Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

nalozil?
ty v akom svete zijes, ked povazujes toto za normalnu komunikaciu?
ja sa necudujem, ze policajti (moje dve skusenosti nedavne s nou), prokuratura, sudy su v takom stave v akom su, ked tam zastavaju funkcie presne takyto lahostajni ludia ako ty. musis mat velmi blizko k podobnemu spravaniu sa, ak ti to co predviedol Kocner pride ok.
wtf?
toto v ziadnom pripade, nebolo ok.
v slusnom state, by uz si ten psychopat neskrtol.

ked uz ides obchodovat so statom, musis potom aj znasat akekolvek overovanie si informacii ziskane legalne z VEREJNYCH ZDROJOV.
nie len si uzivat predrazene tendriky a odmeny z nich a neotravujte ma.
Spoiler: ukázať
::: ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

nooo ale na TO za vyhrazanie to stale nie je imho
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ty co si podrazdeny ved Q nic z toho co uvadzas nikdy nenapisal. Ci čítaš medzi riadkami to čo tam nie je? Kocner ma viac verejnych Tlacoviek ako akykolvek podnikatel na slovensku.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

paranoid opat si nejak mimo ci kramiky? neviem aka je tvoja praca, ci pracujes s ludmi alebo sa len schovavas za pocitacom (it a pod), ale nie kazdy clovek je prijemny a nie vsetko ide eticky a hladko... ja pracujem s ludmi z roznych skupin, ci uz sporiadany obcan alebo recidivista, rozhodne to neni vzdy pekne a tento prepis je "usmevny" a nie tč

po pravnej stranke to ma od tč na kilometre daleko, precitaj si zakon, vyklad co len chces, dnes je kazdy google odbornik. druha vec, co mu povedal? ked sa budete starat do mna, budem sa ja do vas? to,ze sa niekto "hra" na novinara mu nedava ziadne ine "prava" ako maju ostatni obcania... velmi som zvedavy ako by si reagoval ty, keby ta niekto riesi na kazdom kroku, okej respektujes to do istej hranice, ked sa to prekroci tak zacnes "konat" (v legitimnych hraniciach)...

ale skusim to inak povedat, nikde som nepisal,ze jeho podnikanie je /nie je legit a neobhajujem ho... ako cloveka ho chapem,ze mu to prijemne neni a chcel sa revansovat, vy riesite mna? okej ja budem riesit vas - nic viac nic menej...a ze na zaklade takehoto rozhovoru (ak je to real prepis) utekal na policiu, je skorej usmevne ... je to sucast ich "neprijemnej prace"... v kazdom pripade RIP (skutocne som zvedavy aky bol real motiv, aj ked sa to asi nikdy nedozvieme)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

druha vec, co mu povedal? ked sa budete starat do mna, budem sa ja do vas?
Ano presne to tam viacmenej povedal. Sposob akym to rozpraval bol troska no skaredsi ale tak co uz.


...
alebo sa len schovavas za pocitacom (it a pod)
ale no :D
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1477
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sangala »

ak ste dnes este nezvracali a mate chut ...
https://www.youtube.com/watch?v=Z_m1TO-TPTM&sns=fb
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

Lord to som myslel vylucne vo vztahu k tej praci s ludmi,spravanie atd ;) hadam nie,ze je keyboard hero, to by som si nedovolil :)

Myslim,ze to povedal velmi vystizne dostatocne urcito bez naznaku tc...takito ludia vedia co mozu a co nemozu (zvacsa)
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Monster1 »

Sledujete niekto syriu? vyzera to že pride poriadna mela
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

myslis ten uss torpedoborec ?
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Monster1 »

Nie vraj ma momentalne Trump sa rozhodnut do do1:30 hod ci zahaji utok alebo nie vsetko je uz pripravene, lety v stredozmenom mory su uz vraj prerusene pokukaj tu http://www.aktualnikonflikty.cz/viewtop ... a47#p44516

Na utoku by sa malo podielat US UK FR GE a Arabia cize v podstate najvacsie zlo, no sam som zvedavy

https://twitter.com/WaelAlRussi
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

a tvarit sa, ze sa nepouzivaju chemicke zbrane je ok?
Kryha
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Pi 09. Apr, 2010, 19:45
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Kryha »

