Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

ja to zase beriem z inej strany....COD seria nepozna take nieco ako demo alebo open beta a tiez je inych hier bez dema, tak samozrejme niesom idiot aby som vyhodil za macku vo vreci 60€....zozeniem si to inym sposobom (spominanym vyssie) a skusim co to je, ake poziadavky to odo mna chce...ak sa mi to pozdava nie je problem si to kupit, ak nie mazem prec
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Fear no neviem, ci sa tu oplati toto pisat, ved na Slovensku kazdy kradne. S tym sa treba zmierit.
Co sa tyka COD MW2, osobne mam kupenu cez Steam, !ALE! radsej hravam multaka na cracknutej (na dedikovanych serveroch). A preco? Lebo na original serveroch je tolko zasranych hackerov, ze sa to vobec neda hrat. A to steamacke UAC, alebo ako sa to vola, stoji za velke :shit:. Osobne som si skusil hack asi na dva mesiace a robil som to dost okato. A co na to Steam? Nic!
Na dedikovanych serveroch su admini, ktori osobne pozeraju na hracov a ktory sa im nepozdava, vykopnu ho. Samozrejme, obcas sa stane, ze aj bezdovodne :laugh: . Len preto, ze vie hrat. No sme len ludia.
FEAR napísal:ale ked uz nieco slohnem tak sa stym nechvalim .. a nerozpravam o tom ako by to bola normalna denna rutina .. :rolleyes:
..plne suhlasim :-)
Naposledy upravil/-a Kyselinka v Ne 21. Aug, 2011, 15:19, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

ale chlapi, neco to skusat ked vieme ze je to o nicom? posledno cod co som hral je mw1 a aj to mam na steame origo. mw2 a BO som nehral, tiez som si povedal ze to raz stiahnem a vyskusam ( nechcem sa tu chvalit ze stahujem pretoze nestahujem nic, pretoze nic nove nevychadza co by stalo aspon za vyskusanie), ale potom som si povedal ze naco a ani sa mi nechcelo :-)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

ale stasle to nieje dovod to ukradnut .. :)
takisto ako nieje dovod ukradnut ja neviem windows preto ze je drahy .. ked na to nemam tak si to nekupim .. samozrejme si to povecsina ukradne ale len nech nenapise ze to ukradol preto ze je to drahe lebo to ozaj nieje argument .. a vo vecsine pripadov to ani nemusi byt drahe .. staci ze je to stiahnutelne a je poriesene .. tak ako citavam na HTC forach tych poviem chudakov co tam riesia aj tyzden problemi z nejakym softom ci hrou .. pritom to stoji trapneh 2-3eura ci menej .. ale kdeze keby to stalo 20centov tak to proste nekupi ..preco ? naco ? ked to moze stiahnut (ukradnut) ale zeby dal 2e a uz sa viac nestaral a neriesil ze mu to po tyzdni nejde a musi hladat ine tak to mu proste zato stoji .. ozaj ja nechapem .

pardon za OT ...
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5235
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa elementar »

Ja si kupim len to co si to ozaj zasluzi... naco budem platit za COD ked cenovka je pritiahnuta za vlasy a posledne tituly dokazali len to ze BF je lepsi. tak preco niekomu znova platit ked nieje schopny spravit lepsiu hru ako pred tym... za to BC2 som si kupil a som rad ze BF3 bude este lepsie... love maju ist do vyvoja tak to ma byt... co snimi robia Duťáci to neviem

Ak by so si mal niekedy COD kupit najprv by som ho musel ukradnut aby som vedel do coho idem a naco potom budem platit ked uz ho mam takze si ho nekupim a ti idioti si nasieraju sami aj keby mali dobre hry :-D ?
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »



Nove gameplay yahooo ta animacia pri noziku je raketova ako ho podkopne :) inac, ako sa bavia ty ludia po tom micu, na vianocu investujem konecne do headsetu, takze dufam ze aj my sa budeme bavit :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa LordKJ »

