Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

taky isty ako fico a jeho kumpani..ked sa tu uz chceme hrat na pravny stat s realnym stavom bananovej republiky.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

kviky, pls.

faskovia si ziadny priestor nezasluzia. oni sami utlacaju prava ostatnych, mensin, a potom sa vyplakavaju, ked ostatni obmedzia ich hejt.
fucking logic.
faskovia si ziadny priestor nezasluzia, pretoze ked ho dostali, umrelo kvoli nim miliony ludi.
sancu uz dostali. deal with it.
e: a mimochodom, volali ich do medii. co viem. a viem aj to, ze aj to malo priestoru co sa im malo dostat, tak vacsinu odmietali. ktovie preco.

ficovi uz napr taky trend, pokial bude vypustat tie svoje blaznostvstva aj nadalej, uz ziadny priestor davat nebude.

spencer, ano. pripomenul si nejake fakta. a ja by som rad vedel, odkial si ich cerpal.
pretoze, inak je to len. taranie. a kto ti potom pls na taku debatu pristupy, ked si nevies podlozit svoje tvrdenie?

neviem co je smutnejsie, alebo smiesnejsie, ze ludia aj s vysokoskolskym vzdelanim, su ochotni podporavat fasistov. o to smutnejsie je to (alebo smiesne?), ze oni faskovia, v podstate su tichi partneri Smeru. Strana, voci ktorej, mimo ineho, tak urputne si postavili svoj hejt, ehm, agendu.
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v St 07. Mar, 2018, 08:55, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa maniak »

quicky: demokracia ma pravo branit sa. Ak politicka strana ziada navrat stavovskeho statu, ospevuje zlocinecky rezim a zlocincov, ... tak mame predsa pravo zamietnut im vystupenie v mediach. Okrem toho to tiez znamena, ze policia/prokuratura/sudy si nerobia svoju pracu, lebo uz davno ich mali zakazat.
FVE 12.45 kWp V/Z
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa spencer »

nerobme z fasistu kriminalnika lrn pre jeho nazor . to su tie iste obavy ako mam napriklad momentalne ja zo sorosovych mimovladok a skoro uz aj vladok :D . hlavne si nemyslime zarite , ze tie nase informacie co mame su jedine a tie prave pravdive . vzdy je priestor na omyl . treba byt pripraveny aj nan. kto sa na 100% zhoduje so svojimi mediami a politickymi stranami vo vsetkych aspektoch , je podla mna clovek zmanipulovany , pevne zovrety do sieti ich propagandy . vzdy si nehajme priestor poriadne zvazit , ci je ten krok nasej "favorite" politickej strany naozaj taky spravny ako to tvrdia oni a ci sa snim ozaj zhodujeme , nie len prikyvujeme . ja s mnou volenou stranou tiez nesuhlasim vo vsetkom na 100% . co som si vsimol fakt sfanatizovany volici su z SAS ze vseci ale velka cast najma punkerov . zLSNS je tiez velka cast zmanipulovana az tak , ze si nemusia uvedomit co spravia
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

ked sa tu chceme hrat na pravny stat tak ma prava kazdy rovnake (kym nezasahuje do prav ineho)... strasne sa mi paci ako kazdy by tu chcel pravo rovnost neviem co ale zakladne idey statu ignoruje a prisposobuje podla konkretnej osoby... presne takto to na slovensku funguje... :) je to minimalne usmevne ...

ja sa budem aj nadalej hrat na svojom piesocku a toto sledujem fakt len bokom, ked zacnem mat pocit,ze moj zivot je nudny a potrebuje trosku hororoveho scifi...
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa avixe »

spencer ma pravdu
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5889
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa wingo »

