ich vobec neobhajujem, len mam uprimnu obavu ze to co pride po nich bude len horsie a budeme chodit kazde dva roky volit. ja by som bol najradsej keby kalinaka nakopali do riti, vycistili by policiu a nejako dovladli aby pri dalsich volbach zvitazila normalna pravicova koalicia v ktorom sas nebude mat viac ako 6-7%. uprimne svedkov sulikovych nenavidim este viac ako kotlebovcov, lebo oni su aspon lenivi a neschopni kkoti, ale zial sulikovci su kkoti schopni...
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa geroswen »

Nic horsie nez Smer prist nemoze. Pozri sa v akej riti je zdravotnictvo a skolstvo uz teraz a kam to dalej smeruje.

V uplne nepouzitelnom stave je aj sudnictvo, policia a podnikatelske prostredie. Ten psychopat chce ludi posielat na ucnovky, aby isli robit za pas v automobilkach na pozicie, ktore dovtedy ani nebudu existovat.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

a co budu vsetci manazeri?
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5883
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa wingo »

Práveže Smer sú schopní kkti. Dlhodobo systematicky podkopávajú všetko, na čom stojí občianska demokracia a právny štát.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6770
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

ale kdeze, oni su len lenvii. skolstvo, zdravotnicvto a vsetko ostatne je v takom stave v akom je preto lebo na to 10 rokov yebali a robili len to co bolo nevyhnutne aby politicky prezili. smer nikdy ziadnu ideologiu nemal, chceli len byt pri moci a robili vsetko preto aby to udrzali. ked zacitili ze ludia pocuvaju na nejaku hovadinu tak to zacali tlacit, vid utecenci, priplatky za pracu v noci, vlaky zadarmo apod. ale vzdy to bolo len to najjednoduchsie a najprvoplanoejsie riesenie ake bolo mozne. aj to co rozbili programovo (dochodkovy system) robili len preto lebo uz boli v koncoch a bolo to to najjednoduchsie riesenie. a ked urobili nahodou nieco dobre, tak to vzdy bol nejaky navrh ukradnuty opozicii. ale treba uznat ze fico dokazal vzdy stranu udrzat pokope, co mnohim ludom imponovalo. volby ludi dost unavuju a otravuju a radsej daju hlas ficovi ako sa maju pozerat na neustale rozhadanu vladu - no v poslednom obdobi sa mu to uz fakt rozsypava a je mu to jasne, preto zacal hrat vabank, ktory bud ustoji alebo pojde dole s celou krajinou. takze myslim si ze toto je iba zaciatok a bude pritvrdzovat stale viac a viac.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

molnart opat si ma uplne zle pochopil...

ani prinajmensom nehovorim,ze by nieco objednali,ale ze su pripraveni smer potopit a vyuzit situaciu...kazda strana ma za sebou podnikatelov a ti maju svoje zaujmy...

a gaspar v jednom prejave povedal,ze neboli najdene stopy po vlamani resp nasilnom vniknuti...az nasledne prisla sprava o 3 salkach...
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa geroswen »

[/quote]
LordKJ napísal: Po 05. Mar, 2018, 20:53 a co budu vsetci manazeri?
Nie, za 10 rokov bude tych 300k ludi v automobilovom priemysle lestit robotov :D

Mas pocit, ze teraz je kazdy druhy manazer? Je vela povolani, ktore tak skoro nezaniknu a vacsinou si vyzaduju vyssie vzdelanie nez ucnovku. Aj preto sa vyspele krajiny snazia, aby boli ich obyvatelia vzdelani. Ibaze Fico zije v 19 storoci a pri hlupom cloveku je ovela vacsia sanca, ze ho bude volit.
quicky napísal: Po 05. Mar, 2018, 21:45 a gaspar v jednom prejave povedal,ze neboli najdene stopy po vlamani resp nasilnom vniknuti...az nasledne prisla sprava o 3 salkach...
Ked poviem, ze polovica ludi v rodinnych domoch ma na dverach z vonku klucku a ked su doma, tak sa cez den nezamykaju, tak nebudem daleko od pravdy... ze?
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5883
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa wingo »

Molnart ale to vôbec nevyvracia čo som povedal. Robia všetko preto, aby sa udržali pri moci a čo najviac popri tom ryžovali. A najlepšie sa udržiava pri moci a ryžuje ak nefunguje občianska spoločnosť a právny štát, tzn. ľudia považujú korupciu, aroganciu moci a nedotknuteľnosť mocných za normálne veci a najvyššiu prioritu priradia stabilite ;)

Inak poslednými dvoma vetami si trafil klinec po hlavičke :good:
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Mas pocit, ze teraz je kazdy druhy manazer? Je vela povolani, ktore tak skoro nezaniknu a vacsinou si vyzaduju vyssie vzdelanie nez ucnovku. Aj preto sa vyspele krajiny snazia, aby boli ich obyvatelia vzdelani. Ibaze Fico zije v 19 storoci a pri hlupom cloveku je ovela vacsia sanca, ze ho bude volit.
nie ale napr. v mojom okoli nepoznam nikoho z ucnovky, vsetci sa trepu na VS a nikto nechce robit rukami (no sak ako ani ja :D )

akoze ano ucnovka s cielom za pasom nie je az tak fajn, ale ucnovka (sos) ako taka o sebe nie je podla mna zla

k zamykaniu, imho nebudes az tak mimo.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mirjak »

geroswen napísal: Po 05. Mar, 2018, 20:45 Nic horsie nez Smer prist nemoze.
toto si mnohi mysleli, aj ked odchadzal Meciar...
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5883
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa wingo »

Remeslá, chlopi, remeslá sú budúcnosť, elektriku či vodovody len tak skoro roboty nespravia, maximálne tak pri novostavbe, a už teraz letia ceny za robotu do závratných výšok. Ale ja som lenivý, radšej budem čučať za PC, niekto musí tie stroje aj riadiť :D
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

geroswen to mam odkial vediet taku odpoved? ja sa napriklad zamykam vzdy... aj ked som doma, za ostatnych hovorit budem tazko :)

remeslo ma zlate dno a cim dalej to plati viac :)

nuz nova generacia uz nie su chlapi na robotu ale metrosexualne pusinky co maju v kupelni viac kremikov ako ich zena... necudo,ze sa im robit nechce...

Návrat na "Debata o všetkom"