2FEAR
ver tomu ,ze keby sa dalo kradnut online napr. jedlo tak by sa aj to praktizovalo.
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1923
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa zodiaq »

Ako nerad by som sa tu pustal do nejakej moralnej debaty co je spravne a co nie (aj z dovodu ze je to OT :)) ale vyhodit 40€ za to ze si zahram mozno 5h SP mi pride dost na hlavu. V BF3 viem ze budem hravat MP a preto tie peniaze za tu hru dam a velmi rad. Pokial by bola moznost zakupit si zvlast SP za napriklad 5€ budis nenamietal by som ale hra ktora je zalozena hlavne na MP a chcem si prejst len kampan... Proste princip ked nekupis komplet nemozes hrat ani SP mi pride ako hlupost. Naco si v mekači kupovat cele menu ked viem ze zjem len hranolky? :) Ale to je len moj nazor na ktory mam pravo.
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C
esdxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: So 25. Júl, 2009, 14:43
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa esdxx »

FEAR napísal:ale stasle to nieje dovod to ukradnut .. :)
takisto ako nieje dovod ukradnut ja neviem windows preto ze je drahy .. ked na to nemam tak si to nekupim .. samozrejme si to povecsina ukradne ale len nech nenapise ze to ukradol preto ze je to drahe lebo to ozaj nieje argument .. a vo vecsine pripadov to ani nemusi byt drahe .. staci ze je to stiahnutelne a je poriesene .. tak ako citavam na HTC forach tych poviem chudakov co tam riesia aj tyzden problemi z nejakym softom ci hrou .. pritom to stoji trapneh 2-3eura ci menej .. ale kdeze keby to stalo 20centov tak to proste nekupi ..preco ? naco ? ked to moze stiahnut (ukradnut) ale zeby dal 2e a uz sa viac nestaral a neriesil ze mu to po tyzdni nejde a musi hladat ine tak to mu proste zato stoji .. ozaj ja nechapem .

pardon za OT ...
Pekne slohy, ale myslim ze kazdy kto trochu rozmysla to riesi takto. Ked chces hrat MP, kupis si to, ked SP, stiahnes. Ked chces byt moralista tak si to kupis aj kvoli SP, co je podla mna mega hlupost, ale budis... Tu sa nejedna o 2-3 eura, ale 60EUR uz je slusna ciastka a za par hodinovy SP to povazujem za predrazene, na to ze to je vpodstate ta ista hra uz par rokov. MW1-2 a BO mam kupene, ale toto je uz proste moc aj na mna. Si to stiahnem uz len z principu.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

taky mass effect 1,2 by ste taktiez upiratili ked sa tu hovori o pirateni SP. pretoze ja by som tu hru nemohol ukradnut
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

LordKJ napísal:2FEARver tomu ,ze keby sa dalo kradnut online napr. jedlo tak by sa aj to praktizovalo.

tomu samozrejme verim ..

inak zas pisete len to co sa pise vsade .. ale nejako vam unika zmyslel .. :) alebo sa nechapeme napriklad Ty zodiaqp repac ale snad to nemyslis vazne :) ze stiahnes hru stym argumentom ze sak nevyhodis 40e za 5h SP .. ako ludia tahajte to berte z dovodu akeho chcete ale prosim nie z dovodu ze sa Vam zda ze cena je vzhladom ne nejaku vasu pripomienku (v tvojom pripade dlzka SP) neadekvatna .. alebo ako som pisal ze je to drahe .. ako skusil sa na to pozriet aj z druhej strany ? .. si predstav ze ty by si vytvorilto je jedno co hru program .. stravil nad tym cas/usilie/aj financie/znalosti ... dal si to do obehu za cenu ktora je podla teba adekvatna moze byt aj neadekvatna ktomu co si vytvoril ..pak ti to niekto krekne /potom pridem s pomedzi xxxx ludi JA a ti to zeberem a len tak podpychnem ze sak predsa nedam zato tvojych 20e zda sa mi to vela tak ti to ukradnem .. TAK TOTO MA BYT ARGUMENT ? ze jsa MNE zda ze je to drahe ? ze tebe sa zda za dat 40e vela za5h SP ? ako fakt to nikomu nepride smiesne ? keby ze sa dalo spravit test, ze by lusknutim prstu boli ceny hier ja neviem 5-10e rad by som vydel aku zmenu by to spravilo .. 5% ludi by to mozno zmenilo inak vravim a stojim si za tom ze ked ma raz niekto moznost si to stiahnut tak neda za to ani 2e.. naco kednemusi dat zato nic .. tak prosim stymto nech namna nik nechodi ..