Pokiaľ aj boli použité chemické zbrane, veľmi ťažko západné spoločenstvo preukáže, že za útokom je naozaj Sýrsky režim. Treba si uvedomiť, že sa jedná o poslednú oblasť ovládanú "povstalcami" a získať odtiaľ relevantné správy môže byť veľmi ťažké.
Či sa to niekomu páči alebo nie, Bashar je prezident zvolený v demokratických voľbách. Jedinou vojenskou silou legitímne pôsobiacou na území Sýrie je Rusko. Akýkoľvek útok zo strany US, UK, FR, GR alebo hocikoho iného, treba považovať za útok na suverenitu zvrchovaného štátu. Nemajú čo podnikať žiadne akcie, maximálne tak na politickej úrovni, avšak vôbec nie útočiť na ľudí alebo objekty. Nie bez mandátu OSN! (a nebudeme si klamať, ten by nikdy nezískali, preto si s medzinárodným právom opäť vytrú zadok)
Nemôžme sa tváriť, že sa nepoužívajú chemické zbrane. Treba však každé podozrenie dôkladne vyšetriť skutočne nezávisle a až následne ďalej konať.
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Monster1 »

LordKJ napísal: St 11. Apr, 2018, 00:29 a tvarit sa, ze sa nepouzivaju chemicke zbrane je ok?
Ty si pekne mimo chlapce :D tie chemicke zbrane su false flag, len zamienka aby USA a spol mohli zautocit lebo nemaju ziadne paky na Syriu.
Tu mas nieco co sa tyka tych chemickych zbrani aby si bol v obraze http://www.aktualnikonflikty.cz/viewtop ... 025#p44156
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ja som si do teba len rypol lebo ocividne si jednostranne presvedceny (viz. najvacsie zlo) :)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

No pán Kuciak, poviem vám ja jednu vec. Začnem sa zaujímať pán Kuciak teraz ja o vás, o vašu matku, o vášho otca, o vašich súrodencov, o všetkých sa začnem zaujímať a budem aj ja o vás zverejňovať všetko, čo o vás nájdem pán Kuciak. Budete prvý, uprednostním vás pred pani Tódovou, pretože vy to, čo robíte, tak robíte veľkú nadprácu a ja som presvedčný o tom, že si vás niekto najal, že vás za to niekto platí, neviem vám to teraz dokázať.
akokolvek sa chcem od tych jeho reci odosobnit, nepride mi to nijak normalne.
a ak niekto z vas pocul, real audio nahravky s inymi novinarmi, tak toto si nikto s iq nad 80 nebude mysliet, ze nebolo vyhrazanie.
A ak by aj nebola pravda to co Kuciak pisal, tak podla toho ako podaktori beru Kocnera, ze vie ako komunikovat a co si kde dovolit, nechal by Kuciaka si to vyzrat sameho a este by ho mohol zazalovat za ohovaranie. Bez stipky pozornosti v klude.
Takto, ked sa ten psychopat primitivne vyhrazal na sedlaka, si len spravil medvediu sluzbu.

druha vec, co mu povedal? ked sa budete starat do mna, budem sa ja do vas? to,ze sa niekto "hra" na novinara mu nedava ziadne ine "prava" ako maju ostatni obcania... velmi som zvedavy ako by si reagoval ty, keby ta niekto riesi na kazdom kroku, okej respektujes to do istej hranice, ked sa to prekroci tak zacnes "konat" (v legitimnych hraniciach)...
Nechapem preco este reagujem na tvoje primitivnosti Q. Ale poslednykrat sa k tebe vyjadrim.
Kuciak BOL novinar, ci sa ti to paci alebo nie. Zaujimal sa o ekonomicku cinnost statu. Pisal aj o Kocnerovy a jeho podnikani, a len Kocner sa rozhodol to stiahnut do osobnej roviny tym, ze do toho zacal tahat Kuciakovu rodinu.
No a nakoniec ho zabili a aj jeho druzku. Potom co ho kalinak vysmial, ked ziadal o ochranu. Tak asi ten jeho strach o jeho bezpecnost bol predsa len opodstatneny.

predpokladam, ze https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy ... 1/20160701 poznas
Mne je jasne, ze by sa kazdemu pacilo, urobit si kseftik so statom, odrbat ho, vyuzit medzery v zakonoch a uzivat si "odmenu" potichucky. Kazdy by chcel mat neustaly prijem a spravit si zo statu dojnu kravu, bez patricnej pozornosti.
Nepytat sa na informacie, drzat hubu a krok su znamky mafianskych a inych kriminalnych skupin.
Avsak, Slovensko je este stale pravny stat, kde ma fungovat transparentnost.
Spoiler: ukázať
::: ...

Návrat na "Debata o všetkom"