Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa yesper »

trapny je akurat tvoj nazor, ktory poriesil este vacsie ...
Používateľov profilový obrázok
DC9-32
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 20:12
Bydlisko: NR

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DC9-32 »

ja som nikde nepvovedal že moj nazor ma niečo riešiť alebo mojim nazorom za slusne slovensko.. oničom
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa maniak »

a kto je to ta opozicia? Podla vela ludi ako ty, DC9-32, je to vlastne kazdy, kto sa rozhodne zorganizovat protest proti tejto vlade. Lebo len opozicia (alebo stary 87 rocny dedko) dokaze taketo veci zorganizovat. To ani nahodou nemohli zorganizovat ludia, ktori su apoliticky, ze?
FVE 12.45 kWp V/Z
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7782
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

presne tak
Používateľov profilový obrázok
DC9-32
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 20:12
Bydlisko: NR

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DC9-32 »

Tak vzhľadom na to ako ho opozícia podporuje predpokladam že sa jedná o ich dielo, ak nie a snažia sa na tom zhrabnut popularitu jento smutné.

Neviem prečo si myslíte ze obranujem smer - prave naopak nemam ho rád, len ked si prredstavim ze by mal náš štát riadiť človek ako Matovič, nedajbože Kollár neviem ako by to dopadlo. Na Slovensku momentálne nieje koho voliť. Snáď len SaS ale tí sa dajú dokopy so zvyškom co je totálna katastrofa.

Toz za slušné Slovensko comming soon™
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5573
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Odar »

SAS - čo zatiaľ dokázali? Tiež len veľké reči, ale skutek utek. A keď nevedeli zostaviť vládu, tak namiesto práce v opozícii si šéfino zobral teplý flek v EÚ parlamente. Aj tak še dá. Je to des so všetkými do jedného.
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

DC9-32
mozes mi prosim ta vysvetlit:
1) ako to konkretne prospieva kotlebovy
2) ako si prisiel na to, ze je to organizovane opoziciou?

a one, majdanovci, co tie vase prognozy na krvave demonstracie v uliciach?
Obrázok

bude aj nejaky zhrnac. aj ked, vlastne. prvy, uz to tu niekto spomenul, na seba dlho nenechal cakat
https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5AA4734B
som zvedvy na vase postrehy

odar,
boli vo vlade, pokial viem, necely rok a pol.
co mali dokazat?
sulik je kok, o tom ziadna. kvoli nemu, sas vela ludi nebude volit.
nastastie, uz to neni take kriticke, a je na vyber aj zo slusnej, aj ked este neznamej alterantivy.
Spoiler: ukázať
::: ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7782
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

kto je ta alternativa? PS?, Spolu?
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1282
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa geroswen »

Aj PS aj Spolu... len spravili chybu, ze neisli do spolocnej strany. Osobne budem volit PS (kvoli Trubanovi).
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

napr
Spoiler: ukázať
::: ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7782
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Ako PS sa mi pozdavalo ale tak k trubanovi som sa tu uz vyjadroval nemam v neho doveru a v jeho vystupovanie uz vobec, uz len kvoli motu #bombysupy im ten hlas ale nedam.

vcera som prave cital nejaky blog k nim
https://dennikn.sk/blog/1010296/ps-ovel ... ov-a-dani/
Naposledy upravil/-a LordKJ v So 10. Mar, 2018, 00:30, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
eSsay
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4054
Dátum registrácie: St 01. Okt, 2014, 20:04
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa eSsay »

Foto z dnešného pochodu .... "Robo, poď už domov" :D :D

Obrázok
MB: MSI Z490 Gaming Plus CPU: i7-10700KF @5.1GHz 1.3V CPU cooler: Bequiet! Dark Rock 4 + TG Kryonaut RAM: G.Skill Trident Z Orange 16GB (2x8GB) @3200Mhz CL15 1.35V GPU: Asus RTX 3080 TUF O10G Gaming SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 2000GB PSU: Bequiet! Straight Power 11 Platinum 1000W CASE: Fractal Design Define 7 Compact Black + Bequiet Silent Wings 3 (2x140mm + 1x120mm) MONITOR: LG 32GQ850-B (2560x1440p/260Hz (OC), 1ms, G-Sync, nano IPS) KEYBOARD: Sony VGP-UKB3 MOUSE & PAD: Razer Basilisk v2, SteelSeries QcK+ AUDIO: Mackie MR524 + Sennheiser HD 660S + AntLion ModMic
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6793
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

