Vsetky vtipy,srandicky sem - II

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa faugusztin »

Policajna nahanacka v Rumunsku :
http://www.indavideo.hu/video/Roman_uldozes" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
wallker
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Pi 21. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa wallker »

http://halbot.haluze.sk/images/2007-01/2971_denge45.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://img354.imageshack.us/my.php?image=ntbvl7.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; :laugh:
Naposledy upravil/-a wallker v St 02. Júl, 2008, 22:51, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Tomus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 147
Dátum registrácie: Ne 09. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Dlhe_Diely

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa Tomus »

Používateľov profilový obrázok
wallker
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Pi 21. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa wallker »

http://img354.imageshack.us/my.php?imag ... le0un6.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1173
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa Thief »

Story o dvoch opickach. :D

http://www.ceknito.sk/video/175856" onclick="window.open(this.href);return false;
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa faugusztin »

Viete ako sa tancuje na rave hudbu ?
http://www.youtube.com/watch?v=yrctMvIWpG0" onclick="window.open(this.href);return false;

Chcete trenovat na hudbu z konca toho videa ? Na nasledovnej linke mate 48 minut tej hudby (ak vam nevadi monotonnost, tak silne odporucam :hysterical: ):
http://stamp.halfaneagle.com/Stampa%20M ... beatet.mp3" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa Snake »

Pride Cigan na urad prace a hovori uradnikovi:
Nemate pre mna nejaku robotu? Uz sa mi nechce valat doma a zit len z podpory a socialneho. Chcel by som byt nejako nasmu statu na osoh!"
Uradnik pozrie do pocitaca a hovori:"Mate stastie, dneska rano sme dostali zrovna jedno volne miesto. Jedna mlada, stihla krasna dama potrebuje spolocnost, bolo by to na cely rok, musite ale s nou chodit aj na dovolenky a zarucit, ze ju aspon raz za den pretiahnete. Nakolko budete mat naozaj vela prace, Vas plat by bol cca. 2 miliony rocne."
Cigan sa neho neveriac pozrie a hovori:
"Hej Gadzo, robis si zo mna srandu?"
Na to uradnik: "A kto s tym zacal ?!"

Príde uradník celý natešený do práce, vysype pred šéfom kôš plný odpadkov, tľapne sekretárku po zadku, keď mu jeho kolega potichu povie:
- Kašli na to, Fero, ja som ten tiket zabudol podať..."

Príde chlap do zelovocu a pýta sa predavača:
- To žlté je čo?
- To sú banány, odpovie predavač.
- Tak si prosím 3kg a každý kus osobitne zabaliť.
Predavač vyhovel čudnému želaniu, ale nič nepovedal.
- To oranžové je čo?
- To sú pomaranče.
- Tak mi z nich navážte 5kg a osobitne zabaľte každý kus.
Predavač znova nič na čudné prianie chlapa nepovedal.
- A to čierne je čo?
- Prosím ťa ser na to, to je mak...





.
Používateľov profilový obrázok
wallker
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Pi 21. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa wallker »

Naši futbaloví reprezentati hrajú vo Wembley priateľský zápas.
Angličania podľa potreby zoberú zápas "vážne" a rozhodnú sa ísť na pivo,
stačí, ak
bude hrať sám Rooney - veď on slovač porazí aj sám.
Ako popíjajú v 4.minúte príde dobrá správa - Rooney dal gól.
Spokojne popíjajú, ale nové správy akosi nechodia.
V 85.minúte prichádza studená sprcha: Slovensko vyrovnalo.
Angličania naskáču do autobusu a smer štadión. Tam dostávajú správu,
že v druhej minúte predĺženia Slováci dali druhý gól a vyhrali zápas.
Vbehli do šatne, Rooney sedí na lavičke a kýva hlavou.
Okamžite na neho vyleteteli: "Wayne, čo sa stalo? Ako sme mohli prehrať???"
" Nehnevajte sa chlapci, nemohol som veľa urobiť, v 13. minúte ma
vylúčili..."
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa Toman »

Masturbace u muže je vražda dítěte,které se mohlo narodit,ale nenarodilo,protože ho někdo zabil třeba o koberec.Ten u koho se doma najde sperma na zácloně nebo na koberci by měl být odsouzen k trestu.

