Pokuty, pokuty, pokutky :D

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
DanOne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So 09. Máj, 2009, 15:09
Bydlisko: Bratislava/Kosice

Re: Pokuty, pokuty, pokutky :D

Príspevok od používateľa DanOne »

Celkom je tu mrtvo, bud uz nema kto pokutovat alebo sa ludia na fore naucili jazdit podla predpisov. Teraz, ked sa Ford chysta donasat na ludi cez zabudovanu telemetriu, nehrozi nieco podobne aj v europe? Ked si pomyslim, kolkokrat som presiel nezmyselnym obmedzenim rychlosti mimo mesto bez vypnutia tempomatu a so zapnutym Waze, tak mi chodi mraz po chrbte. Google na mna ma kompromat na dva zivoty!
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1710
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Pokuty, pokuty, pokutky :D

Príspevok od používateľa lopo1 »

Waze a google ma netrapia kedze to je napojene na telef9n a tam to dokazovanie by bolo skor nemožné. Inak vsetku telemetriu vratane rychlosti sleduju uz vsetky automobilky ...
Inak co sa nevie je ze rychlost zaznamenávajú vsetky mytne brany ktore mame u nas akurat ze nie su certifikovane a len cakam ktoreho hotentota tam hore to napadne nechat skalibrovat.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5708
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Pokuty, pokuty, pokutky :D

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Posledny rok sa mi ich darilo nejak vcas odhalovat, ale 2tyzdne dozadu ma skoro dostali :D (spot na ktorom nikdy nestali + som akurat studoval obedove menu).

By ma zaujimalo co slo v hlave tomu jeepu :D Mne tam piskaju pneu, blikaju vystrazne aj brzdove svetla a on ma obide a este prida :D Co si myslel ze preco tam vsetci flekuju.


Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8678
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Pokuty, pokuty, pokutky :D

Príspevok od používateľa shiro »

heh, povaha typu mamvpicista "nejak bolo nejak bude" ...Ze sa moze vyburat ho netrapi. O to viac by som ho zmastil na mieste, keby doslo k zrazke
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5708
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Pokuty, pokuty, pokutky :D

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Tak to zase nie, ale tych 180€ zaplati urcite. Mozno aj 230.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4671
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Pokuty, pokuty, pokutky :D

Príspevok od používateľa scream »

Tvl dobre video...podla mna ho mohla zachranit oktavka, co to dala do laveho na kkta 40km/h :D

Par hodin dozadu som tam siel jemne cez kilo a hovorim si, ze ked nesu za mnou, nemaju tam kde merat a kukaj tu

Ja sledujem, ze hore amfikom to zacina byt rutina okolo 9-10 rano skoro jak svojho casu watsonka.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
DanOne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So 09. Máj, 2009, 15:09
Bydlisko: Bratislava/Kosice

Re: Pokuty, pokuty, pokutky :D

Príspevok od používateľa DanOne »

Jeep nesiel extra rychlo, mozno 80, skor policajti pozerali ako presiel cez STK s dvihnutym podvozkom a kolesami trciacimi von z blatnikov.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"