Spencer splietaš čosi o tom že treba byť otvorený rôznym názorom a nemáme prístup k dôveryhodným informáciám, a sám zamietaš veľký zdroj informácií lebo sa ti nehodia do teórie. Hypokrat ako všetci konšpiratoristi ;)
Sú tu minimálne 3 veľké strany ktoré majú motív, a to som zanedbal že to teoreticky mohla byť akcia nahnevaného jednotlivca (keď už máme byť otvorení všetkým možnostiam)... ale tebe z toho vyšiel Soroš :D :D :D
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

presne, dobre si to napisal kviky.
som rad, ze sa zhodneme, a ze to ako clovek z (ak mam spravne info) pravnickeho prostredia potvrdzujes.
mame tu mat kazdy rovnake prava, tak ako mensina voci vacsine. tak ako imigranti voci domacim, tak ako inak orientovani voci hetero vacsine, tak ako ateisti voci veriacim, zeny voci muzom, atd.
ty mas snad pocit, ze to tu takto funguje? ja rozhodne nie.
a nemylme si nasledujuce dve veci. zakony mame nastavene podla odbornikov v kvalite medzi najlepsimi v EU, len ich vymahanie, dodrziavanie, zneuzivanie atd., je uz ako v Gubernii.

to co popisujes, ze sa tie zakony ignoruju a prisposobuju pre potreby konkretnych osob, prave sikovnym sposobom hovoria ludia, ktori si tie pravidla statu prave pre seba ohybaju.

a k spencerovi, wingo ma uz predbehol.
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v St 07. Mar, 2018, 11:30, upravené celkom 2 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

hlavne si nemyslime zarite , ze tie nase informacie co mame su jedine a tie prave pravdive . vzdy je priestor na omyl . treba byt pripraveny aj nan. kto sa na 100% zhoduje so svojimi mediami a politickymi stranami vo vsetkych aspektoch , je podla mna clovek zmanipulovany , pevne zovrety do sieti ich propagandy . vzdy si nehajme priestor poriadne zvazit , ci je ten krok nasej "favorite" politickej strany naozaj taky spravny ako to tvrdia oni a ci sa snim ozaj zhodujeme , nie len prikyvujeme
a to nie je predsa zakladna vlastnost?
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5702
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Odhlasujm upozornenia z tejto temy lebo to sa clvoek raz smeje, raz place, raz bucha hlavu co kto vypusti :D

pamatajte jedno:
"Only Sith speaks in definitives."
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

hej take iste prava by mali mat aj vacsiny proti mensine, domaci proti imigrantom a podobne ...kopeeeeeec veci je v state zle nastavenych, system nefunguje, zakony platia podla "postavenia" v potravinovom rebricku, atd... zas na druhej strane vsak treba povedat,ze pravo by nemalo platit absolutne restriktivne a malo by sa prihliadat aj na "prirodzene pravo", avsak to by nemohli rozhodovat zaujate a ovplyvnene osoby.

daleko to ma od idealneho statneho zriadenia.
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa maniak »

spencer, dunar a ostatny, co sa obavate toho zleho 88r dedka. Prosim skuste vysvetlit, aka revolucia by sa tu akoze mala konat? O com by mala byt tak, aby bola v zaujme Sorosa?
FVE 12.45 kWp V/Z
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa avixe »

ale ved spencer nenapisal ze to soros, spencer napisal ze to moze byt hociako, ze treba pozerat aj mimo prud, a kriticky sa na informacie pozerat nie si vsetko osvojit co je lahko dostupne, zaroven povedal ze sa moze mylit v tom ako to sa to jemu zda najpravdepodobnejsie
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

spencer napísal: St 07. Mar, 2018, 09:24 nerobme z fasistu kriminalnika lrn pre jeho nazor . ...
Neviem ci je to aktualna verzia (quicky ma mozno opravi) ale podľa Zákon č. 140/1961 - Podpora a propagácia hnutí smerujúcich k potlačeniu práv a slobôd občanov ( § 260, § 261) - tak podpora fasismu je trestny cin. :bye:
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa avixe »

trestne ciny su uvedene iba v trestnom zakone

Návrat na "Debata o všetkom"