Porodnost ve všech zemích rapidně klesá,na vině jsou fleky v mužských pokojíčcích.Každej takovej flek mohl znamenat lidský život,ten muž to, ale úplně lehkovážně vypustil semeno na neůrodnou půdu.Místo do mateřského lůna se vrah rozhodl oplodnit koberec nebo jinou hardu.Tohle je největší hřích co se může v životě stát.Zabít něco tak malého.Vždyť v tom plave miminko co se chtělo narodit.Udělala bych čety ochráňkyň práv těhle miminek,aby večer vtrhli do pokoje chlapa kde by mohl dělat sebepohanu a předvedli ho před soud.Jako důkaz by stačil vzorek mrtvého mimina ze semena.Všichni muži sou vrahové a ještě se tím aji chlubí.Takhle se vydat na scestí.Tvrdé tresty pro všechny.

Vlasta



S výše uvedeným příspěvkem se naše redakce zcela neztotožňuje, ale dbáme na svobodu slova a proto jej otiskujeme.


------------------------------------------------------------------------------------------

A máme tu dalsí článek od naší členky paní magistry Zdeny L.

Dobrý den, doufám že otisknete tenhle článek ve vašem magazínu, protože už jsem nazlobená a chtěla bych tímto něco změnit.



Jistě jste si všimli, že když jste někde ve společnosti, třeba v divadle nebo na opeře, jsou vždycky fronty před dámskými záchody. Chudáci ženy tam musí potupně stát, zatímco u mužů je tradičně volno a ti vůbec nečekají. Je to proto, že architekti-muži, kteří stavěli ten barák, ho schválně postavili tak blbě, že mužské záchody jsou hodně prostorné a mají hodně kójí, ale zato dámské záchody jsou schválně malé a mají někdy dokonce jenom 5 kójí. Aby se nám potom mohli smát a snažit se dokazovat svoji nadřazenost. Pak tam akorát akorát muži stojí a potají se nám vysmívají, že tam musíme čekat a myslí si, že jsou něco víc než my.
To je naprosto nehorázná diskriminace a nespravedlnost!



Měli by to udělat tak, aby dámské záchody byly minimálně stejně tak veliké jako ty mužské. Anebo mě taky napadl jeden zlepšovák - u záchodů by byl turniket a muž by mohl na záchod vstoupit až poté, co z dámského záchodu odejde nějaká žena. Tak by muži museli čekat stejně jako ženy. Tak by to bylo správné a spravedlivé a spravedlnost si snad přejí všichni!!



Rozhodla jsem se s tím něco udělat a napsala přímo na ředitelství jednoho z divadel a navrhla jim 2 řešení - vyměnit pánské a dámké záchody (ať si to chlapi zkusí, jaká je to potupa!!) nebo zavést ty turnikety, co jsem vymyslela. Čekala jsem asi měsíc na odpověď a výsledek - zamítavá!! A to jenom proto, že pod tím zamítnutím byl podepsán - chlap!! Bohužel se moje žádost dostala do špatných rukou, bojím se ale že tam je to chlapama prolezlé a žádnou normální ženu mezi sebe nepustí, aby to neohrozilo tu jejich vládu.