a len tak na okraj .. za to vsetko ako to momentalne vyzera ...ceny , ochrany a biedny vyber si mozme samy .. a dovolim si tvrdit ze bude horsie .. a raz nato dojedeme samy .. az nebude uz ani co stahovat .. :)

koncim co som zacal ... toto vlakno jeo inom ..nechalsom sa uniest ..
Používateľov profilový obrázok
Dazar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 274
Dátum registrácie: Ne 19. Sep, 2010, 21:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Dazar »

No k tomu ako citam o tom kradnuti. Ano je to svinstvo a je to kradez. Ale pozrite sa na to aj trochu inak.
Vyrobca hry nemoze zabranit stahovaniu jeho hry ale moze dosiahnut to iste ako BF.

Myslim to tak ze ked vyda hru ako spominany CoD kde je minimum novych veci tak si poviem ze preco by som do toho mal vrazit peniaze ked vyrobca tu hru programuje v uvodzovkach doma na zachode. Ale nemyslim to tak ze je to nehratelna blost. Nie. Ale ja dam peniaze len do toho na com vidim odmakane hodiny, dni, ?roky? len preto aby to bolo nieco nove a hlavne *lepsie ako predchodca* nejakej hry.

Teraz nenadavam na CoD to naozaj nie. Ale povedzme si uprimne co sa *viac* oplati? Dat 40€ za BF alebo 40€ za CoD. Na com sa viac pracovalo? Toto posudte sami. A ako vsetci vieme nie je kazdy az tak bohaty ze by si mohol dovolit kupit kazdu hru. Preto si logicky kupi len to co *stoji za to*....
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7 860 2.8ghz
GPU: NVIDIA GTX580 Gigabyte GV-N580UD-15I
RAM: Corsair Dominator 8gb (2x4gb kit)
MB: Asus Maximus iii gene
Zdroj: Corsair tx650w
HDD: WD 1TB SATA2 + WD 750gb SATA3
Sound card: on board
Audio: Roccat Kave 5.1
Win: windows 7 64-bit Home premium
Case: MaxCube AMORIS 6010 case + 2 x NOCTUA NF-S12B FLX
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

podotykam, cod nestoji to co bf :D
esdxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: So 25. Júl, 2009, 14:43
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa esdxx »

FEAR napísal:
a len tak na okraj .. za to vsetko ako to momentalne vyzera ...ceny , ochrany a biedny vyber si mozme samy .. a dovolim si tvrdit ze bude horsie .. a raz nato dojedeme samy .. az nebude uz ani co stahovat .. :)
Alebo sa vyvojari spamataju a zacnu robit hry poctivo a pre hracov (ako napr. BF3, Witcher 2..), nie len pre svoje penazenky. :)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

heh to je nekonecna debata,,,, spytam sa ta

U teba nefunguje system ?... hra je onicom alebo slaba alebo draha ... tak ja o taku nejavim zaujem .. ale aby som si ju napriek tomu ze si ju mozem stiahnut zadarmo zahral tak tomu nechapem .. lebo stoho chapem len to ze chudaci ludia si MUSIA stiahnut to co ani moc nechcu ..

Návrat na "Hry a problémy s nimi"