problemom PS je ze nedokazu oslovit bezneho volica ktori pocuva na kriklunov typu matovic a kollar ktori kricia kto je vacsi psychopat a kto vsetko pojde do basy a ludi nezaujima to ze niekto chce ist do politiku odviest poctivu robotu a dat veci do poriadku a pritom sa riadit tvrdymi cislami a faktami. svedkovia sulikovi su z nich nejaki posrati, co ukazuje aj kvantum blogov ktore sa vyrojili kde ich kritizuju uplne demogogickym sposobom (vyssi level je fakt uz iba vytiahnut sorosa).
kazdopadne po udalostiach poslednych dni sa ukazuje ze vsetko je lepsie ako smer, uz aj sulik a matovic. aspon by statnu spravu ocistili od vsetkych smerakov ktory za 10 rokov sa nasackovali uplne vsade, a kym by stihli dosadit vlastnych aj tak sa pohadaju a budu znova volby :)
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
DC9-32
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 20:12
Bydlisko: NR

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DC9-32 »

paranoid.asian napísal: So 10. Mar, 2018, 00:02 DC9-32
mozes mi prosim ta vysvetlit:
1) ako to konkretne prospieva kotlebovy
2) ako si prisiel na to, ze je to organizovane opoziciou
1.) Pozorujem v okolí neni koho voliť tak budú voliť Kotlebu. Nieže by s ním súhlasili ale len tak for lulz a dank memes. A možno led na to príde sa k nim aj pridám pritom sa mi asi nikto voac nehnusi ako on a jeho skupina :D

2.) Z toho ako aktívne to prezentovali
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa lezgy »

molnart napísal: So 10. Mar, 2018, 01:03 problemom PS je ze nedokazu oslovit bezneho volica ktori pocuva na kriklunov typu matovic a kollar ktori kricia kto je vacsi psychopat a kto vsetko pojde do basy a ludi nezaujima to ze niekto chce ist do politiku odviest poctivu robotu a dat veci do poriadku a pritom sa riadit tvrdymi cislami a faktami. svedkovia sulikovi su z nich nejaki posrati, co ukazuje aj kvantum blogov ktore sa vyrojili kde ich kritizuju uplne demogogickym sposobom (vyssi level je fakt uz iba vytiahnut sorosa).
kazdopadne po udalostiach poslednych dni sa ukazuje ze vsetko je lepsie ako smer, uz aj sulik a matovic. aspon by statnu spravu ocistili od vsetkych smerakov ktory za 10 rokov sa nasackovali uplne vsade, a kym by stihli dosadit vlastnych aj tak sa pohadaju a budu znova volby :)


pri predstave ze saso typu matovic ide do vlady a bdue vladnut ....sak to jeho prospecharstvo bije do oci az tak, ze to boli....
no a samozrejme faktom je ze on do vlady nechce lebo tam vedomostne nema koho nominovat
jemu staci beztrestne bez zodpovednosti vykrikovat dookola naucene zvasty

feri kradol, feriho sestra ma znameho ktory pozna dura ktory mal taky tender a pod....
mnohonasovby foter to iste
a sulik so zvyskom sam vladu nevysklada a najlepsie z toho vyjde charakterne hovedo
no a apon nebude zitnanska prekvapene vzcdhat ako je "hlboko znepokojena" s kolaborantom sebejom

cize to maju presne dohodnute do dalej rovnako sko som sa teraz dopocul ze i nakupne maniacky to maju dopredu dane ktora aku handru pred kamerou chyti do ruky :) biznis reklama z kazdej strany

chceme novu vladu ale alternativa niet
no a vyhadzat ludi zo statnej spravy sa ani neda kedze si porobili tolko dakovnych uradov zeby to trvalo 15 rokov kym by len doslo k pozrusovaniam a pod...ak by to vobec niekto chcel

nech ziju koryta
nezmeni sa nic, kto ma cas vysiel do ulic a zvysok maka za pasom na zmeny alebo je vonku a vratit sa nechce..a tym hore spolu s unniou to vyhovuje....
PPAcku prisli setrit? sak nech dojdu sem na vychod s pani prefliaskanou matecnou, im ludia radi ukazu ktore polia sypu dotacie a aka burina na nich rastie...kym je to este burina a nie les
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s

Návrat na "Debata o všetkom"