Psal tam nějaké plky o tom, že prej výměna by neměla smysl, protože - cituji - "obě místnosti pro sociální zařízení mají stejnou rozlohu". To mě vážně dotočilo. Taková nehorázná lež! To by tam ti muži nemohli chodit a vycházet tak rychle! To je nemožné, vždyť by se jim tam určitě nevešlo ani zrcadlo a umyvadla! To jim teda nesežeru. Jsem možná trochu radikálnější, ale rozhodně nejsem hloupá a nenechám se jen tak obalamutit. Natož nějakým chlapem. Já mám totiž na rozdíl od nich vystudovanou vysokou školu a mnoho prestižních certifikátů a referencí, o kterých se jim může jenom zdát! Zato on určitě stěží dokončil základku.



Zbytek zamítnutí jsem ani nečetla, protože to by stejně nemělo význam. A stejně to byly samé vymlouvačné kecy. Mně byl výsledek jasný hned jak jsem si přečetla to mužské jméno.



Až půjdu zase někam do divadla, budu tam muset čekat, zatímco muži se budou posmívat (vždycky stojí poblíž a posmívají se nám, ale dělají jako že ne, já jsem je ale prokoukla).



Je mi z toho nanic. Je to svinstvo a verbež! Příště asi rovnou vyměním cedulky od záchodů, ať vidí jaké to je, nebo tu jejich cedulku úplně sundám a muži budou bezradní! A dobře jim tak!



A pokud to nepomůže, poženu to výš! Klidně dám i žalobu k evropskému soudu!



Já jim ještě ukážu!

Muži = hnus a špína!

http://www.feministky.com" onclick="window.open(this.href);return false;
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa lacika »

Toman napísal:cituji - "obě místnosti pro sociální zařízení mají stejnou rozlohu". To mě vážně dotočilo. Taková nehorázná lež! To by tam ti muži nemohli chodit a vycházet tak rychle! To je nemožné, vždyť by se jim tam určitě nevešlo ani zrcadlo a umyvadla! To jim teda nesežeru. Jsem možná trochu radikálnější, ale rozhodně nejsem hloupá a nenechám se jen tak obalamutit. Natož nějakým chlapem. Já mám totiž na rozdíl od nich vystudovanou vysokou školu a mnoho prestižních certifikátů a referencí, o kterých se jim může jenom zdát! Zato on určitě stěží dokončil základku.
OMFG, dalsia mgr, phdr. doc. a co ja viem co este vsetko
:hysterical: hotovy rofl :D som az plakal.. kebyze jej posle plany budovy (poschodie na kt. su WC) tak by tvrdila, ze je to sfalsovane :D
neviem ako ona, ale ja viem jak vyzeraju damske WeCka :cool:
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa alle »

Toman napísal:Masturbace u muže je vražda dítěte,které se mohlo narodit,ale nenarodilo,protože ho někdo zabil třeba o koberec.Ten u koho se doma najde sperma na zácloně nebo na koberci by měl být odsouzen k trestu.
:D :D s kamosom sme presne toto citali a na icq my napisal toto:"tak to ja by som bol horsi nez Hitler,Stalin a vsetci do kopy :-D
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa fobos »

<OT> @all23: fuj, perverzaci, normalne mi prišlo špatne Obrázok <OT>

http://ceknito.sk/video/175433" onclick="window.open(this.href);return false; :-)
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa fobos »

Obrázok

:hysterical: :laugh: :D
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa Muhyng »

Toman napísal:Udělala bych čety ochráňkyň práv těhle miminek,aby večer vtrhli do pokoje chlapa kde by mohl dělat sebepohanu a předvedli ho před soud.
preco pred sud... stacilo by, aby sa obetovala v zaujme ludstva :) A zvysok "caty" by sa potom mohol pridat... Urcite by ani dotycny pristihnuty proti takemu rieseniu nic nenamietal :)
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - II

Príspevok od používateľa Patko19 »

dnes som dosiel z roboty a ze kuknem mail. natukam do okienka gmail.com a dam enter.
na mna vyskocila hlaska ktora ma zarazila
http://image.dayphorum.eu/images/11851754228289.png" onclick="window.open(this.href);return false;
vsetko mi je jedno

Návrat na "Debata o všetkom"