Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

Riddick napísal:kazdy to vidi ako nicenie tela.. bla bla :lol: jednoducho vela ludi co pride do posilky ci uz u nas alebo hocikde inde su ti sezonkari,co chcu rychlo nejako vyzerat na leto.. take je pre mna smiesne..ale ak sa citia lepsie,tak nech su radi..som zastanca tazkych treningov a zakladnych cvikov s tazkou vahou.
A mne je zase smiesne ked nejaky naolejovany nafuknuty chudacik,co sa ide po vystupeni psychicky aj fyzicky zosypat,dokaze koli 2minutam slavy kazdy rok takto obetovat svoj zivot tomuto sportu.

To sa vyjadrujem cisto k profesionalnym kulturistom. :haha:
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

ja by som nevedel sutazit..mal som moznost byt odvodneny.. hh za 4 hodiny min 20krat na zachode,rano som sa zobudil s triaskou a horuckou a to spravili 3 male piva.. :lol:
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
MengelE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 226
Dátum registrácie: Ut 21. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Kalna/nad Hronom 93532

Príspevok od používateľa MengelE »

To triznenie tela je o niecom inom nez o tich 2 min slavy je to zivotny styl tak ako nas sedet pred pc alebo polovnika na postriezke 12 hodin a uvidiet organ a takichto veci co by sme nepochopili je urcite viac ale sme vseliaki a to nas robi jedinecnymi
Nikdy neni tak zle aby nemohlo byt horsie
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

MengelE napísal:To triznenie tela je o niecom inom nez o tich 2 min slavy je to zivotny styl tak ako nas sedet pred pc alebo polovnika na postriezke 12 hodin a uvidiet organ a takichto veci co by sme nepochopili je urcite viac ale sme vseliaki a to nas robi jedinecnymi
Amen.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
mamamia
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 165
Dátum registrácie: St 27. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa mamamia »

no, tak zivotnym stylom by som to nenazval (: proste ked nieco robim, chcem to robit poriadne a z toho nieco mat, nechodil som tam preto, aby som sa tym mohol chvalit..

a btw, nepisal som o kulturistoch, pretoze predpokladam, ze tu ziadny profesionalny medzi nami nie je a tak by to ani nemalo zmysel..

bezny clovek, co chce z toho seriozne pre seba nieco mat, by imo mal chodit tak aspon 3-4x do tyzdna (aj 5, to uz je viac menej individualne), tak na hodinku a pol (ktoru ale celu "nepreoddychuje"..)

ja som pouzival doplnky stravy, ked som nemal ziadnu po treningu (bezne kuracie maso s ryzou) a to nejaky ten protein do mlieka a odporucam tym, co nad tym uvazuju, nic tym nepokazia.. treba si uvedomit, ze energiu potrebnu na cvicenie treba aj niekde zohnat - ak clovek moc vela nejedaval ani predtym, ked zacne cvicit, musi uz duplom a na to su nejake tie proteinove drinky ako doplnok stravy celkom vhodne (hlavne pokial je priprava nejakeho jedla navyse casto aj casovy problem..), to nehovorim samozrejme o tych, ktori sa snazia schudnut a tiez tym nechcem povedat, ze su lepsie ako strava samotna.. proste kto chce svaly, musi cvicit aj zrat a hentie veci jedine ako doplnok ;) kde nic nie je, ani kura nehrabe, zo vzduchu vam svaly nenarastu (ale z masa a zemiakov ano :D)
CPU:Intel Core 2 Duo E6400 2,13Ghz@3,2Ghz cooled by Arctic Cooling Freezer 7 Pro MB:Gigabyte GA-P965-DS3 rev. C1 RAM:2x1GB A-DATA 800MHz 5-5-5-18 GPU:MSI 7900GTO 650MHz/1320MHz@685MHz/1700MHz HDD:WD800JD 80GB & WD2500KS 250GB DVD-RW:Samsung SH-S182D CASE:Thermaltake Swing, window PSU:Fortron Blue Storm II 500W
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Príspevok od používateľa ChataGym »

Monster napísal:
Riddick napísal:kazdy to vidi ako nicenie tela.. bla bla :lol: jednoducho vela ludi co pride do posilky ci uz u nas alebo hocikde inde su ti sezonkari,co chcu rychlo nejako vyzerat na leto.. take je pre mna smiesne..ale ak sa citia lepsie,tak nech su radi..som zastanca tazkych treningov a zakladnych cvikov s tazkou vahou.
A mne je zase smiesne ked nejaky naolejovany nafuknuty chudacik,co sa ide po vystupeni psychicky aj fyzicky zosypat,dokaze koli 2minutam slavy kazdy rok takto obetovat svoj zivot tomuto sportu.

To sa vyjadrujem cisto k profesionalnym kulturistom. :haha:
no vidis a im sa zda smiesne ked niekto presedi cely vikend za pc...kazdy zije niecim inym :kid:
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

rozmyslam, ze ja ani neviem preco tam chodim..cvicit ako, len sa mi to paci a bavi ma to... varit si sam obcas, nakupit ryby za 500Sk, doniest to domov a vysypat na matku, nech mi to preplati, sak jest musim :)

tiez si pamatam ked som v auguste sa mordoval na benchi so 60kg, ale ked som to dal, som bol happy uplne :)
tiez som bol strasne happy, ked som na legpress nakladal vzdy nejaku stovku, az som raz skusil viac, sak co.. a skoncil som na 10x250
ale najviac sa mi lubilo, ked som po dlhom case videl so sesternicou a ona sa so mnou fotila, ze jak mi ramena narastli :D

a blicovat zo skoly kvoli natiahnutemu svalu tiez nie je az tak zle :)
len chudnut sa mi nechce :) po silvestri som 4dni nic nejedol, mi vobec nechutilo.. a ani kg dole... to sa vola, ze demotivacia k chudnutiu :)

a aj ti ludia tam, co chodia pravidelne...a pekne baby, heh :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

hosi ako berete ked berete kreatin?naraz napriklad 4x5gramov alebo si to rozlozite na cely den?
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
MengelE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 226
Dátum registrácie: Ut 21. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Kalna/nad Hronom 93532

Príspevok od používateľa MengelE »

riad sa podla navodu od vyrobcu lebo u kazdeho vyrobcu je to ine davkovanie aj v nabijaciej faze aj v udrzovacej
Nikdy neni tak zle aby nemohlo byt horsie
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Príspevok od používateľa ChataGym »

Monster napísal:hosi ako berete ked berete kreatin?naraz napriklad 4x5gramov alebo si to rozlozite na cely den?
hej kreac 4x denne po 5g rano nalacno, pred treningom, po treningu a vecer pred spanim...to je davnkovanie prvy tyzden...druhy az stvrty pripadne piaty uz len 2x pred a po treningu....potom by mala ist 3-4 tyzdnova pauza a mozes sipat dalej :P
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

myslim si ze ze dlhodobo brat 20g denne je zbytocnost aj tak polovicu s toho telo neprime a ja to vycuram :)
a este otazocka,davatesi ho na lyzicku,prehltnete a potom zapijete alebo rozmiesate.

Dneska som bol troska na nakupoch, kupil som si 2kg kreatinu ,spalovace tuku :o a glukozu.tak som uz vybaveny.
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Príspevok od používateľa ChataGym »

ja som nevravel ze dlhodobo 20g.......20g len prvy tyzden...2-5 tyz. 10g. pred a po treningu....rozmiesam najlepsie v ovocnom dzuse alebo nieco co obsahuje fruktózu...co mam ja skusenost zo spalovacmi, tak najlepsie su termogenne t.j co ti zvysia teplotu tela pri fyzickej aktivite a tak lepsie napomahaju k spalovaniu tuku...k tomu kreacu si si mal kupit aj nejaky protac....mozem odporucit ALL STARS HY-PRO 85 je naj co som kedy mal uz nikdy nic ine nekupujem...
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

ale aj tak ten kreatin sa dobre nerozmiesa a ostava to po bokoch pohara ci to lepsie neni prehltnut a zapit nejakou glukozou... :?
Taky spalovac som si aj kupil nakolko ho chcem pouziivat aj pri bikovani a tam sa telo pekne zahreje, uvidime ako to pojjde s nim.
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Príspevok od používateľa ChataGym »

no nefim ja som si kreac zalieval....ked si zarobis protac do sejkera aj tam ti zostava pobokoch...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

zajtra utok na hypernovu a CKD...do 20.3 asi, nech na pisomnych maturach nie som jak vygumovany
ak niekto vie, nejake rady ake maso zrat, najlepsie salamy, nech to nemusim varit
Me like Pentium

Návrat na "Debata o všetkom"